Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

καλημερα κοριτσαρες μου!μακαρι να ημουν Αθηνα και εγω να σας συναντουσα και απο κοντα!πως ειστε ολες κοριτσακια μου?

εγω απο χθες τελικα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αδιαθετησα...οποτε σημερα 2η μερα και πρωι πρωι πηγα για τις ορμονολογικες!Πεμπτη απογευμα αποτελεσματα και τηλεφωνο στο γιατρο!για να δουμε.......

Ρενακι εσυ πως εισαι?Βαλεντινακι το ειδε ο μπαμπας σας????

μανουλα Σανγκρε?το μ3 σου πιεζει?

Τζο μου...Τονακι...Μαρτακι γλυκο...Βικακι....μαμα....Ιοιο και σε ολα τα κοριτσακια καλημερες!!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλημέρα, κορίτσια μοΥ!

Μουτζουρίτσα, επιτέλους!!! Μπράβο, πρώτη φορά που χαιρόμαστε για την ακατανόμαστη! Να έρθει και να φύγει και μετά να σε ξεχάσει τελείως για τον σωστό το λόγο!

Λοιπόν, επέστρεψε η γιαγιά μας, αλλά τρέχω σε δουλειές διαδικαστικές με τον σύζυγο που δουλεύει φουλ και έχει ένα ρεπό για να τα κάνουμε όλα. Οπότε πάλι εγώ δεν μπορώ Τετάρτη και πέμπτη. Να με συγχωρείτε, ρε κορίτσια, σας έχω πρήξει. Κανονίστε εσείς όποτε θέλετε και αν τελευταία στιγμή καταφέρω να έρθω θα έρθω, έχω να πάω για υπέρηχο και για διαδικαστικά στο ληξιαρχείο για το όνομα του μπέμπη μας αύριο και μεθαύριο. Μια απλή δουλειά μας έγινε δύσκολη γιατί πρέπει να τρέχουμε δήμο αθηναίων.

Τελοσπάντων, το καλό είναι ότι σ' εμένα τέλειωσε η περίοδος! Στη μια χαιρόμαστε που έρχεται, στην άλλη χαιρόμαστε που φεύγει!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Εγώ κοιμάμαι παντού και όλο νυστάζω. Με έχει πιάσει τρελή αγωνία για το επόμενο υπέρηχο την Δευτέρα. Ελπίζω να μεγαλώνει εκεί μέσα! ! Πάντως βρε κορίτσια πολύ αναστάτωση αυτές οι μέρες πριν τις γιορτές. Πολύ τρέξιμο!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα!ετσι Τζο μου!!!αλλη χαρα απο χθες που ηρθε και εγω!

η δικη σου στο καλο να παει!!!και αν και θυμαμαι πως ειπες θα ξεκινησετε απο Μαρτιο ξανα την προσπαθεια...εγω θα ευχηθω να σας ερθει το δευτερο σπορακι σας συντομα...ασε τωρα το Μαρτιο τι τωρα τι σε 3 μηνες!χαχαχα!ελα να αναμενουμε ολες παρεουλα βρε συ!!! :)

Μια χαρα Τονακι ...ο υπνος κανει καλο στο μπεμπακι σου!Δευτερα θα το δεις και θα ηρεμησεις περισσοτερο!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρες μου!μακαρι να ημουν Αθηνα και εγω να σας συναντουσα και απο κοντα!πως ειστε ολες κοριτσακια μου?

εγω απο χθες τελικα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αδιαθετησα...οποτε σημερα 2η μερα και πρωι πρωι πηγα για τις ορμονολογικες!Πεμπτη απογευμα αποτελεσματα και τηλεφωνο στο γιατρο!για να δουμε.......

Ρενακι εσυ πως εισαι?Βαλεντινακι το ειδε ο μπαμπας σας????

μανουλα Σανγκρε?το μ3 σου πιεζει?

Τζο μου...Τονακι...Μαρτακι γλυκο...Βικακι....μαμα....Ιοιο και σε ολα τα κοριτσακια καλημερες!!!!

Καλημέρα καλό μου! Αντέ.. ΤΙ ωραία.. ανακουφιστικα λες κ ήρθε σε εμένα..πολύ ταλαιπωρία τραβήξες. Αλλά τώρα όλα καλά θα πάνε. Λίγη αναμονή για τις εξετάσεις . Εγώ τα ίδια.. ποναω και τίποτα. Τα νεύρα μου πραγματικά! Ήθελα να ήμουν Κέρκυρα . Χθες γιορτάζε κ η μαμά κ ο μπαμπάς. Και πάρα πολλοί φίλοι μου. Κ εγώ εδώ..μόνη. πω πω.. Με έχουν πιάσει πολύ τα κάτω μου. Πφφ

Γλυκιά καλημέρα σε όλες!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι ήδη θετικοοοο

μπραβο κουκλιτσα μου να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη με το καλο να δεις κ το σπορακι σου..

ο μπαμπας μου επαθε εμφραγμα μπροστα στα ματια μου κ ανακοπη αλλα ευτυχως τα καταφερε.αυτα που περναω δεν περιγραφονται.δεν ξερω ποτε θα επιστρεψω να διαβασω κ τα νεα σας.

