Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

2 hours ago, vikib είπε:

Καλημερες!

Τι ωραια που ειδωθηκαμε;

Βρε ζαμια τι το ταιζεις;!

Εμενα κοιμαται πολυ ειναι υπναρας.αλλα καποιες μερες στην αγκαλια.συνηθως τον αφηνω στον καναπε.αν αρχισει τις τουμπες θα δουμε.ψες ανα 1-2ωρες το βραδυ.συνηθως κανει ενα 4-5ωρο.κατα τα αλλα ολα καλα.ξεκινησαμε τα καρναβαλια εμεις

Μικρος που ειναι ο κοσμος.εγω εγραψα οτι ξερω για περιπου 20γρ τη μερα οποτε αφου ανεκτησε βαρος,πατε καλα.ισως αργησε λιγο να το φτασει.αν βρεχει 6-8πανες κ δ εχει θεμα χαλινου η τπτ που να παραπεμπει σε αλλεργια σε 1-2βδομαδες θα ειστε σουπερ.απλα μηπως να δωσεις πιο συχνα τη μερα;ανα τριωρο το πολυ

Σανγκρε ενω ξερεις κ εχεις προυπηρεσια στην αρχη με τις ορμονες τα χανεις

Δ βρισκεις κανενα πιστοποιημενο κοντα σου;

Βικακι μου ποσο ειναι εσενα ο μπουμπούκος;

Πιστεψε με μονο γαλα της μαμας του:-) 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια μουυυ!!! τι κανουμε??? εγω αυριο εχω αιματος και ουρων και καλλιεργεια κολπικου...αντε να δουμε...!!!

μουτζουριτσα μου τι κανουμε???σε τι φαση εισαι???? εχουμε κατι καλο η ιδεα μου ειναι?

οι υπολοιπες ειστε καλα??? εχουμε αναμονες τωρα?βαλτε με στο κλιμα γιατι χανομαι...

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Τονι@ είπε:

Σαμμερακι και Μουτζουρα είμαι πολύ αισιόδοξη! !! Αντε Παναγιά μου  να δούμε! !!

Καρδουλα μου θα δούμε! Ισως τώρα ίσως αργότερα... Εεε θα έρθει ❤

3 minutes ago, jane.austen είπε:

κοριτσια μουυυ!!! τι κανουμε??? εγω αυριο εχω αιματος και ουρων και καλλιεργεια κολπικου...αντε να δουμε...!!!

μουτζουριτσα μου τι κανουμε???σε τι φαση εισαι???? εχουμε κατι καλο η ιδεα μου ειναι?

οι υπολοιπες ειστε καλα??? εχουμε αναμονες τωρα?βαλτε με στο κλιμα γιατι χανομαι...

Καλά αποτελέσματα κοριτσαρα μου! Αν κ όλα καλά θα ναι!εγώ 24 μέρα σε φαση αναμονής απλά δυο μέρες είχα ροζ υγρα στο σκούπισμα και εδώ οι μανάδες οι έμπειρες έχουν αναθαρρυσει πως είναι εμφύτευση! Εγώ δεν είμαι τόσο αισιόδοξη... Αναμενω με ψυχραιμία!❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλο μεσημερι σε ολα τα κοριτσια μου...!!! πως ειστε σημερα;;; βλεπω θετικη διαθεση και χερομαι για αυτο τι κανετε;;;; μουτζουρα  πλησιαζουν οι μερες σαμμερ αυριο πρωι πρωι...++++ ρενα τονια jane ζαμια μαρτη ειρινακη ιοιο μαμυ βικη μαμα citty sagkre αμποτ και σε οποια αλη ξεχανω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zamia είπε:

Βικακι μου ποσο ειναι εσενα ο μπουμπούκος;

Πιστεψε με μονο γαλα της μαμας του:-) 

Σε πιστευω φυσικα.θρεφταρακι.αναπληρωνει που ηταν μικρος στην κοιλιτσα

Σε πεντε μερες κλεινει τους 3μηνες.δυο μηνων ηταν 5200

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλως τη χαρουμενομανουλα μας!!!!καλο μεσημερι!!!σχολασες εε?εγω εχω και απογευμα και αυριο εδω γιορταζουμε τον πολιουχο μας οποτε εχω πσκ αργια!!!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καλως τη χαρουμενομανουλα μας!!!!καλο μεσημερι!!!σχολασες εε?εγω εχω και απογευμα και αυριο εδω γιορταζουμε τον πολιουχο μας οποτε εχω πσκ αργια!!!!!

