Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 minutes ago, Τονι@ είπε:

Ελπίζω πραγματικά να είναι το θαυματακι σου. Και μην ξεχάσεις να μας ενημερώσεις! :)

Ευχαριστωωωω!!!Εννοειταιαιαιαι...!!!  Απο τριτη βραδυ λογικα θα ξερω..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nini84 είπε:

Αχχχ Τονακι μου πόσο ομορφες στιγμες μας περιγραφεις!!! Να ξερεις οτι χαιρομαστε με τη χαρα σου!!! 

Νινι μου το ξέρω και σας ευχαριστώ πολύ! ! Γι αυτό το μοιράζομαι μαζί σας!! ❤❤:)

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Τονι@ said:

Πουλάκι μου έχω αρχίσει και φουσκωνω σιγά σιγά.  Από τα 13 κιλά που μου είχε πει η γιατρός maximum  έχω πάρει ήδη τα 5. Δεν φαίνονται αλλά...Εσύ πόσα έχεις πάρει μέχρι τώρα? ?

Στις 27/01 που είχα ζυγιστεί στον γιατρό είχα πάρει 6....αύριο πάλι έχω υπέρηχο οπότε θα ξαναζυγιστώ :) Για να δούμε!!! Νομίζω θα είμαι + 2!!!

  • Μου αρέσει 2

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Rena87 said:

Καλά λέει το Τονακι βενκορ μου....το έχεις αφήσει πολύ... πήγαινε γα χοριακη πιο σύντομα..τουλάχιστον να επιβεβαιωσης....

Καλά είμαι καρδούλα μου...εχω πολύ καλή ψυχολογία για αυτό το μήνα...προς το παρών πάντα.. κ βλέπουμε..  5/3 ΔΕΝ περιμενω να αδιαθετησω...( Βικακι το πινακακι μας το παρατησες..;;;!!!!)

Φουσκωνει αγάπη μου η κοιλιτσα σου ή όμορφη!!

Πουλάκι μου γλυκό.. κάνει τουμπες;;;;!!!! Σε ποναει όταν γίνεται αυτο;; αχ πως να είναι αυτό το συναίσθημα;; ❤

Renaki μου δεν πονάς..νοιώθεις ένα χάιδεμα απαλό εσωτερικά :) είναι το τέλειο συναίσθημα σύντομα θα το νοιώσεις και εσύ είμαι σίγουρη!!!

56 minutes ago, Τονι@ said:

Είμαι πολύ χαρούμενη Βικακι μου. Είναι η πιο όμορφη αίσθηση! ! Καθόμουν στον καναπέ και νιώθω 3 πολύ απαλά τακ.  Λέω ίσως και να είναι το μωρό.  Και μετά από 5 λεπτά νιώθω κανονική κλωτσιά! ! Φώναζα μόνη μου από τη χαρά μου!! 

Τέλεια ε!!!!! ότι καλύτερο έχω νοιώσει και εγώ μέχρι στιγμής :)

  • Μου αρέσει 3

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Τονακι μου γλυκο.....μεγαλωσε το παιδακι σου κ κλωτσαει...τι ωραιες στιγμες ζεις....

 

36 minutes ago, Lover bird είπε:

Renaki μου δεν πονάς..νοιώθεις ένα χάιδεμα απαλό εσωτερικά :) είναι το τέλειο συναίσθημα σύντομα θα το νοιώσεις και εσύ είμαι σίγουρη!!!

Τέλεια ε!!!!! ότι καλύτερο έχω νοιώσει και εγώ μέχρι στιγμής :)

Αχ ναι κορίτσια μου!! Είναι πιο ωραία από όσο φανταζόμουν. Ανυπομονώ να το ξανακάνει! !!

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lover bird είπε:

Renaki μου δεν πονάς..νοιώθεις ένα χάιδεμα απαλό εσωτερικά :) είναι το τέλειο συναίσθημα σύντομα θα το νοιώσεις και εσύ είμαι σίγουρη!!!

Τέλεια ε!!!!! ότι καλύτερο έχω νοιώσει και εγώ μέχρι στιγμής :)

Θα παω θα παω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσαρες μου!!!

τονακι μου τι συγκινητικα αυτα που λες....ανυπομονω να τα ζησω κι εγω!!!!

τα υπολοιπα κοριτσακια πως ειστε? Τωρα ποια περιμενουμε...?

εγω κοριτσια μου με τοσα χαπια εχω μπλεξει τα μπουτια μου!χαχαχα 2 χαπια ασβεστιο, 2 μαγνησιο, σιδηρο,filicine...πραγματικα νιωθω φαρμακοντουλαπα...!!! τονακι εσυ παιρνεις τοσα?

