Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

10 minutes ago, jane.austen είπε:

Αμποτακι έτσι θετική  ενέργεια, τώρα δεν έτυχε, την άλλη θα πετύχει!! 

Καλημέρα κορίτσια κι απο εμένα!! Θα είμαι στο σχολείο ως τις 3 για δούλειες και μετά μάθημα.. 

Σήμερα έχω πολύ καλή διάθεση αν και το πρωί αηδίασα με το πρωινό.. Το έφαγα όμως γιατί δεν θα άντεχα..! 

Μίλησα χτες με το γιατρό μου για τη χοριακη, είναι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Μου είπε Τετάρτη λόγικα πάμε για τον πρώτο υπέρηχο!! Πόση χαρά!!! 

Μου είπε μαζί με το filicine να παίρνω και pregniacare plus.. Το ξέρετε;; μου είπε εχουν κι ω3.. 

Μπράβο αγάπη μου; αύριο δλδ το ραντεβού;;;  είναι πολύ καλό συμπλήρωμα..πλούσιο σε ω3..  κ εμένα μου το είχε προτυνει όταν έμεινα..❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Τελεια τα νεα σου jane μου...αυριο δλδ?????το πρωτο ραντεβου....εγω δεν το ξερω αυτο το χαπι.

Όχι Σαμμερακι την επόμενη εβδομάδα.. Πάντως από συμπτώματα τίποτα εκτός από ζαλάδες και σκοτοδινες.. 

Είναι σύμπλεγμα βιταμινών απ ότι κατάλαβα.. 

2 minutes ago, Rena87 είπε:

Μπράβο αγάπη μου; αύριο δλδ το ραντεβού;;;  είναι πολύ καλό συμπλήρωμα..πλούσιο σε ω3..  κ εμένα μου το είχε προτυνει όταν έμεινα..❤

Τέλεια ρενακι μου!!! Χαίρομαι που το ξέρεις κι είναι καλό.. 

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλο μεσημερι κοριτσια μου τι μου κανετε ολα καλα;;; και εδω σημερα ο καιρος ειναι πολυ μουντος αλλα ενταξει δεν βρεχει για την ωρα....!!!!!jane ειναι πολυβυταμινες ειναι πολυ καλες για την εγκυμοσυνη και εγω επερνα μια αλη μαρκα αλλα ολες ειναι ιδιες πανω κατω....!!!!!!! χερομαι που σας διαβασα και ολες ειστε τοσο χαρουμενες και ευδιαθετες και βαρατε..... καλα το κανετεε...... ετσι πρεπει.... εγω θα αργησω μου φενετε να βαρεσω κ για προσωπικη ευχαριστη του ανδρος μου και εμου... γιατι το αιματακι μετα την αποξεση δε λεει να σταματηση εκει που τη μια μερα λεωω αααα ωραια τελειωσε την αλη μερα τσουπ νατο παλυ...... αλλα δε πειραζει............................!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου πόσα πράγματα γράφετε....κάθε φορά που μπαίνω μου φτιάχνει ή διάθεση .....Σαμμερακι το φολικό οξύ είναι σε βιταμίνες....δηλαδη πάω στο φαρμακείο και ζητάω βιταμίνες με φολικό οξύ.....;

Αμποτακι μου Μπράβο που δεν απογοητευεσαι έτσι ....δεν είναι τώρα θα είναι την επόμενη...Άσε που ακομα δεν χάθηκε ίσως να είναι νωρίς....όσο δεν έρχεται ή ακατανομαστη έχουμε ελπίδες για τα ευχάριστα..

Άντε Τζεινακι μου να περάσουν οι μέρες να κάνεις τον πρώτο σου υπέρηχο...  Τι τέλεια..  

Κοριτσαρες μου χαρά, αισιοδοξία, υπομονή και άφθονο βαρεμα...και για ευχαρίστηση και σπορακι .....

