Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , marmaki είπε:

      Με πρόλαβες!!

      Επειδή εμείς ήμαστε κάποιες χρονιές κάτω και κάποιες πάνω απτα 40.000 το έψαξα και βρήκα κι εγώ αυτά και οι υπολογισμοί μου λένε οτι το ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα των 40.000 για οικογένεια που κάνει τωρα το πρώτο του παιδί πρέπει να βγαίνει γύρω στα 75.000 ευρώ.

      Γι αυτό μου έκανε εντύπωση που είπε η @LeneL παραπάνω ότι είχε οικογενειακό εισόδημα λίγο πάνω απτα 40.000 ευρώ και δεν πήρε το επίδομα. Είχες κάνει αίτηση και στην απέρριψαν @LeneL;

       

      Κορίτσια μου θα σας στενοχωρήσω.. αν μιλάμε για το ίδιο επίδομα, γιατί έχω αρρωστουλια τα δίδυμα και είμαι άυπνη 3 μέρες, η αίτηση φεύγει αυτόματα μόλις γεννηθούν και δηλωθούν στο ληξιαρχείο. Όταν το οικογενειακό εισόδημα είναι πάνω από 40.000, η αίτηση απορρίπτεται αυτόματα. Όπως είπε και μια άλλη κοπέλα παραπάνω, η Λίνα νομίζω, τα επίδομα είναι βοηθητικά για μεσαια- χαμηλά εισοδήματα. Με 75.000 ετήσιο εισόδημα, δε νομίζω ότι βγαίνει επίδομα. Εγώ με λίγο πάνω από 40.000 και δύο παιδιά, δεν δικαιούμαι όχι επίδομα, ούτε καν τα όρια του ΕΣΠΑ για βρεφικούς...

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

αχ βικυ μου τρεις τεσσερις φορες τσιριξε μες το αυτι μου.... ενω τον ταιζα!!!! για ναμου δειξει οτι νυσταζει!!!! ελεος το κεφαλι μου βουηζει σαν μελισσι......μεσα σε κατσαρολα!!!!! το βραδυ παλι.... ενω αλλαζα τον αδερφο του και τον ειχα να μας κοιταει....παλι τα ιδια!!!!! ευτυχως ειναι η τριτη μερα που κοιμουνται εως τις δεκα το βραδυ.... αρχιζουμε απο τις εννεα τους θηλασμους εναλλαξ!!!!

ρενα περιμενω τηλ αυριο..... αν δεις και δεν το σηκωνω θα σε παρω μολις ξελασπωσω (ταιζω...κοιμιζω....θηλαζω...) εγω!!!!! απο σταθερο τηλ αφου σου κανω αναπαντητη για να καταλαβεις και να το σηκωσεις!!!! ονειρα γλυκα!!!

καληνυχτα κορες!!!!!! σματς σμουτς!!!!

Ναι αγαπούλα μου... μην αγχώνεσαι!!! Όνειρα γκυκα!

4 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ρενα αυριο μην ξυπνησεις νωρις.μεθαυριο.αυριο θα το παρω κ μεθαυριο θα το κανω.κοιμηθηκε ο εμινεμ σας καληνυχτω κ εγω....φιλια σε ολες

:mad::-( έχεις χάρη που σαγαπω!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Jo sephine είπε:

Σάμμερ, αύριο έχεις τη μεγάλη αναμονή; τώρα το διαβάζω! Με το καλό και θα περιμένουμε πολύ ευχάριστα! Εμάς μας είπε όχι ελεύθερα, για επαφές δεν υπάρχει πρόβλημα. 2 ελεύθερες είχαμε και θα δείξει

Ζαμιάκι, να χαίρεσαι το αντρουλάκι σου το γλυκό!

Τόνια, σου εύχομαι να έρθει το αγοράκι ν' απογίνεις τελείως! Βάψε μπλε το τικεράκι σου από τώρα

Ζοζεφινακιιιιιι μου!!!!σ'ευχαριστωω!!και εσυ τον δικο σου ομορφιά μου!!!

