Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ούτε Σαλοσπίρ. Τίποτα μου λέει ο γυναικολόγος πως δεν χρειάζομαι.. γενικα βλέπω συχνά και καφετιά και ο γυναικολόγος υποστηρίζει πως με μια ενδεχόμενη αντιπηκτική που δεν χρειάζομαι και θα πάρω προληπτικά μπορεί να επιδεινώσει αυτό το θέμα και να έχω καμία αιμορραγία. Όποτε θα το αναφέρω αύριο κ αυτό το δεδομένο στην αιματολόγο. Εσυ στην πρώτη εγκυμοσύνη γιατί ξεκίνησες στην αυχενική; Είδαν κάτι; Έκανες κάποιες εξετάσεις; Κι εγω 37 είμαι. 
      μια χαρά θα είναι η χοριακη σου καλε! Πήγαινε με χαρά και θάρρος να την κανεις μεθαύριο!! 

      εγώ όταν ειχα καφετιά μου  τα έκοβε όλα πάντως ! και αντιπηκτικές και σάλοσπιρ! ισχύει αυτό που σ λέει ! δλδ σκεψου τις μισές  μέρες της εβδομάδας ! 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

20 minutes ago, Mammy2 είπε:

Κοριτσια μου Τριτη καρδουλα! Πηραν ντοκ τηλεφωνο τωρα και τον ρωτησαετα τη ληψη ουτροτζεσταν ποσες ωρες διαρκουν οι παρενεργειες?

Και μου λεει ποιρς παρενεργειες; Δεν εχει παρενεργειες το χαπι αλλα αποωτην εγκυμοσυνη ειναι...εγω ηξερα εν τω μεταξυ οτι τα χαπια φερουν τετοια.....τι να πω...

Οχι κολπικα ρενα!

Απο το στομα.

Ραντεβου στις 11 τι πρωι

μαμυ μου συγνωμη π θα παω κοντρα στο γιατρο σου αλλα πρεπει να ειναι ο μονος που το λεει αυτο.... δωστου να διαβασει το φυλαδιο του φαρμακου κ μετα να μας πει αν εξακολουθει να το ισχυριζετε.... κανουν παρενεργειες κ μαλιστα πολλες.... βεβαια οχι σε ολες απαριτητα...αλλες τα ανεχονται μια χαρα κ αλλες οχι,εχουν κυριως ζαλαδες.... ας πουν κ τα υπολοιπα κοριτσια π εχουν παρει....  εγω παντως,μετα απο μιση ωρα αφου επινα το χαπι, γυριζαν τα παντα γυρω μου κ σε μιση ωρα εφευγε ολη αυτη η επιδραση.....κ σχεδον οοοολες οι φιλες μου ειχαν ζαλαδες,καποιες τιποτα....

λοπιν την τριτη περιμενουμε τα ευχαριστα.... μην μας ξεχασεις ε!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαμυ μου θα περιμενουμε τα νεα απο το ν γιατρο!!! Αντε τι καλα που θα το ακουσετε!!!

Αχ ρε κορίτσια τι καλα που μπορειτε να βρεθειτε!!! Κι εγω θελω αλλα μας χωριζουν 800-900 χιλιομετρα...

 

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, nini84 είπε:

Μαμυ μου θα περιμενουμε τα νεα απο το ν γιατρο!!! Αντε τι καλα που θα το ακουσετε!!!

Αχ ρε κορίτσια τι καλα που μπορειτε να βρεθειτε!!! Κι εγω θελω αλλα μας χωριζουν 800-900 χιλιομετρα...

 

νινακι μου γλυκο....μακαρι να βρισκομασταν ολες μαζι.....

τονακι μου δεν μπηκες.... πως εισαι??? 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρενα νομιζω οτι ο ντοκ μου ειναο χαλβας!Και εγω αυτο ξερω....οτι εχουν παρενεργειες. Εγω εχω ατονια υπνηλια και αναγουλες.

Ποσες ωρες διαρκουν οι παρενεργειες; Αυτο τον ρωτησα.

28 minutes ago, nini84 είπε:

Μαμυ μου θα περιμενουμε τα νεα απο το ν γιατρο!!! Αντε τι καλα που θα το ακουσετε!!!

Αχ ρε κορίτσια τι καλα που μπορειτε να βρεθειτε!!! Κι εγω θελω αλλα μας χωριζουν 800-900 χιλιομετρα...

