Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

2 hours ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια μου εδώ είμαι κι εγώ.  Επιτέλους σπίτι.  Είχα μια τεράστια μέρα.  Σηκωθήκαμε το.πρωί να πάμε για δουλειές με τον αντρουλη μου αλλά τελικά πήγα μόνη μου γιατί γεννησε η νύφη του και μας έκανε ανηψακι.  Εγώ δυστυχώς δεν πήγα να το δω λόγω της αρρώστιας που πέρασα.  Μετά δούλευα όλη μέρα.  Κι εκεί που ήμουν στη δουλειά μου γλιστράει ένας φάκελος γεμάτος βιβλία και προσγειωνεται επάνω στην κοιλίτσα μου. Ευτυχώς όχι με τη γωνία.  Εκείνη την ώρα πόνεσε στιγμιαία κι εγώ φοβήθηκα.  Όμως πέρασε γρήγορα και δεν με ξαναενοχλησε.  Πήρα και τη γιατρό και είπε ότι αφού δεν έχω αίμα να μην ανησυχώ κι ότι ήταν επιφανειακο. Και να ξεκουραστώ από όλα όσα έχω περάσει αυτές τις μέρες το ΣΚ. Καταλαβαινετε όμως την τρομάρα μου. ευτυχώς η μικρή κουνιέται αρκετά .

 Κατά τα άλλα από την αρρώστια έχω συνέλθει αρκετά.  Μου έχει μείνει ο βήχας και με.ταλαιπωρει γιατί μου ερεθίζει και το λαιμό.  

καλη ξεκουραση κοριτσι μου και να σας ζησει το νεο μελος!γερο κ καλοτυχο να ναι!

ουφ ευτυχως με τον φακελο!ηταν επιφανειακο!να προσεχεις αγαπη!!!σε φιλω!

35 minutes ago, Abbot είπε:

Κοριτσακια μου αγαπημενα!!!!! Προσπαθω εδω κ λιγη ωρα να διαβασω τα νεα σας αλλα ειναι τοσα πολλα... εξετασεις βλεπω ενα σωρο, νινακι μου καλη αναρρωση κ γρηγορα εγκυουλα!!! Μουτζουριτσα μου ποσο με συγκινησες που με εψαχνες... εγω δυστυχως περασα μια πολυ δυσκολη περιοδο... μετα την τελευταια απογοητευση με την περιοδο που μου ηρθε μετα απο 4 ημερες καθυστερησης περασα κ μια κριση με τον αντρα μου που με αποτελειωσε... παραλιγο να χωρισουμε! Εμεινα για λιγο μονη να σκεφτω οποτε δεν ηθελα να ασχολουμαι με τιποτα αλλο... μονο στη δουλεια πηγαινα αναγκαστικα κ μετα στο σπιτι των γονιων μου οπου επεφτα στο κρεβατι κ εκλαιγα με τις ωρες... η αληθεια ειναι οτι μετα το γαμο μας δεν ξερω γιατι μας συμβαινουν συνεχεια αναποδιες κ ασχημα πραγματα...  το μωρο που εχασα, το μωρο που δεν ερχεται...ολα αυτα ειναι τοσο ψυχοφθορα! Ξερω οτι εσεις εδω μεσα μπορειτε να με καταλαβετε. Ευτυχως τα ξαναβρηκαμε ομως κ τωρα που ειμαι ξανα συγκρατημενα αισιοδοξη βρηκα τη δυναμη να μπω κ να πω ενα γεια κ να σας πω πως σας σκεφτομουν κ πως μου λειψατε... φιλια σε ολες! Θα διαβασω αναλυτικα ολα τσ νεακια σας!

κοριτσι μου γλυκο...ολες ολες σε αναζητουσαμε!μας ελειψες!

χαιρομαι που μπηκες να γραψεις!τα ζευγαρια περναμε κ δυσκολα...να εισαι και παλι αισιοδοξη ...ολα θα πανε καλα!μεινετε ενωμενοι και θα καταφερετε τα παντα!και το μωρο θα ερθει να σας ολοκληρωσει...και να σας βρει αγαπημενους και δεμενους σαν μια γροθια!

