Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

Πώς μπορώ να αλλάξω το '' όνομά'' μου?


fangri1523

Recommended Posts

Θα ήθελα να μάθω πώς μπορώ να αλλάξω το όνομα με το οποίο εμφανίζομαι στα διάφορα τόπικ.Συγνώμη που το λέω όνομα αλλά αυτή τη στιγμή δε μου έρχεται στο μυαλό πώς λέγεται.Nick name μήπως?Εγώ θέλω να αλλάξω το ''fangri1523'' τελοσπάντων...Ευχαριστώ.


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας

Εάν θέλετε να αλλάξετε το username σας στείλτε εμαιλ στο administrator(at)parentscafe.gr απο το εμαιλ το οποίο δηλώσατε κατα την εγγραφή σας στο φόρουμ,

με 3 εναλλακτικές προτάσεις για διαφορετικό όνομα χρήστη

. Αυτό είναι απαραίτητο για την ταυτοποίηση σας, καθώς πμ μπορεί να στείλει και κάποιος άλλο ο οποίος μπήκε αυτόματα με το λογαριασμό σας, απο τον υπολογιστή που χρησιμοποιείτε.

απο την διαχείριση

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Org
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...