Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts

6 hours ago, Titin είπε:

Καλημερα κοριτσια! 

Madlena καλως ηρθες! 

Πως ειστε σημερα; 

Περιμενουμε αποτελεσματα αυχενικης με αγωνια! Να μας ενημερωσεις!

Calliope καποιος απο τους δικους σου δεν μπορει να σε βοηθησει; 

 

Δυςτυχως τα πεθερικά ειναι Χανια κ η μητέρα μου Πατρα κ δυσκολο να έρθει...

50 minutes ago, Στελλινα 1987 είπε:

Καλησπερα σας κοριτσια!!θα ηθελα να σας ρωτησω, σας εχει τυχει να κουραζονται πολυ τα ματια σας οτανα σχολειστε με τον υπολογιστη, ή την τηλεοραση.Δεν ειχα ποτε θεμα με τα ματια μου, αλλα διαβαζα οτι μπορει να ειναι απο την εγκυμοσυνη λογω οτι το μωρο τραβαει πολλα συστατικά κ μετα την εγκυμοσυνη υποχωρει αυτο.εχει τυχει σε καμμια σας αυτο;

Εγω θα σου πω που εχω μυωπια κ τωρα 10 χρονια δεν εχει αλλάξει ο βαθμός οτι με την εγκυμοςυνη μετατοπίστηκε 1 βαθμό πανω...εννοειται οτι λόγω εγκυμοσύνης να μην βλεπεις.

  • Μου αρέσει 1

 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα, κορίτσια μου. Πως πάνε τα αποτελέσματα των αυχενικών σας? Εμένα είναι την άλλη εβδομάδα στις 26 και έχω πεθάνει από την αγωνία μου. Αφού σκέφτομαι να εμφανιστώ στα επείγοντα να πάω να μου κάνουν έναν υπέρηχο να πάω να δω το μωράκι μας... Πως κρατιέστε??? Τι άγχος!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αυγουστιάτικα (και φθινοπωρινά) μπεμπάκια 2017!!! Με το καλό!!!

Ritsalondon: ΠΗΤ 1/8

**Elena**: ΠΗΤ 1/8

Rosali: ΠΗΤ 2/8

Moustokoulouro: ΠΗΤ 2/8

Miss marple: ΠΗΤ 5/8 Διδυμάκια 

Karmaki: ΠΗΤ 9/8 Διδυμάκια

Titin: ΠΗΤ 9/8

Madlena: ΠΗΤ 13/8

Lika14: ΠΗΤ 14/8

Nini8492: ΠΗΤ 25/8

Calliope*: ΠΗΤ 27/8

Στελλινα 1987: ΠΗΤ 28/8

Sirena: ΠΗΤ 30/8

Βαλεντίνα30: ΠΗΤ ???

Ariadne29: ΠΗΤ ???

Kat21: ΠΗΤ ???

Pepe: ΠΗΤ ???

Καλημέρα, κοριτσάκια! Τι κάνετε; Εγώ σπίτι πάλι σήμερα. Μας έτυχαν κάποιες δουλειές και πρέπει να μείνω με τον μικρούλη μου. Έφτασε η μεγάλη μέρα! Αχ, Παναγίτσα μου, να πάνε όλα καλά! Τίποτε άλλο!

Έχουμε καθόλου νέα από την Έλενα;;; Πώς ήταν η αυχενική της χτες;

Τιτιν, θα γεννήσω στο Έλενα, πρώτα ο Θεός. Στα απογευματινά ιατρεία πληρώνεις ένα στάνταρ ποσό κάθε φορά ανάλογα με τη βαθμίδα του γιατρού (επιμελητής β, α, διευθυντής, συντονιστής διευθυντής). Ο δικός μου επειδή είναι επιμελητής β, δίνω 36 ευρώ κάθε φορά. Πήγαινα πιο συχνά στην αρχή που θέλαμε να δούμε μην είναι κανένα εξωμήτριο, μη γίνει καμιά παλινδρόμηση κλπ, αλλά πλέον πάω 1 φορά το μήνα.

Madlena, καλωσήρθες! Τι γουρούνα που είμαι! Σε πρόσθεσα στη λίστα μας, αλλά ξέχασα να σε καλωσορίσω! Χίλια συγνώμη! Πότε έχεις εσύ αυχενική;


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

Rosali !!!Kαλη σου μερα!!!Πρωινη πρωινη οπως και γω .Μολις εκανα καφε και απλωθηκα στο pc.Kαι γω στο Ελενα θα γεννησω με τον Γιαλελη .Θα ξεκινησω να πηγαινω Σαββατο στην αρχη του διναμε 40 μετα λιγοτερα.ειμαι πολυ ευχαριστημενη μαζι του..ειναι και λιγο τρελιαρης..χεχε

Και τα δυο μου κοριτσια καλοκαιρι και το τριτο μπεμπακι καλοκαιρι..Ειμαι summer τυπος τελικα!

Οσο για τις αυχενικες..........ΗΡΕΜΙΑ..ΑΝΑΠΝΟΕΣ ..ΧΑΛΑΡΩΣΗ..