να μας μιλας οταν θες και εχεις χρονο και διαθεση!μας λειπεις πολυ!αν θες να ερθεις κ βαιμπερ να τα λεμε με την ομαδα εκει εννοειται εισαι καλοδεχουμενη!μεγαλη εννοια σε ειχαμε ολες!εμενα το team καθε μερα ψυχαναλυση μου κανει..απορω πως με αντεχουν ακομα....σε φιλω γλυκα!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τονακι μου σου ευχομαι να ζησει η ανηψουλα!!! και στα δικα σου γεννητουρια τωρα οταν κλεισεις και ολοκληρωσεις τιςμερες σου!!!!!! προσεχεκαρδιαμου.... προσεχε πολυ!!!! αι... ξεκουρασου ετσι??? σε φιλω!!! για το βηχα...... ροφηματαπολλα.... κυριως θυμαρι και μολοχα.... μα κιοτι λλο εχειςοπως χαμομυλακι!!

αμποτακι μου γυκο!!!!!!! χαιρομαι που κερδισατε την μαχη μαζι με τον αντρουλη σου!!!!!!!! τωρα σου ευχομαι να δεθειτε ακομα πιο πολυ!!!!!!! και γρηγρανα τρυωσει το σπορι.....φιλακιαπολλα!!!!

 


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Abbot said:

Κοριτσακια μου αγαπημενα!!!!! Προσπαθω εδω κ λιγη ωρα να διαβασω τα νεα σας αλλα ειναι τοσα πολλα... εξετασεις βλεπω ενα σωρο, νινακι μου καλη αναρρωση κ γρηγορα εγκυουλα!!! Μουτζουριτσα μου ποσο με συγκινησες που με εψαχνες... εγω δυστυχως περασα μια πολυ δυσκολη περιοδο... μετα την τελευταια απογοητευση με την περιοδο που μου ηρθε μετα απο 4 ημερες καθυστερησης περασα κ μια κριση με τον αντρα μου που με αποτελειωσε... παραλιγο να χωρισουμε! Εμεινα για λιγο μονη να σκεφτω οποτε δεν ηθελα να ασχολουμαι με τιποτα αλλο... μονο στη δουλεια πηγαινα αναγκαστικα κ μετα στο σπιτι των γονιων μου οπου επεφτα στο κρεβατι κ εκλαιγα με τις ωρες... η αληθεια ειναι οτι μετα το γαμο μας δεν ξερω γιατι μας συμβαινουν συνεχεια αναποδιες κ ασχημα πραγματα...  το μωρο που εχασα, το μωρο που δεν ερχεται...ολα αυτα ειναι τοσο ψυχοφθορα! Ξερω οτι εσεις εδω μεσα μπορειτε να με καταλαβετε. Ευτυχως τα ξαναβρηκαμε ομως κ τωρα που ειμαι ξανα συγκρατημενα αισιοδοξη βρηκα τη δυναμη να μπω κ να πω ενα γεια κ να σας πω πως σας σκεφτομουν κ πως μου λειψατε... φιλια σε ολες! Θα διαβασω αναλυτικα ολα τσ νεακια σας!

Αμποτ μου!!! Καλώς μας ηρθες και παλι! Κατ´αρχην να σε ευχαριστησω για τις ευχες σου!!!

Χαιρομαι που εισαι καλυτερα και βρηκες ξανα αισιοδοξια να συνεχισεις!! Μπραβο!! Σε οτι αφορα την κριση με τον συζυγο νομιζω πως οι περισσοτεροι περναμε... Θελει υπομονη και επιμονη μια σχεση για να κρατηθει.   Σου ευχομαι ολοψυχα ενα σπορακι στην κοιλιτσα!!! Εδω ειμαστε για ο,τι μας χρειαστεις. Σε φιλω. 

