Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Μαρτακο μου,Αχ ξερω ετσι ειναι οι εφηβοι!τα μυαλα πανω απο το κεφαλι!καλους βαθμους θα χει,βαζουν και χαριστικα στη γ λυκειου!μετρανε 20%!θα παρει καποια μορια & απο κει!ε τι να της κανεις;οσο μπορει κι αυτη ας προσπαθει!φετος δινουν και αργααα!υπομονη!!

  • Μου αρέσει 1

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

πωπω ζαμιουλινι μου τι τον ταιζεις μανα μου!!!!! το "μαννα"????? χαχαχα φτου φτου ο παιδαρος σου!!!!!!

καλημερα μουτζουρακι μου!!!!!! λοιπον εμεναμου φαινεται πολυ καλο παλι!!!!! κοιτα να ξεκουραζεσαι!!!!! ρηλαξ!!!! κουρα να πουμε!!!! εχω φιλιγκ!!!!!

ναι ειρηνη μου.... ανθρωπακος ειμαι!!!!! αλλα δεν θελω να σπασω!!!!! θελω να το δω αλλιως!!!! χαλαρα.... γλυκα....απολαυστικα.......ξερεις.... μου σαει και τα νευρα και η κορη που δεν διαβαζει..... μια βαφει τα νυχια της.... μιακανει χειροτεχνιες.... μιααει τουαλεττα γιακαμια ωρα..... μια μιλαει στο viber με φιλες.......στην καλυτερη οταν κολλησει στελνει καμια απορια στους καθηγητες και περιμενει..... ολο κουρασμενη ειναι.... ολο "εχω καψει τον εγκεφαλο μου " λεει.... μολις διαβασει μια ωρα τερμα μετα..... οι καθηγητες ειναι στις εαναληψεις και ολο τις φωναζυν οτι δεν εκανε τις ασκησεις της ολες..... και τους απαντα δεν προλαβα!!!!! αλλα για μαγκακαι ανιμε εχει χρονο και ολο τα αλλα!!!!! θα αθω κατι στο τελος απο το γ@μωτ0 μου μεχρι τον ιουνη πυ θα δωσει!!!!! σημερα θα φερει τους βαθμους του τετραμηνου αν και δεν εχουν καμια σημασια για τις πανελληνιες!!!!!

αχ τζο μου καλο!!!!! το ξερω οτι ειναι ανθεκτικοι!!!!!καταλαβαινουν τα αντα ενστικτωδως!!!!! καλη βολτουλα σας!!!!

καρδουλα μου φυσικα και θα σπασεις και θα τσακισουν τα νευρα σου!εχεις τοσα που διεκπεραιωνεις καθημερινα!και παλι δλδ εμεις με τοσα που κρατας ετσι!οι μεσι σου ξερουν ποσο τους λατρευεις!κ η κορη θα φορτσαρει το πιστευω!

8 minutes ago, Τονι@ είπε:

Άρα αγάπη είναι κάτι διαφορετικό.  Και μην βιαστείς να πας να λιώσεις στο γυμναστήριο.  Με το μαλακό.  Γιατί δεν παίρνεις ένα τηλέφωνο τον γιατρό σου να δούμε τι θα σου πει?

το εχω κοψει το δολιο απο προχθες που ειδα τα ροζ!!!μαλλον θα τον παρω να μου πει καμια γνωμη!

ειναι διαφορετικο για μενα ναι!μεσα στα υγρα που εχω βλεπω κατι ροζακια!αλλα τωρα εχω πονο δεξια που ειχα το ωαριακι μου δλδ!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καρδουλα μου φυσικα και θα σπασεις και θα τσακισουν τα νευρα σου!εχεις τοσα που διεκπεραιωνεις καθημερινα!και παλι δλδ εμεις με τοσα που κρατας ετσι!οι μεσι σου ξερουν ποσο τους λατρευεις!κ η κορη θα φορτσαρει το πιστευω!

το εχω κοψει το δολιο απο προχθες που ειδα τα ροζ!!!μαλλον θα τον παρω να μου πει καμια γνωμη!

ειναι διαφορετικο για μενα ναι!μεσα στα υγρα που εχω βλεπω κατι ροζακια!αλλα τωρα εχω πονο δεξια που ειχα το ωαριακι μου δλδ!

Με έχεις τρελάνει.  Θέλω να χοροπηδάω! !! Πόσο ελπίζω! !!''

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Τονι@ είπε:

Με έχεις τρελάνει.  Θέλω να χοροπηδάω! !! Πόσο ελπίζω! !!''

