Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Δεν νομιζω εφακι οτι μπορεις απο αυτο κοριτσακι μου να κρινεις.σαφως η καρδια μας χτυπαει πιο γρηγορα αλλα κ να μην  χτυπαει απο τωρα δεν σημαινει οτι δεν εισαι ουτε κ υο αντιστροφο ...καταλαβαινω το αγχος σου...καθε μηνα ψαχνουμε συμπτωματα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Δεν νομιζω εφακι οτι μπορεις απο αυτο κοριτσακι μου να κρινεις.σαφως η καρδια μας χτυπαει πιο γρηγορα αλλα κ να μην  χτυπαει απο τωρα δεν σημαινει οτι δεν εισαι ουτε κ υο αντιστροφο ...καταλαβαινω το αγχος σου...καθε μηνα ψαχνουμε συμπτωματα....

Εχει δικιο η Σαμερ Εφη μου, η ταχυκαρδια σιγουρα υπαρχει στην εγκυμοσυνη κ κυριως σε μεταγενεστερες εβδομαδες αλλα δε μπορεις να πεις οτι αποτελει συμπτωμα απο την πρωτη στιγμη. Μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου κ θα ερθει!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γυρισααααα! !!! Αμποτ αύριο χοριακη έτσι? ?? Μουτζουρα μου ελπίζω να κρατήσει η συμφωνία. Εγώ νιώθω ότι με φυροφερνει να αρρωστήσω κι έχω τρελαθεί.  Έβαλα θερμόμετρο κι έχω υποθερμια 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αμποτ μου μακάρι να έχεις σποράκι μέσα στην κοιλίτσα!!! Είμαι κι εγώ πολύ αισιο΄δοξη για σενα όπως τα κορίτσια!!!Εννοείται θα περιμένουμε με πολλή αγωνία τη χοριακή σου και εύχομαι ολόψυχα να είναι τεράστια!!!!

 

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι κοριτσακια μου, το ξερω οτι αγωνιατε μαζι μου!!! Αυριο θα παω πρωι πρωι για να εχω αποτελεσματα νωρις!! Παντως κραταω ακομη κ το στηθος μου το νιωθω πιο πρησμενο, χωρις να ποναει ιδιαιτερα. Επισης νιωθω μια εσωτερικη ζεστη, δεν εβαλα θερμομετρο βεβαι γιατι ποτε δεν ασχοληθηκα με θερμοκρασιες... tYHNp2.png

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Γυρισααααα! !!! Αμποτ αύριο χοριακη έτσι? ?? Μουτζουρα μου ελπίζω να κρατήσει η συμφωνία. Εγώ νιώθω ότι με φυροφερνει να αρρωστήσω κι έχω τρελαθεί.  Έβαλα θερμόμετρο κι έχω υποθερμια 

Ωχ καρδουλα!φάε καλά κουκουλωσου και ελπίζω να μην είναι κρύωμα!!!

Φαίνεται να βρήκαμε άκρη με το σπίτι! Θα δούμε!για την ώρα είμαι σε mood βαρεματος και δεν θα αφήσω τίποτα να μου χαλάσει τη διάθεση! Χιχι!

42 minutes ago, Abbot είπε:

Ναι κοριτσακια μου, το ξερω οτι αγωνιατε μαζι μου!!! Αυριο θα παω πρωι πρωι για να εχω αποτελεσματα νωρις!! Παντως κραταω ακομη κ το στηθος μου το νιωθω πιο πρησμενο, χωρις να ποναει ιδιαιτερα. Επισης νιωθω μια εσωτερικη ζεστη, δεν εβαλα θερμομετρο βεβαι γιατι ποτε δεν ασχοληθηκα με θερμοκρασιες... tYHNp2.png

Κορίτσι μου... Θα περιμένουμε πως και πως!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Σαμμερ said:

Δεν νομιζω εφακι οτι μπορεις απο αυτο κοριτσακι μου να κρινεις.σαφως η καρδια μας χτυπαει πιο γρηγορα αλλα κ να μην  χτυπαει απο τωρα δεν σημαινει οτι δεν εισαι ουτε κ υο αντιστροφο ...καταλαβαινω το αγχος σου...καθε μηνα ψαχνουμε συμπτωματα....

