Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσια μου για τις ευχες και την θετική σας ενεργεια!!! @Myrtoulita μου οι πρώτες που θα ενημερώσω θα είστε!!!!! Σας φιλώ γλυκά να έχουμε ενα όμορφο βράδυ! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, xaroumenh mama είπε:

πω πω ρενα μου συγχαρητηρια δε μπορεις να φανταστεις πως ενιωσα οταν το διαβασα.....!!!!!!!!!!!!! με το καλο ενα γερο μωρακι στην αγκαλιτσα σου...!!!!! γιουππιιιιιιιι θα περιμενουμε νεα σου....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ αγάπη....πολύ... θα σας ενημερώνω... ❤

2 hours ago, Myrtoulita είπε:

@Rena87  με το καλο!!! μπραβο κοπελα μου!!!! ευχομαι ολα να πανε κατευχην!!! ειδες που στο λεγα?? ειχα προαισθημα οτι ο Μαρτης θα ειναι τυχερος!!! κι εγω ειχα χοριακη 28,75 23η μερα!!! ολα καλα θα πανε!!! θα δεις την παρασκευη θα εχεις πανω απο 100 μοναδες!!! 

@nini84  μιλησα με τον γιατρο και θα παω Δευτερα τελικα!!! αντε σου ευχομαι κι εσυ συντομα να μας πεις τα ευχαριστα...σας το λεω μεχρι το καλοκαιρι θα ειμαστε ολες εγκυουλες στην παρεα!!!

@Evi_Arv να το κανεις πρωι πρωι και να μπεις να μας πεις...θα ανυπομονουμε!!! ευχομαι +++++++

Ευχαριστώ καλό μου!! Έκανε το θαύμα του ο Μάρτης τελικά...  λες να ανέβει τόσο πολύ σε δύο μερες;;; μακαριιι

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!  Έχω χαθεί αλλά είχα πραγματικά πολλές υποχρεώσεις αυτόν τον καιρό.. Μπήκα να πω συγχαρητήρια στη Ρένα, της εύχομαι ολόψυχα να είναι το τυχερό μπεμπάκι αυτή τη φορά!!  Κ σε όλες τις υπόλοιπες φρέσκοεγκυουλες εύχομαι να έχουν τελειομηνες εγκυμοσύνες!! 

Εγω κορίτσια μου έχω 9 μέρες καθυστέρηση κ πήρα σήμερα τελικά τεστ εγκυμοσύνης για να το κάνω αύριο το πρωί.  Δεν ξέρω αν είμαι ή όχι, είμαι μπερδεμένη γιατί κιόλας μετά τη γέννα δεν έχω κ πολύ σταθερό κύκλο..  Είμαι πολύ αγχωμένη, φοβισμένη κ ενθουσιασμενη..  από την μία θέλω να είναι θετικό αλλά απ την άλλη είμαι τόσο φοβητσιαρα που δεν θέλω κιόλας! Ή μάλλον δεν νιώθω έτοιμη!! Ουφφ αυτά θα σας γράψω αύριο, εύχομαι ο,τι είναι να είναι για καλό! 

  • Μου αρέσει 3

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, citty είπε:

@Rena87 συγχαρητηρια αγάπη μου....Σου εύχομαι μία τέλεια εγκυμοσύνη....Και να έχεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο μωράκι....Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα.....

Κορίτσια μου εύχομαι να έρθει κ η σειρά μας....Σύντομα....φιλακια

Αγαπούλα μου που εισαι;;; ευχαριστώ πολύ πολύ... Σε τι φάση εισαι;; αχ εύχομαι κ σε εσένα να μας ανακοινώσεις σύντομα  ....❤

1 hour ago, Εβελινάκι είπε:

Ρεναααααααα μου!!!!! Τι τέλεια νέα είναι αυτά!!!! Πω πω χαρά!!! Με το καλό να πάνε οοολα!! Μεχρι τέλους!!! Τι χαρά!!!

Φιλακια πολλά σε οοολες!!! 

Καλώς ήρθαν κ τα νέα κορίτσια μας κ μακάρι να είναι θετικά τα αποτελέσματα...

