Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου :) να έχουμε ένα χαρούμενο και ηλιόλουστο Σ/Κ.

Χτες είχα ραντεβού με το αντράκι μου και όλα super!!! μεγαλώνει έχει φτάσει 1.400 και συνεχίζουμε.Επόμενο Ραντεβού στις 18/04.. Σε άδεια βγαίνω στις 13/04 Μουntzouritsa μου!!!

Σιγά σιγά θα ξεκινήσουμε και το δωμάτιο του μπέμπη, να βαφτεί να είναι έτοιμο για να τον υποδεχτεί!!! :):):) 

Φιλιά πολλά σε όλες τις κοριτσάρες!!!

  • Μου αρέσει 3

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Lover bird said:

Καλημέρα κορίτσια μου :) να έχουμε ένα χαρούμενο και ηλιόλουστο Σ/Κ.

Χτες είχα ραντεβού με το αντράκι μου και όλα super!!! μεγαλώνει έχει φτάσει 1.400 και συνεχίζουμε.Επόμενο Ραντεβού στις 18/04.. Σε άδεια βγαίνω στις 13/04 Μουntzouritsa μου!!!

Σιγά σιγά θα ξεκινήσουμε και το δωμάτιο του μπέμπη, να βαφτεί να είναι έτοιμο για να τον υποδεχτεί!!! :):):) 

Φιλιά πολλά σε όλες τις κοριτσάρες!!!

Αχου τι καλα!!! Με το καλο Πουλακι να τον υποδεχτειτε!!! Ωραιες συιγμες αυτες της προετοιμασιας!!!να ειστε καλα!!!

  • Μου αρέσει 3

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ μπραβο πουλακι μου.με το καλο.τονια μου ειμαι 34 αλλα οργανικα γυρω στα 38.δεν αγχωνομαι για την ποσοτητα οσο για την ποιοτητα...λογω κ της προηγουμ.εγκυμοσυνης....η τζειν εγραψε τπτ???ας μου πει καποια αν ειδε.χαριυμενομανουλα τελειωστε κ βουρ.....νινακι μου γλυκο χαιρομαι που εισαι τοσο καλα...ενας εφιαλτης ηταν κ περασε...εμεις ολη μερα εξω βολτες....φιλια σε ολες καλημερα να χουμε

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Σαμμερ said:

Αχ μπραβο πουλακι μου.με το καλο.τονια μου ειμαι 34 αλλα οργανικα γυρω στα 38.δεν αγχωνομαι για την ποσοτητα οσο για την ποιοτητα...λογω κ της προηγουμ.εγκυμοσυνης....η τζειν εγραψε τπτ???ας μου πει καποια αν ειδε.χαριυμενομανουλα τελειωστε κ βουρ.....νινακι μου γλυκο χαιρομαι που εισαι τοσο καλα...ενας εφιαλτης ηταν κ περασε...εμεις ολη μερα εξω βολτες....φιλια σε ολες καλημερα να χουμε

Καλημέρα Σαμμεράκι μου καλό!! Καλές βολτούλες!!! Ωραίες οι ημέρες και είναι ό,τι πρέπει για βόλτες!!! Εγώ δεν είδα κάτι απο την Τζειν...Ελπίζω να είναι όλα καλά. Φιλάκια πολλά!!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Lover bird γλυκο τον χαρηκες?????ειναι ολοκληρο παιδακι πια!ποσο μεγαλωσε!πλησιαζουν κ οι μερες της αδειας!με το καλο να ετοιμασετε το δωματιακι του!

@nini84 εχουμε ακομα λιγη ανηφοριτσα...αλλα νομιζω με τον νεο γιατρο ειμαι ηρεμη...μου μιλαει μου εξηγει..με ακουει...ειναι σημαντικο!θα περιμενω λιγες μερες να την επαναλαβω στον νεο μου ντοκ...ειναι καινουργιο ιατρειο κ η προδιαγραφες ειναι να το κανουν ενα  ολοκληρωμενο κεντρο γονιμοτητας!ηδη κανουν αυχενικη κ β΄ επιπεδου που γι αυτες εμεις απο εδω τρεχαμε Πατρα η Αθηνα...και σκοπευουν να κανουν κ ολον τον αιματολογικο ελεγχο με μικροβιολογικο τμημα!κ επειδη θα συμβει αμεσα..μου ειπαν να περιμενω να την κανουμε εκει μαζι!