ναι σχολασα... και ηρθα στο σπιτι και ξεκινησα αλες δουλειες και σκεφτομαι οτι εχω και δυο πληντυρια να σιδερωσω ουφ.. και πρεπει να τα κανω τωρα πριν ξυπνησει ο μικρος γιατι μετα δε θα κανω τιποτα..... τριημερο ετσι;;; μπραβο τελειαα.........!!!!!!!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jane.austen είπε:

κοριτσια μουυυ!!! τι κανουμε??? εγω αυριο εχω αιματος και ουρων και καλλιεργεια κολπικου...αντε να δουμε...!!!

μουτζουριτσα μου τι κανουμε???σε τι φαση εισαι???? εχουμε κατι καλο η ιδεα μου ειναι?

οι υπολοιπες ειστε καλα??? εχουμε αναμονες τωρα?βαλτε με στο κλιμα γιατι χανομαι...

Καλά αποτελέσματα γλυκό μου! Μια χαρά θα είναι όλα!

24 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

ναι σχολασα... και ηρθα στο σπιτι και ξεκινησα αλες δουλειες και σκεφτομαι οτι εχω και δυο πληντυρια να σιδερωσω ουφ.. και πρεπει να τα κανω τωρα πριν ξυπνησει ο μικρος γιατι μετα δε θα κανω τιποτα..... τριημερο ετσι;;; μπραβο τελειαα.........!!!!!!!!!!!!!

Κάτσε κ κάντα αγάπη γιατί όσο τα αφήνεις θα γίνουν  βουνό.  Κ εγώ έτσι κάνω κ βλαστιμαω μετά..δεν ξέρω από που να αρχίσω.  Δεν αντεχω το σιδεροοοοοο

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Σαμμερ είπε:

Αυριο θα κανω τεστακι jane.η μουτζ μυριζει εγκυουλα....αντε να δουμε....

Σαμμερακι μου ευχομαι να εχεις ++++++!!!!

1 hour ago, vikib είπε:

Σε πιστευω φυσικα.θρεφταρακι.αναπληρωνει που ηταν μικρος στην κοιλιτσα

Σε πεντε μερες κλεινει τους 3μηνες.δυο μηνων ηταν 5200

Και εγω αυτο λεω Βικακι μου!!

Μια χαρα και εσενα ο μπόμπιρας!!Η Ιωαννα τι κανει;;ζηλευει;;

52 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

ναι σχολασα... και ηρθα στο σπιτι και ξεκινησα αλες δουλειες και σκεφτομαι οτι εχω και δυο πληντυρια να σιδερωσω ουφ.. και πρεπει να τα κανω τωρα πριν ξυπνησει ο μικρος γιατι μετα δε θα κανω τιποτα..... τριημερο ετσι;;; μπραβο τελειαα.........!!!!!!!!!!!!!

Ήμαρτον αυτα τα πλυντήρια..........η μαλλον αυτο το σιδερωμα.....το σιχαινομαιιιι!!

Χαρουμενη μανουλα θελει παιχνιδακια το ζουζουνι οταν ξυπναει..εε;;

2 hours ago, jane.austen είπε:

κοριτσια μουυυ!!! τι κανουμε??? εγω αυριο εχω αιματος και ουρων και καλλιεργεια κολπικου...αντε να δουμε...!!!

μουτζουριτσα μου τι κανουμε???σε τι φαση εισαι???? εχουμε κατι καλο η ιδεα μου ειναι?

οι υπολοιπες ειστε καλα??? εχουμε αναμονες τωρα?βαλτε με στο κλιμα γιατι χανομαι...

