Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

χαρουμενομανουλα καλα να περασετε στην εξορμηση σας

Τζεινακι μου γλυκο!τι ομορφες εικονες μας μεταφερεις!

καλωσοριζω και εγω τα νεα μελη και ευχομαι συντομα να εχουμε γεματες κοιλιτσες!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Σαμμερ είπε:

Jane  μου μπραβο.......τι τελεια!!!κανονισες αυχενικη???τονια ποτε εχεις ραντεβου??κοριτσια μου δεν ξερω να σας βοηθησω δυστυχως...ξερω παντως απο γνωστους που ειχαν κιρσοκήλη οτι την εγχειρησαν.χαρουμενουλα κ πολυ καλα θα κανετε....βαρα βαρα..

Σαμμερακι μου την άλλη Τετάρτη έχω ραντεβού. Μετράω τις μέρες! !

 

1 hour ago, xaroumenh mama είπε:

Jane χερομαι που όλα καλά θα μεγαλώσει κιαλο και δε θα πιστεύεις σε αυτό που θα βλέπεις... Τόνια ξεκίνησε το σπορακι να σου δείχνει την παρουσία του πιο έντονα η ακομα;; Σαμμερ βαράω βαράω αλλά για προσωπική ευχαριστεί τον Μάρτη πιστεύω να βαράω και για μπεμπέ πρώτα ο Θεός...!!!!

Χαρουμενουλα μου δεν έχω νιώσει κάτι περισσότερο από αυτά που σας περιέγραψα.  Αλλά ελπίζω να μην αργήσει. 

 

Τι κάνετε κοριτσάκια μου?? Εγώ ακόμα δεν έχω γυρίσει σπίτι.  

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο μενα!! Καλως ηρθαν τα νεα μελη της παρεας μας!!! Συντομα ολες να αποκτησουμε αυτο που τοσο πολυ επιθυμουμε!!! Εγω μετραω καθυστερηση απο σημερα, αντε να δουμε! Απο αιμα τιποτα, μονο λιγο αυξημενα υγρα διαφανα αλλα μπορει να επαθα καμια κολπιτιδα γιατι εχω κ λιγο τσουξιμο στην περιοχη κ μια μικρη ενοχληση. Επισης αραια πονακια περιοδου. Κ στηθος ελαφρα πρησμενο χωρις πονο. Αυτα!tYHNp2.png

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

καλε ποσακαινουρια κοριτσια; καλως τα λοιπον απο εδω φευγετε φουσκωμενες. Εδω γρια σαγκρε εχω τρια μαγκακια που συνεληφθησαν ξαι γεννηθηκαν φυσιολογικα εχουν ηλικιες τριαμιση εικοσιενα μηνων και πενηντα ημερων περιπου. Αυτα.

λοιπον για τις παλιες και το σαμμερακι σημερα παω σο παιδικο και μου λεει το μ1μαμα σημερα θα μαγειρεψω εγω τον βλεπω με την ποδια του την κουταλα και ενα πιατο με μια πλαστικη αγκιναρα μεσα.

Μαλιστα του λεω τι καλο θα φαμε;

Αγγιναρες μου λεει με μαρμελαδα

μαρμελαδα; τι μαρμελαδα καλο μου;

Αγγιναρες με μαρμελαδα απο σκυλο!!! Ετοιμο ειναι

Μαλιστα κι αυτο διπλα;

ειναι με μαρμελαδα απο αγελαδα κοτοπουλο εχει και γαλα...

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Σαμμερακι μου την άλλη Τετάρτη έχω ραντεβού. Μετράω τις μέρες! !

 

Χαρουμενουλα μου δεν έχω νιώσει κάτι περισσότερο από αυτά που σας περιέγραψα.  Αλλά ελπίζω να μην αργήσει. 

 

Τι κάνετε κοριτσάκια μου?? Εγώ ακόμα δεν έχω γυρίσει σπίτι.  

