Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βαλεντιν μου ο μ2 τρωει μονος του απο 8μηνων και δε δεχεται να τον ταισεις πιρουνι χρησιμοποιει αριστα αλλα οταν δε βαριεται και κουταλι επισης.

Έκανες blw?τι ωραία με το δεύτερο με το καλό θέλω και γω.αν και το φοβάμαι λίγο στην αρχή.αλλα και πάλι ενώ έμαθε με τα χέρια τώρα χρησιμοποιεί πιρούνι?μπράβο του. Ο δικός μου μόνο με τα χέρια θέλει.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αχ... απο το στομα σου κ στου Θεου το αυτί... αντε να χαρουμε κ εμεις.... ποτεεεεεε??????

εεε νομιζω κοντευουμε!εξαλλου τα εχει πει η Σαγκρε ...οποια μπηκε εδω χωρις παιδι δεν εμεινε!!!:D

Σπαγγέτι εγένετο κι εδώ! κάτι εύκολο! Σάνγκρε μου, ευτυχώς αμέσως το ξεπέρασε το λεβεντομαγκάκι σου, τι σ' αυτά θα κολλάμε τώρα! Έχουμε δουλίτσες, τσακωμούς, αυτοκινητάκια και λοιπά! Ο μάγκας ο τρίτος βιάζεται να σας γνωρίσει!

Εβελινάκι μου, με το καλό να ακούσετε το χριστουγεννιάτικο το σποράκι σας από κοντά!

Μουτζούρα μου, ξέχασα, να χαίρεσαι τον μπαμπάκα σου! Όλα θα τα ρυθμίσεις, δεν θα σου έρθουν δύσκολα όπως έγραψες, αυτό έλειπε να θεωρείσαι και δύσκολη περίπτωση με 5 μήνες προσπάθεια. Γιορτές, χαλάρωση και όλα θα γίνουν!

Σάμμερ μου, καλή ξεκούραση στο χωριουδάκι, αποφορτίσου από όλους και απ' όλα!

Ρενάκι, είμαι σίγουρη πως θα χαρείς πολύ πολύ σύντομα! Αισιοδοξία και ο καινούριος χρόνος θα φέρει νέες χαρές!

ευχαριστω Τζο μου!!!να χαιρεσαι και εσυ τους αντρες σου!!!και με το καλο θα ερθει και το δευτερο!πολυ κοντα το νιωθω να ναι!!!;)

Νινακι απο οσο γνωριζω σημερα γινεται ωορρηξια στην πιο εντονη

το Νινακι απο οτι καταλαβατε του δινει και καταλαβαινει αυτες τις μερες!!!αντε να εχουμε ευχαριστα!!!

Γεια σας κορίτσια.ε επιτέλους έφυγαν οι επισκέψεις!!! Δε μπορώ για πολλές μέρες να βγαίνουμε εκτός καθημερινοτητας. Μόλις τελειώσα και με το καθάρισμα και έχω μία πείνα!!!κάτι πήρε το μάτι μου για μακαρόνια με κιμά???σαγκρεεεε ένα πιάτο παρακαλώ!!!πες μου πως τον έχεις κάνει να τρώει από τώρα με πιρούνι γτ τρελάθηκα.

Τζο μου χαίρομαι που ξεμπερδεψες ανώδυνα και είσαι και καλά ψυχολογικά.θα έρθει σύντομα ένα γερό αδερφακι τι μυριζομαι.

Μουτζουρα μου πάρε τα χαπακια να έρθει επιτέλους να έρθει για να έρθουν τα καλύτερα.να χαίρεσαι και τον μπαμπακα σου.

Πιπι να σου ζησει ο έρωτας της ζωής σου!!! γέρος και καλό τυχος.

Λέτε να είχαμε αφιξεις και από την ζαμια μας?δε μπήκε καθόλου!!

Τονια με τι καλό να δεις το σπορακι σου!! ξεκινάνε τα ωραία ραντεβού με τον γυναικολόγο..