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αμποτακι λυπαμαι πολυ που τα περασες ολα αυτα.ελπιζω να εισαι καλυτερα τωρα.οτι θελεις ειμαστε εδω για σενα....κ φυσικα κ στο βαιμπερ.εμεις σε ψαχναμε κ φοβομασταν οτι σε πηρε απο κατω η η παλιοπεριοδος.θελουμε μονο να εισαι καλα....φιλια πολλα γλυκια μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΟτΚαλημέρα μπουγαρίνια μου!

Διάβασα τα νεακια σας... θα ξεκινήσω από το αμποτακι μου που έλειψε και το είχαμε έννοια τόσες μέρες... αγάπη μου σχεδόν όλες έχουμε περάσει τέτοιες κρίσεις... τώρα τα βρήκατε κ δε μένει τίποτα άλλο πια τώρα που ηρεμήσες να έρθει να τρυπωσει το σπορι κ ολα θα είναι παρελθόν...με νέο και τρυφερό  μέλλον!! Θα δεις!! Σαγαπαμε κ θέλουμε να έρθεις βαιμπερ...

Νινακι μου αγαπη μου δε σου εγραψα όταν βγήκες...συγχωρα με...εχω κ εγώ τα πάνω κάτω μου... όλα πήγαν καλά..μη μου σκέφτεσαι αρνητικά τώρα... Σε παρακαλώ.. εδώ σου είπε από τον επόμενο μήνα βαρεμα..αν ήταν κάτι λες να στο έκρυβε; αντέ ηρέμησε κ ολα πάνε καλά...

Τονακι μου αγαπημένο..χαίρομαι που ηρεμήσες επιτέλους από την παλιοιωση.  Και πρόσεχε πολύ την κοιλιτσα μας!! 

Μαιρουλι μου γλυκό πως εισαι;;  έχω μπερδευτεί λίγο.. τελικά οκ με αυχενικη κ αποτελεσματα;

Μυρτουλιτα μου τυχερή που δεν έχεις έντομα συμπτώματα... ποτε το επόμενο ραντεβου;

το τζεινακι που ειναι; τι να κανε; έκανε αυχενικη;

Ιοιο μου γλυκιάτι κανεις; μπουσουλατε;;

Χαρούμενη μανούλα μου πολύ χαίρομαι για εσένα.  Ξελαφρωσες  τώρα βαρεμα φουλ!! Μπράβο καλό μου!

Το εβελινακι καλα; πουλάκι μου; κερασακι χάθηκες...

Εγω σκαμπανευασματα η ψυχολογία μου!! Νομίζω μέχρι να έρθει κ σε εμένα το θαύμα...ετσι θα με πάει!! 

Συγγνώμη αν ξέχασα κάποια.. σας φιλώ πολύ!!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Ρενάκι μου!!!Άντε μας έλειψες!!!Πάλι σε σκεφτόμουν το πρωί και έλεγα να ρωτήσω τα κορίτσια που είστε viber τι κάνεισ, αν είσαι καλά αλλά δίστασα. Δεν πειράζει όυτε να το σκέφτεσαι που δεν μου έγραψες!!! Πες ότι το είχες κάνει!!!Σας έχω μέσα στην καρδία μου όλες κι ας μην σας ξέρω...Να το ξέρετε!!!Να τώρα δάκρυσαν τα μάτια...Πώς είσαι Ρενάκι μου;;;Σε τι φάση είσαι τώρα;;;Δεν έχουμε και πινακάκι τελευταία και έχω χάσει τον μπούσουλα...Εγώ είμαι πολύ καλά πάντως. Λίγο αιματάκι μόνο που είναι φυσιολογικό μου είπαν και φυσικά τα ραμματα που τραβανε και εσωτερικά και εξωτερικά αλλά όχι πολύ. Περιμένω πώς και πώς να βγουν οι ιστολογικές και να περάσει ο μήνασ να πάω να με δει η ντοκ για να μου πει αν τελικά θα ξεκινήσουμε. Έχω αρχίσει να συντάσσω και ένα κατάλογο με απορίες...Πρώτα ο Θεός όλες μας θα αποκτήσουμε το σποράκι μας!!!Ακούς;;;Θέλω να είσαι στα πάνω σου!!!

