Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Βαλεντινάκι, κοπέλα μου, συγχαρητήρια πολλά πολλά! Καλοστέριωτο το μπεμπάκι! Με τόσο λίγες μέρες καθυστέρηση και να δείξει και μεσημεριάτικα πιο έγκυος δεν γίνεται, χεχε!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μάρτη και Σάνγκρε και όποια άλλη κοπέλα θέλει, ορίστε μέρα και τόπο να βρεθούμε, αυτή την εβδομάδα ελπίζω να μου είναι κάπως πιο εύκολο, από Τετάρτη και μετά


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μάρτη και Σάνγκρε και όποια άλλη κοπέλα θέλει, ορίστε μέρα και τόπο να βρεθούμε, αυτή την εβδομάδα ελπίζω να μου είναι κάπως πιο εύκολο, από Τετάρτη και μετά

συναντηση???? αθηνα ειστε? αχ κοριτσια ποσο ωραιο θα ειναι αυτο.... με στηριζετε τοοοοσο πολυ ολες με ολο αυτο εδω μεσα, που παρολο που δεν σας ξερω , σας νιωθω κ μιλαω οπως στις φιλες μου που τοοοσο μου λειπουν απο οταν ηρθα εδω στην παλιοαθηνα κ ειμαι τοσο μονη... θα ηθελα να σας γνωρισω ολες!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βαλεντινακι μουυυυ συγχαρητηρια κοριτσι μου!καλοστεργιωτο το σπορακι σας!ααααχχχ ολα να πανε καλα!οριστε καλα νεακια!

Ρενακι μου δεν απογοητευομαστεεεεεε.....κανε και το πρωι το αλλο οπως πρεπει κανονικα και βλεπουμε κοριτσι μου!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Βαλεντινακι μουυυυ συγχαρητηρια κοριτσι μου!καλοστεργιωτο το σπορακι σας!ααααχχχ ολα να πανε καλα!οριστε καλα νεακια!

Ρενακι μου δεν απογοητευομαστεεεεεε.....κανε και το πρωι το αλλο οπως πρεπει κανονικα και βλεπουμε κοριτσι μου!

οχι μουτζουριτσα δεν το ξανα κανω γιατι στενοχωριεμαι. αφου δεν εχω ελπιδες με τις επαφες που ειχα για αυτο μηνα, ας ερθει οποτε θελει η κακια


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

οχι μουτζουριτσα δεν το ξανα κανω γιατι στενοχωριεμαι. αφου δεν εχω ελπιδες με τις επαφες που ειχα για αυτο μηνα, ας ερθει οποτε θελει η κακια

μη μου στεναχωριεσαι κοριτσαρα μου!!!καπου εδω κοντα ειναι η σειρα μας!!!θα δεις!!!κοντευουμεεεε!!!!;);)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

μη μου στεναχωριεσαι κοριτσαρα μου!!!καπου εδω κοντα ειναι η σειρα μας!!!θα δεις!!!κοντευουμεεεε!!!!;);)

μακαρι καλο μου! πως εισαι εσυ? σταματησες το χαπι ε?


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

απο την Παρασκευη το βραδυ ....τιποτα ακομα....ευτυχως σταματησαν οι παρενεργειες τουλαχιστον λιγακι...το στηθος πρησμενο αλλα ευτυχως πονα λιγοτερο...θα περιμενω και αυριο ολη μερα...γτ στις οδηγιες γραφει πως αυτο ειναι προγεσταγονο...που σημαινει ανεβαζει την προγεστερονη...παχαινει το ενδομητριο και πρεπει να ξαναπεσει για να ερθει!το παραξενο ειναι πως την εβδομαδα που τα επαιρνα ειχα πονακι μονιμως χαμηλα στην μητρα οχι αριστερα η δεξια...στο κεντρο...χθες και σημερα τπτ...τπτ που να μαρτυρα πως ερχεται...τι να πω???μετρουσα τις μερες πριν λιγο και λεω καλα τωρα θα διενυα ηδη τις επομενες γονιμες μερες μου...υποτιθεται...κ εγω δεν εχω αδιαθετησει καν!μια απογοητευση!

ασε που περιμενω την πεθερα μου για καφε κ γλυκο το απογευματακι ...ειπα να κανω μια σοκολατοπιτα η νυφη και ρε κοριτσια δυο φορες την εφτιαξα και χαλια...δεν φουσκωνε με τπτ...κατι λαθος ειναι η συνταγη!στο ιντερνετ την βρηκα!δεν μου εχει ξανατυχει να μην πετυχαινει γλυκο κ δυο φορες μαλιστα!!!!λεω καλα ουτε αυτο δεν με θελει!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...