• Ποιός είναι συνεδεμένος τώρα; (δείτε όλη την λίστα)

banner?webspace=19581&auto=1&rnd=[timest

advertorial_notice_172.gif 
 @@@@@@@   Νέo Advertorial   @@@@@@@
Inglesina:  Zippy Light
To πανάλαφρο καρότσι, από 0+, που στέκεται όρθιο όταν είναι κλειστό και ανοιγοκλείνει με ένα χέρι!
Διαστάσεις Zippy Light: Ανοιχτό 49 x 101,5 x 80 cm, Κλειστό 31 x 96 x 32 cm, Βάρος 6,9 kg.  Πατήστε εδώ για περισσότερες πληροφορίες ! 

admin

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες

8.662 δημοσιεύσεις σε αυτό το θέμα

Μαρακι μου χαιρομαι που γυρισες.λυπαμαι με τα νεα σου αλλα σιγουρα θα βρεθει ακρη.παρε το χρονο σου κ ολα θα γινουν....να εισαι αισιοδοξη κ δεμενη με τον αντρα σου....κοριτσια μου εμεις καλα τα ιδια.φιλια σε ολες

nini84 άρεσε αυτό

Χαρούμενη μανούλα, καλά εσυ;;;Εγώ ετοιμάζομαι να φύγω για τη δουλειά. Δεν έχω πολλή σήμερα. Μόνο 2 ώρες.

Σαμμεράκι μου καλά να είστε!!Φιλάκια στον εμινεμ!!

Σαμμερ άρεσε αυτό

k0oZp3.png

Κοριτσακια οι μερες ανοιξαν κ δεν μαζευομαστε μεσα.νινακι μου ολα καλα???σε δεκα μερες περιμενουμε???το μαρακι μας πως ειναι???σας ειπα οτι ηρθε δασκαλα κ μπορει να παμε σχολειο????!!!!μεγαλωσε το αντρακι μου

nini84 άρεσε αυτό

πρίν από 56 λεπτά , Σαμμερ είπε:

Κοριτσακια οι μερες ανοιξαν κ δεν μαζευομαστε μεσα.νινακι μου ολα καλα???σε δεκα μερες περιμενουμε???το μαρακι μας πως ειναι???σας ειπα οτι ηρθε δασκαλα κ μπορει να παμε σχολειο????!!!!μεγαλωσε το αντρακι μου

Γεια σου Σαμμεράκι μου!! Κάνετε τις βολτίτσες σας ε;;;Πόσο είναι ο έμινεμ σου Σαμμερ μου;;;

Όσο για την αναμονή δεν έχω καθόλου σχεδόν προσδοκίες Σαμμεράκι...Αλλά ποτέ δεν ξέρεις!!!!

k0oZp3.png

Καλησπέρα σας! Ευχαριστώ για τα σχόλια κ τη θετική ενέργεια που τοσο χρειάζομαι κ κυρίως θα χρειαστώ στη συνεχεια! Απ τη μια σκέφτομαι ολα αυτα που είπατε (πως ειμαι μικρή, αν δεν βρεθεί κάποιο γυναικολογικό προβλημα σ εμενα ισως ειναι πιο εύκολα τα πράγματα), αλλα κ ποσα ζευγάρια ακούμε που ταλαιπωρούνται χρονια ολόκληρα για να αποκτήσουν παιδάκι;; δεν με νοιάζει η πιθανή σωματική ταλαιπωρία μου, μονο το ψυχολογικό με νοιάζει, σε περίπτωση επαναλαμβανόμενων αποτυχιών! Αλλα τι να κάνουμε, ολα στο προγραμμα ειναι!! 

Χαιρομαι που είστε όλες καλα!! Τα αλλα κορίτσια τι κάνουν;; η μουτζουριτσα, η Ρενα, κ βεβαια οοοολες οι υπόλοιπες!!

nini84 άρεσε αυτό

Γεια σου Μαράκι!!! Θεωρώ πως είναι απολύτως φυσιολογικό να περνούν όλες αυτές οι σκέψεις από το μυαλό σου. Νομίζω όλες όσες προσπαθούμε καιρό να αποκτήσουμε έναμωρό έχουμε αυτές τις φοβίες. Όμως προσπάθησε να το αποβάλεις και να σκέφτεσαι θετικά. Χιλιάδες γυναίκες έχουν καταφέρει να κάνουν παιδάκι με εξωσωματική...Αυτό να σκέφτεσαι μόνο!!

k0oZp3.png

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα