Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

μα επιτελους εφτιαξεεεε...!!!!!!! τονια εισαι καλυτερα;;;; σαμμερ να κανεις τις εξετασεις για να δεις τι γινεται..!!!! σε εμενα φυσιολογικα πιστευω πως ηρθε την 30 μερα δλδ 29 μερες κυκλος απλα εκανα πολυ κατακρατησει και ειχα πριστει πολυ... αλλα πολυ αιμα στην τουαλετα αγκαλια με την χλωρινη την εβγαλα.. τα υπολοιπα κοριτσια ειναι εδω;;; τι κανουν;;;


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ κορίτσια μου προσπαθώ να συνέλθω.  Γενικά σαν μέρα ήταν πολύ καλύτερη από τις προηγούμενες.  Δεν είχα πυρετό.  Αλλά έκανα το απόγευμα ένα 37.8 πάλι και ξενέρωσα.  Πάντως λογικά πρέπει να υποχωρεί. Τουλάχιστον δεν κυκλοφόρησα μέσα στην τρελή βροχή που ρίχνει αυτές τις μέρες. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Τονι@ είπε:

Εγώ κορίτσια μου προσπαθώ να συνέλθω.  Γενικά σαν μέρα ήταν πολύ καλύτερη από τις προηγούμενες.  Δεν είχα πυρετό.  Αλλά έκανα το απόγευμα ένα 37.8 πάλι και ξενέρωσα.  Πάντως λογικά πρέπει να υποχωρεί. Τουλάχιστον δεν κυκλοφόρησα μέσα στην τρελή βροχή που ρίχνει αυτές τις μέρες. 

χερομαι πολυ αντε αυριο θα εισαι περδικι.... τωρα για τον καιρο παρα πολυ βροχη .......


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κολλημα ηταν αυτο;;; προσπαθουσα να μπω ωρες!!!

μπραβο χαρουμενη μανουλα για την αντιμετωπιση σου!!! να σου ζησει το παιδακι σου και με το καλο να κανεις κι οσα αλλα επιθυμεις!!! 

τονια μου αυριο θα εισαι πολυ καλυτερα πιστευω απλα να προσεχεις μην βγεις κατευθειαν εξω με το που αναρωσεις γιατι ο καιρος ειναι υπουλος αυτη την εποχη!!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

χερομαι πολυ αντε αυριο θα εισαι περδικι.... τωρα για τον καιρο παρα πολυ βροχη .......

Και έχω και μια κρυφή ελπίδα ότι όταν ξαναβγω το αυτοκίνητο μου θα είναι πολύ πιο καθαρό απ όσο το άφησα την Τρίτη που το είδα τελευταία φορά. Ε τι στο καλό?  Τόσο νερό έχει ρίξει! 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 10/3/2017 at 1:34 ΜΜ, Ioio είπε:

Το δάγκωμα είναι σύμπτωμα σύγχυσης θηλών, από όσο ξέρω. Έχει κι άλλους τρόπους σίτισης, ρώτησε τον παιδίατρο σου. 

Φαγητό ο παιδίατρος μου ξεκινά ανάλογα με την ετοιμότητα του παιδιού.  είναι απαραίτητο να κάθεται,  έστω με υποστήριξη και να λιγουρεύεται όταν τρώτε. Εγώ ξεκίνησα με λαχανικά και κρέας,  μετά φρούτα και ζυμαρικά. 

Ιοιο δε ηξερα οτι προϋποθέτει κατι τετοιο για να ξεκινησει ενα μωρακι τις στέρεες...

Εδωσες τελικα στη μικρουλα να πιανει μονη της το φρουτα σε κομματακια και να τα τρωει;

Ποσα δοντακια εχετε βγάλει;

Δε του εδωσα ξανα μπιμπερο και σταματησε ναε δαγκωνει......

On 10/3/2017 at 2:04 ΜΜ, Lover bird είπε:

Καλά είμαι Ζαμιάκι μου ;) ο μικρός κλωτσάει συνέχεια και όλες τις ώρες!!! έχω τρελαθεί από τώρα :):):) Κοιμάμαι συνέχεια και όπου μπορώ!!! Ευτυχώς δεν δυσκολεύομαι ιδιαίτερα ακόμα....!!! Φιλιά στον γλυκα σου ;)

Πουλακι μου ερχονται πολυ ομορφες στιγμές!!!!!!!ξετρελαθεις ακομη πιο πολυ!!!εγω κοιταω τις φωτογραφίες που ήταν νεογεννητο...και συγκινουμαι που εχει μεγαλωσει τοοοσο πολυ!!κάθε μερα διαφορετικος....!καθε μερα και κατι καινουριο!!!

Τα φιλακια και απο εμας!!!ενα χαδακι στην κοιλίτσα σου!!!:)

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κ εδω εφτιαξε ο καιρος και αρχισαμε παλι τις βολτες...δεν μαζευεται ο μικρουλης.αντε ρε τονακι παρε τα πανω σου....εκανα κ μια γρηγορη γενικη σημερα τον πηγε ο μπαμπας του βολτα.η μαρτη πως ειναι????τα φιλια μου σε ολες σας....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γεια σας!! Εμεις ειμαστε θεσνικη. Αυριο ειναι η μερα μου. Θα σας καληνυχτισω τωρα και αυριο με την πρωτη ευκαιρια οταν  τελειωσουν ολα θα σας στειλω. Σας φιλώ ολες. 

  • Μου αρέσει 4

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 minutes ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!! Εμεις ειμαστε θεσνικη. Αυριο ειναι η μερα μου. Θα σας καληνυχτισω τωρα και αυριο με την πρωτη ευκαιρια οταν  τελειωσουν ολα θα σας στειλω. Σας φιλώ ολες. 

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου! !! Θα σε σκεφτομαστε! 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!! Εμεις ειμαστε θεσνικη. Αυριο ειναι η μερα μου. Θα σας καληνυχτισω τωρα και αυριο με την πρωτη ευκαιρια οταν  τελειωσουν ολα θα σας στειλω. Σας φιλώ ολες. 

καλη επιτυχια ολα να πανε τελεια...!!!!!! θα περιμενουμε νεα σου οποτε μπορεσεις..!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!! Εμεις ειμαστε θεσνικη. Αυριο ειναι η μερα μου. Θα σας καληνυχτισω τωρα και αυριο με την πρωτη ευκαιρια οταν  τελειωσουν ολα θα σας στειλω. Σας φιλώ ολες. 

Να ξέρεις η σκέψη μας θα είναι κοντά σου αγάπη μου!!! Όταν σου κλείσουν τα ματάκια για τη ναρκωση...ονειρεψου το μωράκι που έρχεται μετά από αυτό!!! ❤❤❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!! Εμεις ειμαστε θεσνικη. Αυριο ειναι η μερα μου. Θα σας καληνυχτισω τωρα και αυριο με την πρωτη ευκαιρια οταν  τελειωσουν ολα θα σας στειλω. Σας φιλώ ολες. 

Νινακι μου γλυκο και αγαπημενο!!!καλη επιτυχια!Θα πανε ολα καλα!!!η σκεψη μας ειναι μαζι σου!εισαι πολυ γενναια γυναικα και θα γινεις μια υπεροχη μαμα!σε φιλω γλυκα!

καλημερα αγαπες μου γλυκες!καλη μας εβδομαδα!!!να εχουμε μια υπεροχη μερα ολες!

φιλια στις μαμαδες...φιλια στις κοιλιτσες..φιλια σε οσες περιμενουμε το θαυμα!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...