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, nini84 είπε:

Ρενάκι μου!!!Άντε μας έλειψες!!!Πάλι σε σκεφτόμουν το πρωί και έλεγα να ρωτήσω τα κορίτσια που είστε viber τι κάνεισ, αν είσαι καλά αλλά δίστασα. Δεν πειράζει όυτε να το σκέφτεσαι που δεν μου έγραψες!!! Πες ότι το είχες κάνει!!!Σας έχω μέσα στην καρδία μου όλες κι ας μην σας ξέρω...Να το ξέρετε!!!Να τώρα δάκρυσαν τα μάτια...Πώς είσαι Ρενάκι μου;;;Σε τι φάση είσαι τώρα;;;Δεν έχουμε και πινακάκι τελευταία και έχω χάσει τον μπούσουλα...Εγώ είμαι πολύ καλά πάντως. Λίγο αιματάκι μόνο που είναι φυσιολογικό μου είπαν και φυσικά τα ραμματα που τραβανε και εσωτερικά και εξωτερικά αλλά όχι πολύ. Περιμένω πώς και πώς να βγουν οι ιστολογικές και να περάσει ο μήνασ να πάω να με δει η ντοκ για να μου πει αν τελικά θα ξεκινήσουμε. Έχω αρχίσει να συντάσσω και ένα κατάλογο με απορίες...Πρώτα ο Θεός όλες μας θα αποκτήσουμε το σποράκι μας!!!Ακούς;;;Θέλω να είσαι στα πάνω σου!!!

Καρδούλα μου...πόσο χαίρομαι για την αισιοδοξία σου!! Είσαι δυνατό πλάσμα εσύ κ εγώ σε θαυμάζω....γατί εγώ δεν είμαι!! Σε σκεφτόμουν συνέχεια να ξέρεις κ ρωτάμε για εσένα στο βαιμπερ για τα νέα σου... έλα και εσύ στο παρεακι μας εκει..Σε θέλουμε τοοοοσο πολύ....  λοιπον εγώ σήμερα έχω καραμπαμ θετικό τεστ ..έχω αρχίσω βέβαια όλη τη βδομάδα το βαρεμα... αλλά από χθες με ταλαιπωρεί γαστρεντεριτιδα..είμαι στο κρεβάτι και ψήνομαι με 39 πυρετό.. τώρα έχω 38..   προχθές βαρεσα...ελπίζω πιο μετά να είμαι καλύτερα να μη χάσω σήμερα που γίνεται ωορρηξια! Κ ο θεός βοηθός! Γράψε όλες τις αποριες σου καρδούλα για να στις λύση να είσαι πιο ήρεμη... και έχω πολύ καλό feeling για εσένα.. θα δεις! Εδώ είμαστε κ η θα θυμηθείς τη συζήτηση αυτή όταν μας ανακοινώσεις το ++++.  Έχω ενστικτο εγώ... τα κοριτσια ξέρουν....❤

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τικανεις κανετε??

Νινακι μου ποσο χαιρομαι που πηγαν ολα καλα!!!!!

Μουτζουρα μου θα περιμενουμε νεακια!!

Κοριτσια μου λειψατε ολες...πολυ!μια δεν με εβαζε..μια θεματα δικα μ...

Εγω σε. Μια εβδομαδα περιμενω να αδιαθετησω...!ειχα ασχημο τσακωμο με τον αρραβωνιαστικο μου...σε σημειο να σκεφτομαι διαφορα...!μερικες φορες δεν ξερω τι να σκεφτω κια τι να πω...

Σας φιλω ολες και μακαρι να τα λεγαμε πιο συχνα!!θα το καθιερωσω να μπαινω πιο συχνα βρεξει χιονισει...