καλε μην χοροπηδας και ταραχτει το μπεμπεκι μας!!!κατσε να δουμε!!για καλο θα ειναι ολα αυτα?

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

34 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

πωπω ζαμιουλινι μου τι τον ταιζεις μανα μου!!!!! το "μαννα"????? χαχαχα φτου φτου ο παιδαρος σου!!!!!!

καλημερα μουτζουρακι μου!!!!!! λοιπον εμεναμου φαινεται πολυ καλο παλι!!!!! κοιτα να ξεκουραζεσαι!!!!! ρηλαξ!!!! κουρα να πουμε!!!! εχω φιλιγκ!!!!!

ναι ειρηνη μου.... ανθρωπακος ειμαι!!!!! αλλα δεν θελω να σπασω!!!!! θελω να το δω αλλιως!!!! χαλαρα.... γλυκα....απολαυστικα.......ξερεις.... μου σαει και τα νευρα και η κορη που δεν διαβαζει..... μια βαφει τα νυχια της.... μιακανει χειροτεχνιες.... μιααει τουαλεττα γιακαμια ωρα..... μια μιλαει στο viber με φιλες.......στην καλυτερη οταν κολλησει στελνει καμια απορια στους καθηγητες και περιμενει..... ολο κουρασμενη ειναι.... ολο "εχω καψει τον εγκεφαλο μου " λεει.... μολις διαβασει μια ωρα τερμα μετα..... οι καθηγητες ειναι στις εαναληψεις και ολο τις φωναζυν οτι δεν εκανε τις ασκησεις της ολες..... και τους απαντα δεν προλαβα!!!!! αλλα για μαγκακαι ανιμε εχει χρονο και ολο τα αλλα!!!!! θα αθω κατι στο τελος απο το γ@μωτ0 μου μεχρι τον ιουνη πυ θα δωσει!!!!! σημερα θα φερει τους βαθμους του τετραμηνου αν και δεν εχουν καμια σημασια για τις πανελληνιες!!!!!

αχ τζο μου καλο!!!!! το ξερω οτι ειναι ανθεκτικοι!!!!!καταλαβαινουν τα αντα ενστικτωδως!!!!! καλη βολτουλα σας!!!!

ζαμιακουλι μου καλημερα!!!! υπομονη θα ξεπεταχτει και θα κοιμαστε!!!!!(οχι παντα)χαχαχα!!!! μας παιδευουν γι αυτο λεγονται παιδια!!!!

μουτζουριτσαμου ας ρωταγεςκαι τον γιατρουλη σου μηπως το κανει ηροκληση???? λεω εγω τωρα!!! αλλα πραγματικα...... μου φαινεται οτι ψαχνει να βολευτει στο σπιτακι του!!!!!

κριμα που δεν εχω smartphone!!!!! που θα μου παει.... θα αγορασω μετα τις πανελληνιες.... μαζι με της κορης!!!!!!

Μαρτακο μου τρωει καμια φορα πιτογυρα η μαμα του!!!λες για αυτο να εγινε σουπερ το γαλα;;χαχαχα.

Ωχ....ειναι στην εφηβεια η κορη μαρτακο μου..εχεις ζόρια τωρα......υπομονη....κουραγιο...

Εσυ πως εισαι;;αντεχεις;

Καλημερα αε ολες!!!!!!!!!!!!:)))

Μουτζουριτσα μου κατσε και θα δουμε τι ειναι αυτο το ροζ...μην χτυπιεσαι στο γυμναστηριο..με προσοχη...

 

Ρενακι;;;ιοιο;;;αμποτακι;;;χαρούμενη μανουλα;;mammy;;nini;;πουλακι;;τζει;;τονια;;τι κανετε;;;

 

Φιλια σε ολες!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Jo sephine είπε:

Γρήγορη καλημέρα κι από εμάς!!! Ετοιμαζόμαστε για ξεπόρτισμα πάλι, μ' αρέσει τόσο αυτή η φάση κ έχω βαρεθεί τελείως το καρότσι, άντε να το παρατήσουμε κι αυτό!

Ρενάκι, ιδέα: κάνε εσύ τη χοριακή σου και τσιμουδιά, χαχαχαχαχα, κι άσε μας να βουρλιζόμαστε

Μαρτάκη μου, μια μεγάλη αγκαλιά, έχεις μεγάλη καρδιά και μη στεναχωριέσαι, οι μέσι είναι πιο ανθεκτικοί απ' όσο φαντάζεσαι!