οι ναυτιες εχουν χειροτερεψει αρκετα εδω και 2-3 μερες! ευτυχως δεν κανω εμετους...κατα τ αλλα αισθανομαι πολυ καλα!!! πολύ χαρουμενη!!! κλεισαμε τιε διακοπες μας για το καλοκαιρι...οι τελευταιες μας διακοπες χωρις μωρακι!

΄και ετσι για να σας φτιαξω τη διαθεση σας ανεβαζω μια φωτ απ το σπορακι μας απ τον υπερηχο!!!

16837941_10154229050300009_1911590857_n.jpg

  • Μου αρέσει 5

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τονακι μουυυυυυυυ.....καρδούλα μου σε κλωτσισε;;;;;; βουρλιζομαιιιιι......  αχ ποτε μας είπες για το θετικο τεστ...λοιπον ποτέ κλωτσισε ε..;;!! Νιώθω τόση χαρά λες κ σε συμβαίνει σε εμένα...

Παντως ναι..εχεις δίκιο...τώρα που νιώθω πιο χαλαρή...κοντεύει κ εμένα η αναμονή!!!

1 hour ago, Venkor είπε:

Θα παω θα παω

Να μας ενημερώσεις κορίτσι!! ❤

4 minutes ago, jane.austen είπε:

καλησπερα κοριτσαρες μου!!!

τονακι μου τι συγκινητικα αυτα που λες....ανυπομονω να τα ζησω κι εγω!!!!

τα υπολοιπα κοριτσακια πως ειστε? Τωρα ποια περιμενουμε...?

εγω κοριτσια μου με τοσα χαπια εχω μπλεξει τα μπουτια μου!χαχαχα 2 χαπια ασβεστιο, 2 μαγνησιο, σιδηρο,filicine...πραγματικα νιωθω φαρμακοντουλαπα...!!! τονακι εσυ παιρνεις τοσα?

οι ναυτιες εχουν χειροτερεψει αρκετα εδω και 2-3 μερες! ευτυχως δεν κανω εμετους...κατα τ αλλα αισθανομαι πολυ καλα!!! πολύ χαρουμενη!!! κλεισαμε τιε διακοπες μας για το καλοκαιρι...οι τελευταιες μας διακοπες χωρις μωρακι!

΄και ετσι για να σας φτιαξω τη διαθεση σας ανεβαζω μια φωτ απ το σπορακι μας απ τον υπερηχο!!!

16837941_10154229050300009_1911590857_n.jpg

Ωχ άγιε μου Σπυρίδωνα....τι μου κάνεις τώρα.... κλαιωωωωω..... ένα πλασματακι τόσο δα.... ψυχή μου τι ευτυχία!!!  Για τις αναγουλες δε σου έχει δώσει κατι; η δεν κάνει; περνάνε γρήγορα  η μένουν όλη μερα; υπομονή...βλέπε τον υπέρηχο κ ξέχνα το...❤

 

Α.. πως ανεβάζετε φωτο;

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ρενακι μου την εχω ολη μερα και την χαζευω!!! ειδικα στον υπερηχο φαινονταν τοσο καθαρα τα χερακια που ηταν συγκλονιστικο!!! ειναι το θαυμα της φυσης αυτο....αυτο λεω οταν το κοιταζω...πως εμεις οι 2 δημιουργησαμε ενα πλασμα απ'το τιποτα.μια ευλογια.ενα θαυμα....

δε μου εχει δωσει τιποτα,απλα μου ειπε να μην μενω με αδειο στομαχι καθολου.εστω ενα υγιεινο σνακ...μικρα και συχνα γευματα....τα πρωινα ειναι χειροτερα ανα και διαρκως αισθανομαι σαν να ειμαι σε πλοιο και πως πηγαινω ταξιδι!

εικονα ακριβως εδω οπως γραφεις το μηνυμα,εχει το συνδετηρα απο κατω...πατας εκει που λεει "επιλογη αρχειων"και ανεβαζεις οτι θες!

  • Μου αρέσει 2

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, jane.austen είπε:

καλησπερα κοριτσαρες μου!!!

τονακι μου τι συγκινητικα αυτα που λες....ανυπομονω να τα ζησω κι εγω!!!!

τα υπολοιπα κοριτσακια πως ειστε? Τωρα ποια περιμενουμε...?

εγω κοριτσια μου με τοσα χαπια εχω μπλεξει τα μπουτια μου!χαχαχα 2 χαπια ασβεστιο, 2 μαγνησιο, σιδηρο,filicine...πραγματικα νιωθω φαρμακοντουλαπα...!!! τονακι εσυ παιρνεις τοσα?