Νινα από την στιγμή που είπες ότι σήμερα είναι πιο έντονο από χθες άρα σήμερα είναι θετικό.βουρρρρ

Σαμερ απόλαυσε το χωριό και χαλάρωσε.

Ρενα εσύ περιμενεις πέμπτη εγώ μέχρι σαββατο.αντε να δούμε αν και δεν είμαι αισιοδοξη για μένα.

Εβελινα συγχαρητήρια κορίτσι μου καλοστεργιωτο το αδερφακι.

Είμαστε πολλές και σίγουρα θα ξεχναω κάποιες τα φιλιά μου

ευχαριστω Βαλεντινακι!αχ και εμενα με απορυθμιζουν οι αλλαγες στην καθημερινοτητα οταν ειναι για πολλες μερες!

τα πινω τα πινω ακολουθω πιστα τις οδηγιες του γιατρου και...θα ερθει που θα παει?στο χερι της ειναι?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειναι θεμα ημερων τωρα πια Βαλεντινακι μου!απλα εχει πρηστει τοσο πολυ το στηθος μου..ποναει πολυ...ακομα κ στον υπνο με ενοχλει και γενικα ολο το σωμα πρησμενο!να ερθει να ξαναμπει το σωμα μου σε νορμαλ φαση!σημερα μετραω 41η μερα κυκλου...ο θεος να τον κανει κυκλο δλδ!χαχαχα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι και στα δυο βαλεντινακι μου για ενα δυο μηνες κρεμα κι απ τον ογδοι κομματια με τα χερια ε λιγο πριν το χρονο πιανουν πιρουνι βεβαια οταν βγαινουν δοντακια χρειαζεται λιγο αλεσμα και καλοπιασμα αλλα καποιες λιγες φορες κι οχι σ ολα τα φαγητα.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκά εδω ειμαι ακομη!!!!μετραω 39 κ 5ημερες αυριο....

Να πω την αληθεια ωρες ωρες δε τη παλεύω....αλλα κανω υπομονη....περπαταω οσο μπορω μηπως γλιτώσω την προκληση...εχουμε 3 μερες ακομη μπροστα μας!!!

Ο γιος μου δε θέλει να με αποχωριστεί ακομη!!

Συγνωμη που δε θα απαντήσω σε ολες...

Θελω να πω στο Ζοζεφινακι μας πως οτι εγινε ειναι για καλο...ευχομαι συντομα να ερθει το αδερφακι στο μικρο μπομπιρακο της!!

Πολλα συγχαρητηρια στην Εβελινα για την εγκυμοσυνη της!!!!οπως βλέπετε και μια επαφή φτανει για το επιθυμητό:wink:

Κοριτσια οπως ακριβος το ειπε και η Σαγκρε!!!οποια μπηκε εδω μεσα εφυγε γκαστρωμενη:tongue::tongue:μανουλες οοοοοολες γινονται!!!!αλλες γρηγορα..αλλα λιγο αργα....!!!

Ευχομαι μεσα απο την καρδια σε οσες κοπέλες προσπαθουν,συντομα να γεμισει η κοιλιτσα τους φασολακια!!σας στελνω με την σειρα μου τονους μπεμπεδοσκονηηηηη!!!!!

Μην το βάζετε κατω αν βλέπετε την κοκκινομουρα..καποια στιγμη θα κουραστει να ερχεται..........:wink: ;-) :wink: ;-) και θα σας ξεχασει 9 ολόκληρους μηνες!!!!

Σας φιλω ολες!!καλο βραδυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, πηρα τα αποτελέσματα..508

Δε μπορώ να το πιστέψω...χαρά και άγχος μαζί...

Μακάρι να πάνε όλα καλά.. θα διαβάσω αύριο τα νεακια σας.. με τραβάει ή μικρή για να παιξουμε..σας φιλώ!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!! ετσι ανωδυνα να ερθει και στην αγκαλια σου!!!!!!!