4 hours ago, eirinaki1981 είπε:

Βρε ας ειναι γερα & ο,τι να ναι ας ερθει!!:)

Ο ζαμιουλης μου ειναι καλα;

Εμεις σημερα καναμε 3.5ωρες βολτα,βγηκαμε και απο το καροτσι και δεν θελαμε να ξαναμπουμε!φαγαμε λιγο πιτογυρο κοτοπουλου!χαχαχα!!& ψωνισαμε να κανουμε μια τουρτοπανα για το 3ο μωρο της κουμπαρας!θα γεννηθει στις 24/2!

Μαμμυ,καλη ειναι η χοριακη!εγω 4εβ.4ημερων ηταν 280 αλλα εχω ωχρινικη φαση 16ημερων!ουστιαστικα ημουν με μια μερα καθυστερηση,μετα εκανα απο 2μερες,ηταν πανω απο 800.

Ωπαααα!!και πιτογυρο η ζουζουνα!!αυτα ειναι!!και εγω κοτόπουλο τρωω!!χαχαχα

Και τι εκανες που δεν έμπαινε στο καρότσι;;;

Δοξα τω θεω ειρηνακη μου,σημερα ειμαστε πολυ καλυτερα!!υποχωρησε η στοματιτιδα;-) 

4 hours ago, Ioio είπε:

Ζάμια μου, να χαίρεσαι τον πρίγκηπα! 

Τόνια μου, κορίτσια βλέπω παντού,  κορίτσαρος θα είναι ;)

Μάρτη μου, μα πέσατε στο 3/100!!! Ευτυχώς τώρα τρως τα πάντα :)))

Μάμμυ, συγχαρητήρια για τη χοριακή.  Με το καλό να το δείτε!

Ιοιο μου σ'ευχαριστωωωω πολυ!!!να χαιρεσαι την κορακλα σου!!

4 hours ago, vikib είπε:

Τονια μου πολυ ωραια φωτο

Μουτζουριτσα κ η δικια σου.νομιζω θα σου φερει γουρι

Ζαμιακι τι κανει ο μικρουλης;πως περναει ο καιρος..να τον χαιρεστε!πλεον γινονται πιο παιδακι.τελικα τι εγινε με το ποσιμο;

Αχ βρε ζοζεφιν ατακτουλα!πιανεις κ ευκολα

Κ γω λατρευω diapercakes

Βικακι μου σ'ευχαριστω!!και εσυ να τα χαιρεσαι και τα δυο σου παιδακια!!

καλα ειμαστε σημερα!

Καναμε και τα 2 εμβολια τελικα..το εχει σαν αρχη να το κανει στα πρωτα εμβολια του παιδιου.Ελπίζω να μην εχουμε παρενέργειες...

Αισίως ειμαστε 6180!μαγουλινος οπως μας λεει η μαμα!χιχιχι

εσεις πως ειστε;;η Ιωαννα;;ο μπεμπης;;Αλήθεια σου κοιμάται μεσα στη μερα;;εμενα μισαωρα στην αγκαλια....αν το βαλω στη καλαθουνα μου ξυπνάει.Παλι καλα το βραδυ κοιμάται!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πηγαινω ως το παρενυς για ναμου απαντησει τελικα η βικη.... Λοιπον βικακι λεγε τι ξερεις αναλυτικα εδω... Πες τα ολα περιμενω...

ζαμιακι ποσο γεννηθηκε; καθολου δε κοιμαται μερα πως την παλευεις; το βραδυ;

μπραβο αναπτυξη

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, zamia said:

Ζοζεφινακιιιιιι μου!!!!σ'ευχαριστωω!!και εσυ τον δικο σου ομορφιά μου!!!

Ωπαααα!!και πιτογυρο η ζουζουνα!!αυτα ειναι!!και εγω κοτόπουλο τρωω!!χαχαχα

Και τι εκανες που δεν έμπαινε στο καρότσι;;;

Δοξα τω θεω ειρηνακη μου,σημερα ειμαστε πολυ καλυτερα!!υποχωρησε η στοματιτιδα;-) 

Ιοιο μου σ'ευχαριστωωωω πολυ!!!να χαιρεσαι την κορακλα σου!!