 

Νινακι μου σε ευχαριστω πολυ μακαρι να πανε ολα καλα!!!Θα σας ενημερωσω παραυτα!!!!

  • Μου αρέσει 1

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mammy2 είπε:

Ρενα νομιζω οτι ο ντοκ μου ειναο χαλβας!Και εγω αυτο ξερω....οτι εχουν παρενεργειες. Εγω εχω ατονια υπνηλια και αναγουλες.

Ποσες ωρες διαρκουν οι παρενεργειες; Αυτο τον ρωτησα.

Νινακι μου σε ευχαριστω πολυ μακαρι να πανε ολα καλα!!!Θα σας ενημερωσω παραυτα!!!!

ε καλα..σιγουρα η ατονια υπνηλια κ αναγουλες ειναι απο την εγκυμοσυνη!!! μπορει να μην ειναι απο αυτο..αν εχεις μονο αυτα τα συμπτωματα....ομως ειναι απαραδεχτος να σου λεει οτι γενικα σαν χαπι δεν εχει παρενεργειες! μηπως να τον αλλαξεις μαμυ μου τωρα π ειναι νωρις?

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Rena87 είπε:

μπουγαρινια μου.... καλη σαρακοστη να εχουμε!

τονακι μου χαιρομαι που σε διαβασα καλα ...να περασεις πολυ ομορφα στο χωριο κ να χαλαρωσεις γιατι σε θελει χαρουμενη το μωρακι κ ο αντρουλης σου..κ εμεις! μου σφίγγετε η καρδια οταν δε σε διαβαζω καλα....

μαρτακο μου....κ λιγα ειπα ψυχη μου!! σπανια συναντας τετοιους ανθρωπους σαν εσενα...και εννοειται θα βρισκομαστε γιατι απλα...δεν τους αφηνεις αυτους τους ανθρωπους!! σαγαπω πριν σε γνωρισω...τωρα ομως πιο πολυ! θα σε παρω τηλ για τα υπολοιπα που με ρωτησες πμ..

βενκορ μου μη στενοχωριεσαι σε παρακαλω, βλεπεις πως παλευουμε ολες για αυτο το θαυμα...υπομονη! αλλα πρεπει να αρχισεις να το ψαχνεις οπως σου ειπαν κ τα κοριτσια...

εφη μου εφω ειχα κ στις 2 εγκυμοσυνες πονους περιοδου στην αρχη....

ιωαννα μας...κ μονο που διαβασα αυτα π περασες, με επιασε δυσπνοια....αχ κοριτσι μου...κ εγω τρεμω η αληθεια ειναι αυτη τη στιγμη,φοβαμαι μηπως δεν αντεξω στη γεννα... εδω με λιγο πονο κ κανω εμετο κ λιποθυμω....φαντασου εκει. μολις ομως πηρες το αγγελουδι σου στα χερια,φανταζομαι τα ξεχασες ολα! εγω λοιπον δεν εχω παιδια, ειμαι 30, ειχα δυο αποβολες,η μια 2 μηνων,η αλλη βιοχικη. κ σε υστεροσκοπηση π καναμε βρηκαμε διαφραγμα που οφειλοταν στις αποβολες μου κ το αφαιρεσαμε.....οποτε τωρα ειναι 3ος μηνας προσπαθειων κ που περιμενουμε να ξανα ερθει κ να μεινει αυτη τη φορα....

ιοιο μου φιλακια στη μικρη δραστηρια σου!

σαγκρε μου σε πιο ικεα? εγω μεσα... οργανωθειτε κ πειτε μου.... τεταρτη απογευμα εχω ελευθερο κ σαββατο....τις υπολοιπες πρωινα ελευθερα...

μαμυ μου οως εισαι? πως πας απο συμπτωματα?

σιτακι π εισαι? μαρακι?

χαρουμενη μανουλα μου να περασεις ομορφα στα σφακια!

εδω μουντος καιρος.....εγω μονη σπιτι..ο αντρας εφημερία.... λεω να παρω καμια φιλη πιο μετα για εξοδο...

σας φιλω ολες πολυ γλυκα!!

Ναι κοριτσια μου εχετε ολες δικιο!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Rena87 είπε:

ε καλα..σιγουρα η ατονια υπνηλια κ αναγουλες ειναι απο την εγκυμοσυνη!!! μπορει να μην ειναι απο αυτο..αν εχεις μονο αυτα τα συμπτωματα....ομως ειναι απαραδεχτος να σου λεει οτι γενικα σαν χαπι δεν εχει παρενεργειες! μηπως να τον αλλαξεις μαμυ μου τωρα π ειναι νωρις?