εβελινα να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!!!!!!!!

Συγχαρητήρια και από εμένα!

κορίτσια, πώς πάτε; η δική μου βγάζει δοντάκια, μάλλον και ξεσπάει στο μεμέ της μαμάς την ώρα που νανουρίζεται. Δεν μου πάει η καρδιά να την ενοχλήσω.

Μουτζούρα, ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου και όλα θα πάνε καλά! θέλει αισιοδοξία και υπομονή η προσπάθεια.

Jo, να περάσει γρήγορα η βδομάδα, κσι την Παρασκευή μία τεράστια χοριακή!

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια!

ιωαννα μου ο 1ος μου εβγαλε τα δυο πανω και κατω....και ο 2ος εβγαλε ενα κατω.... ομως σημερα εχει σκασει μυτουλα και το δευτερο κατω και τα δυο πανω ..... και το διπλα απο τα μπροστινα πανω απο τηνμια πλευρα ετοιμο.... δεν εχουν σκισει καλα τα ουλα..... εχουν βγει ομως μυτουλες.....

ο θηλασμος γινεται καθε μιαμιση ωρα την νυχτα απο τους πονους στα δοντια...... σερνομαι..... προσπαθω να κοιμαμαι οταν κοιμουνται και τα δυο...... σπανια ομως αυτο συμβαινει!!!!! νυσταζω φρικτα ολη μερα!!!!

την πεμπτη εχουμε εμβολιο και μετρησεις στον γιατρο!!!!!

ναμου φιλησεις την κουκλα σου!!!!!!

Καλημερα κορίτσια!!

Είχα τρέξιμο και δεν εμοαινα και μόλις κατάφερα να σας διαβάσω

Εβελινακι με το καλό κορίτσι μου!! Μία όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Τζο μου μην απογοητεύεσαι ευχομαι να ναι όλα καλά την παρασκευή!!

Σαγκρε με την κοιλιά το στόμα χαράς το κουράγιο σου που τρεχετε σε πανηγύρια και ικεα..να μου πεις τι να κάνεις;; Εύγε!

Πουλάκι μου στην αρχή οι μέρες μέχρι το επόμενο ραντεβού είναι βασανιστικες αλλά σε λίγο θα νιώθεις και κλωτσιές και θα είσαι πιο ήρεμη και ευτυχισμένη!!

Μουτζουριτσα μου μην αγχωνεσαι, θεωρώ πως ο γιατρός σου καλά έκανε και δεν σου έδωσε εξετάσεις από την αρχή, εγώ είχα θέμα με την προλακτίνη 8-10 χρόνια και μου ειχε κοπεί ή περίοδος και έπαιρνα αγωγή μέχρι και που έμεινα έγκυος τώρα που θηλάζω δεν παίρνω πάλι ούτε έχω ακόμα περίοδο και ελπίζω να φιαξει μετά από την εγκυμοσύνη και τον θηλασμό!!

Επίσης ο γιατρός που πηγές όταν ήσουν φοιτητρια για μενα είναι άθλιος....απλά...μην ξανασκεφτεις τέτοιες βλακειες δηλ τι; Δεν πήρες τα χαπια και δεν θα κανείς παιδί; Είμαστε σοβαροί;;

Ευχομαι να φύγει γρήγορα ή κύστη και να ξαναρχισετε προσπάθειες

Ή Πίπη μας μάλλον θα γέννησε! Περιμένουμε τα ευχάριστα νέα!! Να σας ζήσει ο πρίγκηπας πιπακο μου!!

Ζαμιακι λίγο ακόμα αναμονή και υα έχεις και εσύ το αγόρι σου αγκαλιά!ν

Σαμερακι μου καλά να περάσεις στο χωριό!ν να χαλαρωσατε όλοι μαζί και διώξε τις αρνητικές σκεψεις

Ρενα μου με το καλό κι εσείς να έρθει το σπορακι σας!!