Με τρέχει ή μικρή κ το βράδυ,μ ε  ξενύχτια..αλλά θα βγειτε άτιμα δόντια..χι χι

 Ρεναααααααα !!! Ενα τεράστιο φιλακι στην κοιλιτσα!!!

Εβελινακι μουυυυ...... τα κατάφερα επιτέλους!!! Σε ευχαριστώ αγαπούλα μου πολύ...ελπίζω να πάνε όλα καλά!! Μόλις έδωσα φιλακι στο σπορακι... ακομα δεν το πιστευω

4 minutes ago, IoannaMas είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!  Έχω χαθεί αλλά είχα πραγματικά πολλές υποχρεώσεις αυτόν τον καιρό.. Μπήκα να πω συγχαρητήρια στη Ρένα, της εύχομαι ολόψυχα να είναι το τυχερό μπεμπάκι αυτή τη φορά!!  Κ σε όλες τις υπόλοιπες φρέσκοεγκυουλες εύχομαι να έχουν τελειομηνες εγκυμοσύνες!! 

Εγω κορίτσια μου έχω 9 μέρες καθυστέρηση κ πήρα σήμερα τελικά τεστ εγκυμοσύνης για να το κάνω αύριο το πρωί.  Δεν ξέρω αν είμαι ή όχι, είμαι μπερδεμένη γιατί κιόλας μετά τη γέννα δεν έχω κ πολύ σταθερό κύκλο..  Είμαι πολύ αγχωμένη, φοβισμένη κ ενθουσιασμενη..  από την μία θέλω να είναι θετικό αλλά απ την άλλη είμαι τόσο φοβητσιαρα που δεν θέλω κιόλας! Ή μάλλον δεν νιώθω έτοιμη!! Ουφφ αυτά θα σας γράψω αύριο, εύχομαι ο,τι είναι να είναι για καλό! 

Κοριτσάκι μου σε ευχαριστώ πολύ... εγω σου εύχομαι να είναι θετικό... θα μπω το πρωί να δω ευχαριστα....

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ αγάπες... νιώθω  τόση ευτυχία!!! Και πολύ ήρεμη!! Μακαρι να φτάσει το μωρό μου στην αγκαλιά μου! Θέλω να χαρώ όλη την εγκυμοσύνη..χωρίς σκέψεις κ φόβους... αλλά μετά από αυτά που περασα...τα έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου... θα τα παλεψω όμως να τα δίωξω  όλα...  ας.εχω ότι συμπτώματα θέλει....αρκεί αίμα να μη δω πότε ξανά.... σας φιλώ....σας αγαπω...   

Ααα....σας το ειπα;;;

Είμαι εγκυοςςςςςςςςςςς 

2 minutes ago, IoannaMas είπε:

Ρενααα άνοιξε θέμα χριστουγεννιατικες μανούλες 2017 γιατί μπορεί να σου ρθω αύριο χαχαχα 

Ιωάννα μου υπάρχει κάπου αυτό το θέμα;;;  πως το βρισκω;; μόνο εδώ μπαίνω πάντα κ δεν ξέρω....

Πωπω  θα έχω το μωρό μου Χριστούγεννα.... 

  • Μου αρέσει 6

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rena87 είπε:

Αχ αγάπες... νιώθω  τόση ευτυχία!!! Και πολύ ήρεμη!! Μακαρι να φτάσει το μωρό μου στην αγκαλιά μου! Θέλω να χαρώ όλη την εγκυμοσύνη..χωρίς σκέψεις κ φόβους... αλλά μετά από αυτά που περασα...τα έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου... θα τα παλεψω όμως να τα δίωξω  όλα...  ας.εχω ότι συμπτώματα θέλει....αρκεί αίμα να μη δω πότε ξανά.... σας φιλώ....σας αγαπω...   

Ααα....σας το ειπα;;;

Είμαι εγκυοςςςςςςςςςςς 

Αγάπη μου! !!! Πόση ευτυχία! !!!! Ο αντρουλης σου τι λέει?

