Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλώς σας βρήκα κορίτσια!! Ο κύκλος άλλαξε τον προηγούμενο μήνα που αντί για 24-25/02 ήρθε 05/03... Προσπάθειες για μωρουλι ξεκινήσαμε 18/02 αλλά αυτό το μήνα έγινε μόνο μία φορά γτ λόγω δουλειάς είμαστε μακριά για 3 εβδομάδες.... Περίοδο περιμένω 03-04/04... Επίσης με πρόσφατο γυναικολογικό έλεγχο κ τεστ παπ είναι όλα καθαρά κ φυσιολογικά... Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές κ τις ανταποδίδω!! :)

  • Μου αρέσει 3

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαρούμενη μανούλα σ'ευχαριστώ!!

Και με σένα όμως όλα καλά!!Ευτυχώς έφυγαν οι μυκητεσ. Άντε να κάνεις και την εξέταση ούρων να ησχάσεις και απ'αυτό. Και μετά ποιος μας πιάνει!!! Φουλ βάρεμα!!!

Τι κάνουν τα υπόλοιπα κορίτσια;;;; Ρενάκι, μουτζουρίτσα που είστε;;;

  • Μου αρέσει 3

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, nini84 είπε:

Χαρούμενη μανούλα σ'ευχαριστώ!!

Και με σένα όμως όλα καλά!!Ευτυχώς έφυγαν οι μυκητεσ. Άντε να κάνεις και την εξέταση ούρων να ησχάσεις και απ'αυτό. Και μετά ποιος μας πιάνει!!! Φουλ βάρεμα!!!

Τι κάνουν τα υπόλοιπα κορίτσια;;;; Ρενάκι, μουτζουρίτσα που είστε;;;

η ρενα δινει το παρων με like... σαν να την νιωθω λιγο στεναχωρημενη η μου φενεται;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! !  Θα συμφωνήσω με την χαρούμενη μαμά.  Το ρενακι δεν έχειόρεξη για κουβέντα.  Κι η Μουτζουρα μας έχει χαθεί.  Που είστε όλες βρε κορίτσια? 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 minutes ago, nini84 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Πώς είστε σήμερα;;;

Έπεσε λίγο η διάθεση της παρέας!!! Γιατί;;;Ελπίζω να είστε καλά πάντως κορίτσια μου...

Τονάκι μου τι κάνει η μπουμπού σου;;;;

Καλημέρα Νινι μου. Καλά είναι το μικρό μου.  Στριφογυρναει.  

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην όμορφη παρεούλα! Τι κάνετε κορίτσια μου; Εγώ είμαι σε αναμένα κάρβουνα μιας κ αυριο περιμένω να αδιαθετήσω και το τεστακι καθε πρωι μου κλεινει το ματι...αλλα οοοοχι αρνουμε να το κανω..ας ερθει η αυριανη μερα και θα δουμε...λετε αν το κανω το πρωι αυριο να δείξει σωστά η υπαρχει πιθανότητα λάθους;  Σας φιλώ όλες! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Evi_Arv said:

Καλησπέρα στην όμορφη παρεούλα! Τι κάνετε κορίτσια μου; Εγώ είμαι σε αναμένα κάρβουνα μιας κ αυριο περιμένω να αδιαθετήσω και το τεστακι καθε πρωι μου κλεινει το ματι...αλλα οοοοχι αρνουμε να το κανω..ας ερθει η αυριανη μερα και θα δουμε...λετε αν το κανω το πρωι αυριο να δείξει σωστά η υπαρχει πιθανότητα λάθους;  Σας φιλώ όλες! 

Evi καλή επιτυχία για αύριο!!!Σου εύχομαι να δεις το ++++!!!Είναι η μέρα που περιμένεις αύριο;;;Συνήθως όταν γίνεται το τεστ πριν την καθυστέρηση δεν μπορεί να εντοπίσει την ορμόνη. Αλλά αν είσαι στην ημέρα σου θα είναι οκ. Μην αγχώνεσαι...Από συμπτώματα έχεις κάτι διαφορετικό;;;