Lilypie - (NKYE)Lilypie - (4Ura)Lilypie - (oz5q)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Εμένα αργεί ακόμα η αυχενική οπότε δεν έχω αγχωθει ακόμα! Αύριο όμως έχω γιατρό να μου πει κ Πητ να ακούσουμε κ καρδιά γιατι την προηγούμενη φορά δεν είχαμε ακούσει ήταν νωρίς! Ευτυχώς χθές κ σήμερα δεν έχω καφέ, λίγα πονακια εχω μόνο! 

Επειδή δεν θυμάμαι αν σου είπα ξανάκαλώς ήρθες madlena!!


url%5Dcbf47431c9.png

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ritsalondon είπε:

Καλησπέρα, κορίτσια μου. Πως πάνε τα αποτελέσματα των αυχενικών σας? Εμένα είναι την άλλη εβδομάδα στις 26 και έχω πεθάνει από την αγωνία μου. Αφού σκέφτομαι να εμφανιστώ στα επείγοντα να πάω να μου κάνουν έναν υπέρηχο να πάω να δω το μωράκι μας... Πως κρατιέστε??? Τι άγχος!!!

Ριτσάκι την ίδια μερα εχουμε αυχενική και απο χθες αισθάνομαι τοσο πνιξιμο και άγχος. Άγχος για τα αποτελέσματα, άγχος για το αν θα ειναι  καλά μετά απο τοσες μερες που εχω να τα δώ..ασεεεε

Ευχομαι να μας πανε ολα υπεροχα !

Καλημερα σας!

 Rosali αντε η μερα σου σημερα !!!Ολα καλά να πανε κοπελα μου!

Οι τιμες που αναφέρετε παραπανω είναι η χρέωση των επισκέψεων στο γιατρό σας; Εμενα η επισκεψη ειναι 50ευρω και 30με ασφαλεια αλλα σε αυτη την εγκυμοσυνη δεν μου εχει χρεωσει καμια επισκεψη μεχρι στιγμής.

 

  • Μου αρέσει 1

FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

Απο ποια κοπελες περιμένουμε αυχενική; την Έλενα; πωωω δεν θυμαμαι καθολου...

Κοριτσια να μπαινεται να μας λέτε νεα αυχενική μην μας αφήνετε με την αγωνια...:-D

Καθε ποτε εχετε ραντεβού;

Εγω εχω την επομενη Πέμπτη κ μου φαίνεται πολύς καιρος κ σκέφτομαι να παρω ενα τηλ να παω απλα να δω πως ειναι κ να φύγω...

 


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια χάθηκα...εγώ άρρωστη με πυρετό χάλια και η μικρή είχε γαστρεβτεριτιδα και νοσηλεύτηκε 3 μέρες... Πήγα χτες γιατρό ακούσαμε και καρδούλα όλα Καλά... Απλά φαινόμαστε 5 μέρες πιο μικρούλια.... Ο δικός μου γιατρός δεν χρεώνει επισκέψεις παίρνει ένα ποσό στο τέλος το οποίο δεν είναι και τονισμός μεγάλο 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πηγαινω ανα 2 εβδομαδες. Τωρα επειδη στις 2 τυχαινει η αυχενικη μου ειπε να μην με δει, εκτος αν ανησυχω και θελω τοτε να παω. 

Τι τοκετο θελετε να κανετε; φτ ή κτ;

Σιρενα περαστικα σας! 


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Sirens περαστικά σας δυςτυχως αυτη η γαςτρεντεριτιδα φέτος εχει θερίσει κοσμο...

Τιτιν εγω αγχώνομαι αν δεν το βλεπω πιο συχνά...εγω καισαρικη εκανα οποτε παλι καισαρικη αν κ ο γιατρός μου εναι υπέρ του φυσιολογικού κ θελει να κανω Vbac, αλλα εγω φοβαμαι.


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα Σιρενα!

Εγω μαλλον  καισαρικη οπως συνηθιζεται στις διδυμες κυησεις, αν και ειμαι υπερ του φυσικου. Θα το ψαξω πολυ το θεμα  γιατι στο εξωτερικο ειναι πολυ συνηθες ο φ.τ σε twins..αλλα ειναι πολυ νωρις ακομα για να ασχοληθω με αυτο το ζητημα.

Δε ξερω αν ισχυει οτι Στην ελλαδα δεν επιτρεπουν ατομο αλλο μαζι με την ετοιμογενη στην καισαρικη.Το εχω διαβασει συχνα πυκνα..εδω ευτυχως δεν ισχυει κατι τετοιο..μπορεις να εχεις τον αντρα σου ή οποιο αλλο ατομο θες μαζί..


FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Έκανα κι εγώ την αυχενική μου 1,8 ρινικό οστό φάνηκε και γενικά μου είπαν όλα καλά. Οι εξετάσεις αιματος βγαίνουν αύριο οπότε θα μάθω και τα ποσοστά. Καλή επιτυχία σε όλες!


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, moustokoulouro είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Έκανα κι εγώ την αυχενική μου 1,8 ρινικό οστό φάνηκε και γενικά μου είπαν όλα καλά. Οι εξετάσεις αιματος βγαίνουν αύριο οπότε θα μάθω και τα ποσοστά. Καλή επιτυχία σε όλες!

Τι σημαίνει το 1,8;

Τελεια σου εφυγε ενα αγχος...


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...