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rena87 είπε:

Αχ αγάπες... νιώθω  τόση ευτυχία!!! Και πολύ ήρεμη!! Μακαρι να φτάσει το μωρό μου στην αγκαλιά μου! Θέλω να χαρώ όλη την εγκυμοσύνη..χωρίς σκέψεις κ φόβους... αλλά μετά από αυτά που περασα...τα έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου... θα τα παλεψω όμως να τα δίωξω  όλα...  ας.εχω ότι συμπτώματα θέλει....αρκεί αίμα να μη δω πότε ξανά.... σας φιλώ....σας αγαπω...   

Ααα....σας το ειπα;;;

Είμαι εγκυοςςςςςςςςςςς 

Ιωάννα μου υπάρχει κάπου αυτό το θέμα;;;  πως το βρισκω;; μόνο εδώ μπαίνω πάντα κ δεν ξέρω....

Πωπω  θα έχω το μωρό μου Χριστούγεννα.... 

Το καλύτερο δώρο αναμφίβολα!  Είναι εκεί που γράφουμε "μανούλες του..".και πάει ανά μηνα! Εγώ ήμουν μανούλα Απριλίου 2016 πχ. Υπάρχουν ενότητες ανά μήνα κ μιλάμε όλες όσες περνάμε ταυτόχρονες εγκυμοσύνες :wink: πρώτα πας στην ενότητα "θα γίνουμε γονείς το 2017"

  • Μου αρέσει 1

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αγάπη μου! !!! Πόση ευτυχία! !!!! Ο αντρουλης σου τι λέει?

Άσε αγάπη...τον τρέλανα....είναι εφημερια κ του το ειπα στο τηλ. Δεν αντεξα....  μου λεει πως θα σας αγκαλιασω τώρα πες μου... που είμαι μακρυά....

2 minutes ago, IoannaMas είπε:

Το καλύτερο δώρο αναμφίβολα!  Είναι εκεί που γράφουμε "μανούλες του..".και πάει ανά μηνα! Εγώ ήμουν μανούλα Απριλίου 2016 πχ. Υπάρχουν ενότητες ανά μήνα κ μιλάμε όλες όσες περνάμε ταυτόχρονες εγκυμοσύνες :wink: πρώτα πας στην ενότητα "θα γίνουμε γονείς το 2017"

Ααα ευχαριστώ αγάπη... θα μπω!!! Όνειρα γλυκά... σας φιλώ

...

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rena87 είπε:

Άσε αγάπη...τον τρέλανα....είναι εφημερια κ του το ειπα στο τηλ. Δεν αντεξα....  μου λεει πως θα σας αγκαλιασω τώρα πες μου... που είμαι μακρυά....

Τον έχεις τσακίσει τον άνθρωπο βρε τρελοκομείο μου !!!! 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 minutes ago, Rena87 είπε:

Άσε αγάπη...τον τρέλανα....είναι εφημερια κ του το ειπα στο τηλ. Δεν αντεξα....  μου λεει πως θα σας αγκαλιασω τώρα πες μου... που είμαι μακρυά....

Ααα ευχαριστώ αγάπη... θα μπω!!! Όνειρα γλυκά... σας φιλώ

...

Μπήκα εκεί που μου είπες... αλλά δε βρήκα να λέει κάπου Χριστούγεννιατικες μανούλες;; ούτε :-(καν Δεκεμβρίου...  ψάχνω κάτι λάθος;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλημερα!!!

Ρενάκι μου!!!! Με εκανες πολυ χαρουμενη εχθες να ξερεις!!! Φιλακι στο σπορακι σου!!!Πότε θα πας ντοκ;;;; Θα περιμενουμε τα νεα σου Ρενιωωωω!!!! 

Evi arv!!! Περιμενουμε και σενα!!!!

Ioanna αυριο εσυ το τεστακι ε;;; Αντε με το καλο!!!!

Αντε κορίτσια μου ανανεωθηκαμε παλι!!! Ετσι να εχουμε ολο ευχαριστα!!!! 

Σιτακι!!! Τι κανεις εσυ;;; Σε τι φαση εισαι;;

 

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καρδουλες μου......σας διαβασα εν ταχει!!!Νινακι μου γλυκο τελος καλο ολα καλα!οποτεπεριμενεις περιοδο κ ξεκιναμε βαρεμα??????

