Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

καλημερα στο παρεακι μου!!

βαλεντινακι ουτε εγω ειμαι αισιοδοξη για αυτο το μηνα, αλλα ελπιζω στον επομενο.

μουτζουρα αδιαθετησες???

νινακι η δευτερη μερα που ηταν πιο εντονη ειναι λογικα η μερα ωορρηξιας. αν του δωσες κ καταλαβε αυτες τις δυο μερες εισαι κομπλε... αυτο δε σημαινει οτι σταματαμε ε? μη ξεχνιομαστε... σεξ

ζαμιακι μου με εναν πονο ευχομαι γλυκο μου

εγω στολισα χθες το βραδυ το δεντρακι μας. πηγα να βαλω στο τελος το αστερι κ τι μου λεει ρε κοριτσια ο αντρας μου? οχι, μην το βαλεις... αστο ετσι... του λεω γιατι? μηπως μεχρι τα χριστουγεννα βαλουμε εκει ψηλα τον υπερηχο (τη χοριακη ηθελα να του πω,δεν προλαβαινει ο υπερηχος κ να θελες) αλλα δεν ηθελα να του το χαλασω, απλα τον αγκαλιασα κ του ειπα μακαρι. αχ πρωτη φορα μου το λεει αυτο, τοσο καιρο μου εδινε δυναμη για να μην πεφτω κ το επαιζε χαλαρος αλλα χθες μαλλον συγκινηθηκε,δεν ξερω. ουφ, τελος παντων, εριξα πανω κ μπεμπεδοσκονη,απο αυτη που εστειλε το Ζαμιακι!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα στο παρεακι μου!!

βαλεντινακι ουτε εγω ειμαι αισιοδοξη για αυτο το μηνα, αλλα ελπιζω στον επομενο.

μουτζουρα αδιαθετησες???

νινακι η δευτερη μερα που ηταν πιο εντονη ειναι λογικα η μερα ωορρηξιας. αν του δωσες κ καταλαβε αυτες τις δυο μερες εισαι κομπλε... αυτο δε σημαινει οτι σταματαμε ε? μη ξεχνιομαστε... σεξ

ζαμιακι μου με εναν πονο ευχομαι γλυκο μου

εγω στολισα χθες το βραδυ το δεντρακι μας. πηγα να βαλω στο τελος το αστερι κ τι μου λεει ρε κοριτσια ο αντρας μου? οχι, μην το βαλεις... αστο ετσι... του λεω γιατι? μηπως μεχρι τα χριστουγεννα βαλουμε εκει ψηλα τον υπερηχο (τη χοριακη ηθελα να του πω,δεν προλαβαινει ο υπερηχος κ να θελες) αλλα δεν ηθελα να του το χαλασω, απλα τον αγκαλιασα κ του ειπα μακαρι. αχ πρωτη φορα μου το λεει αυτο, τοσο καιρο μου εδινε δυναμη για να μην πεφτω κ το επαιζε χαλαρος αλλα χθες μαλλον συγκινηθηκε,δεν ξερω. ουφ, τελος παντων, εριξα πανω κ μπεμπεδοσκονη,απο αυτη που εστειλε το Ζαμιακι!

Rena μου όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου θα το δεις ;);););) σύντομα θα μας ανακοινώσεις και εσύ τα ποιο ευχάριστα νέα :tongue::tongue::tongue: να θυμάσαι ότι όλες μας θα γίνουμε μανούλες :)


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!

Μουτζουρίτσα, στείλε λίγο ήλιο κι εδώ, πήξαμε στη συννεφιά! Βγες βόλτες μετά τη δουλειά να το χαρείς!

Ρένα, εκεί ψηλά και μόνο η ευχή σας που στάθηκε το σποράκι θα έρθει μέσα στη νέα χρονιά!

Σάνγκρε μου, πώς περάσατε χθες; Τι είδατε; Είχε χριστουγεννιάτικο χωριό; Τι καμάρι φαντάζομαι η μάνα να βλέπει το μωρό επί της ουσίας να τρώει σαν αντράκι με το πηρούνι, λιώνω και μόνο που το σκέφτομαι πως θα έρθει κι η δική μας ώρα!