Τόνια μου αύριο θα δεις το σπορακι σου! Οι εβδομάδες είναι υπολογισμενες από τον υπέρηχο; Μπορεί να πεφτεις έξω και να ακουσεις και καρδουλα!! Να ξεκουράζεσαι!ν

Το τικερακι και εμένα με μπερδεύει αφού εν τ άλλαξα ακόμα

Ιοιο μου προσπάθησε να μην την αφήνεις να σε δαγκώνει, αν δαγκώνει φερτης προς το στήθος σου λίγο να καταλάβει ότι κάτι γίνεται, εμένα με δαγκώνει πάλι και τώρα με δόντια είναι πολύ ζόρι

Μαρτάκη μου λάστιχο χεις γίνει ή μάνα!! Λίγο ομα και θα ξεπεταχτουν και θα ξεχάσεις κούραση σε πλάτη χέρια κτλ θα έχει φυσικά τρέξιμο παλι αλλά και πολλές πολλές χαρές!! Ή κόρη θέλει και εκείνη περιποίηση από τα χερακια της Μάμας!

Εμείς κορίτσια γίναμε ακόμα πιο χαλιά με το σπίτι....λες και κάνω ανακαίνιση να πράγμα...ξεκίνησε από το παιδικό δωμάτιο και έσκασαν τρεις φορές, εχθες έφτασε μέχρι το σαλόνι και την κουζίνα και ελπίζω να μην προχωρήσει πάλι, το σπίτι είναι σαν γιαπι , έχω μαζέψει χαλιά και έχω σκαπασει τα πάντα με σεντόνια, ή σκόνη είναι άπειρη και παμε από δω και από κει γιατί εν γίνεται να είμαστε με την μικρή μέσα στον χαμό, εχθες μας φιλοξένησαν κάτι φίλοι, ελπίζω σήμερα να τελειώσει ώστε να ξεκίνησω να καθαρίζω τα χοντρά και σιγά σιγά τα υπόλοιπα και επιτέλους να στολισουμε ...αν ξαναγίνει κάτι τέτοιο θα βρω άλλο σπίτι δεν γίνεται...

Αυτά τα νέα τα δικά μας!!

μαμα κουραγιο!!!!!!! να μου γλυκοφιλησεις το μελινακι!!!!!! ελα και σε μας καλε μια μερα να σε φιλοξενησουμε!!!!! ευκαιρια να γνωριστουμε!!!!!

Το έκανα αυτό αλλά δεν εμφανίζεται. .

Ναι αύριο θα πάω και έχω τρελή αγωνία.. Την εβδομάδα την υπολογίζω βάση τελευταίας περιόδου. Δεν ξέρω πόσο είναι το έμβρυο. Αλλά υποψιάζομαι ότι το έπιασα 11η με 14η μέρα. Θα δούμε αύριο. Αυτό που με νοιάζει είναι να μου πει ότι έχει φυσιολογικό μέγεθος και θέση μέσα στη μήτρα γιατί είναι τόσο μικρό τώρα που απλά δεν ξέρω τι κάνει εκεί μέσα! !!

Α να και το τικερακι μου!!!!

με γεια και το τικερακι!!!!!! ωραια αγωνια ομως!!!!!!! ευχομαι οοοολα να ειναι τελεια με το σπορακι..... καλοστεργιωτο!!!!!!!

Καλημέρα, κορίτσια μου!

Εβελινάκι μου γλυκό, καλοστέριωτο το αδερφάκι σας, με το καλό να έρθει αδερφούλης ή αδερφούλα για τη μπουκίτσα σας! Τι όμορφο και αναπάντεχο νέο πήρατε! Για άλλη μια φορά δεν παίζουν καθόλου ρόλο οι τυχερές επαφές, αν είναι να 'ρθει θα έρθει!