Βικακι μου σ'ευχαριστω!!και εσυ να τα χαιρεσαι και τα δυο σου παιδακια!!

καλα ειμαστε σημερα!

Καναμε και τα 2 εμβολια τελικα..το εχει σαν αρχη να το κανει στα πρωτα εμβολια του παιδιου.Ελπίζω να μην εχουμε παρενέργειες...

Αισίως ειμαστε 6180!μαγουλινος οπως μας λεει η μαμα!χιχιχι

εσεις πως ειστε;;η Ιωαννα;;ο μπεμπης;;Αλήθεια σου κοιμάται μεσα στη μερα;;εμενα μισαωρα στην αγκαλια....αν το βαλω στη καλαθουνα μου ξυπνάει.Παλι καλα το βραδυ κοιμάται!

Αγαπούλα μου να τον χαίρεσαι!!!! ότι επιθυμείετε να το έχετε :)

Κορίτσια μου αγαπημενα Καλημέραααααααααααα!!!

  • Μου αρέσει 2

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα στα κοριτσακια...λοιπον ακομα τπτ εχω κατι πονακια χαμηλα οποτε κ να μου ρθει το θετικο ειναι οτι στρωνει ο κυκλος.το απογευμα θα παμε παιδοτοπο κ θα επισκεφτω κ το φαρμακειο..   

Μηπως να κανουμε καμια ομαδα viber?????

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

καλημερα ομορφιες μου!!!να εχουμε μια ομορφη μερα!

καλημερα στις μαμαδες με τα ζουζουνακια τους!κοιμηθηκατε καλα και νωρις????

καλημερα στις φουσκωμενες κοιλιτσες!ξεκουραστηκατε?

καλημερα στις φρεσκοεγκυουλες μας!και στο υπολοιπο τρελοοοο παρεακι!!!

αναμενουμε την Σαμμερ μας αυριο!μετα το ραντεβου της Μαμυ με το σπορακι!ολο εχουμε αναμονες!

αγαπες εγω ειχα τωρα το πρωι ξανα αχνο ροζ στο σκουπισμα!πολυ πιο αχνο απο της Τριτης το βραδυ!δεν ξερω να ανησυχησω?θα σκασει μυτη νωριτερα?θα δειξει!

σας φιλω ολες!

 

3 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Καλημερα στα κοριτσακια...λοιπον ακομα τπτ εχω κατι πονακια χαμηλα οποτε κ να μου ρθει το θετικο ειναι οτι στρωνει ο κυκλος.το απογευμα θα παμε παιδοτοπο κ θα επισκεφτω κ το φαρμακειο..   

Μηπως να κανουμε καμια ομαδα viber?????

καλημερα ομορφια μου!!!!κοιμηθηκε καπως νωρις το εμινεμακι ετσι?

ναιιιι ποσο τελεια ιδεα!!!!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Μουτζουριτσα μου,να μην ανησυχεις αφου δεν εινα κανονικο αιμα!θετικη σκεψη,ειπαμεε!!:)

Βε ο ζαμιουλης,τρωει καλαααααα!!!το αγορι μου!!!!θα στρωσει,ειναι μικρουλης!φιλακια φιλακιαα!

Μαρτακο μου,εισαι σοβαρη;περνας ολη τη μερα με τα ζουζουνια,εισαι ανθρωπος!δεν θα νεριασεις;πλακα μας κανεις!ειναι η κουραση ειναι η αυπνια ειναι η ελλειψη προσωπικου χρονου ειναι το τρεξιμο,θα ξεσπασεις καποτε!

Καλημεραα,κοριτσια μου!!!!

  • Μου αρέσει 3

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Βλέπω έπεσε ξενύχτι απόψε! !