  • Μου αρέσει 1

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

τζειν πολυ καλη η χοριακη!βιταμινες ειναι

τονια πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα!εγω λεω αγορακι.το φουσκωμα ειναι κ απο τα ουτρο

σαμμερ κανατε τσιμπ;κ γω λατρευω τα φλαμινγκο

μαρακι κ σιτυ οποτε εχετε τσιμπηματακια κ υγρα επαφες.μπορει να ναι διπλη ωορρηξια

αμποτακι κραταμε μια ελπιδα.εγω ειδα καφε 10μερες μετα την ωορρηξια

για τα τικερ τα κανετε επικολληση στην επεξεργασια υπογραφης στον πινακα ελεγχου

εγω ειμαι ετοιμη να καταρρευσω.συσσωρευεται η κουραση.χθες ειχα τρομερο πονοκεφαλο δ αντεχα που επαιζε κ τραγουδουσε η μικρη

για το τριτο περιμενω να περασει η φετινη χρονια,να δω πως ειναι σαν παιδακι ο μπεμπης κ πραττουμε αναλογως.δ με πηραν κ τα χρονια.για τεταρτο θα δουμε..χιχι

σιτυ απλα φολικο(η φυλλικο) το ζητας

21 hours ago, vikib είπε:

τυχερο πινακακι!!!!

στην αναμονη:

abbot     26/1

citty     3/2

marakif1990      3/2

mammy2      5/2

rena87         6/2

elektragr      8/2

moutzoura2016

σαμμερ

chrysa1982        30/1

nini84

εγκυουλες:

loverbird

εβελινα

τονι@

jane.austen

 

21 hours ago, vikib είπε:

τυχερο πινακακι!!!!

στην αναμονη:

abbot     26/1

citty     3/2

marakif1990      3/2

mammy2      5/2

rena87         6/2

elektragr      8/2

moutzoura2016

σαμμερ

chrysa1982

nini84

εγκυουλες:

loverbird

εβελινα

τονι@

jane.austen

σορρυ μπερδευτηκα.η μαμμυ ειχε πονακια.παντως απο τις δουλειες δ εχεις θεμα.ειναι πολυ νωρις.αλλα οχι τετοια την αλλη βδομαδα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 minutes ago, vikib είπε:

τζειν πολυ καλη η χοριακη!βιταμινες ειναι

τονια πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα!εγω λεω αγορακι.το φουσκωμα ειναι κ απο τα ουτρο

σαμμερ κανατε τσιμπ;κ γω λατρευω τα φλαμινγκο

μαρακι κ σιτυ οποτε εχετε τσιμπηματακια κ υγρα επαφες.μπορει να ναι διπλη ωορρηξια

αμποτακι κραταμε μια ελπιδα.εγω ειδα καφε 10μερες μετα την ωορρηξια

για τα τικερ τα κανετε επικολληση στην επεξεργασια υπογραφης στον πινακα ελεγχου

εγω ειμαι ετοιμη να καταρρευσω.συσσωρευεται η κουραση.χθες ειχα τρομερο πονοκεφαλο δ αντεχα που επαιζε κ τραγουδουσε η μικρη

για το τριτο περιμενω να περασει η φετινη χρονια,να δω πως ειναι σαν παιδακι ο μπεμπης κ πραττουμε αναλογως.δ με πηραν κ τα χρονια.για τεταρτο θα δουμε..χιχι

σιτυ απλα φολικο(η φυλλικο) το ζητας

viki μου κ αυτό μπορούμε να το πάρουμε χωρίς να μας πει ο γιατρός...


vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rena87 είπε:

Μπράβο αγάπη μου; αύριο δλδ το ραντεβού;;;  είναι πολύ καλό συμπλήρωμα..πλούσιο σε ω3..  κ εμένα μου το είχε προτυνει όταν έμεινα..❤

Ρενα μου εχεις παιδακι;;;Και γω το ξεκινησα το φολικο οξυ.καθε μερα απο ενα.


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Αααααα κορίτσια όσο για τα συμπτώματα που λεγατε....εγώ να δείτε ...νόμιζα ότι πρηζονταν το στήθος...ότι είχα τσιμπήματα..ότι είχα ζαλάδες...και αναγουλες...κοινώς ότι είχε μία εγκυμοσύνη ...νόμιζα ότι τα είχα όλα...αχαχχαχχααχχαχα και κάθε φορά που έβλεπα την κόκκινομούρα γελαγα με τον εαυτό μου....ααααα είχα και υπνηλία...αχαχαχαχα

Όλα τα είχα με μία διαφορά...ότι δεν είχε μωρό....

  • Μου αρέσει 3

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!

