Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Ρενακι μου ειδα τικερακι σου!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΡΕΝΙΩΩΩΩΩ!!!!!Πολυ χαρηκα μπραβοοοοοοο!!!!!!

Αυξηθηκε η λιστα!!!!

Κοριτσια εγω καλα ειμαι βγηκε και η παπ-α ολα καλα Δοξα Τω Θεω!!!Μετα το Πασχα εχω να κανω τον προγεντικο ελεγχο.Τι κατεβατο ειναι αυτο???

Κατα τα αλλα κοριτσια πολυ τρεξιμο εχω στην καθημερινοτητα μου και οσο να ναι κουραζομαι....

επομενο ραντεβου 4Μαιου!

Οσο μπορω θα σας διαβασω....

  • Μου αρέσει 1

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 hours ago, IoannaMas είπε:

Καλημερα κοριτσια! Κ εγω ιοιο σταματησα τον θηλασμο πριν 2 εβδομάδες που εμαθα οτι ειμαι ξανα εγκυος. Με πονουσε λιγο το στηθος. Ενταξει λεω 1 χρονος καλα ειναι. Δεν ηθελα να κανω ταντεμ (ετσι δεν το λενε;) οχι οτι ειμαι κατα, απλα δεν ηθελα να μπω σε αυτη τη διαδικασια...

Και μένα στόχος μου είναι ο ένας χρόνος θηλασμού. Συγχαρητήρια!  Αλήθεια,  πώς αποθήλασε; εύκολα;  τρώει κανονικά στερεές;  

 

4 hours ago, Σαμμερ είπε:

Κοριτσια μου καταφερα κ μπηκα.ημουν ποοσες μερες χωρις ιντερνετ κ μετα κολλουσε το κινητο.τι κανετε???εχασα ολα τα νεα???οι εγκυουλες καλα???το νινακι????εμενα σημερα τελειωνει κ ξαναξεκινω βαρεμα.φιλια σε ολεςςςςςς

Καλώς μας ήρθες! Να περάσετε όμορφα! Με το καλό το σποράκι να σας έρθει! 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ioio είπε:

Και μένα στόχος μου είναι ο ένας χρόνος θηλασμού. Συγχαρητήρια!  Αλήθεια,  πώς αποθήλασε; εύκολα;  τρώει κανονικά στερεές;  

 

Ευχαριστω!! Εσενα δε χρονισε ακομα; αποθηλασε παρα πολυ ευκολα η δικια μου, ετσι κ αλλιως στο τελος ειχα τοσο λιγο γαλα που περισσοτερο παιδευοταν παρα επινε. Κ επειδη πονουσα κ εγω ( ειτε γιατι δεν ειχα πια ειτε γιατι ημουν ξανα εγκυος) απλα το σταματησαμε κ ευτυχως ουτε μπλουζα μου τραβαει ουτε τπτ, παιρνει το μπουκαλι της κ πινει μονη της ανασκελα στο κρεβατι. Νομιζω της αρεσει πιο πολυ τωρα ισως λογω μεγαλυτερης ποσοτητας.

Φαγητα τρωει τα παντα εκτος απο γλυκα, τηγανητα πικαντικα κ αλατισμενα. Το κρεας το παταω μια στο μουλτι αλλα τα μακαρονια, ρυζι, φακες κλπ τα τρωει ετσι πλεον. Κ φρουτα τρωει τα πιανει κ τρωει. Γενικα καλα τα παμε! Εσεις;

  • Μου αρέσει 1

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, IoannaMas είπε:

Ευχαριστω!! Εσενα δε χρονισε ακομα; αποθηλασε παρα πολυ ευκολα η δικια μου, ετσι κ αλλιως στο τελος ειχα τοσο λιγο γαλα που περισσοτερο παιδευοταν παρα επινε. Κ επειδη πονουσα κ εγω ( ειτε γιατι δεν ειχα πια ειτε γιατι ημουν ξανα εγκυος) απλα το σταματησαμε κ ευτυχως ουτε μπλουζα μου τραβαει ουτε τπτ, παιρνει το μπουκαλι της κ πινει μονη της ανασκελα στο κρεβατι. Νομιζω της αρεσει πιο πολυ τωρα ισως λογω μεγαλυτερης ποσοτητας.

Φαγητα τρωει τα παντα εκτος απο γλυκα, τηγανητα πικαντικα κ αλατισμενα. Το κρεας το παταω μια στο μουλτι αλλα τα μακαρονια, ρυζι, φακες κλπ τα τρωει ετσι πλεον. Κ φρουτα τρωει τα πιανει κ τρωει. Γενικα καλα τα παμε! Εσεις;

Και η δική μου τρώει από όλα, έχει βέβαια τους περιορισμούς του πρώτου έτους ακόμα. Τι πόσο τρώει με προβληματίζει. Λίγη ποσότητα το πρωί και το μεσημέρι.  Το βράδυ τρώει κανονικά.  