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου....πραγματικα το μυαλο μας παιζει τρελα παιχνιδια....ολο συμπτωματα ψαχνω για να νιωσω καλυτερα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου..αμποτ????εκανες???ξερεις πως περιμενουμε ετσι???τονακι πως εισαι σημερα???ελπιζω να μην ειναι κατι.εφη μου μην αγχωνεσαι.ολες τα ιδια κανουμε.ακομα κ εγω που εχω ηδη ενα παιδακι...φιλια σε ολες...ηρθε το τριημερο.θα πατε πουθενα???η χαρουμεμανουλα θα παει....

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσαρες μου !!!!

Αμποτ μουυυυυ περιμενουμε με αγωνια και λαχταρα!

Τονακι μου γλυκο πως εισαι σημερα?

Νινακι βγηκαν οι εξετασεις?

οι υπολοιπες εγκυουλες μας?

Εφακι ολες τα ιδια κανουμε!

χαρουμενομανουλα καλα να περασετε!

και εμεις θα κανουμε την εκδρομουλα μας αυριο και επιστροφη Δευτερα!

φιλια σε ολες τις μανουλες και τα λουλουδακια τους...τις φουσκωμενες κοιλιτσες,τα σπορακια που αρχιζουν να βολευονται,και σε αυτα που ξεκινα να χτυπα η καρδουλα τους!και φιλιαααααα σε ολες που περιμενουμε το θαυμα!σμουτς!!!

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα!!!! Πηγα εκανα χοριακη, πριν τις 12 θα παρω τηλ. για τα αποτελεσματα! Εννοειται περιοδος ακομη πουθενα (αχχχ να μην την ξαναδω για τους επομενους 9 μηνες), ειμαι στην 4η ημερα καθυστερησης κ που κ που εχω ροζ υγρα στο σκουπισμα.... μακαρι Παναγιτσα μου!!! Θα σας ενημερωσω κατευθειαν... Τονακι μου πως ξημερωσες? Μουτζουριτσα που θα πατε τριημερο? Φιλια σε ολα τα κοριτσακια!!!tYHNp2.png

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Abbot είπε:

Καλημεραααα!!!! Πηγα εκανα χοριακη, πριν τις 12 θα παρω τηλ. για τα αποτελεσματα! Εννοειται περιοδος ακομη πουθενα (αχχχ να μην την ξαναδω για τους επομενους 9 μηνες), ειμαι στην 4η ημερα καθυστερησης κ που κ που εχω ροζ υγρα στο σκουπισμα.... μακαρι Παναγιτσα μου!!! Θα σας ενημερωσω κατευθειαν... Τονακι μου πως ξημερωσες? Μουτζουριτσα που θα πατε τριημερο? Φιλια σε ολα τα κοριτσακια!!!tYHNp2.png

Αμποτακι μου νομιζω ειναι η στιγμη σου!!!!κοριτσι μου γλυκο!!!μεσα απο την καρδια μου να παρεις μια θετικηηηηη χοριακη και αμεσως τον ντοκ τηλ μηπως χρειαζονται ουτρο ψυχη μου!!!αντε με το καλο να ακουσουμε ευχαριστα!!!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο μενα!!!

Αμποτακι μου θα περιμενουμε τα νεα σου!!!!

Σαμμερακι, μουτζουριτσα μου σας φιλω. 

Εμενα δεν με πηρανε ακομη για τα αποτελεσματα. Ελπιζω σημερα να εχουν βγει. 

 

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!

Αμποτακι περιμένουμε με λαχτάρα τα νέα σου! 

Εγώ ξημέρωσα ξύπνια.  Κοιμήθηκα μέχρι τις 3 στον καναπέ ως συνήθως κι όταν πήγαμε στο κρεβάτι είχα τόσο άγχος και νεύρα που δεν μπορούσα να κοιμηθώ.  Κατά τις 6 ξαναηρθα στον καναπέ και κοιμήθηκα γύρω στις 7. Ένα ελαφρύ μπούκωμα το έχω αλλά δεν νιώθω τόσο άσχημα όσο φοβόμουν.  Θα κάνω αλατόνερο και θα πίνω ζεστά να συνέλθω.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...