Μουτζουρίτσα μου, τώρα πέφτεις; Που το πρόβλημα είναι μόνο ορμονικό; Να 'ναι αυτό το τελευταίο πρόβλημα που σε χωρίζει απ' το σποράκι σου! Αυτό να λες! Επειδή κι εγώ γυμναζόμουν έντονα πριν την πρώτη μου εγκυμοσύνη και για χρόνια δεν το ήξερα αυτό για την προλακτίνη που λες, δεν μας εμπόδισε όμως. Σκέψου ότι έτρεχα και κατά τις πρώτες εβδομάδες και δεν εμπόδισε ούτε στην εμφύτευση κ.λπ. Αντίθετα επειδή σε βοηθάει να ξεαγχωθείς και στέλνει τη σεροτονίνη στα ύψη, νομίζω μόνο καλό σου κάνει!

Μαμά μου, τουλάχιστον θα έχετε σπίτι του κουτιού με τη νέα χρονιά μετά από τόσες εργασίες!

Κορίτσια μου, αυτά σχολιάζω γιατί είπατε και πολλά, ελπίζω να μην ξεχνάω κάτι πολύ πολύ σημαντικό. Εγώ αδιαθέτησα κανονικά πλέον, χωρίς ούτε πόνο ούτε τίποτα άλλο, νομίζω το πιο ανώδυνο και ανακουφίστηκα κιόλας ψυχολογικά. Βιοχημική είπε ο γιατρός μου και μπορώ απ' τον επόμενο κιόλας κύκλο να ξαναπροσπαθήσουμε. Θα πάω και για έναν υπέρηχο μόλις τελειώσει η περίοδος. Πάντως η διάθεση περιέργως ανέβηκε μιας και ξεκαθάρισε το τοπίο! Στολίσαμε κιόλας εχθές κι ο μπέμπης τρελάθηκε με τους ταράνδους που τραγουδάνε! Σας φιλώ όλες κι εύχομαι ανεβασμένη εβδομάδα για όλες μας!

τζο μου.... οπως ηρθε ετσι εφυγε.... ανεμακτα!!!!!!! στο καλο!!!!!!

ηθελα ναημουν απο μια μερα μερια να εβλεπα την φατσα του κουκλου σου να κοιταει τους ταρανδους!!!! γλυκοφιλησε τον μου... παρακαλω!!!!!!

Εμείς τα πάμε αρκετά καλά. Ο μικρος είναι υπναρας. Κ μια κ έχει πάρει βάρος είμαι πιο ησυχη. Η μικρή αρκετά συνεργασιμη. Βγήκαμε κ κάνα δυο βολτουλες κ κάπως ηρεμησαμε

ωραια ηρεμια......φιλια!!!!!!

Επιπολαιη ναι περασε σε πεντε αναιμακτη οχι ματωσαμε τα χειλακια μας και μετα δαγκωναμε χαρτοπετσετες να σταματησει.

ωχ μωρε μωρε!!!!! μακια του!!!!!

Αύριο και νιώθω σαν 10 χρονών που πάω να δώσω εξετάσεις. Όσο πλησιάζει μου κόβονται τα πόδια.. Έχω τρελή αγωνία! !

καλο υπερηχο!!!!!!!

Ναι ηρθαμε δυο λεπτα αγκαλιτσα τη μαμα μας περασε και μετα συνεχισαμε να σκαρφαλωνουμε και να τσακωνομαστε με τον αδερφο μας για ενα αυτοκινητακι.

απτοητος ε?????

Και εγενετο σπαγγετι και ορηξαν στο τραπεζι και παυσανε πυρ και εγινε ειρηνη γα λογους ανωτερας βιας που λεει κι ο νιονιος

ωωωωωω.... τωρα τρωμε ησυχια!!!!!!