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ Ρενάκι μου πολύ!!!Το ίδιο εύχομαι και για εσένα και για όλα τα κορίτσια.

ΑΑΑ Είσαι δηλαδή σε περίοδο βαρέματος!!!Μακάρι!!!Καλή επιτυχία!!!Άντε να γίνεις καλύτερα να βαρέσεις και σήμερα!!!Περαστικούλια για την γαστρεντερίτιδα!!! Είναι άτιμη...πολλά υγρά να πίνεις!!Σε φιλώ Ρενάκι μου!!!Θα περιμένουμε πάλι τα νέα σου!!!

4 minutes ago, kerasaki10 said:

Κοριτσια τικανεις κανετε??

Νινακι μου ποσο χαιρομαι που πηγαν ολα καλα!!!!!

Μουτζουρα μου θα περιμενουμε νεακια!!

Κοριτσια μου λειψατε ολες...πολυ!μια δεν με εβαζε..μια θεματα δικα μ...

Εγω σε. Μια εβδομαδα περιμενω να αδιαθετησω...!ειχα ασχημο τσακωμο με τον αρραβωνιαστικο μου...σε σημειο να σκεφτομαι διαφορα...!μερικες φορες δεν ξερω τι να σκεφτω κια τι να πω...

Σας φιλω ολες και μακαρι να τα λεγαμε πιο συχνα!!θα το καθιερωσω να μπαινω πιο συχνα βρεξει χιονισει...

Καλώς το και το Κερασάκι!!! Ευχαριστώ πολύ Κερασάκι, ναι, φαίνεται ότι όλα πήγαν καλά. Τώρα μόνο μένεουν τα αποτελέσματα των ιστολογικών.

Υπομονή Κερασάκι μου, σχέσεις είναι αυτές δεν μπορεί πάντα να είναι όλα ρόδινα. Όλοι έχουμε τις ιδιοτροπίες μας και τις αντοχές μας!! Ελπίζω τώρα να είναι όλα καλύτερα!!!

Να μπαίνεις όποτε μπορείς!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nini84 είπε:

Ευχαριστώ Ρενάκι μου πολύ!!!Το ίδιο εύχομαι και για εσένα και για όλα τα κορίτσια.

ΑΑΑ Είσαι δηλαδή σε περίοδο βαρέματος!!!Μακάρι!!!Καλή επιτυχία!!!Άντε να γίνεις καλύτερα να βαρέσεις και σήμερα!!!Περαστικούλια για την γαστρεντερίτιδα!!! Είναι άτιμη...πολλά υγρά να πίνεις!!Σε φιλώ Ρενάκι μου!!!Θα περιμένουμε πάλι τα νέα σου!!!

Καλώς το και το Κερασάκι!!! Ευχαριστώ πολύ Κερασάκι, ναι, φαίνεται ότι όλα πήγαν καλά. Τώρα μόνο μένεουν τα αποτελέσματα των ιστολογικών.

Υπομονή Κερασάκι μου, σχέσεις είναι αυτές δεν μπορεί πάντα να είναι όλα ρόδινα. Όλοι έχουμε τις ιδιοτροπίες μας και τις αντοχές μας!! Ελπίζω τώρα να είναι όλα καλύτερα!!!

Να μπαίνεις όποτε μπορείς!!

Νινακι μου συντομα θα μας πεις ευχαριστα!!!το πιστευω παρα πολυ!!!!

Σκαμπανεβασματα ναι...απλως δεν γινεται να ασχολουμαστε ολη την ωρα με τα ιδια θεματα...κι αυτο που με εκνευρίζει και με στεναχωρει πιο πολυ απο ολα ειναι τα πισωγυρισματα...!!!κι ειδικα πανω σε ενα τοσο λεπτο θεμα οπως αυτο του παιδιου...τι να πω...απλως απογοητευση νιωθω...πω πω βγαζω τα εσωψυχα μου...σας πρηζω κι εσας...!

