Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Αχ Βαλεντινα μου τι ωραια!!!!!Συγχαρητηρια, ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη κ ομορφη εγκυμοσυνη!! Ρενα μου μην απογοητευεσαι, μαζι θα συνεχισουμε τις προσπαθειες, με τη μουτζουρα κ τ αλλα κοριτσακια που προσπαθουν... αν κ για σενα ακομη τιποτα δεν ειναι σιγουρο. Οσο δεν ερχεται ελπιζεις!!!

ναι κοριτσακια μου, μαζι.... τι ωραια που τα μοιραζομαστε! ειναι πολυ σημαντικο ολο αυτο...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ο μπαμπας μου επαθε εμφραγμα μπροστα στα ματια μου κ ανακοπη αλλα ευτυχως τα καταφερε.αυτα που περναω δεν περιγραφονται.δεν ξερω ποτε θα επιστρεψω να διαβασω κ τα νεα σας.

Link to comment
Share on other sites

ο μπαμπας μου επαθε εμφραγμα μπροστα στα ματια μου κ ανακοπη αλλα ευτυχως τα καταφερε.αυτα που περναω δεν περιγραφονται.δεν ξερω ποτε θα επιστρεψω να διαβασω κ τα νεα σας.

γλυκο μου κοριτσακι κ ολο σε σκεφτομουν, το πιστευεις? δοξα το θεο που ειναι καλα ο μπαμπακας σου,ευτυχως καλο μου! και να λες ευτυχως που ησουν κοντα του σε αυτη τη δυσκολη στιγμη. δεν εχω καταλαβει κ εγω γιατι πολλες φορες ο θεος μας βαζει σε τετοιες απανωτες και σκληρες δοκιμασιες.... δεν εχω εξηγηση... δυναμη μονο αγαπουλα μου, που ξερω οτι την εχεις... ολα να πανε καλα απο εδω και περα κ να ερθουν οι καλυτερες μερες ,μεσα απο την καρδια μου!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

σαμμερακι μου πςεαστικα στον μπαμπακα σου.αντε να φυγει το 16,δ σου πηγε καθολου καλα.κουραγιο κοριτσακι.μας λείπεις.φιλια

ρενα ποσες μερες εχουν περασει απο την ωορρηξια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ βρε σαμερακι κουραγιο καρδουλαου τι να πω ελπιζω να ναι καλα οσο μπορεις ο μπαμπακας σου μπες οποτε θες και μιλα μας μη μας διαβασεις αν δε θες στελνε πμ δεν ειμαστε εδω μονο για παιδια και γεννες... Δε ξερω τι περισδοτερο θα μπορουσαμε να κανουμε αλλα οτι θες ζητατο μας. Φιλακια σου

Link to comment
Share on other sites

σαμμερακι μου πςεαστικα στον μπαμπακα σου.αντε να φυγει το 16,δ σου πηγε καθολου καλα.κουραγιο κοριτσακι.μας λείπεις.φιλια

ρενα ποσες μερες εχουν περασει απο την ωορρηξια?

αν εκανα την 8η.. 22 μερες, αν εκανα τη 14η.. 16 μερες... :confused:


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Σαμερακι μου περαστικά στον μπαμπακα σου! Ευτυχώς είναι καλά!! Ελπίζω να αναρρώσει γρήγορα τελείως!

Όντως το 16 δεν σου πήγε καλά, και όπως λέει και ή Σαγκρε είμαστε για όλα εδώ!

Βαλεντινα συγχαρητήρια!! Μία όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη και ενα γέρο μωρακι στην αγκαλιά σου!!

Ρενα μου μην πεφτεις και μην στεναχωριεσαι! Ελπίζω να έκανες λάθος με την ωορηξια σου και να είσαι εγκυουλα αλλά και αυτόν τον μήνα να μην είσαι έρχεται ο επόμενος!!

Σαγκρε όλα καλά με το μ3!! Μπράβο!!

Πολύ ωραία να συναντηθείτε μακάρι να μπορούσαμε κι εμείς!!

Σήμερα επιτέλους στολισαμε και εμείς! Ήρθαν τα Κόριτσια με τα μωρά και περάσαμε τέλεια!!

Και του χρόνου με υγεία σε όλους και με ένα γερό μωρακι όλες στην αγκαλιά!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαμα μη παραπονιεσαι εχεις ολοκληρη παρεα μανουλες ασε γιατι για μενα οσο παει δυσκολευει μαλλον οσες πιστες πρισελθετε στο μαιευτηριο. Τζο μου αν μπορεις τεταρτη οντως πες μου στειλε μυν αντε να σας προλαβουμε πριν τη ελευση του μ3.