Ζαμιάκι μου, σε 3 μέρες τα πάντα γίνονται! Ξαφνικά θα ξεκινήσει ο τοκετός και οι πόνοι! Έχεις μπάλα να κάνεις ασκήσεις; Ή αλλιώς βαθιά καθίσματα, σκάλες κ.λπ., θα τα ξέρεις. Με το καλό να έρθει ο πριγκηπάκος όπως το αποφασίσει, εσύ να μην αγχώνεσαι, θα είναι μαγική στιγμή.

Μάρτη μου, σε νιώθουμε όσο δεν φαντάζεσαι, καλή δύναμη στην αϋπνία, έχεις αστείρευτες πηγές δύναμης!

Εβελινάκι, 12 μέρες θα περάσουν νεράκι και θα αντικρύσεις το σποράκι σας το καινούριο :tongue:


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Εβελινακι μου ομορφο!εδω σε εμας σημερα μας εκανε την τιμη να βγει ηλιος...μετα απο 4 μερες συνεχους βροχης!να στεγνωσουμε κανενα πλυντηριο βρε κοριτσια!!!απλωσα ηδη πριν φυγω για δουλεια!

Άσε, αυτό με τα ρούχα που δε στεγνώνουν..

Μα στο Λονδινο είσαι..;;;;χι χι


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα στο παρεακι μου!!

βαλεντινακι ουτε εγω ειμαι αισιοδοξη για αυτο το μηνα, αλλα ελπιζω στον επομενο.

μουτζουρα αδιαθετησες???

νινακι η δευτερη μερα που ηταν πιο εντονη ειναι λογικα η μερα ωορρηξιας. αν του δωσες κ καταλαβε αυτες τις δυο μερες εισαι κομπλε... αυτο δε σημαινει οτι σταματαμε ε? μη ξεχνιομαστε... σεξ

ζαμιακι μου με εναν πονο ευχομαι γλυκο μου

εγω στολισα χθες το βραδυ το δεντρακι μας. πηγα να βαλω στο τελος το αστερι κ τι μου λεει ρε κοριτσια ο αντρας μου? οχι, μην το βαλεις... αστο ετσι... του λεω γιατι? μηπως μεχρι τα χριστουγεννα βαλουμε εκει ψηλα τον υπερηχο (τη χοριακη ηθελα να του πω,δεν προλαβαινει ο υπερηχος κ να θελες) αλλα δεν ηθελα να του το χαλασω, απλα τον αγκαλιασα κ του ειπα μακαρι. αχ πρωτη φορα μου το λεει αυτο, τοσο καιρο μου εδινε δυναμη για να μην πεφτω κ το επαιζε χαλαρος αλλα χθες μαλλον συγκινηθηκε,δεν ξερω. ουφ, τελος παντων, εριξα πανω κ μπεμπεδοσκονη,απο αυτη που εστειλε το Ζαμιακι!

Αχ Ρενακι μου , τι γλυκός ο άντρας σου!!!!


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρενακι μου καλημερα!!!!ενταξει κ οι αντρες μας μπορει να παραμενουν ψυχραιμοι και δυνατοι για εμας ομως εχουν και αυτοι τις ευαισθησιες τους!πολυ γλυκο αυτο που ειπε!!!!ολα καλα θα πανε!συντομα πολυ συντομα θα εχετε τα ευχαριστα!και του χρονου να δεις θα στολιζετε τρεις ή και περισσοτεροι παρεουλα χεχε!

εγω τιποτα ακομα!μεχρι Παρασκευη μου εχει πει 2 primolut τη μερα...μετα διακοπη και μετα θα ερθει!θα παω δλδ σε ενα κυκλο 47-48 ημερων!αυτο που με ενοχλει πολυ ειναι το στηθος μου...εχει σχεδον πετρωσει στο κατω μερος κυριως και ποναει παρα πολυ!υπομονη κανω...υπομονη να περασουν οι μερες να ερθει!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!

Μουτζουρίτσα, στείλε λίγο ήλιο κι εδώ, πήξαμε στη συννεφιά! Βγες βόλτες μετά τη δουλειά να το χαρείς!

Ρένα, εκεί ψηλά και μόνο η ευχή σας που στάθηκε το σποράκι θα έρθει μέσα στη νέα χρονιά!