Ειστε καταπληκτικη παρεα παντως!! :-*


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kerasaki10 είπε:

Νινακι μου συντομα θα μας πεις ευχαριστα!!!το πιστευω παρα πολυ!!!!

Σκαμπανεβασματα ναι...απλως δεν γινεται να ασχολουμαστε ολη την ωρα με τα ιδια θεματα...κι αυτο που με εκνευρίζει και με στεναχωρει πιο πολυ απο ολα ειναι τα πισωγυρισματα...!!!κι ειδικα πανω σε ενα τοσο λεπτο θεμα οπως αυτο του παιδιου...τι να πω...απλως απογοητευση νιωθω...πω πω βγαζω τα εσωψυχα μου...σας πρηζω κι εσας...!

Ειστε καταπληκτικη παρεα παντως!! :-*

Κερασάκι μου είμαστε εδώ για όλα... μη το ξεχνάς.. η πρόταση για το βαιμπερ ισχύει κ για εσένα να ξέρεις κ για ολες... εκεί έχω τη μεγαλύτερη βοήθεια που θα μπορούσα ποτέ να βρω... έλα στην παρέα μας.. κ να ξέρεις ότι  κ εγώ στην αρχή πέρασα πισογυρισματα με το μωρό με τον αντρα μου κ τσακώμους...αν εννοούμε το ίδιο πράγμα... με αγάπη όλα λύνονται..  κ από τα νεύρα κ τις απογοητεύσεις μας γίνονται όλα αυτά κ σπάμε..άνθρωποι είμαστε...όμως ενωνομαστε ξανά... με ηρεμία κ αγάπη!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rena87 είπε:

Κερασάκι μου είμαστε εδώ για όλα... μη το ξεχνάς.. η πρόταση για το βαιμπερ ισχύει κ για εσένα να ξέρεις κ για ολες... εκεί έχω τη μεγαλύτερη βοήθεια που θα μπορούσα ποτέ να βρω... έλα στην παρέα μας.. κ να ξέρεις ότι  κ εγώ στην αρχή πέρασα πισογυρισματα με το μωρό με τον αντρα μου κ τσακώμους...αν εννοούμε το ίδιο πράγμα... με αγάπη όλα λύνονται..  κ από τα νεύρα κ τις απογοητεύσεις μας γίνονται όλα αυτά κ σπάμε..άνθρωποι είμαστε...όμως ενωνομαστε ξανά... με ηρεμία κ αγάπη!

Ρενα μου εισαι καλυτερα εσυ???πολλα υγρα να πινεις!!!το χρειαζεται ο οργανισμος σου!!!!

Νιωθω τοσο. Ομορφα και ηρεμα οταν μιλαω μαζι σαςς!!!αυτες τις μερες.νιωθω μεσα στο αγχος...ουτε κοιμαμαι καλα...!ρενακι μου θα χαιρομουν πολυ να ερχομουν στην παρεα σας στοβρω βαιμπερ...ειστε μεγαλη βοηθεια για καθε κοπελα!

Εγω ειμαι σε φαση αναμονης περιοδου και με ολα αυτα δεν ξερω τι θελω να περιμενω...


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kerasaki10 είπε:

Ρενα μου εισαι καλυτερα εσυ???πολλα υγρα να πινεις!!!το χρειαζεται ο οργανισμος σου!!!!

Νιωθω τοσο. Ομορφα και ηρεμα οταν μιλαω μαζι σαςς!!!αυτες τις μερες.νιωθω μεσα στο αγχος...ουτε κοιμαμαι καλα...!ρενακι μου θα χαιρομουν πολυ να ερχομουν στην παρεα σας στοβρω βαιμπερ...ειστε μεγαλη βοηθεια για καθε κοπελα!

Εγω ειμαι σε φαση αναμονης περιοδου και με ολα αυτα δεν ξερω τι θελω να περιμενω...

Δες πμ

8 minutes ago, Rena87 είπε:

Δες πμ

Το είδες το μήνυμα αγαπη;

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...