Τονακι μου γυρισες να ηρεμησεις;;; κ εγω απόψε αργησα! Πολλή δουλειά! Εσωσε μια παράταση που αναμεναμε βέβαια κ πήραμε μια ανάσα!

Γρήγορα μαμ κ ξεκούραση μανούλα όμορφη!❤

1 hour ago, Abbot είπε:

Καλησπερα κ απο μενα!! Καλως ηρθαν τα νεα μελη της παρεας μας!!! Συντομα ολες να αποκτησουμε αυτο που τοσο πολυ επιθυμουμε!!! Εγω μετραω καθυστερηση απο σημερα, αντε να δουμε! Απο αιμα τιποτα, μονο λιγο αυξημενα υγρα διαφανα αλλα μπορει να επαθα καμια κολπιτιδα γιατι εχω κ λιγο τσουξιμο στην περιοχη κ μια μικρη ενοχληση. Επισης αραια πονακια περιοδου. Κ στηθος ελαφρα πρησμενο χωρις πονο. Αυτα!tYHNp2.png

Αχ Αμποτακι μου που να μην εμφανιστεί ...που να μην εμφανιστεί!!! Πολυ στο εύχομαι... Καλά τα συμπτωματακια σου πάντως ❤

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου καλησπέρα....Τι κάνετε; Φιλιά πρώτα στα καινούργια μέλη της παρέας.... Εύχομαι γρήγορα φουσκωμένες κοιλιτσες....

Τζεινακι τι ωραία να βλέπεις το σπορακι να παιρνει μορφη.....Τέλειες εικόνες....

Τονι μου ξεκουράσου....Άντε λίγες μέρες μείνανε για την συνάντηση με το μωράκι σου....

Αμποτακι όσο δεν έρχεται ελπίζουμε....

Σαμμερ ρενακι Μάρτη μου....Και τα υπόλοιπα κορίτσια μου τι κάνετε;

Ρενακι μου παρεπιπτόντως μόνο 3μηνες έχεις που ξεκίνησες πάλι τις προσπάθειες...;Και αγχώνεσαι κιόλας...Θα σε μαλλωσω....Μην ξανα ακούσω ότι αγχωθηκες η ότι στεναχωρέθηκες θα σε φάω....Εδώ έχουμε τόσο καιρό κ είμαστε αισιόδοξες...

Μουτζούρα μου...Αυτή την παράταση περίμενα κ εγώ.....Κ επιτέλους την δώσανε.....

Φιλάκια

 

  • Μου αρέσει 3

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου,σας ξεχνω!καναμε παρεακι στο βαιμπερ & μας πιανει λογοδιαρροια!!

Μαρτακοο μου!!!!φεγγαρενια μου!!!φιλια στα ζουζουνια σας!

Τονια μου,πως τα πας;τζειν;ολα καλα;

Νινι,συναδερφε!σιττακι!!φιλουμπες!

Καλωσορισατε νεα κοριτσια μας!!!με το καλο εγκυουλες!!!!

  • Μου αρέσει 2

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας μπουγαρίνια μου!!

Τονακι μου κουραστηκες πολύ σημερα;;; ξεκουρασου αγάπη!! ❤

Τζεινακι μου..είδες χεράκια κ κεφαλακι;; βουρλιζομαιιιιι..... ποτε η αυχενικη;

Λολιτα καλώς ήρθες... εγω μετά τις δύο αποβολες είχε αναστατωθει λίγο ο κύκλος κ είχα κάνει ωορρηξια 25η μέρα ...μετα έγινε όπως πριν...28-30 μέρες.    Μπορεί να είναι κ ωορηξια αυτό π ένιωσες... την καταλαβαίνεις γενικα; κάνεις τεστ ; 

Σιτακι μου γλυκό..επειδη με το που είπα θέλω μωρό...πιάστηκα αμέσως κ τις δύο φορές συνεχόμενα... τώρα μου κακοφαινεται πολύ..πιάστηκα ου δεν έρχεται τώρα που έλυσα το πρόβλημα όπως πριν αμέσως... για αυτο στενοχωριεμαι... αλλά τώρα έχω αισιοδοξία για το μαρτη... 

