Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπραβο νινακι που ολα πανε καλα!!! Μην στεναχωριεσαι για την ωορηξια...αφου και το ωαριο ζει για ενα 24ωρο νομιζω μπορει να εσπασε χθες το βραδυ και σημερα να το προλαβατε...ποτε δεν ξερεις...κι η γιατρος δεν ειναι Θεος για να σου πει ακριβως ποτε εγινε...οποτε μην χανεις τις ελπιδες σου!! Κι αν οχι τωρα προσπαθειτε παλι τον επομενο...αν κι απο λες και το τεστ σημερα θετικοποιηθηκε οποτε υπαρχουν ελπιδες!! 

Χαρουμενη Μανουλα δυστυχως εχουν κι οι αντρες τα δικα τους κολληματα...ευχομαι να το συζητησετε και να ηρεμησει και συντομα να κανετε και το 2ο σας παιδακι!!!

Ρενακι μου τι ομορφα νεα!! Μπραβο κοπελα μου!! ολα θα σου πανε υπεροχα...μην ανησυχεις καθολου!! Για τον Κακαλετρη εχω ακουσει οτι ειναι καλος και οχι ιδιαιτερα ακριβως καθως επισης κι οτι βοηθαει εγκυουλες που δεν εχουν καλη οικονομικη κατασταση...τωρα παραπανω λεπτομερειες δεν ξερω γιατι κι εμενα μου τα εχουν πει δεν εχω η ιδια εμπειρια!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Myrtoulita said:

Μπραβο νινακι που ολα πανε καλα!!! Μην στεναχωριεσαι για την ωορηξια...αφου και το ωαριο ζει για ενα 24ωρο νομιζω μπορει να εσπασε χθες το βραδυ και σημερα να το προλαβατε...ποτε δεν ξερεις...κι η γιατρος δεν ειναι Θεος για να σου πει ακριβως ποτε εγινε...οποτε μην χανεις τις ελπιδες σου!! Κι αν οχι τωρα προσπαθειτε παλι τον επομενο...αν κι απο λες και το τεστ σημερα θετικοποιηθηκε οποτε υπαρχουν ελπιδες!! 

Χαρουμενη Μανουλα δυστυχως εχουν κι οι αντρες τα δικα τους κολληματα...ευχομαι να το συζητησετε και να ηρεμησει και συντομα να κανετε και το 2ο σας παιδακι!!!

Ρενακι μου τι ομορφα νεα!! Μπραβο κοπελα μου!! ολα θα σου πανε υπεροχα...μην ανησυχεις καθολου!! Για τον Κακαλετρη εχω ακουσει οτι ειναι καλος και οχι ιδιαιτερα ακριβως καθως επισης κι οτι βοηθαει εγκυουλες που δεν εχουν καλη οικονομικη κατασταση...τωρα παραπανω λεπτομερειες δεν ξερω γιατι κι εμενα μου τα εχουν πει δεν εχω η ιδια εμπειρια!!

Ευχαριστώ Μυρτουλίτα μου για τη συμπαράσταση...

Μόλις έκανα πάλι τεστάκι και θετικοποιήθηκε πάλι. Και τώρα η γραμμή ήταν έντονη, πιο έντονη από το πρωί που έκανα. Μακάρι να έσκασε το πρωί και να έκανε λάθος η γιατρός! Τώρα κάνω σαν παιδάκι βέβαια αλλά νομ΄ζω με καταλαβαίνετε!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

νινακι μου!!!!!!!!!! μην φοβασαι!!!!!! εδω κοτζαμ εγχειρηση εκανες????!!!!! μπραβο που η ντοκ τα βρηκε ολα καλα!!!!!! αυτο ειναι το σημαντικοτερο!!!! πρωτα να εισαι εσυ καλα!!! ευχομαι να εχεις προλαβει το ωαριακι σου και να γονιμοποιηθει!!!!

φιλια σε ολες μια προς μια!!! ειδικα τις εγκυουλες!!!!!! τονακι!!! μυρτουλα!!!! ξερω οτι ξεχνω καποιες.... συγχωρεστε με!!!! με κπ μιλω και στο βαιμπερ!!!!

 

 

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρτη μου καλημερα και ευχαριστω!!! Δεν ηθελα να χασουμε τον μηνα γιαυτο κανω τωρα εετσι. Τελος παντων!! Φιλακια στα παιδακια σου!!τι κανουν μπουσουλανε;;; Αρχισαν να σηκωνονται;


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου αγαπημένα μου λείψατε!!!

Χρόνια Πολλά και καλά σε όλες μας να αποκτήσουμε ότι επιθυμούμε με υγεία!!!

Πως περάσατε τις γιορτές? Εμείς ξεκουραστήκαμε και γεμίσαμε μπαταρίες!!! Πήγαμε για υπέρηχο στις 18/04 και ο μπεμπάκος έχει φτάσει αισίως τα 2.040 τώρα ξανά στις 02/05!!!Δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω θα το κάνω σχολαστικά και θα επανέλθω :):):) 

Φιλάκια σε όλες!!!