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νίνι μου εχω κατεβασει μια εφαρμογή στο κιν που μου λεει ποτε ακριβως θα αδιαθερησω. Εχω και πολυ σταθερο κυκλο βεβαια καθε 28 μερες. Αυριο κανονικα που εχουμε 30 θα πρεπει να μου ερθει...αντε να δουμε!! Λες να το κανω Παρασκευη αν δεν ερθει η ακατανομαστη? Περα απο την καφε βλεννα μια εβδομαδα μετα την επαφη και κατι πονοκεφαλους δεν ειχα κανενα αλλο συμπτωμα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσιαααα!!!! @Evi_Arv εγω λεω να το κανεις αυριο...πιστευω οτι θα δειξει!!! κανε το κι αναλογως το αποτελεσμα πραττεις!!! αν βγει θετικο που στο ευχομαι θα εισαι σιγουρα...αν παλι δεν βγει και δεν σου ερθει περιμενεις μεχρι Δευτερα και κανεις χοριακη η παλι τεστ!!! 

  • Μου αρέσει 2

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια μου τι κανετε;;; τονια μεγαλοσε το κοριτσακι σου;; ποσο ωραια μπραβοοο....!!!!!! @Evi_Arv και εγω θα σου ελεγα καντω αυριο αν εχεις σταθερο κυκλο οπως λες θα διξει συγουρα..!!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Evi συμφωνω με τη Μυρτουλιτα. Κι εγω αυτο θα εκανα αν ειχα σταθερο κυκλο!! Αντε καλη επιτυχια και να μπεις να μας πεις ε;;;

Μυρτουλιτα εσυ τι κανεις;;; Πώς είσαι;

Γεια σου χαρουμενη μανουλα!!!

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, αύριο ή Παρασκευή θα πάω για ένα γενικό τσεκ-απ αίματος, να κάνω λέτε κ μία χοριακη να ησυχάσω με τις υποψίες ή είναι πολύ νωρίς? (Επαφή 11/03, επόμενη περίοδος 3-5/04).

@Evi_Arv καλά αποτελέσματα να έχεις!!! +

  • Μου αρέσει 2

Link to comment
Share on other sites

γεια σου @KarMar84 εφοσων ειχατε επαφη την εβδομη μερα του κυκλου σου αν η ωοριξια εγινε και την 10 μερα δλδ 72 ωρες που το σπερα μπορει να ζησει... εγω πιστευω πως θα δειξει η χωριακη... οπως και η περιοδο κανονικα θα σου ερχοταν σημερα με αυριο γιατι μετα την ωοριξια η περιοδο ερχετε μετα απο 12 με 16 μερες......τωρα ομως υπαρχει και το ενδεχομενο η ωοριξια σου να ηταν στις 18 με 22 αν θυμαμαι καλα που ειχες γραψει οτι ειχες λιγο αιματακι και ποναλακια;;;; τοτε λογικα δεν θα εχει γινει συληψη και η περιοδο θα ερθει κανονικα οποτε την περιμενεις...!!! κανε οτι θα σε κανει να νιωσεις καλυτεραα...!!! παντως αν εχει γινει συλληψη συγουρα θα φανει στη χωριακη...!!!! σου ευχομαι τα καλυτερααα...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

γεια σου @KarMar84 εφοσων ειχατε επαφη την εβδομη μερα του κυκλου σου αν η ωοριξια εγινε και την 10 μερα δλδ 72 ωρες που το σπερα μπορει να ζησει... εγω πιστευω πως θα δειξει η χωριακη... οπως και η περιοδο κανονικα θα σου ερχοταν σημερα με αυριο γιατι μετα την ωοριξια η περιοδο ερχετε μετα απο 12 με 16 μερες......τωρα ομως υπαρχει και το ενδεχομενο η ωοριξια σου να ηταν στις 18 με 22 αν θυμαμαι καλα που ειχες γραψει οτι ειχες λιγο αιματακι και ποναλακια;;;; τοτε λογικα δεν θα εχει γινει συληψη και η περιοδο θα ερθει κανονικα οποτε την περιμενεις...!!! κανε οτι θα σε κανει να νιωσεις καλυτεραα...!!! παντως αν εχει γινει συλληψη συγουρα θα φανει στη χωριακη...!!!! σου ευχομαι τα καλυτερααα...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γεια σου @xaroumenh mama κ σε ευχαριστώ για την απάντηση! Έχεις δίκιο μοιάζει λίγο απίθανο γι αυτόν τον μήνα :) αλλά η ριμάδα η ελπίδα χαχα μάλλον είναι καλύτερα να μην την κάνω όμως...

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...