το Τονακι μας τι κανει σημερα??????επιτελους παρασκευη να ξεκουραστει η κοιλιτσα να κανει χαρουλες!

χαρουμενομανουλα τι ωραια που λεει τα λογακια του εε?

περιμενουμε το Κερασακι τωρα αμεσα να μην αδιαθετησει κ μετα το ρενιω μας!για ενημερωστε κ οι υπολοιπες!

το Τζεινακι οντως χαθηκε ...ευχομαι να ειναι ολα καλα!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ είμαι λίγο αγχωμένη.  Η μικρή είναι πολύ ήσυχη από χθες.  Την ακουω που και που μέσα στη μέρα αλλά όχι με τη συχνότητα και την ένταση που με έχει συνηθίσει.  Εφόσον την αισθάνομαι έστω και λίγο πιστεύω ότι είναι καλά.  Έτσι μου έκανε και το προηγούμενο Σάββατο.  Αλλά αγχώνομαι.  Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό και τι κάνει εκεί μέσα.  Νομίζω ότι έχει αλλάξει και θέση . Αν πάει έτσι κι όλη η σημερινή μέρα θα πάρω τη γιατρό.  Δεν μπορώ να περιμένω 10 μέρες μέχρι να την δω αν δεν ζωηρεψει λίγο 

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου κ μεις βολτες τωρα που εχει τελειο καιρο.ασχολουμαι κ με τη βαπτιση.εσπασα κ το κιν μου κ χω το παλιο κ ειναι χαλια

πουλακι μου τι ωραια νεα απο τον παιδαρο.να φτιαξεις το δωματιακι του κ να ψωνισεις.με την αδεια να το χαρεις.μετα θα κατσεις καιρο με τον μπεμπακο;

αντε να χουμε παρτυ απο βδομαδα

τονια μου μην ανησυχεις θα αλλαξε θεση.φαε κ κτ γλυκο αλλα αν συνεχισει κ σημερα ησυχα παρε το γιατρο απογευμα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια μου π πολυ ωραια μερα σημερα και τα πουλακια οσο περνανε οι μερες κελαηδανε ολο και περισσοτερο στον ουρανο..!!!! να εχουμε ενα ομορφο και ηλιολουστο σαββατοκυριακο...!!!!! πουλακι μπραβο που ολα καλα με το μικρο σου αντε τωρα και οι ετοιμασιες για το δωματιο του ολα αυτα τα ωραια....!!!!!!!!!!!! τονακι μια χαρα που ακουσες την μικρουλα σου μεγαλωνει και η μητρα εχει περισσοτερο χωρο και δε θα την ακους παντα το ιδιο....!!!!σαμμερ μου αντε να δουμε ποτε επιτελους θα ξεκινησουμε και εμεις...!!!!!!! μουτζουρα σε ακουω ποιο ηρεμη και χερομαι για αυτο μπραβοο....!!!!! η ρενα ποτε δεν περιμενει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

  • Μου αρέσει 3

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Τονι@ said:

Έφαγα ένα σοκολατακι πριν λίγο και ζωηρεψε ευτυχώς. .

Μπράβο Τονάκι μου!!Ηρέμησες λίγο;;;Το θέλει το σοκολατάκι της η μικρούλα σου!!!