Κορίτσια καλησπέρα!!!Εχθές έκανα τεστ ωορρηξίασ και βγήκε θετικό. Έκανα και σήμερα πριν από μία ώρα και βγήκε πάλι θετικό και μάλιστα πιο έντονη η γραμμούλα σε σχέση με εχθές. Έχει ξανατύχει σε καμία δύο ημέρες να βγαίνει θετικό;;

εμενα εβγενε και τρεις και τεσσερις μερες οταν ειναι εντονη η γραμμη γινεται μετα απο κτ ωρες ωορηξια!!!!!

Τζο μου μολις κσταφερα να λουστω τα ταλιμπανακια μου κοιμουνται εχεις δει ζουζουνι εναμιση ετους να τρωει σπαγγετι με πηρουνι για βιντεο ηταν μετα ανακακυψαν πως υπαρχουν και φαρφαλε και κιμας και εκατσαν για δευτερο γυρο.

αχ θελω βιντεο οταν ερθω στο ρεα να μου το δειξεις στο κινητο!!!!

παρεπιμποντως..... εχω στο κινητο μου..... το μ2 στο ρεα νεογεννητο 2 ημερων..... στην αγκαλια σου..... να προσπαθει να θηλασει.........ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ!!!!!!!!!

Ναι και στα δυο βαλεντινακι μου για ενα δυο μηνες κρεμα κι απ τον ογδοι κομματια με τα χερια ε λιγο πριν το χρονο πιανουν πιρουνι βεβαια οταν βγαινουν δοντακια χρειαζεται λιγο αλεσμα και καλοπιασμα αλλα καποιες λιγες φορες κι οχι σ ολα τα φαγητα.

βγαλε μου βιντεο και το καλοπιασμα παρακαλω!!!!!!!!

Κοριτσακια μου γλυκά εδω ειμαι ακομη!!!!μετραω 39 κ 5ημερες αυριο....

Να πω την αληθεια ωρες ωρες δε τη παλεύω....αλλα κανω υπομονη....περπαταω οσο μπορω μηπως γλιτώσω την προκληση...εχουμε 3 μερες ακομη μπροστα μας!!!

Ο γιος μου δε θέλει να με αποχωριστεί ακομη!!

Συγνωμη που δε θα απαντήσω σε ολες...

Θελω να πω στο Ζοζεφινακι μας πως οτι εγινε ειναι για καλο...ευχομαι συντομα να ερθει το αδερφακι στο μικρο μπομπιρακο της!!

Πολλα συγχαρητηρια στην Εβελινα για την εγκυμοσυνη της!!!!οπως βλέπετε και μια επαφή φτανει για το επιθυμητό:wink:

Κοριτσια οπως ακριβος το ειπε και η Σαγκρε!!!οποια μπηκε εδω μεσα εφυγε γκαστρωμενη:tongue::tongue:μανουλες οοοοοολες γινονται!!!!αλλες γρηγορα..αλλα λιγο αργα....!!!

Ευχομαι μεσα απο την καρδια σε οσες κοπέλες προσπαθουν,συντομα να γεμισει η κοιλιτσα τους φασολακια!!σας στελνω με την σειρα μου τονους μπεμπεδοσκονηηηηη!!!!!

Μην το βάζετε κατω αν βλέπετε την κοκκινομουρα..καποια στιγμη θα κουραστει να ερχεται..........:wink: ;-) :wink: ;-) και θα σας ξεχασει 9 ολόκληρους μηνες!!!!

Σας φιλω ολες!!καλο βραδυ!!!

ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!!!!!!! ΖΑΜΙΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Μαρτη μου υπομονη με την αυπνια!!!ξερω πως με ενα μαγικο τροπο καπου βρισκεις την δυναμη και κρατιεσαι ορθια!

Ζαμιακι μου καλη λευτερια κοριτσι μου!!!να τον κρατησεις στην αγκαλιτσα σου με το καλο!

καλημερα σε ολες τις μανουλες...τις μελλουσες και τις wannabe !σας φιλω γλυκα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Εβελινάκι μου, με το καλό να ακούσετε το χριστουγεννιάτικο το σποράκι σας από κοντά!