Μουτζουριτσα μου δεν νομίζω ότι αν ήταν να έρθει θα εμφανιζόταν ροζ κάθε δύο μέρες.  Εκτός κι αν αυτό είναι συνηθισμένο για την περίοδο σου.

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γρήγορη καλημέρα κι από εμάς!!! Ετοιμαζόμαστε για ξεπόρτισμα πάλι, μ' αρέσει τόσο αυτή η φάση κ έχω βαρεθεί τελείως το καρότσι, άντε να το παρατήσουμε κι αυτό!

Ρενάκι, ιδέα: κάνε εσύ τη χοριακή σου και τσιμουδιά, χαχαχαχαχα, κι άσε μας να βουρλιζόμαστε

Μαρτάκη μου, μια μεγάλη αγκαλιά, έχεις μεγάλη καρδιά και μη στεναχωριέσαι, οι μέσι είναι πιο ανθεκτικοί απ' όσο φαντάζεσαι!

Βίκυ μου, τι κάνει ο ζουζουνάκος; 

  • Μου αρέσει 4

vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, sangreluna είπε:

πηγαινω ως το παρενυς για ναμου απαντησει τελικα η βικη.... Λοιπον βικακι λεγε τι ξερεις αναλυτικα εδω... Πες τα ολα περιμενω...

ζαμιακι ποσο γεννηθηκε; καθολου δε κοιμαται μερα πως την παλευεις; το βραδυ;

μπραβο αναπτυξη

Καλημερα Σαγκρε μου!!Γεννηθήκαμε 3090,τον πηραμε 2980.

Το βραδυ ως συνηθως κοιμάταιένα 5ωρο 10-3,μετα 3ωρο 3-6,και υστερα 2ωρο 6-8..

Απο εκει και υστερα χανομαστε....κοιμαται μισαωρα...Αντε 3-4 εως τις 8 το βραδυ στην αγκαλια μου...

Ουτε στο μπανιο δε μπορω να παω..χθες εως τις 2 το βραδυ εκανα δουλειες....αφου δε εχω αλλο χρονο;

Εσυ πως εισαι;;τα μαγκακια σου;;;

Καλημερα σε ολες!!!!!

Πουλακι μου Γλυκο σ'ευχαριστωωωω πολυ!!!με το καλο να παρεις τοον ερωτα σου στην αγκαλιτσα σου!!!

1 hour ago, eirinaki1981 είπε:

Μουτζουριτσα μου,να μην ανησυχεις αφου δεν εινα κανονικο αιμα!θετικη σκεψη,ειπαμεε!!:)

Βε ο ζαμιουλης,τρωει καλαααααα!!!το αγορι μου!!!!θα στρωσει,ειναι μικρουλης!φιλακια φιλακιαα!

Μαρτακο μου,εισαι σοβαρη;περνας ολη τη μερα με τα ζουζουνια,εισαι ανθρωπος!δεν θα νεριασεις;πλακα μας κανεις!ειναι η κουραση ειναι η αυπνια ειναι η ελλειψη προσωπικου χρονου ειναι το τρεξιμο,θα ξεσπασεις καποτε!

Καλημεραα,κοριτσια μου!!!!

Θυμασαι Ειρηνακη μου μου στεναχωριομουν στην εγκυμοσυνη για τα κιλα;;με ξεγέλασε το ζουζουνακι μου!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Βλέπω έπεσε ξενύχτι απόψε! !

Μουτζουριτσα μου δεν νομίζω ότι αν ήταν να έρθει θα εμφανιζόταν ροζ κάθε δύο μέρες.  Εκτός κι αν αυτό είναι συνηθισμένο για την περίοδο σου.

καλημερα ζουζουνω μου!καλα ειστε???????

οχι οχι ποτε μα ποτε ετσι!δεν ερχεται καν με καφε εμενα!ερχεται μπαμ...γεια σας ηρθα!!!!χαχαχα!

με τη Σαμμερ αρχισαμε ομαδα στο viber οσες πιστες στειλτε pm με κινητα να μιλαμε κ εκει!!!!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα ζουζουνω μου!καλα ειστε???????