  • Μου αρέσει 1

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 19/4/2017 at 0:05 ΜΜ, Rena87 είπε:

εβακι μου....τον κακαλετρη τον παρακολουθω στο fb κ ομολογω οτι μου εχει κανει εντυπωση και ηθελα να μαθω για εκεινον...οντως φαινεται ανθρωπινος.... να σε ρωτησω για το κοστος σου ειπε? ειναι ακριβος γενικα?

μπουγαρινια μου ομορφα...... 

χρονια πολλα .....Χριστος ανεστη!

ευχομαι το Αγιο φως να μπει στην καρδια μας και στις κοιλιτσες μας!!!

εγω επεστρεψα απο κερκυρα χθες, που περασα πολυ ομορφα.... αν εξαιρεσεις την ταλαιπωρια που φαγαμα λογω Αλεξακου....

και μολις ηρθα χθες πηγα αμεσως ντοκ.... 

αχ αγαπες....ακουσα τον πιο ωραιο χτυπο της ζωης μου....τον ηχογραφησα και τον ακουω ολη μερα σα χαζο....και πιανω την κοιλιτσα μου!!! αχ θεε μου...ας κρατησει η ευτυχια μου και να φτασει στην αγκαλιτσα μου!!!

εγω κ η δευτερη καρδουλα μου, σας στελνουμε φιλακια σε μια μια χωριστα....

Ρενακι μου καλημέρα..και εγω απο το φουμπου τον ειδα και αποφασησα να παω..Εκανα τεστ Παπ και οντως ειναι και οικονομικος (40€) και πολυ τριφερος ανθρωπος γιαυτο και λεω οταν με το καλο ερθει το σποράκι μου να πάω σε εκεινον...τωρα θα δουμε!!! 

Καλημερα στα ομορφα μου κοριτσια πως μου ειστε ολες; εγω δουλιτσα!Δεν κυκλοφορει τιποτα σημερα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλέ κόρες που είστε όλες;;;Τι πάθατε;;;Μόνη μου έμεινα;; Επλίζω να μην έγινε τίποτα και εγώ να είμαι στον κόσμο μου. Άντε με ανησυχείτε έτσι... Σας σκέφτομαι όλες. Εννοείται Ρενιώ, Μουτζουρίτσα, Σαμμεράκι, Τόνια, Βικάκι, Μάρτη, Χαρούμενη μανούλα, Μυρτουλίτα, Αμποτάκι και πολλές άλλες που δεν μπορώ όλες να σας γράψω μία μία...

 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


νινακι μου εδω ειμαστε.καλα σας διαβαζω αλλα δ εχω χρονο

διαβασα για σενα.μια χαρα μπορει να προλαβες.αλλιως τον επομενο μηνα.τωρα που εφτιαξες τη φωλιτσα θα ρθει το σπορι

χρονια πολλα!(δ θυμαμαι αν ειπα)

περασαμε καλα.ησυχα.οικογενειακα.στο χωριο.δ θυμαμαι αν το ειπα αλλα το κοριτσι μου πηγε μονο στο χωριο το σαββατο.εμεινε με τη νονα.κυριακη πηγαμε για φαι εμεις εκει.σημασια δ μας εδωσε.μονο ο αδερφος της της ελειψε.κ δε γυρισε μαζι μας.εμεινε αλλη μια μερα

σημερα εκανε εμβολιο ο μικρουλης μου.μια χαρα μεγαλωνει.ειχε λιγη γκρινια το μεσημερι κ υπνηλια.εφοσο δ βιαζομαι κ παιρνει καλο βαρος συνεχιζουμε θηλασμο μετα τη βαπτιση στερεες

πουλακι μου ξεκινησε η αδεια;ετοιμαζεις δωματιακι;

φιλια σε ολες

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γυρισαμε μολις απο το χωριο.περασαμε πολυ καλα.ο μικρος ξετρςλλαθηκε.νινακι οντως μπορει να την προλαβες μην απιγοητευεσαι.σημασια εχει πως εισαι καλα.τα καλυτερα ερχονται.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Νινάκι μου γλυκό τώρα καταφερα και ειδα τα μηνυματακια σου...Να μη μου στεναχωριεσαι καθολου...ολα θα πανε πολυ καλα. Ειμαι σιγουρη!!  και ποτε δεν ξερεις μπορει και να προλαβατε!! Οι εκπληξεις ερχονται απο εκει που δεν το περιμενουμε νινι μου !! 