Ευχαριστώ πολύ Τζο μου.. Στις 19 του μήνα θα συναντηθω... :wink:

Γεια σας κορίτσια.ε επιτέλους έφυγαν οι επισκέψεις!!! Δε μπορώ για πολλές μέρες να βγαίνουμε εκτός καθημερινοτητας. Μόλις τελειώσα και με το καθάρισμα και έχω μία πείνα!!!κάτι πήρε το μάτι μου για μακαρόνια με κιμά???σαγκρεεεε ένα πιάτο παρακαλώ!!!πες μου πως τον έχεις κάνει να τρώει από τώρα με πιρούνι γτ τρελάθηκα.

Τζο μου χαίρομαι που ξεμπερδεψες ανώδυνα και είσαι και καλά ψυχολογικά.θα έρθει σύντομα ένα γερό αδερφακι τι μυριζομαι.

Μουτζουρα μου πάρε τα χαπακια να έρθει επιτέλους να έρθει για να έρθουν τα καλύτερα.να χαίρεσαι και τον μπαμπακα σου.

Πιπι να σου ζησει ο έρωτας της ζωής σου!!! γέρος και καλό τυχος.

Λέτε να είχαμε αφιξεις και από την ζαμια μας?δε μπήκε καθόλου!!

Τονια με τι καλό να δεις το σπορακι σου!! ξεκινάνε τα ωραία ραντεβού με τον γυναικολόγο..

Νινα από την στιγμή που είπες ότι σήμερα είναι πιο έντονο από χθες άρα σήμερα είναι θετικό.βουρρρρ

Σαμερ απόλαυσε το χωριό και χαλάρωσε.

Ρενα εσύ περιμενεις πέμπτη εγώ μέχρι σαββατο.αντε να δούμε αν και δεν είμαι αισιοδοξη για μένα.

Εβελινα συγχαρητήρια κορίτσι μου καλοστεργιωτο το αδερφακι.

Είμαστε πολλές και σίγουρα θα ξεχναω κάποιες τα φιλιά μου

Ευχαριστώ πολύ Βαλεντινα μου!! Μακάρι ν πάνε ολα καλά..

Κοριτσακια μου γλυκά εδω ειμαι ακομη!!!!μετραω 39 κ 5ημερες αυριο....

Να πω την αληθεια ωρες ωρες δε τη παλεύω....αλλα κανω υπομονη....περπαταω οσο μπορω μηπως γλιτώσω την προκληση...εχουμε 3 μερες ακομη μπροστα μας!!!

Ο γιος μου δε θέλει να με αποχωριστεί ακομη!!

Συγνωμη που δε θα απαντήσω σε ολες...

Θελω να πω στο Ζοζεφινακι μας πως οτι εγινε ειναι για καλο...ευχομαι συντομα να ερθει το αδερφακι στο μικρο μπομπιρακο της!!

Πολλα συγχαρητηρια στην Εβελινα για την εγκυμοσυνη της!!!!οπως βλέπετε και μια επαφή φτανει για το επιθυμητό:wink:

Κοριτσια οπως ακριβος το ειπε και η Σαγκρε!!!οποια μπηκε εδω μεσα εφυγε γκαστρωμενη:tongue::tongue:μανουλες οοοοοολες γινονται!!!!αλλες γρηγορα..αλλα λιγο αργα....!!!

Ευχομαι μεσα απο την καρδια σε οσες κοπέλες προσπαθουν,συντομα να γεμισει η κοιλιτσα τους φασολακια!!σας στελνω με την σειρα μου τονους μπεμπεδοσκονηηηηη!!!!!

Μην το βάζετε κατω αν βλέπετε την κοκκινομουρα..καποια στιγμη θα κουραστει να ερχεται..........:wink: ;-) :wink: ;-) και θα σας ξεχασει 9 ολόκληρους μηνες!!!!