Βίκυ μου, τι κάνει ο ζουζουνάκος; 

Χαχαχα..... Όχι τζο μου.. δε μπορώ να πω ψέμα... αμέσως κοκκινιζω κ με περνούν χαμπάρι.  Τώρα η μου πεις...δε θα σε δουν αυτές.... ε..το ξέρω εγώ  αρκεί για να μην το κάνω.  Χαχα...  παντως θα το κάνω κ για εμένα.  Πρέπει να μάθω αυτοαυνα κ αυτόελεγχο...  Καλά τα λεω μουτζουρακι;;;; εσυ το χεις! 

Καλημέρα μπουγαρίνια μου! 

Αντε μουτζουρακι.παρε σε παρακαλώ τον ντοκ

Τονακι μου πως εισαι; 

Γλυκιά καλημέρα σε όλο το παρεακι μου!

Αντε μαζευτειται οι υπολοιπες στο viber σιγά σιγά...

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rena87 είπε:

Χαχαχα..... Όχι τζο μου.. δε μπορώ να πω ψέμα... αμέσως κοκκινιζω κ με περνούν χαμπάρι.  Τώρα η μου πεις...δε θα σε δουν αυτές.... ε..το ξέρω εγώ  αρκεί για να μην το κάνω.  Χαχα...  παντως θα το κάνω κ για εμένα.  Πρέπει να μάθω αυτοαυνα κ αυτόελεγχο...  Καλά τα λεω μουτζουρακι;;;; εσυ το χεις! 

Καλημέρα μπουγαρίνια μου! 

Αντε μουτζουρακι.παρε σε παρακαλώ τον ντοκ

Τονακι μου πως εισαι; 

Γλυκιά καλημέρα σε όλο το παρεακι μου!

Αντε μαζευτειται οι υπολοιπες στο viber σιγά σιγά...

χεχε!!!αυτοαμυνα!για να αντεξουμε στην συνεχεια!!!στο τελος εμεις θα μεινουμε και θα το μαθουμε στο μηνα ετσι που θα εχουμε κακιωσει απο τα απανωτα αρνητικα!αχαχαχαχα!

στειλτε αγαπες οσες θελετε pm να μπειτε στο viber!

ειναι ομορφη η ομαδας μας!με φλαμιγκα!!!!!

θα τον παρω ενα τηλεφωνο αν κ δεν θελω να τον πρηζω!

 

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

χεχε!!!αυτοαμυνα!για να αντεξουμε στην συνεχεια!!!στο τελος εμεις θα μεινουμε και θα το μαθουμε στο μηνα ετσι που θα εχουμε κακιωσει απο τα απανωτα αρνητικα!αχαχαχαχα!

στειλτε αγαπες οσες θελετε pm να μπειτε στο viber!

ειναι ομορφη η ομαδας μας!με φλαμιγκα!!!!!

θα τον παρω ενα τηλεφωνο αν κ δεν θελω να τον πρηζω!

 

Αγάπη με έσκασες ε...

 Θα τον πάρω εγώ  θα κάνω εσένα.... 

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερες!

Τι ωραια που ειδωθηκαμε;

8 hours ago, zamia είπε:

Ζοζεφινακιιιιιι μου!!!!σ'ευχαριστωω!!και εσυ τον δικο σου ομορφιά μου!!!

Ωπαααα!!και πιτογυρο η ζουζουνα!!αυτα ειναι!!και εγω κοτόπουλο τρωω!!χαχαχα

Και τι εκανες που δεν έμπαινε στο καρότσι;;;

Δοξα τω θεω ειρηνακη μου,σημερα ειμαστε πολυ καλυτερα!!υποχωρησε η στοματιτιδα;-) 

Ιοιο μου σ'ευχαριστωωωω πολυ!!!να χαιρεσαι την κορακλα σου!!

Βικακι μου σ'ευχαριστω!!και εσυ να τα χαιρεσαι και τα δυο σου παιδακια!!

καλα ειμαστε σημερα!

Καναμε και τα 2 εμβολια τελικα..το εχει σαν αρχη να το κανει στα πρωτα εμβολια του παιδιου.Ελπίζω να μην εχουμε παρενέργειες...

Αισίως ειμαστε 6180!μαγουλινος οπως μας λεει η μαμα!χιχιχι

εσεις πως ειστε;;η Ιωαννα;;ο μπεμπης;;Αλήθεια σου κοιμάται μεσα στη μερα;;εμενα μισαωρα στην αγκαλια....αν το βαλω στη καλαθουνα μου ξυπνάει.Παλι καλα το βραδυ κοιμάται!