Link to comment
Share on other sites

ο μπαμπας μου επαθε εμφραγμα μπροστα στα ματια μου κ ανακοπη αλλα ευτυχως τα καταφερε.αυτα που περναω δεν περιγραφονται.δεν ξερω ποτε θα επιστρεψω να διαβασω κ τα νεα σας.

Καλημέρα κορίτσια μου καλή βδομάδα να έχουμε :)

Σαμμεράκι μου γλυκό και ταλαιπωρημένο περαστικά και ταχεία ανάρρωση στον μπαμπά σου!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά να περάσει το 2016 και να θυμάσαι μόνο τα ευχάριστα!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσαρες μου!!!!καλη εβδομαδα να εχουμε!

προσπαθω να διαβασω τα νεα σας και εχω κ το αφεντικο πανω απο το κεφαλι μου!φφφφ!

Σαμμερακι μου ευχομαι ταχεια αναρρωση!να ναι περαστικα!κ να ειναι το τελευταιο δυσαρεστο πια!ολοψυχα κοριτσι μου μονο χαρες απο εδω και περα!

Ρενακι μου πως εισαι σημερα?αφαντη ακομα???

Βικακι μου ταλαιπωρηθηκα αλλα νομιζω θα τελειωσει το μαρτυριο συντομα...να κανω τις εξετασεις να δω τι φταιει!στο σκουπισμα χθες βραδυ ειδα λιγα καφε...σημερα πρωι τιποτα ομως!αναμενω!

Ιοιο μου ομολογω ειμαι απο τις τυχερες!ειναι πολυ καλα τα πεθερικα μου!αληθεια κοριτσια!στεναχωρηθηκα που δεν εκατσε η ατιμη σοκολατοπιτα να τους ευχαριστησω!χαχα!αλλα δεν πειραζει!

Βαλεντινακι μου υπεροχη ιδεααααα να το πεις στον μελλοντα μπαμπα!

καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσακια!Τζο μου γλυκια!μανουλα Σανγκρε,Τονια μου,Χρυσα μου,abbot,Mαρτακι μου και σε οσα κοριτσακια ξεχνω!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Σάμερ, περαστικά στον πατέρα σου! Σύντομα να γίνει καλά.

Μαμά, καλές γιορτές! Επιτέλους, ξεμπερδέψατε με τις δουλειές!

Κορίτσια, ανυπομονώ να καλωσορίσουμε χριστουγεννιάτικα σποράκια!

Φιλιά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Σαμερακι υπομονη, δυναμη κ να ειναι ολα περαστικα κ οσο πιο ανωδυνα γινεται!!!! Ο Θεος μας δοκιμαζει συνεχεια, πρεπει ομως να δειχνουμε πιστη! Θα δεις που η νεα χρονια θα φερει μονο χαρες κ ευτυχια!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ βαλεντινακι κ ρενα μακαρι να μας πειτε ευχαριστα..μια χαρα τα συμπτωματα σας..

μουτζουρα δ πιστευω οτι θα σου εδινε φαρμακα αν υπηρχε περιπτωση εστω κ ελαχιστη.θα μπορουσε να δει παχυ ενδομητριο απλα.αλλα λογικο που σου περασε απο το μυαλο

ρενα μη νιωθεις ασχημα που ζηλεψες.ανθρωπινο.θα ερθει κ η σειρα σου..

ζαμιακι να σου ζησει ο αντρακλας!τελικα τα κιλακια του;εχεις μπροστα σου ατελειωτες ωρες θηλασμου να το συνειδητοποιησεις!τελειος τοκετος ε;!μπραβο σου!

τι ωραια που βρεθηκατε σανγκρε κ μαρτη..μακαρι να βρισκομασταν ολες μαζι!

βικυ πραγματικα ηθελα οταν πηγα στα τρια κοριτσια πριν μεινω εγκυος.... η σαγκρεμας ηταν εγκυος στο μ2 τοτε.... η ντιντι κι αυτη (παλια) που ηρθε για δουλειες απο θεσ/κη... η ντεκ (νομιζω μολις ηταν εγκυος η μετα την συναντηση εμεινε δεν θυμαμαι) μπαινει καπου καπου ακομα.....

ειστε να παμε ολες στο ρεα στην σαγκρε... η θα κανουμε φασαρια?????

μηπως την τεταρτη που λεει η σαγκρε αν μπορει και η τζο????

αχ θα κανω τα αδυνατα δυνατα να ερθω!!!!!!!!

δεν χρειαζεται να εχουμε πολυ χρονο.... εστω και λιγο!!!!

θυμαμαι κοριτσια οταν πηγα στην πρωτη συναντηση εκανα μια ωρανα φτασω!!! μια ωρα να γυρισω και εκατσα σκαρτη μια ωριτσα με τα κοριτσια!!!!!

αλλα μετα..... νιωθεις πιο κοντα ακομα!!!!!!