κουκλιτσα μου ευχομαι ολα καλα με το μπαμπακα σου γρηγορη αναρρωση...σε καταλαβαινω πως νοιωθεις τα περασα με τη μαμα μου περσι τετοιο καιρο με την παλιοαρρωστια για δευτερη φορα το περναει μεσα στα 5 χρονια..ευτυχως τωρα ολα καλα αλλα οταν κανεις επαναληπτικες εξετασεις ειμαστε ολοι μεσα στο αγχος να βγαινουν καλα τα αποτελεσματα...

καλημερα κοριτσια εγω ειμαι καλα αυτο το 3μερο θα παμε καβαλα στην βαπτιστηρα να παμε το δωρο...

Μουντζουρα επιτελους αδιαθετησες να ηρεμησεις κ συ..

Link to comment
Share on other sites

Ρενακι μου γλυκο καλημερα!!!να τους χαιρεσαι και ευχομαι συντομαι να σαι κοντα τους!σε ποια μερα εισαι σημερα?βρε μηπως μια χοριακη βοηθησει?λεω εγω τωρα....

εγω Πεμπτη θα ξερω...ελπιζω δλδ και να μπουν ολα σε μια σειρα!αν χρειαστει κατι να αντιμετωπιστει να το ξεκινησω!!!

καλημερα Χρυσακι μου!να περασετε ομορφα στο ταξιδακι σας!!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

τονια θα περασουν οι μερες..κοιμησου,καλο κανει

αντε μουτζουρα καλα αποτελεσματα στις εξετασεις

μαρτη φιλια στους μεσσι

ρενα θα περιμενεις πολυ για το δευτερο τεστ;

τζο τι κανει ο μικρουλης σου;

χρυσσα ερχεσαι κοντα μας σχετικα..

κ γω αυτη τη βδομαδα λιγο δυσκολα,πολυ δουλεια ο μπαμπας μας τα πρωινα.ευτυχως η μικρη ειναι ακομη πιο ησυχη οταν λειπει.κ ο μικρος κοιμαται πολυ!τι χαρα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

τονια θα περασουν οι μερες..κοιμησου,καλο κανει

αντε μουτζουρα καλα αποτελεσματα στις εξετασεις

μαρτη φιλια στους μεσσι

ρενα θα περιμενεις πολυ για το δευτερο τεστ;

τζο τι κανει ο μικρουλης σου;

χρυσσα ερχεσαι κοντα μας σχετικα..

κ γω αυτη τη βδομαδα λιγο δυσκολα,πολυ δουλεια ο μπαμπας μας τα πρωινα.ευτυχως η μικρη ειναι ακομη πιο ησυχη οταν λειπει.κ ο μικρος κοιμαται πολυ!τι χαρα!

Βικυ μου απο οτι ειδα εισαι ξανθη??πολυ κοντα θα ερθουμε χρυσουπολη καβαλας ο μπαμπας μου ειναι απο ζαρκαδια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!! ανακοινωσαμε χθες τα ευχάριστα σε γονείς και πεθερικά.οσο για τον άντρα μου δεν το είχε παρατηρήσει.ευτυχως το έβαλε ο μικρός στο ματι και στη προσπάθεια να το βγάλει απ το δέντρο το είδε ο άντρας μου και αναρωτήθηκε τι στολίδι είναι!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σαμερ μου περαστικά. Να σταθεί γρήγορα στα πόδια του και όλα να είναι ολα μία κακή ανάμνηση.κ αλη δύναμη και φιλάκια πολλά κορίτσι μου


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τονια και γω νυσταζω πολύ αλλά έχω τον μικρό και είναι δύσκολο.κοιμησου λίγο και για μένα.

Μουτζουρα μου επιτέλους!!άντε να μπουν ολα σε μία σειρά τώρα.καλα αποτελέσματα.

Ρενα κάνε και το άλλο.αρχισες αργά τις επαφές αλλά είχες και αργά ωορρηξία.διαφορετικα θα είχες ήδη αδιαθετησει.οποτε μπορεί και να το τσακωσατε!!

Ευχαριστώ και τα υπόλοιπα κορίτσια για τις ευχές!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! ανακοινωσαμε χθες τα ευχάριστα σε γονείς και πεθερικά.οσο για τον άντρα μου δεν το είχε παρατηρήσει.ευτυχως το έβαλε ο μικρός στο ματι και στη προσπάθεια να το βγάλει απ το δέντρο το είδε ο άντρας μου και αναρωτήθηκε τι στολίδι είναι!!!!!

τι ομορφες στιγμες Βαλεντινακι μου!!!να ειστε καλα!μονο χαρες στην οικογενεια σας!μιλησες με τον γιατρο σου?ποτε θα το δειτε το μικρο μπεμπακι?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Βικυ μου απο οτι ειδα εισαι ξανθη??πολυ κοντα θα ερθουμε χρυσουπολη καβαλας ο μπαμπας μου ειναι απο ζαρκαδια

απο ξανθη καταγωγη,φετος μετακομισαμε κομοτηνη

εχω συγγενεις κ προς τα κει,χρυσοχωρι,ερατεινο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...