οι ναυτιες εχουν χειροτερεψει αρκετα εδω και 2-3 μερες! ευτυχως δεν κανω εμετους...κατα τ αλλα αισθανομαι πολυ καλα!!! πολύ χαρουμενη!!! κλεισαμε τιε διακοπες μας για το καλοκαιρι...οι τελευταιες μας διακοπες χωρις μωρακι!

΄και ετσι για να σας φτιαξω τη διαθεση σας ανεβαζω μια φωτ απ το σπορακι μας απ τον υπερηχο!!!

16837941_10154229050300009_1911590857_n.jpg

Τζεινακι μου είναι πανέμορφο! !!! Με το καλό να φας κι εσύ την κλωτσιά σου να πετάξεις από χαρά! !

Εγώ αγάπη παίρνω μόνο σίδηρο και φυλλικο! Μάλλον θα μου δώσει την επόμενη φορά ασβέστιο. 

7 minutes ago, Rena87 είπε:

Τονακι μουυυυυυυυ.....καρδούλα μου σε κλωτσισε;;;;;; βουρλιζομαιιιιι......  αχ ποτε μας είπες για το θετικο τεστ...λοιπον ποτέ κλωτσισε ε..;;!! Νιώθω τόση χαρά λες κ σε συμβαίνει σε εμένα...

Παντως ναι..εχεις δίκιο...τώρα που νιώθω πιο χαλαρή...κοντεύει κ εμένα η αναμονή!!!

Να μας ενημερώσεις κορίτσι!! ❤

Ρενακι μου μου αρέσει που το μοιράζομαι μαζί σας και που χαίρεστε για μένα. ❤❤ θα έρθει για όλα τα κορίτσια σύντομα αυτή η στιγμή! ! 

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Τονι@ είπε:

Τζεινακι μου είναι πανέμορφο! !!! Με το καλό να φας κι εσύ την κλωτσιά σου να πετάξεις από χαρά! !

Εγώ αγάπη παίρνω μόνο σίδηρο και φυλλικο! Μάλλον θα μου δώσει την επόμενη φορά ασβέστιο. 

Ρενακι μου μου αρέσει που το μοιράζομαι μαζί σας και που χαίρεστε για μένα. ❤❤ θα έρθει για όλα τα κορίτσια σύντομα αυτή η στιγμή! ! 

Κ εμείς βουρλιζομαστε που τα μοιραζεσαι μαζι μας! Μας δίνεις δύναμη να συνεχίσουμε.....❤

7 minutes ago, jane.austen είπε:

ρενακι μου την εχω ολη μερα και την χαζευω!!! ειδικα στον υπερηχο φαινονταν τοσο καθαρα τα χερακια που ηταν συγκλονιστικο!!! ειναι το θαυμα της φυσης αυτο....αυτο λεω οταν το κοιταζω...πως εμεις οι 2 δημιουργησαμε ενα πλασμα απ'το τιποτα.μια ευλογια.ενα θαυμα....

δε μου εχει δωσει τιποτα,απλα μου ειπε να μην μενω με αδειο στομαχι καθολου.εστω ενα υγιεινο σνακ...μικρα και συχνα γευματα....τα πρωινα ειναι χειροτερα ανα και διαρκως αισθανομαι σαν να ειμαι σε πλοιο και πως πηγαινω ταξιδι!

εικονα ακριβως εδω οπως γραφεις το μηνυμα,εχει το συνδετηρα απο κατω...πατας εκει που λεει "επιλογη αρχειων"και ανεβαζεις οτι θες!

Ναι αγάπη μου...είναι το θαύμα της φύσης!!! Απόλαυσε το με την καρδιά σου!! Τι ευτυχία ααααα...  αφου δεν κάνεις εμετό..πάλι καλά! Αντέχετε κάπως έτσι... 

Εμένα γιατί δεν μου έχει συνδετηρα;;;;; τον οριζόντιο λες;;; μου λέει να βάλω Link... :-(


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rena87 είπε:

Κ εμείς βουρλιζομαστε που τα μοιραζεσαι μαζι μας! Μας δίνεις δύναμη να συνεχίσουμε.....❤

Ναι αγάπη μου...είναι το θαύμα της φύσης!!! Απόλαυσε το με την καρδιά σου!! Τι ευτυχία ααααα...  αφου δεν κάνεις εμετό..πάλι καλά! Αντέχετε κάπως έτσι...

Όλες μαζί Ρενακι μου.❤ Και δεν ξεχνάω πως παραμονή πρωτοχρονιάς τα λέγαμε οι δύο μας εδώ μέσα που με είχαν πιάσει τα τρελά μου. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...