Βικυ νομιζω πως κι εγω κι η μαρτη θα χαιρομασταν πραγματικα να συναντουσαμε οποιαδηποτε απο σας η ακομα κσλυτερα ολες σας.

ναι!!!!! οοοολες σας!!!

αντε.ρενα μου καντο κ συ..αλλα οπως το πες,δ θα.στεναχωρεθειτε με αρνητικο

συμφωνω νε καποια που σου εγραψε οτι οι πονοι μπορει να.ξεκινησουν πολυ πριν την ωορρηξια

μαρτακο μου αποθηλασε η ιωαννα αρχες αυγουστου,μονη.δεν ξαναζητησε.πολυ ομαλα.κ ευτυχως δ ζηλευει τον μικρο.ειχαμε ενα πισωγυρισμα στον υπνο αλλα το περιμενα.δ πειραζει.πιστευω μεχρι την ανοιξη να ξαναστρωσει.απο ομιλια δ τα παει καλα.εγω κ ο μπαμπας της συνεννοουμαστε μαζι της.εμαθε ομως μια χρησιμη κ της εποχης λεξη:δωρο!

μπραβο στην ιωαννα!!!!!! εμαθε την πιο σπουδαιαλεξη και να περνεις και να δινει!!!!!!

ενταξει Βαλεντινακι.... παω κ εγω μια βολτα το σκυλακι μου κ μολις επιστρεψω το κανω κ εγω....

ποσο συγκινητικο αυτο που κανουμεεε.... ευχαριστω που μοιραζεστε μαζι μου τις αγωνιες ολες!

μην χανεις την ελπιδα σου!!!!! ωσπου να ερθει!!!! και της ζαμιας ηταν αρνητικο το πρωτο!!!!!!!

Είναι ήδη θετικοοοο

μπραβο!!!!! ζητω το σπορακι!!!!!! φιλακια πολλα!!!!! καλοστεργιοτο!!!!!! ειδες τα τσιμπιματακια γυρω απο τον αφαλο?????

Μάρτη και Σάνγκρε και όποια άλλη κοπέλα θέλει, ορίστε μέρα και τόπο να βρεθούμε, αυτή την εβδομάδα ελπίζω να μου είναι κάπως πιο εύκολο, από Τετάρτη και μετά

τελικα????? μπορεις τεταρτη???? τι ωρα στειλτε πμ!!!!!!!!

συναντηση???? αθηνα ειστε? αχ κοριτσια ποσο ωραιο θα ειναι αυτο.... με στηριζετε τοοοοσο πολυ ολες με ολο αυτο εδω μεσα, που παρολο που δεν σας ξερω , σας νιωθω κ μιλαω οπως στις φιλες μου που τοοοσο μου λειπουν απο οταν ηρθα εδω στην παλιοαθηνα κ ειμαι τοσο μονη... θα ηθελα να σας γνωρισω ολες!

ρενα???? θα παμε???? παμε πλατεια???? οοολες μαζι....χαχα τι ωραια!!!!

πμ.... πμ.....

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες!ακόμα δεν το πιστεύω.το κοιταζω το ξανά κοιτάζω και λέω δικό μου είναι?θα το κρεμασω στο δέντρο για να δω αν θα το παρατηρήσει ο άντρας μου

τιεγινε τελικα???? τι ειπε????? το ειδε?????

ο μπαμπας μου επαθε εμφραγμα μπροστα στα ματια μου κ ανακοπη αλλα ευτυχως τα καταφερε.αυτα που περναω δεν περιγραφονται.δεν ξερω ποτε θα επιστρεψω να διαβασω κ τα νεα σας.

ωωωωχ κοπελα μου!!!!!!! σε καταλαβαινω!!!!ασε μου θυμισες τον δικο μου που την ημερα του γαμου μου μπηκε νοσοκομειο!!!! και δεν ηταν στογαμο μου... και τρεχαμε για ολα..... συν την αγωνια.... συν την λυπη ανακατεμενη με την χαρα του γαμου!!!! αφου δεν με πηγε νυφη κανενα ταξι στην εκκλησια..... παλι καλα!!!!

περαστικα του!!!! ο,τι θες εδω ειμαστε......στειλε και πμ!!!!!!

Αχ βρε σαμερακι κουραγιο καρδουλαου τι να πω ελπιζω να ναι καλα οσο μπορεις ο μπαμπακας σου μπες οποτε θες και μιλα μας μη μας διαβασεις αν δε θες στελνε πμ δεν ειμαστε εδω μονο για παιδια και γεννες... Δε ξερω τι περισδοτερο θα μπορουσαμε να κανουμε αλλα οτι θες ζητατο μας. Φιλακια σου

εεεετσι φιλη τσιφτισσα!!!!!!