οχι οχι ποτε μα ποτε ετσι!δεν ερχεται καν με καφε εμενα!ερχεται μπαμ...γεια σας ηρθα!!!!χαχαχα!

με τη Σαμμερ αρχισαμε ομαδα στο viber οσες πιστες στειλτε pm με κινητα να μιλαμε κ εκει!!!!

Άρα αγάπη είναι κάτι διαφορετικό.  Και μην βιαστείς να πας να λιώσεις στο γυμναστήριο.  Με το μαλακό.  Γιατί δεν παίρνεις ένα τηλέφωνο τον γιατρό σου να δούμε τι θα σου πει?

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, zamia είπε:

Ζοζεφινακιιιιιι μου!!!!σ'ευχαριστωω!!και εσυ τον δικο σου ομορφιά μου!!!

Ωπαααα!!και πιτογυρο η ζουζουνα!!αυτα ειναι!!και εγω κοτόπουλο τρωω!!χαχαχα

Και τι εκανες που δεν έμπαινε στο καρότσι;;;

Δοξα τω θεω ειρηνακη μου,σημερα ειμαστε πολυ καλυτερα!!υποχωρησε η στοματιτιδα;-) 

Ιοιο μου σ'ευχαριστωωωω πολυ!!!να χαιρεσαι την κορακλα σου!!

Βικακι μου σ'ευχαριστω!!και εσυ να τα χαιρεσαι και τα δυο σου παιδακια!!

καλα ειμαστε σημερα!

Καναμε και τα 2 εμβολια τελικα..το εχει σαν αρχη να το κανει στα πρωτα εμβολια του παιδιου.Ελπίζω να μην εχουμε παρενέργειες...

Αισίως ειμαστε 6180!μαγουλινος οπως μας λεει η μαμα!χιχιχι

εσεις πως ειστε;;η Ιωαννα;;ο μπεμπης;;Αλήθεια σου κοιμάται μεσα στη μερα;;εμενα μισαωρα στην αγκαλια....αν το βαλω στη καλαθουνα μου ξυπνάει.Παλι καλα το βραδυ κοιμάται!

πωπω ζαμιουλινι μου τι τον ταιζεις μανα μου!!!!! το "μαννα"????? χαχαχα φτου φτου ο παιδαρος σου!!!!!!

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα ομορφιες μου!!!να εχουμε μια ομορφη μερα!

καλημερα στις μαμαδες με τα ζουζουνακια τους!κοιμηθηκατε καλα και νωρις????

καλημερα στις φουσκωμενες κοιλιτσες!ξεκουραστηκατε?

καλημερα στις φρεσκοεγκυουλες μας!και στο υπολοιπο τρελοοοο παρεακι!!!

αναμενουμε την Σαμμερ μας αυριο!μετα το ραντεβου της Μαμυ με το σπορακι!ολο εχουμε αναμονες!

αγαπες εγω ειχα τωρα το πρωι ξανα αχνο ροζ στο σκουπισμα!πολυ πιο αχνο απο της Τριτης το βραδυ!δεν ξερω να ανησυχησω?θα σκασει μυτη νωριτερα?θα δειξει!

σας φιλω ολες!

 

καλημερα ομορφια μου!!!!κοιμηθηκε καπως νωρις το εμινεμακι ετσι?

ναιιιι ποσο τελεια ιδεα!!!!!!

καλημερα μουτζουρακι μου!!!!!! λοιπον εμεναμου φαινεται πολυ καλο παλι!!!!! κοιτα να ξεκουραζεσαι!!!!! ρηλαξ!!!! κουρα να πουμε!!!! εχω φιλιγκ!!!!!

1 hour ago, eirinaki1981 είπε:

Μουτζουριτσα μου,να μην ανησυχεις αφου δεν εινα κανονικο αιμα!θετικη σκεψη,ειπαμεε!!:)

Βε ο ζαμιουλης,τρωει καλαααααα!!!το αγορι μου!!!!θα στρωσει,ειναι μικρουλης!φιλακια φιλακιαα!