Μωρε αυτο θα κανω μου φαινεται φιλεναδα....ναι μονο αυτα τα συμπτωματα εχω και αυτα ξερεις.....αραια και που στη διαρκεια της ημερας.α!και να σου πω και το πιο κουλο....;πολυ φτερνισμα ρε παιδι μου! Και δεν ειμαι αρρωστη ουτε με περιτριγυριζει κατι.Ιλιγγους για παραδειγμα δεν αισθανομαι ιδιαιτερα.

Αλλα ναι πολυ απολυτος ηταν!

Κατσε να κανω τον υπερηχο τηνΤριτη και θα κοιταξω να βρω αλλον....

Ασε που με αγχωσε τη Δευτερα πολυ οταν ειπε για χοριακη.... Αμαν λεω κατι εγινε....6+3 δεν ακουσαμε καρδουλα κι ολας....πππφφφφ...

Αντε να δουμε!

13 minutes ago, Venkor είπε:

Ναι κοριτσια μου εχετε ολες δικιο!!!

Καλως ορισες κοπελα μου στο ομορφο παρεακι μας και σου ευχομαι συντομα εγκυουλα!!!

  • Μου αρέσει 1

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαμυ μου εφοσον ειναι ηπια τα συμπτωματα πιθανον ειναι απο την εγκυμοσυνη

Αλλα να τον αλλαξεις το γιατρο.σε αγχωνει χωρις λογο

Εγω με 4ουτρο αλλου πατουσα κ αλλου βρισκομουν.ολη μερα κοιμομουν.πως κ δ ξεχασα κ το ονομα μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Mammy2 είπε:

Μωρε αυτο θα κανω μου φαινεται φιλεναδα....ναι μονο αυτα τα συμπτωματα εχω και αυτα ξερεις.....αραια και που στη διαρκεια της ημερας.α!και να σου πω και το πιο κουλο....;πολυ φτερνισμα ρε παιδι μου! Και δεν ειμαι αρρωστη ουτε με περιτριγυριζει κατι.Ιλιγγους για παραδειγμα δεν αισθανομαι ιδιαιτερα.

Αλλα ναι πολυ απολυτος ηταν!

Κατσε να κανω τον υπερηχο τηνΤριτη και θα κοιταξω να βρω αλλον....

Ασε που με αγχωσε τη Δευτερα πολυ οταν ειπε για χοριακη.... Αμαν λεω κατι εγινε....6+3 δεν ακουσαμε καρδουλα κι ολας....πππφφφφ...

Αντε να δουμε!

Καλως ορισες κοπελα μου στο ομορφο παρεακι μας και σου ευχομαι συντομα εγκυουλα!!!

ναι καλο μου να αρχισεις να ψαχνεις αλλον!  φτερνισμα? συνεχεια? πρωτη φορα το ακουω σαν συπμτωμα.. πλακα θ εχει...χαχα... ποτε θ κανεις χοριακη?


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Rena87 είπε:

ναι καλο μου να αρχισεις να ψαχνεις αλλον!  φτερνισμα? συνεχεια? πρωτη φορα το ακουω σαν συπμτωμα.. πλακα θ εχει...χαχα... ποτε θ κανεις χοριακη?

Εκανα την χοριακη την Τριτη ρενα μου.28.042.

Μου λεει πολυ καλα ειναι.Ημουν 6+4.


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mammy2 είπε:

Εκανα την χοριακη την Τριτη ρενα μου.28.042.

Μου λεει πολυ καλα ειναι.Ημουν 6+4.

ααα νομιζα σου ειπε κ αλλη.... κ εγω εκανα μεχρι να δουμε κ να ακουσουμε μωρο...

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rena87 είπε:

ααα νομιζα σου ειπε κ αλλη.... κ εγω εκανα μεχρι να δουμε κ να ακουσουμε μωρο...

Τον ρωτησα μετα την εξεταση....ειδατε εμβρυο; Μου λεει ναι.Εγω δεν ειδα....εμβρυικα στοιχεια ειδα ξερεις εκεινα που φαινονται σαν "ρυζακι" κατω στα τοιχωματα του σακου.

Τι να πω...


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...