Σαμερακι υπομονη, δυναμη κ να ειναι ολα περαστικα κ οσο πιο ανωδυνα γινεται!!!! Ο Θεος μας δοκιμαζει συνεχεια, πρεπει ομως να δειχνουμε πιστη! Θα δεις που η νεα χρονια θα φερει μονο χαρες κ ευτυχια!!!

συμφωνω κι εγω!!!

μουτζουριτσα?????? πονακια ε???? πες στου αφεντικου να παει σε καμια δουλεια που εκκρεμει!!!!! μην πτοεισαι με την σοκολατοπιττα!!! θελει προσοχη η ζυμη να κρυωσει και μετα να κανεις ζεστο και οχι ζεματιστο το γλασσο!!!!!!

μαμα μου μπραβο που περασατε ωραια και στολισατε!!!!! προλαβες τα παντα τελικα και τωρα απολαμβανεις!!!!!

πουλακι μου..... τονια..... ιωαννα.....και οποια αλλη ξεχναω.... καλη βδομαδα και φιλια!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

βικυ πραγματικα ηθελα οταν πηγα στα τρια κοριτσια πριν μεινω εγκυος.... η σαγκρεμας ηταν εγκυος στο μ2 τοτε.... η ντιντι κι αυτη (παλια) που ηρθε για δουλειες απο θεσ/κη... η ντεκ (νομιζω μολις ηταν εγκυος η μετα την συναντηση εμεινε δεν θυμαμαι) μπαινει καπου καπου ακομα.....

ειστε να παμε ολες στο ρεα στην σαγκρε... η θα κανουμε φασαρια?????

μηπως την τεταρτη που λεει η σαγκρε αν μπορει και η τζο????

αχ θα κανω τα αδυνατα δυνατα να ερθω!!!!!!!!

δεν χρειαζεται να εχουμε πολυ χρονο.... εστω και λιγο!!!!

θυμαμαι κοριτσια οταν πηγα στην πρωτη συναντηση εκανα μια ωρανα φτασω!!! μια ωρα να γυρισω και εκατσα σκαρτη μια ωριτσα με τα κοριτσια!!!!!

αλλα μετα..... νιωθεις πιο κοντα ακομα!!!!!!

ναι!!!!! οοοολες σας!!!

μπραβο στην ιωαννα!!!!!! εμαθε την πιο σπουδαιαλεξη και να περνεις και να δινει!!!!!!

μην χανεις την ελπιδα σου!!!!! ωσπου να ερθει!!!! και της ζαμιας ηταν αρνητικο το πρωτο!!!!!!!

μπραβο!!!!! ζητω το σπορακι!!!!!! φιλακια πολλα!!!!! καλοστεργιοτο!!!!!! ειδες τα τσιμπιματακια γυρω απο τον αφαλο?????

τελικα????? μπορεις τεταρτη???? τι ωρα στειλτε πμ!!!!!!!!

ρενα???? θα παμε???? παμε πλατεια???? οοολες μαζι....χαχα τι ωραια!!!!

πμ.... πμ.....

τιεγινε τελικα???? τι ειπε????? το ειδε?????

ωωωωχ κοπελα μου!!!!!!! σε καταλαβαινω!!!!ασε μου θυμισες τον δικο μου που την ημερα του γαμου μου μπηκε νοσοκομειο!!!! και δεν ηταν στογαμο μου... και τρεχαμε για ολα..... συν την αγωνια.... συν την λυπη ανακατεμενη με την χαρα του γαμου!!!! αφου δεν με πηγε νυφη κανενα ταξι στην εκκλησια..... παλι καλα!!!!

περαστικα του!!!! ο,τι θες εδω ειμαστε......στειλε και πμ!!!!!!

εεεετσι φιλη τσιφτισσα!!!!!!

συμφωνω κι εγω!!!

μουτζουριτσα?????? πονακια ε???? πες στου αφεντικου να παει σε καμια δουλεια που εκκρεμει!!!!! μην πτοεισαι με την σοκολατοπιττα!!! θελει προσοχη η ζυμη να κρυωσει και μετα να κανεις ζεστο και οχι ζεματιστο το γλασσο!!!!!!

μαμα μου μπραβο που περασατε ωραια και στολισατε!!!!! προλαβες τα παντα τελικα και τωρα απολαμβανεις!!!!!

πουλακι μου..... τονια..... ιωαννα.....και οποια αλλη ξεχναω.... καλη βδομαδα και φιλια!!!!!!

Μαρτακο ναιιιι... υπολογιστέ με κ εμένα αν κανόνισεται συνάντηση κ θ κάνω ότι μπορώ. Εγώ κάθε μέρα δουλεύω απόγευμα εκτός Τετάρτης που είμαι πρωί κ σκ free....θα χαρώ πολυυυυυ


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...