Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

parents forum


ARNIKOL

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Αγαπητά μέλη, όπως είχε ανακοινωθεί και χτές ο σέρβερ στον οποίο φιλοξενείται το parents.gr αντιμετωπίζει δυστυχώς υπερφόρτωση, εξαιτίας αύξησης της κίνησης στην ιστοσελίδα. Οι τεχνικοί προσπαθούν να βρούν όσο το δυνατόν πιο γρήγορα μια λύση έτσι ώστε να μην αντιμετωπίζεται πια αυτό το πρόβλημα και να ανέβει η ιστοσελίδα online άμεσα.

Το parentscafe.gr βρίσκεται σε άλλο server οπότε για αυτό το λόγο δεν αντιμετωπίζει τεχνικό πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Να προτείνω κάτι; Μήπως να κόβατε την πρόσβαση σε μη εγγεγραμμένα μέλη μέχρι να γίνει η μεταφορά στον καινούργιο σέρβερ; Έτσι η κίνηση θα ήταν σαφώς λιγότερη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


υπάρχει αρετη εδω; χρονια πολλά! γιορτάζεις σημερα!

Χαχα αλήθεια; πλάκα κάνω... Θα ρωτήσει ο άντρας μου σήμερα τον πνευματικό μας γιατί μέχρι πέρυσι εγώ γιόρταζα των Αγίων Πάντων όπως η γιαγιά μου. Στο εορτολόγιο είχα δει για Φιλαρέτη, που είναι εντελώς διαφορετικό όνομα. Τέλος πάντων, δε με συμφέρει τώρα γιατί είναι νηστεία...:lol: Αν τελικά ισχύει και γιορτάζω, ευχαριστώ!!!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Χαχα αλήθεια; πλάκα κάνω... Θα ρωτήσει ο άντρας μου σήμερα τον πνευματικό μας γιατί μέχρι πέρυσι εγώ γιόρταζα των Αγίων Πάντων όπως η γιαγιά μου. Στο εορτολόγιο είχα δει για Φιλαρέτη, που είναι εντελώς διαφορετικό όνομα. Τέλος πάντων, δε με συμφέρει τώρα γιατί είναι νηστεία...:lol: Αν τελικά ισχύει και γιορτάζω, ευχαριστώ!!!

κι ομως ναι! γιορτάζεις

Γιορτάζουν σήμερα Τετ 01 Δεκ 10 :

Αρετή, Αρετούσα, Θεόκλητος, Ιακώβ, Φιλάρετος, Φιλαρέτιος, Φιλαρέτης, Φιλαρέτη, Ναούμ, Ναούμης, Ναούμα, Ναόμι

www.eortologio.gr


Ένα παιδί που δεν τρώει κάποια στιγμή θα φάει. Ενα παιδί που τρώει δε θα σταματήσει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...