Σάνγκρε μου, πώς περάσατε χθες; Τι είδατε; Είχε χριστουγεννιάτικο χωριό; Τι καμάρι φαντάζομαι η μάνα να βλέπει το μωρό επί της ουσίας να τρώει σαν αντράκι με το πηρούνι, λιώνω και μόνο που το σκέφτομαι πως θα έρθει κι η δική μας ώρα!

Ζαμιάκι μου, σε 3 μέρες τα πάντα γίνονται! Ξαφνικά θα ξεκινήσει ο τοκετός και οι πόνοι! Έχεις μπάλα να κάνεις ασκήσεις; Ή αλλιώς βαθιά καθίσματα, σκάλες κ.λπ., θα τα ξέρεις. Με το καλό να έρθει ο πριγκηπάκος όπως το αποφασίσει, εσύ να μην αγχώνεσαι, θα είναι μαγική στιγμή.

Μάρτη μου, σε νιώθουμε όσο δεν φαντάζεσαι, καλή δύναμη στην αϋπνία, έχεις αστείρευτες πηγές δύναμης!

Εβελινάκι, 12 μέρες θα περάσουν νεράκι και θα αντικρύσεις το σποράκι σας το καινούριο :tongue:

Αχ, αιώνας μου φαίνονται !!εχω απίστευτο αγχος...θα πάω στους δικους μου το Σ/Κ κ ελπίζω ν ξεχαστω λιγάκι...


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ζοζεφινακι μου καλημερα!!!!ναι ναι θα την εκμεταλλευτω τη μερα!ευτυχως σημερα δεν δουλευω το απογευμα!ο μικρουλης σου??σας στελνω φουλ ηλιακη ενεργεια και δυο γλυκα φιλια!

Εβελινακι μου χαχαχα!το πιστευες πως ετσι την λεω την πολη μου?Λονδινο!μονο ως προς τον καιρο ομως γιατι απο επιπεδο ζωης... αστα να πανε!μενω Πυργο Ηλειας αγαπες...μας πιανει παντα πρωτους η βροχη εδω στα δυτικα...και δεν σταματα με τιποτα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες βρε πολυλογουδες μαρτη οδηγιες προς ναυτιλομενους μονο προφορικα περιμενω....

Τζο μου.....καλημερεεεεεες οχι μωρε χτες επιασε βροχη και πηγαμε ικεα τελικα να διαλεξουμε δωρακια

Ζαμιακι καυτερα ντοματα πιπερια κανελα και γαρυφαλλο και βαθια καθισματα μπαλαρινας και περπατημα και σεχχχχχχχχχχχχ

Αχ μαρτη η μαμα ειναι βορεια μακαρι να ταν εδωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Αχ, αιώνας μου φαίνονται !!εχω απίστευτο αγχος...θα πάω στους δικους μου το Σ/Κ κ ελπίζω ν ξεχαστω λιγάκι...

Εβελινακι μου υπομονή. Κι εγώ έτσι έλεγα αλλά τις χώρισα τις μέρες σε ομάδες. ΣΚ Δευτέρα με Τετάρτη και Πέμπτη με Παρασκευή. Μικρότεροι στόχοι να νιώθουμε ότι οι μέρες περνάνε. Εχθές ο γλυκός μου αντρουλης με ρώτησε αν έχω αγωνία. Δεν του είχα πει τίποτα για να μην τον φορτησω αλλά τελικά απ ότι κατάλαβα έχει κι αυτός πολλή. Αχ. ..υπομονή. ..μακάρι να είναι όλα καλά!

Καλημερες και πολλά φιλάκια σε όλα τα κορίτσια! !!!!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ζοζεφινακι μου καλημερα!!!!ναι ναι θα την εκμεταλλευτω τη μερα!ευτυχως σημερα δεν δουλευω το απογευμα!ο μικρουλης σου!!!σας στελνω φουλ ηλιακη ενεργεια και δυο γλυκα φιλια!

Εβελινακι μου χαχαχα!το πιστευες πως ετσι την λεω την πολη μου?Λονδινο!μονο ως προς τον καιρο ομως γιατι απο επιπεδο ζωης... αστα να πανε!μενω Πυργο Ηλειας αγαπες...μας πιανει παντα πρωτους η βροχη εδω στα δυτικα...και δεν σταματα με τιποτα!