Κορίτσια μου θα ηθελα και εγω να ερθω στην ομαδουλα σας στο viber να ειναι και πιο ευκολη η επικοινωνια μας! Σας φιλω γλυκα γλυκα μια προς μια!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , vikib είπε:

νινακι μου εδω ειμαστε.καλα σας διαβαζω αλλα δ εχω χρονο

διαβασα για σενα.μια χαρα μπορει να προλαβες.αλλιως τον επομενο μηνα.τωρα που εφτιαξες τη φωλιτσα θα ρθει το σπορι

χρονια πολλα!(δ θυμαμαι αν ειπα)

περασαμε καλα.ησυχα.οικογενειακα.στο χωριο.δ θυμαμαι αν το ειπα αλλα το κοριτσι μου πηγε μονο στο χωριο το σαββατο.εμεινε με τη νονα.κυριακη πηγαμε για φαι εμεις εκει.σημασια δ μας εδωσε.μονο ο αδερφος της της ελειψε.κ δε γυρισε μαζι μας.εμεινε αλλη μια μερα

σημερα εκανε εμβολιο ο μικρουλης μου.μια χαρα μεγαλωνει.ειχε λιγη γκρινια το μεσημερι κ υπνηλια.εφοσο δ βιαζομαι κ παιρνει καλο βαρος συνεχιζουμε θηλασμο μετα τη βαπτιση στερεες

πουλακι μου ξεκινησε η αδεια;ετοιμαζεις δωματιακι;

φιλια σε ολες

Άντε καλώς το Βικάκι!!! Πάνω που έκανα παράπονα!!! Μακάρι να προλάβαμε Βικυ μου!!! Πήγε μόνη η κορούλαστο χωριό ε;;;Είδες;;;Και ο μικρούλης εμβόλιο;;;; Έκλαιγε;;;

πρίν από 28 λεπτά , Σαμμερ είπε:

Κοριτσακια μου γυρισαμε μολις απο το χωριο.περασαμε πολυ καλα.ο μικρος ξετρςλλαθηκε.νινακι οντως μπορει να την προλαβες μην απιγοητευεσαι.σημασια εχει πως εισαι καλα.τα καλυτερα ερχονται.....

Καλή μου Σάμμερ!! Περάστε καλά ε;;;Μπράβο!!! Αλλάζουμε παραστάσεις λίγο όταν ξεφεύγουμε από τα συνηθισμένα!!! Έίχα λίγη ατυχία Σαμμεράκι μου αλλά δεν πειράζει. Μόνο το κυστικό ωοθηλάκιο λίγο με αναστάτωσε όχι τίποτα απλά λέω μηπως εμποδίει την ωορρηξία τους επόμενους μήνες;;;Δεν ξέρω... Παλιά που έιχα πάλι κυστικό 1-2 φορές δεν με ενδιέφερε σύλληψη κι ετσι ήμουν πολύ χαλαρή. Δε με ενοιαζε...Τελος πάντων. Θα φανει.

πρίν από 19 λεπτά , Evi_Arv είπε:

Νινάκι μου γλυκό τώρα καταφερα και ειδα τα μηνυματακια σου...Να μη μου στεναχωριεσαι καθολου...ολα θα πανε πολυ καλα. Ειμαι σιγουρη!!  και ποτε δεν ξερεις μπορει και να προλαβατε!! Οι εκπληξεις ερχονται απο εκει που δεν το περιμενουμε νινι μου !! 

Κορίτσια μου θα ηθελα και εγω να ερθω στην ομαδουλα σας στο viber να ειναι και πιο ευκολη η επικοινωνια μας! Σας φιλω γλυκα γλυκα μια προς μια!!! 

Σήμερα δεν στεναχωριέμαι Evaki. Σε ευχαριστώ. Ναι μακάρι να είναι μία ωραία εκπληξη. Εμεις πάντωςς προσπαθησαμε και χθες...Βαρέσαμε δηλαδή... χαχα

 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nini84 είπε:

Άντε καλώς το Βικάκι!!! Πάνω που έκανα παράπονα!!! Μακάρι να προλάβαμε Βικυ μου!!! Πήγε μόνη η κορούλαστο χωριό ε;;;Είδες;;;Και ο μικρούλης εμβόλιο;;;; Έκλαιγε;;;

Καλή μου Σάμμερ!! Περάστε καλά ε;;;Μπράβο!!! Αλλάζουμε παραστάσεις λίγο όταν ξεφεύγουμε από τα συνηθισμένα!!! Έίχα λίγη ατυχία Σαμμεράκι μου αλλά δεν πειράζει. Μόνο το κυστικό ωοθηλάκιο λίγο με αναστάτωσε όχι τίποτα απλά λέω μηπως εμποδίει την ωορρηξία τους επόμενους μήνες;;;Δεν ξέρω... Παλιά που έιχα πάλι κυστικό 1-2 φορές δεν με ενδιέφερε σύλληψη κι ετσι ήμουν πολύ χαλαρή. Δε με ενοιαζε...Τελος πάντων. Θα φανει.

Σήμερα δεν στεναχωριέμαι Evaki. Σε ευχαριστώ. Ναι μακάρι να είναι μία ωραία εκπληξη. Εμεις πάντωςς προσπαθησαμε και χθες...Βαρέσαμε δηλαδή... χαχα

 

Χαχαχαχαχα μπραβο νινακι μου έτσι πρεπει...Και εμεις εχθες το βαρεσαμε χεχεχεχε αντε να δουμε αν αυτος ο μήνας θα είναι και ο τυχερός μας!!! :-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...