Βρε ζαμια τι το ταιζεις;!

Εμενα κοιμαται πολυ ειναι υπναρας.αλλα καποιες μερες στην αγκαλια.συνηθως τον αφηνω στον καναπε.αν αρχισει τις τουμπες θα δουμε.ψες ανα 1-2ωρες το βραδυ.συνηθως κανει ενα 4-5ωρο.κατα τα αλλα ολα καλα.ξεκινησαμε τα καρναβαλια εμεις

5 hours ago, sangreluna είπε:

πηγαινω ως το παρενυς για ναμου απαντησει τελικα η βικη.... Λοιπον βικακι λεγε τι ξερεις αναλυτικα εδω... Πες τα ολα περιμενω...

ζαμιακι ποσο γεννηθηκε; καθολου δε κοιμαται μερα πως την παλευεις; το βραδυ;

μπραβο αναπτυξη

Μικρος που ειναι ο κοσμος.εγω εγραψα οτι ξερω για περιπου 20γρ τη μερα οποτε αφου ανεκτησε βαρος,πατε καλα.ισως αργησε λιγο να το φτασει.αν βρεχει 6-8πανες κ δ εχει θεμα χαλινου η τπτ που να παραπεμπει σε αλλεργια σε 1-2βδομαδες θα ειστε σουπερ.απλα μηπως να δωσεις πιο συχνα τη μερα;ανα τριωρο το πολυ

Σανγκρε ενω ξερεις κ εχεις προυπηρεσια στην αρχη με τις ορμονες τα χανεις

Δ βρισκεις κανενα πιστοποιημενο κοντα σου;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, eirinaki1981 είπε:

Μαρτακο μου,Αχ ξερω ετσι ειναι οι εφηβοι!τα μυαλα πανω απο το κεφαλι!καλους βαθμους θα χει,βαζουν και χαριστικα στη γ λυκειου!μετρανε 20%!θα παρει καποια μορια & απο κει!ε τι να της κανεις;οσο μπορει κι αυτη ας προσπαθει!φετος δινουν και αργααα!υπομονη!!

αχ ειρηνακι μου......αλλαξαν δεν μετρανε ουτε μορια..... καθολου.... ενα αξιοπρεπη καλο βαθμο για να μετραει μορια ισως σε κανενα ασεπ για διορισμο εαν θελει καποτε.... τελος παντων..... μου φευγει ο ελεγχος..... συχνα που σκορπα τις ωρες της ετσι!!!!!!

2 hours ago, moutzoura2016 είπε:

καρδουλα μου φυσικα και θα σπασεις και θα τσακισουν τα νευρα σου!εχεις τοσα που διεκπεραιωνεις καθημερινα!και παλι δλδ εμεις με τοσα που κρατας ετσι!οι μεσι σου ξερουν ποσο τους λατρευεις!κ η κορη θα φορτσαρει το πιστευω!

το εχω κοψει το δολιο απο προχθες που ειδα τα ροζ!!!μαλλον θα τον παρω να μου πει καμια γνωμη!

ειναι διαφορετικο για μενα ναι!μεσα στα υγρα που εχω βλεπω κατι ροζακια!αλλα τωρα εχω πονο δεξια που ειχα το ωαριακι μου δλδ!

μουτζουριτσα εεεεεεερχεται σου λεω!!!!!! μου μοσχοβολαει φρεσκο φρεσκο μπεμπε!!!!!!

2 hours ago, moutzoura2016 είπε:

καλε μην χοροπηδας και ταραχτει το μπεμπεκι μας!!!κατσε να δουμε!!για καλο θα ειναι ολα αυτα?

η αγωνια κορυφωνεται.... να ξερεις!!!!!

2 hours ago, zamia είπε:

Μαρτακο μου τρωει καμια φορα πιτογυρα η μαμα του!!!λες για αυτο να εγινε σουπερ το γαλα;;χαχαχα.

Ωχ....ειναι στην εφηβεια η κορη μαρτακο μου..εχεις ζόρια τωρα......υπομονη....κουραγιο...

Εσυ πως εισαι;;αντεχεις;

Καλημερα αε ολες!!!!!!!!!!!!:)))

Μουτζουριτσα μου κατσε και θα δουμε τι ειναι αυτο το ροζ...μην χτυπιεσαι στο γυμναστηριο..με προσοχη...

Ρενακι;;;ιοιο;;;αμποτακι;;;χαρούμενη μανουλα;;mammy;;nini;;πουλακι;;τζει;;τονια;;τι κανετε;;;Φιλια σε ολες!!!!