Μαρτακο μου,εισαι σοβαρη;περνας ολη τη μερα με τα ζουζουνια,εισαι ανθρωπος!δεν θα νεριασεις;πλακα μας κανεις!ειναι η κουραση ειναι η αυπνια ειναι η ελλειψη προσωπικου χρονου ειναι το τρεξιμο,θα ξεσπασεις καποτε!

Καλημεραα,κοριτσια μου!!!!

ναι ειρηνη μου.... ανθρωπακος ειμαι!!!!! αλλα δεν θελω να σπασω!!!!! θελω να το δω αλλιως!!!! χαλαρα.... γλυκα....απολαυστικα.......ξερεις.... μου σαει και τα νευρα και η κορη που δεν διαβαζει..... μια βαφει τα νυχια της.... μιακανει χειροτεχνιες.... μιααει τουαλεττα γιακαμια ωρα..... μια μιλαει στο viber με φιλες.......στην καλυτερη οταν κολλησει στελνει καμια απορια στους καθηγητες και περιμενει..... ολο κουρασμενη ειναι.... ολο "εχω καψει τον εγκεφαλο μου " λεει.... μολις διαβασει μια ωρα τερμα μετα..... οι καθηγητες ειναι στις εαναληψεις και ολο τις φωναζυν οτι δεν εκανε τις ασκησεις της ολες..... και τους απαντα δεν προλαβα!!!!! αλλα για μαγκακαι ανιμε εχει χρονο και ολο τα αλλα!!!!! θα αθω κατι στο τελος απο το γ@μωτ0 μου μεχρι τον ιουνη πυ θα δωσει!!!!! σημερα θα φερει τους βαθμους του τετραμηνου αν και δεν εχουν καμια σημασια για τις πανελληνιες!!!!!

8 minutes ago, Jo sephine είπε:

Γρήγορη καλημέρα κι από εμάς!!! Ετοιμαζόμαστε για ξεπόρτισμα πάλι, μ' αρέσει τόσο αυτή η φάση κ έχω βαρεθεί τελείως το καρότσι, άντε να το παρατήσουμε κι αυτό!

Ρενάκι, ιδέα: κάνε εσύ τη χοριακή σου και τσιμουδιά, χαχαχαχαχα, κι άσε μας να βουρλιζόμαστε

Μαρτάκη μου, μια μεγάλη αγκαλιά, έχεις μεγάλη καρδιά και μη στεναχωριέσαι, οι μέσι είναι πιο ανθεκτικοί απ' όσο φαντάζεσαι!

Βίκυ μου, τι κάνει ο ζουζουνάκος; 

αχ τζο μου καλο!!!!! το ξερω οτι ειναι ανθεκτικοι!!!!!καταλαβαινουν τα αντα ενστικτωδως!!!!! καλη βολτουλα σας!!!!

ζαμιακουλι μου καλημερα!!!! υπομονη θα ξεπεταχτει και θα κοιμαστε!!!!!(οχι παντα)χαχαχα!!!! μας παιδευουν γι αυτο λεγονται παιδια!!!!

μουτζουριτσαμου ας ρωταγεςκαι τον γιατρουλη σου μηπως το κανει ηροκληση???? λεω εγω τωρα!!! αλλα πραγματικα...... μου φαινεται οτι ψαχνει να βολευτει στο σπιτακι του!!!!!

10 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα ζουζουνω μου!καλα ειστε???????

οχι οχι ποτε μα ποτε ετσι!δεν ερχεται καν με καφε εμενα!ερχεται μπαμ...γεια σας ηρθα!!!!χαχαχα!

με τη Σαμμερ αρχισαμε ομαδα στο viber οσες πιστες στειλτε pm με κινητα να μιλαμε κ εκει!!!!

κριμα που δεν εχω smartphone!!!!! που θα μου παει.... θα αγορασω μετα τις πανελληνιες.... μαζι με της κορης!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...