Μάμμυ, συγχαρητήρια! Πάει πια το άγχος!  Με το καλό να έρθει το μωράκι σου! 

Τόνια μου, ελπίζω να μην αρρωστήσετε! Βάλε το σύζυγο να σου στίψει χυμό πορτοκάλι! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια.  Πως είστε?  Χαίρομαι που βλέπω θετική ενέργεια.  Εγώ ευτυχώς δεν επιδεινωθηκα.  Ο γιατρός είπε γαργάρες και σπρέι στη μύτη και βλέπουμε. Μακάρι να περάσει έτσι.  Εμένα εν τω μεταξύ με νοιάζει να μην κολλήσω και κανεναν άλλο γύρω μου. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε;;; Βάψατε τα αυγά σας εχθές;;; Εγώ ναι!!! Μου έστειλε και η πεθερά μου τα τσουρέκια μας όπως κάθε χρόνο και είμαστε έτοιμοι!! 

Πώς είστε όλες;;; 

Τονάκι μου;; Είσαι καλύτερα;;;

Ρενιώ μου;;; Έφτασες με το καλό στο νησί;;; Να περάσεις καλά!!!Τι κάνει το σποράκι σου;;; Του στέλνω φιλάκι!!!!

Μουτζορίτσα μου, Σαμμεράκι μου!!! Μαρτη μου!!!

Χαρούμενη μανούλα!!! Μυρτουλίτα τι κανετε;;; 

Σε όλες φιλακια!!!

 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Νινι! !!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια μου!!!

Κι εγώ έβαψα τα αυγουλακια μου εχθές.  Ούτε ένα δεν μου έσπασε! Και του χρόνου να είμαστε καλά όλες με γερά μωράκια! 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααααααα !! Και γω έβαψα εχθές τα αυγουλάκια μου... Επίσης ούτε ένα δεν μου έσπασε εχθες .... Μας έδωσε κι η πεθερά μου τα καλτσούνια μας και όλα τέλεια !! Και του χρόνου να μαστε καλά και περισσότεροι να φτιάχνουμε ^_^


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο τα κοριτσια!!! 

Εγώ ειχα 50 χωριατικα και δεν μου εσπασε κανενα. Αγορασα ομως και 30 απο μαρκετ και απο εκεινα μου εσπασαν 6. Δεν πειραζει ομως!!!

Ηλεκτρακι καλημερα και σε σενα!!! 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε;;; εγω εχω πολυ τρεξιμο αυτες τις μερες στη δουλεια και αργο λιγο να σχολασω και ερχομαι σπιτι και παλι ολο και κατι κανω...εβαψα και εγω εχθες τα αυγουλακια μου μια χαρα εγιναν και ειχα φτιαξει και τα καθιερωμενα γεμιστα και ντολμαδακια... και του χρονου κοριτσια μου... τωρα θα ετοιμαστω σιγα σιγα να παω και στην εκκλησια... την κυριακη θα κανω τραπεζι και στο σπιτι και πρεπει να βαλω ενα προγραμμα στο μυαλο μου για τις ετοιμασιες.. ουφ...!!!! αααα και απο σημερα μπορω να ξεκινησω πρωτα ο θεος βαρεμα...!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!! και του χρονου με υγεια και με τα μπεμπακια μας αγκαλια!! Καλη Ανασταση να εχουμε ολοι!!! κι εγω τρεχω συνεχεια λογω των ημερων και δεν προλαβαινω να μπαινω πολυ συχνα!!! Σας φιλω ολες γλυκα!!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μουυυυυυυυ τι κανετε?????μετα απο μεγαλη απουσια επανηλθα!!!!
εχουμε καποια φρεσκοεγκυούλα?
Εγω κορίτσια φουσκώνω!!!! Περασα ενα δυσκολο πρωτο τριμηνο με πολλή ναυτία και κούραση που με τη δουλειά επιβαρυνόταν(κοινώς σερνόμουν)!
Την επόμενη Κυριακή μπαίνω αισίως στον 5ο μήνα!!!!! Είμαστε πολύ χαρούμενοι με τον άντρα μου!!
Γενικά εχω πάρει 4 κιλάκια και το παλέυω όσο μπορώ να μην ξεφύγω...
Εύχομαι να είστε όλες καλα και σύντομα να μάθετε τα ευχάριστα όσες περιμένετε....
Την επόμενη εβδομάδα έχουμε ραντεβού για υπέρηχο μηπως μάθουμε φύλο αν και έχω εντονο προαίσθημα για κοριτσάκι...
Στην αυχενική ήταν όλα καλα!
σας φιλώ!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...