Τζειν καλα αποτελέσματα!Ολα σουπερ θα ειναι!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλά αποτελέσματα γλυκό μου! Μια χαρά θα είναι όλα!

Κάτσε κ κάντα αγάπη γιατί όσο τα αφήνεις θα γίνουν  βουνό.  Κ εγώ έτσι κάνω κ βλαστιμαω μετά..δεν ξέρω από που να αρχίσω.  Δεν αντεχω το σιδεροοοοοο

ευτυχως με την πρεσα τα τελειωνω γρηγοραα.... και ειχα ευκολα ρουχα και ναι τα τελειωσα.........

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως δ ζηλευει καθολου

Ολο τον αγκαλιαζει κ τον φιλαει

Καμια φορα τον τρομαζει που φωναζει κ κοιμαται

Τωρα πηγε βολτα με τον μπαμπα.πριν φυγει ηρθε μας φιλησε

Απλα κοιμαται με μενα κ τον μπεμπη

Μπραβο χαρουμενη μαμα.τσακ μπαμ.καλα παιχνιδια

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, zamia είπε:

Σαμμερακι μου ευχομαι να εχεις ++++++!!!!

Και εγω αυτο λεω Βικακι μου!!

Μια χαρα και εσενα ο μπόμπιρας!!Η Ιωαννα τι κανει;;ζηλευει;;

Ήμαρτον αυτα τα πλυντήρια..........η μαλλον αυτο το σιδερωμα.....το σιχαινομαιιιι!!

Χαρουμενη μανουλα θελει παιχνιδακια το ζουζουνι οταν ξυπναει..εε;;

Τζειν καλα αποτελέσματα!Ολα σουπερ θα ειναι!!!

τωρα ειναι στη φαση που εξερευναει τα παντα ανοιγει ντουλαπια συρταρια και οτι βρει.. και οπου και να παω ερχετε απο πισω μου.....ειμαι στη κουζινα και πλενω κανενα πιατο η μαγηρευω και ειναι και αυτος αναμεσα στα ποδια μου...εχουν πολυ γελιο ωρες και φορες εε καθομαστε και στο χαλακι που ειναι τα παιχνιδια του και παιζουμε..... η αληθεια κιολας ειναι επειδη εχω ανετο σπιτι δεν ηθελα να τον βαζω μεσα στο παρκο απο πολυ μικρο ηθελα να τον εχω στο πατωμα να παιζει και να εξερευνει.....

34 minutes ago, vikib είπε:

Ευτυχως δ ζηλευει καθολου

Ολο τον αγκαλιαζει κ τον φιλαει

Καμια φορα τον τρομαζει που φωναζει κ κοιμαται

Τωρα πηγε βολτα με τον μπαμπα.πριν φυγει ηρθε μας φιλησε

Απλα κοιμαται με μενα κ τον μπεμπη

Μπραβο χαρουμενη μαμα.τσακ μπαμ.καλα παιχνιδια

σε ευχαριστω πολυ βικι μου....!!!!!! μια χαρα η κορουλα σου παντως πολυ καλο που δε ζηλευει λογικα θα το ειχατε χειριστει σωστα με τον αντρα σου ωστε να της ερθει ποιο ωραια ο ερχομος του νεου μελους της οικογενειας ...

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

μουτζουριτσα μου πσκ επιτελους να αραξεις!!!!!! ποοοολυ καλο σε αυτη την φαση!!!!!!

τζειν μου καλες εξετασουλες και πιο καλα αποτελεσματα!!!!!

χαρουμενομανουλα.... τον κυνηγας ε??? εδω κι εγω αρχισα να ειμαι ξωπισω!!!!!

ρενακι να σου τηλ μετα τις 18,15?????

βικακι μου..... κουραγιο!!!!!   

τονακι μου μαλλον εισαι δουλιτσα... υπομονη και χαλαρα!!!!:
ζαμιακουλι δωσε ενα γλυκο φιλι στον αιδαρο!!!!

σαμμερακι σου στελνω φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουλ μπεμπεδοσκονη!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...