Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαρουμενουλα δυστυχως εχεις μερες ακομα.εμενα μαζι με την περιοδο μου κρατησε 34 μερες...εσενα φανταζομαι πιο λιγο..βικυ ξεκουρασου γιατι αν δεν εισαι εσυ καλα δεν θα λειτουργει τπτ.αυριο εχουμε τζιμ....αντε να δουμε.citty οπως στα λενε τα κοριτσια ειναι..

Μαμα μου κρατα γερα.....57,8 εδειξε....κ πλεον δεν πειναω πολυ αλλα θα σταματησω την γυμναστικη γιατι αρχισα να βαραω....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

νομιζω κ στη δημιουργια της σπονδυλικης βοηθαει.φυσικα νευρολογικα το εμβρυο.καποιοι λενε κ στη συλληψη.κακο δ κανει.κ αργοτερα με το σιδηρο

ναι μαμα το ξερω.ευτυχως ειναι προσωρινο.μεχρι να ανακαμψει πληρως ο καλος μου να με βοηθαει.βασιζομαι πολυ στη βοηθεια του.θα κανω υπομονη μια βδομαδα να βγει σε αδεια.αν κ σημερα ειμαι στη μαμα μου.ηρθα για εξετασεις.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ουφ το ξερβ δε πειραζει κανουμε υπομονηη............. θα περασουν οι μερες..... citty το fillιcine ειναι πολυ καλο και μπορεις να το περνεις κ πριν την εγκυμοσυνη οι γυναικολογοι συνηθως το πρωτεινουν οταν ξερουν οτι καποιος προσπαθει..... σαμμερ μια χαρα ειναι τα κιλα σου ετσι μου φενετε τουλαχιστων εγω ειμαι 55 και ολοι λενε πως ειμαι αδυνατη δε θα με χαλαγε φυσικα να ειμουν 53 οπως στα νιατα μου αλλα δε πειραζει.....τι σας εγραψα πριν μια ωρα οτι εδω δεν βρεχει;;;;;; καρεκλες ριχνει τωρα.....


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 minutes ago, Σαμμερ είπε:

55 με τι υψος ομως??το filicine βοηθαει στο να μην εχει το παιδι δισχιδη ραχη.κ ωοηθαει κ στη συλληψη.βικυ τι εξετασεις??

165 ειναι το υψος μου


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Κ εγω εκει ειμαι.αντε κανα ποντο πανω.κανα δυο κιλα ακομα κ θα ειμαι μια χαρα...νομιζω.

μια χαρα λοιπων.......... !!!!!!βρε κοριτσια που ειστε οι υπολοιπες;;;;;;;


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Mammy2 είπε:

Ρενα μου εχεις παιδακι;;;Και γω το ξεκινησα το φολικο οξυ.καθε μερα απο ενα.

Μακάρι να είχα Μαμυ μου.... έχασα 1 κ μια βιοχημικη.  Αλλά τώρα ελπίζω!! Να το περνει το filicin κορίτσια μου...ένα κάθε μέρα...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...