Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts

Καλησπέρα υποψήφιες μανούλες,

Ξέρω είναι νωρίς ακόμα, μόλις πήραμε το θετικό μας αποτέλεσμα είτε από το τεστ εγκυμοσύνης είτε από την ανεβασμένη χοριακή! Είμαστε όλες κατενθουσιασμένες και συγχρόνως αγχωμένες!

Τουλάχιστον ας στηρίξει η μία την άλλη δίνοντας θετική ενέργεια.!

:-P:P:);)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα ritsalondon! .. Με τελευταία περίοδο 25/10 παίζω μπάλα κι εδώ και στις ''Μανούλες Ιουλιου 2017'' ...χαχα

Απο άγχος άλλο τίποτα.. Εϊναι κι η πρώτη μου εγκυμοσύνη... Αστα να πάνε. Εσύ πότε είχες τελευταία περίοδο?


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, γλυκιά μου! Και εμένα η ΤΕΡ ήταν στις 25/10... Θα έπρεπε και εγώ άρα να ήμουν και στον Ιούλη. Απλά επειδή όλα είναι πολύ πρόωρα, είπα να περιμένω μέχρι τον πρώτο υπέρηχο που θα μου δώσει σαφή απάντηση για την Πιθανή ημερομηνία. Προς το παρόν ας πάνε όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μέλλουσες μαμάδες Αυγούστου 2017!

Εδώ μια μαμά Ιανουαρίου 2016 και εύχομαι και μαμά Αυγούστου 2017! Έχω έναν μπέμπη 10 μηνών και είμαι έγκυος τώρα στο δεύτερο. Ακόμα στην αναμονή γιατί θα επαναλάβω χοριακή την Παρασκευή, αλλά πιστεύω ότι όλα καλά θα πάνε και θα τα λέμε! Με το καλό σε όλες μας, εύκολες και τελειόμηνες κυήσεις! ΤΕΠ είχα 29/10 και κύκλο 31 ημερών.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μέλλουσες μαμάδες Αυγούστου 2017!

Εδώ μια μαμά Ιανουαρίου 2016 και εύχομαι και μαμά Αυγούστου 2017! Έχω έναν μπέμπη 10 μηνών και είμαι έγκυος τώρα στο δεύτερο. Ακόμα στην αναμονή γιατί θα επαναλάβω χοριακή την Παρασκευή, αλλά πιστεύω ότι όλα καλά θα πάνε και θα τα λέμε! Με το καλό σε όλες μας, εύκολες και τελειόμηνες κυήσεις! ΤΕΠ είχα 29/10 και κύκλο 31 ημερών.

Καλημέρα! Καλώς την.. Με το καλό!! Εγώ ΤΕΠ 25/10 βραδυ, και κύκλο 26-27 ημερών. Είχα δει τη προηγούμενη βδομάδα σακο και σημερα πάμε για να δούμε κάτι μέσα στο σάκο.. εμβρυικα στοιχεία το ειπε ο γιατρός.. Φουλ αγχωμένη κι ελπίζω να πάνε όλα καλά και να τα λέμε!


Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή επιτυχία, μουστοκούλουρο! Σου εύχομαι να ακούσετε και καρδούλα, θα λιώσεις!

Ευχαριστώ.. Καρδούλα απο σήμερα αποκλείεται.. Είμαι 5 + 1..

Next week...πφφφφφφφφφφ


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

γεια σας! κι εγω μελλουσα μαμα αυγουστου με τεπ 29/10

ειναι το 5ο μας μωρο

5ο???????!?!?!??!?!?!?

Μπράβο!! Χαρά στο κουράγιο σου.. Δουλευεις κιόλας? Ποτε έχεις υπερηχο?


Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλώς ήρθες, miss marple, αχ με το καλό και να μας δώσεις τα φώτα σου πώς τα καταφέρνεις! Να τα χαίρεσαι όλα τα παιδάκια σου!

Μουστοκούλουρο, ναι είσαι νωρίς, αλλά σίγουρα θα πάρεις τη δόση σου και θα έχεις και μια ηρεμία ότι όλα πάνε καλά. Καλή επιτυχία, απόλαυσέ το! Εγώ υπέρηχο έχω 14/12, ελπίζω μια και καλή ν' ακούσω και καρδούλα, αν και μάλλον καθυστερημένα πάλι έγινε η τυχερή σύλληψη! Οπότε θα δείξει! Είχα σημάδι εμφύτευσης πολύ πρόσφατα, στις 25/11


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τα νέα μου δεν είναι καλά.. Το στήθος υποχώρησε εντελώς ..βγήκαν οι εξετάσεις μου κι είχα προγεστερόνη 10,9 με κατώτερο το 16 και μόλις είδα και μπεζ στο σκουπισμα.. Μάλλον δεν ήταν η τυχερή μας φορά..


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Μουστοκούλουρο, λυπάμαι πολύ, κοπέλα μου, καταλαβαίνω ότι ο πόνος είναι μεγάλος. Μόνο κουράγιο ότι θα νιώσεις καλύτερα με τον καιρό θέλω να σου πω. Δεν ξέρω για τις εξετάσεις που έκανες, αλλά φαντάζομαι ότι θα μίλησες ήδη με το γιατρό σου, δύναμη να έχεις και μανούλα θα γίνεις αργά ή γρήγορα.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Ελπιζω να ειμαι και εγω μελλουσα μαμα του Αυγουστου17! ΕΚανα προχτες χοριακη 18,6 αλλα ημουν 4 μερες πριν την καθυστερηση. Οποτε αναμενω! ΜΕ το καλο σε ολες μας!


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...