Τονακι μου χαιρομαι που η μπεμπου ειναι γυριστρουλα κ τρελαινει τη μαμα!

να καλωσορισω τα νεα μελη!να στειλω ενα μεγααααλο ζεστο φιλι στις μαμαδες και τα ζουζουνακια στις κοιλιτσες και τα σπορακια και στις υπολοιπες που τρεχουμε σαν παλαβες!το αμποτακι μας ειναι καλα?

και να καταθεσω κ εδω πως απο χθες μετα τα νεα της Ρενας μας που ειχαμε τη χαρα να τα μαθουμε απο τους πρωτους ανθρωπους...εχει γεμισει η ψυχη μου ευτυχια!νιωθω την χαρα της την ευτυχια της και πεταω κ εγω!ευχομαι συντομα σε ολες μας τετοια συναισθηματα!

στα δικα μου....βαδιζω με πολυ αισιοδοξια με την βοηθεια των νεων γιατρων μου....διανυω τις γονιμες μερες μου...βαραω και νιωθω πολυ αισιοδοξη προς τα φλαμιγκα ειναι κοντα κ για εμας!σας φιλω κ σας καλημεριζω!

 

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Rena87 είπε:

Μπήκα εκεί που μου είπες... αλλά δε βρήκα να λέει κάπου Χριστούγεννιατικες μανούλες;; ούτε :-(καν Δεκεμβρίου...  ψάχνω κάτι λάθος;

Δεν έχει Ρένα μου για αυτό λέω πρέπει να ανοίξουμε, γιατί εμείς λογικά θα είμαστε Δεκεμβρίο ( αν είμαι όντως έγκυος τελικά)!  Επομένως αναμένεται θέμα μανούλες Δεκεμβρίου 2017.

Στα δικά μου τώρα έκανα το τεστ πριν λίγο, νομίζω είναι θετικό αλλά δεν είμαι κ 100% σίγουρη. Η δεύτερη γραμμή σίγουρα δεν ήταν όσο σκούρα ήταν η πρώτη αλλά νομίζω έτσι γίνεται.  Ήταν αρκετά αχνή αλλά υπήρχε. Όταν είναι αρνητικό δε βγάζει καθόλου δεύτερη γραμμή;  Ουφφ νιώθω τόσο πελαγωμενη που δεν μπορώ να αφεθω κ να το χαρώ, περνάνε 1000 πράγματα απ το μυαλό μου.  κ επίσης ένα μήνα είχαμε 2 ελεύθερες επαφές όλες κ όλες,με τον αέρα πιάνω;;

  • Μου αρέσει 4

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, IoannaMas είπε:

Δεν έχει Ρένα μου για αυτό λέω πρέπει να ανοίξουμε, γιατί εμείς λογικά θα είμαστε Δεκεμβρίο ( αν είμαι όντως έγκυος τελικά)!  Επομένως αναμένεται θέμα μανούλες Δεκεμβρίου 2017.

Στα δικά μου τώρα έκανα το τεστ πριν λίγο, νομίζω είναι θετικό αλλά δεν είμαι κ 100% σίγουρη. Η δεύτερη γραμμή σίγουρα δεν ήταν όσο σκούρα ήταν η πρώτη αλλά νομίζω έτσι γίνεται.  Ήταν αρκετά αχνή αλλά υπήρχε. Όταν είναι αρνητικό δε βγάζει καθόλου δεύτερη γραμμή;  Ουφφ νιώθω τόσο πελαγωμενη που δεν μπορώ να αφεθω κ να το χαρώ, περνάνε 1000 πράγματα απ το μυαλό μου.  κ επίσης ένα μήνα είχαμε 2 ελεύθερες επαφές όλες κ όλες,με τον αέρα πιάνω;;

Καλημέρα Ιωάννα μου! !είσαι έγκυος βρε! !! Συγχαρητήρια! !''πήγαινε κάνε μια χοριακη για να το πιστέψεις! !!! ☺

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...