Δεν έχω πάει προς τα μέρη σου ... πρέπει να είναι όμως πολύ γραφικά!!! Ε..;;;


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εβελινακι μου υπομονή. Κι εγώ έτσι έλεγα αλλά τις χώρισα τις μέρες σε ομάδες. ΣΚ Δευτέρα με Τετάρτη και Πέμπτη με Παρασκευή. Μικρότεροι στόχοι να νιώθουμε ότι οι μέρες περνάνε. Εχθές ο γλυκός μου αντρουλης με ρώτησε αν έχω αγωνία. Δεν του είχα πει τίποτα για να μην τον φορτησω αλλά τελικά απ ότι κατάλαβα έχει κι αυτός πολλή. Αχ. ..υπομονή. ..μακάρι να είναι όλα καλά!

Καλημερες και πολλά φιλάκια σε όλα τα κορίτσια! !!!!

Θα το εφαρμοσω το σύστημα να δω... :wink:

Έφτασε ή μέρα!!!

Τι ώρα έχετε γιατρουλη???


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!Πέσατε έξω στις προβλέψεις σας σχετικά με μενα... Παρά τα δύυ θετικά τεστ ωορρηξίας σκέφτηκα να μην επηρεστώ και τηρούμε αυστηρά το μέρα παρά μέρα στις επαφούλες μας!!! Χαχαχα!!!! Ελπίζω η τύχη κάποια στιγμή να έρθει με το μέρος μας. Φιλιά σε όλες!!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα το εφαρμοσω το σύστημα να δω... :wink:

Έφτασε ή μέρα!!!

Τι ώρα έχετε γιατρουλη???

Στις 8.30 γιατί δουλεύω. Έχω τόσο άγχος! ! Τρέμω. Όλο το πρωί έφτιαχνα χριστουγεννιατικα δώρα για να μην το σκέφτομαι. Τώρα ετοιμαζομαι να πάω στη δουλειά.


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πάει προς τα μέρη σου ... πρέπει να είναι όμως πολύ γραφικά!!! Ε..;;;

τους καλοκαιρινους μηνες ειναι πανεμορφα πραγματικα!τεραστια ακτογραμμη με οτι παραλια σου κανει κεφι!αμμωδη...βραχωδη...αποτομη...για μικρα!ενταξει τον χειμωνα λιγο πιο δυσκολα επειδη δεν ειναι πολλες οι επιλογες!αλλα τον αγαπω τον τοπο μου...οπως και να εχει!ζω και δουλευω εδω και οποτε θελω επισκεφτομαι και την πρωτευουσα περναω καλα και επιστρεφω εδω σε πιο ηρεμους ρυθμους!

Καλημέρα κορίτσια!!!Πέσατε έξω στις προβλέψεις σας σχετικά με μενα... Παρά τα δύυ θετικά τεστ ωορρηξίας σκέφτηκα να μην επηρεστώ και τηρούμε αυστηρά το μέρα παρά μέρα στις επαφούλες μας!!! Χαχαχα!!!! Ελπίζω η τύχη κάποια στιγμή να έρθει με το μέρος μας. Φιλιά σε όλες!!!

καλημερα Νινακι μου...εεετσι προσπαθεια εσεις!!!!καλα και τα τεστακια αλλα σαν την μερα παρα μερα δεν εχει!

Εβελινακι μου υπομονή. Κι εγώ έτσι έλεγα αλλά τις χώρισα τις μέρες σε ομάδες. ΣΚ Δευτέρα με Τετάρτη και Πέμπτη με Παρασκευή. Μικρότεροι στόχοι να νιώθουμε ότι οι μέρες περνάνε. Εχθές ο γλυκός μου αντρουλης με ρώτησε αν έχω αγωνία. Δεν του είχα πει τίποτα για να μην τον φορτησω αλλά τελικά απ ότι κατάλαβα έχει κι αυτός πολλή. Αχ. ..υπομονή. ..μακάρι να είναι όλα καλά!

Καλημερες και πολλά φιλάκια σε όλα τα κορίτσια! !!!!

καλημερα Τονακι!!!!!σημερα η μεγαλη μερα?αντε περιμενουμε νεακια!!!:D:D

με το καλο να δεις το σπορακι σου!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...