Σας φιλω ολες!!καλο βραδυ!!!

Βρε, από τώρα αδυναμία στη μαμά;;;; :wink: χι χι

Όντως και μία επαφή αρκεί..

Κι εγώ θυμάμαι από όταν μπήκα στο μήνα μου, τρελό περπάτημα, 2 ώρες τη μέρα... με το καλό!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!! ετσι ανωδυνα να ερθει και στην αγκαλια σου!!!!!!!

εβελινα να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!!!!!!!!

Μακάρι Μαρτη μου!!!! Καλέ κι εσείς πολλά δοντακια...μόνο ή δικιά μου βγάζει τόσο αργά;;4 δόντια ακόμη...κι το 5ο, εδω κι ένα μήνα είναι μισό..βγαίνουν με ρυθμούς σαλιγκαριού (γιατί κ ή χελώνα πιο γρήγορα πάει/)...

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Μαρτη μου υπομονη με την αυπνια!!!ξερω πως με ενα μαγικο τροπο καπου βρισκεις την δυναμη και κρατιεσαι ορθια!

Ζαμιακι μου καλη λευτερια κοριτσι μου!!!να τον κρατησεις στην αγκαλιτσα σου με το καλο!

καλημερα σε ολες τις μανουλες...τις μελλουσες και τις wannabe !σας φιλω γλυκα!

Καλημέρα Μουτζουριτσα μου!!!! Κρύο σήμερα....


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα Εβελινακι μου ομορφο!εδω σε εμας σημερα μας εκανε την τιμη να βγει ηλιος...μετα απο 4 μερες συνεχους βροχης!να στεγνωσουμε κανενα πλυντηριο βρε κοριτσια!!!απλωσα ηδη πριν φυγω για δουλεια!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκά εδω ειμαι ακομη!!!!μετραω 39 κ 5ημερες αυριο....

Να πω την αληθεια ωρες ωρες δε τη παλεύω....αλλα κανω υπομονη....περπαταω οσο μπορω μηπως γλιτώσω την προκληση...εχουμε 3 μερες ακομη μπροστα μας!!!

Ο γιος μου δε θέλει να με αποχωριστεί ακομη!!

Συγνωμη που δε θα απαντήσω σε ολες...

Θελω να πω στο Ζοζεφινακι μας πως οτι εγινε ειναι για καλο...ευχομαι συντομα να ερθει το αδερφακι στο μικρο μπομπιρακο της!!

Πολλα συγχαρητηρια στην Εβελινα για την εγκυμοσυνη της!!!!οπως βλέπετε και μια επαφή φτανει για το επιθυμητό:wink:

Κοριτσια οπως ακριβος το ειπε και η Σαγκρε!!!οποια μπηκε εδω μεσα εφυγε γκαστρωμενη:tongue::tongue:μανουλες οοοοοολες γινονται!!!!αλλες γρηγορα..αλλα λιγο αργα....!!!

Ευχομαι μεσα απο την καρδια σε οσες κοπέλες προσπαθουν,συντομα να γεμισει η κοιλιτσα τους φασολακια!!σας στελνω με την σειρα μου τονους μπεμπεδοσκονηηηηη!!!!!

Μην το βάζετε κατω αν βλέπετε την κοκκινομουρα..καποια στιγμη θα κουραστει να ερχεται..........:wink: ;-) :wink: ;-) και θα σας ξεχασει 9 ολόκληρους μηνες!!!!

Σας φιλω ολες!!καλο βραδυ!!!

Καλημέρα κορίτσια μου :P:p:p

Χαρούμενη Τετάρτη να έχουμε :):):)

zamiaki μου σου εύχομαι με έναν πόνο :tongue::tongue::tongue: περιμένουμε τα νέα σου κορίτσι μου γλυκό!! Μετράμε ώρες ποια για το ζουζούνι σου :D:D:D

Φιλιά κορίτσια μου :lol::lol::lol:


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...