χμ πιτογυρα ε????? παιδαρο τον εχεις!!!!!!! συνεχισε!!!!! εεεε αντεχω...... μπορω νακανω κι αλλιως!!!! πιστευω μεχρι τον ιουνη τα δυσκολα και με τις πανελληνιες καιοι μεσι θα εχουν κλεισει 13μηνων τοτε!!!!! μετα ποιος μας πιανει!!!!!χαχαχα

10 minutes ago, Abbot είπε:

Καλημερα ζουζουνες μου!!! Ευχομαι να ειστε ολες καλα!!! Εγω εχω αρκετη δουλιτσα σημερα... σας διαβαζω ομως οποτε μπορω. Φιλια!!!!tYHNp2.png

αμποτακι μου καλημερα και καλη δουλιτσα!!!!!.

1 hour ago, vikib είπε:

Καλημερες!

Τι ωραια που ειδωθηκαμε;

Βρε ζαμια τι το ταιζεις;!

Εμενα κοιμαται πολυ ειναι υπναρας.αλλα καποιες μερες στην αγκαλια.συνηθως τον αφηνω στον καναπε.αν αρχισει τις τουμπες θα δουμε.ψες ανα 1-2ωρες το βραδυ.συνηθως κανει ενα 4-5ωρο.κατα τα αλλα ολα καλα.ξεκινησαμε τα καρναβαλια εμεις

Μικρος που ειναι ο κοσμος.εγω εγραψα οτι ξερω για περιπου 20γρ τη μερα οποτε αφου ανεκτησε βαρος,πατε καλα.ισως αργησε λιγο να το φτασει.αν βρεχει 6-8πανες κ δ εχει θεμα χαλινου η τπτ που να παραπεμπει σε αλλεργια σε 1-2βδομαδες θα ειστε σουπερ.απλα μηπως να δωσεις πιο συχνα τη μερα;ανα τριωρο το πολυ

Σανγκρε ενω ξερεις κ εχεις προυπηρεσια στην αρχη με τις ορμονες τα χανεις

Δ βρισκεις κανενα πιστοποιημενο κοντα σου;

σαγκρε μου..... συμφωνω με την βικυ!!!!!! βρες πιστοπ ντοκ!!!!!! οοο,τι θες τηλ μου!!!!!

 


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Abbot είπε:

Καλημερα ζουζουνες μου!!! Ευχομαι να ειστε ολες καλα!!! Εγω εχω αρκετη δουλιτσα σημερα... σας διαβαζω ομως οποτε μπορω. Φιλια!!!!tYHNp2.png

καλημερα Αμποτακι μου!!καλη δυναμη!!!

22 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

αχ ειρηνακι μου......αλλαξαν δεν μετρανε ουτε μορια..... καθολου.... ενα αξιοπρεπη καλο βαθμο για να μετραει μορια ισως σε κανενα ασεπ για διορισμο εαν θελει καποτε.... τελος παντων..... μου φευγει ο ελεγχος..... συχνα που σκορπα τις ωρες της ετσι!!!!!!

μουτζουριτσα εεεεεεερχεται σου λεω!!!!!! μου μοσχοβολαει φρεσκο φρεσκο μπεμπε!!!!!!

η αγωνια κορυφωνεται.... να ξερεις!!!!!

χμ πιτογυρα ε????? παιδαρο τον εχεις!!!!!!! συνεχισε!!!!! εεεε αντεχω...... μπορω νακανω κι αλλιως!!!! πιστευω μεχρι τον ιουνη τα δυσκολα και με τις πανελληνιες καιοι μεσι θα εχουν κλεισει 13μηνων τοτε!!!!! μετα ποιος μας πιανει!!!!!χαχαχα

αμποτακι μου καλημερα και καλη δουλιτσα!!!!!.

σαγκρε μου..... συμφωνω με την βικυ!!!!!! βρες πιστοπ ντοκ!!!!!! οοο,τι θες τηλ μου!!!!!

 

μακαρι Μαρτακο να ειναι!!!πηρα κ το γιατρο!ειπε να μην κουραζομαι!κ τα ουτρο μου!ειπε μπορει να κανουν ψευτοπεριοδο τα φαρμακα...δεν ξερουμε τι ειναι,..αυτα!γτ μιλησα κ με τη γραμματεα και εγινε μεταφορα η συζητηση απο εμενα στο γιατρο και τουμπαλιν!βεβαια εμενα δεν μοιαζει με περιοδο!τεσπα θα δουμε!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...