Καλα ποσα γραψατε;; Νομιζω καμια 12 σελιδες διαβασα...λοιπον μηπως καποια πρεπει να αναλαβει να κανει περιληψη καθε δυο σελιδες;;; 

Τονια μου συγχαρητηρια!! Γερο μωρακι πανω απο ολα στην αγκαλια!! Εγω λεω κοριτσι!! Ετσι για τον χαβαλε

Επισης τονια το πρωτο τριμηνο κανει κατακρατηση το σωμα και εχεις και φουσκωματα θα περασουν ολα αυτα μην ανυσηχεις να τρως ελαφρια και συχνα

Τζειν μου μπραβο για την σουπερ χοριακη σου!! Αναμενουμε την τεταρτη το ρπωτο ραντεβου με το σπορακι!!

Αμποτακι μου δεν πειραζει αν και ακομα δεν μετραμε καθυστερηση οσο δεν ερχεται ειμαστε αισιοδοξες!!

Μουτζουριτσα καλη επιτυχια στον αντρουλη σου βοηθα τον χωρις να τον ακουμπας...ασε την φαντασια του να δουλεψει!!

Ρενα μου βαρα βαρα!!

Σαμερακι καλη επιτυχια στον κουκλο σου!! Καλα αποτελεσματα!!!

Μαρτη περαστικα στην κορουλα σου κσι υπομονη!!

Σιτυ το φολικο υπαρχει και σε συμπληρωματα βιταμινες αλλα ξεκινα το φολικο το φιλισιν ειναι φθηνο γυρω στα 5€ και γραφεται κιολας

Χαρουμενη μαμα μην ανυσηχεις σε λιγο θα καθαρισει το τοπιο και θα ξεκινησετε!!

 

  • Μου αρέσει 2

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 minutes ago, vikib είπε:

ναι σιτυ αφοβα.ειναι κ φθηνο.δ χρειαζεται συνταγη

Ααααα ωραία θα πάω να πάρω....αυτό το συνεχιζεις στην εγκυμοσύνη....βοηθάει στην ανάπτυξη του εγκεφάλου του μωρού ?

  • Μου αρέσει 1

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, citty είπε:

Ααααα ωραία θα πάω να πάρω....αυτό το συνεχιζεις στην εγκυμοσύνη....βοηθάει στην ανάπτυξη του εγκεφάλου του μωρού ?

Citty googlαρε να δεις ακριβώς όλες τις πληροφορίες σχετικά.  Βοηθάει την ανάπτυξη του νευρικού συστήματος και τα σχετικά.  Και το χρειάζεσαι πριν καν αντιληφθείςτην εγκυμοσύνη.  Οπότε εφόσον προσπαθεις παιρνε το. Είναι το καλύτερο που μπορείς να κάνεις για το μωρό σου από τώρα.  Και να αποφεύγεις τα περιττά φάρμακα 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σιτυ ναι βοηθαει στην αρχη για το μωρο ο γυναικολογος μου λεει ουι εγινε μια ερευνα και οσες επαιρναν φολικο οξυ πριν μεινουν ειχαν 90% επιτυχια κακο δεν κανει σε καμια οεριπτωση και οταν ερθει το σπορακι θα το παιρνεις στο πρωτι τριμηνο ενα τηξ ημερα ζητα το filicine

 Κοριτσια η μικρη ξυπνησε και ξανακοιμηθηκε στην αγκαλια μου....εχει λιωσει σημερα 3 ωρες και κοιμαται...δεν ξαναγινε

Εν τω μεταξυ πειναωωωω

Εννοειται συνεχιζω διαιτα αλλα τωρα με την μικρη δεν μπορω να φαω στην ωρα μου και λυσσαξα

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jane.austen είπε:

Όχι Σαμμερακι την επόμενη εβδομάδα.. Πάντως από συμπτώματα τίποτα εκτός από ζαλάδες και σκοτοδινες.. 

Είναι σύμπλεγμα βιταμινών απ ότι κατάλαβα.. 

Τέλεια ρενακι μου!!! Χαίρομαι που το ξέρεις κι είναι καλό.. 

Ναι αγάπη.  Μην αγχώνεσαι.   Το δίναμε πολύ στο φαρμακείο στις εγκυουλες κ πολλοί από γιατρό.. ❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...