Αμποτακι μου μακάρι να μην ερθει... θα ξανα κάνεις τεστ;

Νινακι μου μπραβο.να αδιαθετησεις ..Να καθαρίσεις κ να πας για την επέμβαση... ❤

Σαγκρε μου..Μαρτακο μου... χαρούμενη μανούλα μου... σας φιλώ όλες πολύ!

Μαμυ κ μαρακι π ειστε;; 

  • Μου αρέσει 4

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε σαγκρε με τα αγορια σου...απο τωρα σε ταιζουν....εμενα σημερα μου ειπε οτι κρεβατι εναι για να πηδαμε....συμφωνω αλλα ποτε????ηθελα να του πω....τονακι αλλη μια βδομαδα εμεινε...αμποτ ας μην ερθει ρε....καληνυχτα σε ολες.σιτυ χαρουμενομανουλα..

βαρατε βαρατε

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 minutes ago, Ioio είπε:

Σάμμερ, φοβερή ατάκα!!!!!  

Καλώς ήρθαν τα καινούρια κορίτσια!  Σύντομα σποράκια!  

Ρένα μου, θα πιαστείς και μετά θα βουρλιστείς!

Φιλιά σε όλες! 

Ιοιο μου γλυκιά....μετα θα σας αποβουρλισω ωωωωωω  έτσι κ πιαστω!!! ❤

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!! Εγω απο αιμα τιποτα..  πονοι περιοδου ναι, στηθος περισσοτερο πρησμενο... η που θα μου ερθει η που ΔΕΝ θα μου ερθει!!!! Μακαρι Θεουλη μου !!!! Οσο για τεστ φοβαμαι να ξανακανω μην απογοητευθω παλι... θα περιμενω!!tYHNp2.png

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, jane.austen said:

καλησπερα κοριτσια μου!!!

χτες πηγαμε γιατρο ,ειδε τις εξετασεις και μου ειπε ειναι σουπερ...μονο προσοχη στα φαγητα λογω τοξοπλασματος..!

κατα τ' αλλα τι να σας πω,ειδαμε το μωρακι μας,δεν φανταζεστε ποσο ειχε μεγαλωσει!!!! φαινονταν χερακια και ποδαρακια...ξερωριζε το κεφαλακι! το μικρουλι μας παιρνει μορφη!!!

κατα τάλλα σερνομαι απ'την κουραση...

τι κανετε εσεις???σας στελνω την αγαπη μου και τα φιλια μου!

καλωσς ηρθαν και τα νεα κοριτσια στο φορουμ,ελπιζω συντομα με φουσκωμενες κοιλιτσες....!

Καλημέρα κορίτσια μου ;)

Jane μου μπράβο το σποράκι σου!!! Μεγαλώνει τόσο γρήγορα που ούτε θα το καταλάβεις πως περνάει ο καιρός θα το δεις!!! Εύχομαι με το καλό και η αυχενική σου :):)

Πως είστε σήμερα τσούπρες μου? ετοιμάζεστε για το τριήμερο? Εχω να πάω σε πάρτι την Κυριακή και δεν ξέρω τι να ντυθώ με την κοιλιά :) ....

Σας φιλώ για μια γλυκιά και όμορφη καλημέρα!!!

  • Μου αρέσει 4

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. 

Αμποτ μου μακαρι να μην ερθει!!! Κανε υπομονη!!

Πουλακι τι κανει η κοιλιτσα με το μπεμπε;;;; Απο στολες δεν εχω ιδεες δεν τα παω καλα με τις αποκριες και ετσι δεν εχω κατι να σου προτεινω...

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...