13 minutes ago, xaroumenh mama said:

γεια σας κοριτσια μου π πολυ ωραια μερα σημερα και τα πουλακια οσο περνανε οι μερες κελαηδανε ολο και περισσοτερο στον ουρανο..!!!! να εχουμε ενα ομορφο και ηλιολουστο σαββατοκυριακο...!!!!! πουλακι μπραβο που ολα καλα με το μικρο σου αντε τωρα και οι ετοιμασιες για το δωματιο του ολα αυτα τα ωραια....!!!!!!!!!!!! τονακι μια χαρα που ακουσες την μικρουλα σου μεγαλωνει και η μητρα εχει περισσοτερο χωρο και δε θα την ακους παντα το ιδιο....!!!!σαμμερ μου αντε να δουμε ποτε επιτελους θα ξεκινησουμε και εμεις...!!!!!!! μουτζουρα σε ακουω ποιο ηρεμη και χερομαι για αυτο μπραβοο....!!!!! η ρενα ποτε δεν περιμενει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Γειασου χαρουμενη μανούλα!!! Ναι, είναι τέλεια η άνοιξη!! Είναι η αγαπημένη μου!! Ουφ κι εγω στην αναμονή είμαι για να ξεκινήσουμε και ανυπομονώ!! Και δεν περνάνε οι μέρες βρε παιδί μου!!! Θα έρθουν όμως πού θα πάει;;;; Και θα γίνει του βαρέματος!!!χαχαχαα!!!

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλεναδιτσεςμου!!!!

χρονιαπολλα σε οσες γιορταζουν η εχουν αγαπημεναπροσωπα!!!

χαρουμενομανουλα πολυ ωραια ηζουζουνα σου!!!

τονακι μου γελασα.... που θελει σοκολατακι απο τωρα!!!!!! ναι ματιαμου αναλογα την θεση που παιρνει θα κλωτσαει η θα βγαζει τα χερακια και θατηνακους η οχι!!! κανουν και κολοτουμπες στιςβδομαδες που εισαι!!! γυρνανεκαι πλατη προς τα εξω προς την κοιλιτσα σου την φουσκωτη και οταν κλωτσανε προς τα μεσα προς τα οργανα..δεν θα την ακους!!! φιλια!!!

πουλα

καλημερα φιλεναδιτσεςμου!!!!

χρονιαπολλα σε οσες γιορταζουν η εχουν αγαπημεναπροσωπα!!!

χαρουμενομανουλα πολυ ωραια ηζουζουνα σου!!!

τονακι μου γελασα.... που θελει σοκολατακι απο τωρα!!!!!! ναι ματιαμου αναλογα την θεση που παιρνει θα κλωτσαει η θα βγαζει τα χερακια και θατηνακους η οχι!!! κανουν και κολοτουμπες στιςβδομαδες που εισαι!!! γυρνανεκαι πλατη προς τα εξω προς την κοιλιτσα σου την φουσκωτη καιοταν κλωτσανε προς ταμεσα προς τα οργανα..

πουλααααακι μου!!!!! ποσο γρηγορα περασεο καιρος!!!!!

μπραβο στον αγοραρο σου!!!!!! καλες ετοιμασιες.... κοντευεις να σταματησεις και απο την δουλιτσα!!!!!! φιλακια πολλα!!!!!!

νινααακι μου γλυκο χαιρομαι που εισαι τοοοοσο καλα και θα αρχισεις να βαρας !!!!!!!!!! ευχομαι γρηγορα με φουσκωμενη κοιλιτσα!!!

εμεις μαθαμε να ερπουμε..... δεν το λες μπουσουλημα.....αλλα τα κινηγαω... γιατι ειναι επικινδυνακαι στην στρατα... και στα καρεκλακια και κατω γιατι βγαινουν απο τα χαλια και εχει μαρμαρα...... ειμασταν και δυομισυ βδομαδες αρρωστουλια με ασκες και βηχεςκαι φλεγματα!!!! ειμουνα κιεγω αρρωστουλα και η κορη!!!! η κορη προχτες τελειωσε την αντιβιωση!!!!εχουμε μερες να βγουμε εξω .... λεμε σημερα πρωτα ο θεος να τα καταφερουμε!!!!!!

  • Μου αρέσει 3

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μιυ!!! Και του χρόνου τετοια μερα με υγεια σε ολο τον κοσμο. 

Μαρτη μου αρχισατε ε;;; Κυνηγας;;; Να ναι καλα τα παιδακια σου να τα χαιρεσαι!! Ποσο γρηγορα περναει ο καιρος και μεγαλωνουν!! Καθε τοσο και κατι καινουριο!!! Σε φιλω!!

 

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...