Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts

22 hours ago, Karmaki said:

Μουστοκουλουρο περσυ στην αυχενικη μου ειχαν πει μαλλον αγορακι, το ιδιο μου ειχε πει κ ο γιατρος μου απο τη 10η εβδομαδα κιολας πριν την αυχενικη..και οντως στη βιοψια του αργοτερα  μαθαμε οτι ηταν αγορακι.

Και τωρα παλι πριν μια βδομαδα μας εκανε πλακα οτι σχηματιζονται 2 πουλακια, αφησε να εννοηθει για αγορακια δηλ αλλα φυσικα οχι με σιγουρια..δεν ξερω αν θα πεσει παλι μεσα, εχω τετοιο αγχος για την πεμπτη που το τελευταιο που σκεφτομαι ειναι αν θα μου πουνε φυλο. Πφφφφφφφφφφ

Καλησπέρα Karmaki..

Ναι κι εγώ πριν την αυχενική δεν σκεφτόμουν καν αν θα μου πουν φυλο.

Τωρα που περασε αυτο το αγχος της αυχενικής  σκέφτομαι ότι ωραία θα ήταν να ξέρω το φύλο να αρχισω να το φαντάζομαι.... (τουλάχιστον μέχρι να αρχίσω να ξαναγχώνομαι για τη Β επιπεδου)

 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 hours ago, Titin είπε:

Αυτο φοβαμαι γτ εχει ξεκινησει αυτες τις μερες  μια απιστευτη γκρινια... 

 

μην ανχωνεσε μεχρι τους 15 ειχαμε μονο 2 πανω 2 κατω...και ΜΠΟΥΜ τωρα τρεχουμε και δεν φτανουμε (19 μηνων)..εξξαλλου δες ειναι γεμισμενα ..μηπως ειναι ετοιμα να σκασουν?

Δυσκολο να φευγεις απο τον τοπο σου και απο τον ''δικο σου '' γιατρο και την ασφαλεια του!

 

 

Και στις δυο κορες ,τις ειχαν δει σαν ''αγορι'' λιγο αργοτερα απο την αυχενικη..και στις δυο στην β επιπεδου φανηκαν τι ειναι!!οποτε συμφωνω ειναι νωρις ακομα!!

Εγω ανχωνομαι εχουμε να κανουμε υπερηχο απο μεσα δεκεμβριου,περιμενω την Πεμπτη σαν τρελη..Και δεν ξερω πως θα κοιμηθω να βραδυα που απομενουν.


Lilypie - (NKYE)Lilypie - (4Ura)Lilypie - (oz5q)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Madlena είπε:

μην ανχωνεσε μεχρι τους 15 ειχαμε μονο 2 πανω 2 κατω...και ΜΠΟΥΜ τωρα τρεχουμε και δεν φτανουμε (19 μηνων)..εξξαλλου δες ειναι γεμισμενα ..μηπως ειναι ετοιμα να σκασουν?

Δυσκολο να φευγεις απο τον τοπο σου και απο τον ''δικο σου '' γιατρο και την ασφαλεια του!

 

 

Και στις δυο κορες ,τις ειχαν δει σαν ''αγορι'' λιγο αργοτερα απο την αυχενικη..και στις δυο στην β επιπεδου φανηκαν τι ειναι!!οποτε συμφωνω ειναι νωρις ακομα!!

Εγω ανχωνομαι εχουμε να κανουμε υπερηχο απο μεσα δεκεμβριου,περιμενω την Πεμπτη σαν τρελη..Και δεν ξερω πως θα κοιμηθω να βραδυα που απομενουν.

Πως και εχετε τοσο καιρο να πατε στο γιατρο; 

 

Καλλιοπη (ολο ξεχναω) σε ποιο μαιευτηριο θες να γεννησεις; 

 


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ είμαι εδώ πάντως!

Νομίζω ότι τις τελευταίες μέρες έχουμε χαθεί. Κάποιες ήταν να κάνουν και αυχενικές νομίζω. Πώς πήγαν άραγε;


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Ελα ντε πολλες χαθηκαν... μα τι γινεται.... 

Ανυπομονω για την Δευτερα! 

Εμενα η γιατρος μου ειναι στο Ρεα δεν ξερω αν θες να στην συστησω. 


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα σας κοριτσια!!! Χθες πηγαμε στην γιατρο...καθε φορα που ακουω την καρδουλα του τρελαινομαι ολο κ πιο πολύ!!! Χθες μας κουνουσε κ το κεφαλακι του ειλικρινα δεν μπορουσα να συγκρατηθω απο την χαρα μου!!!ειμαστε 2.6 cm μεγαλωσαμε!! Χαχαχαχαχαχχα..εκλεισα κ αυχενικη για 17 Φεβρουαρίου! !


ES6aEIw.jpgES6ap2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε βρε κοριτσια καλημέρα! Αυριο εχω αυχενικη μαζι με τη ritsalondon..δεν εχω συγκρατησει ποιες αλλες ειχαν πριν απο εμενα γιατι ειμαστε και πολλές.. Το μονο που θυμαμαι ειναι οτι αυριο πεμπτη εχετε γιατρο καποιες. Το εχουμε πει..οι πεμπτες τελικα εχουν τιμητική τους! 

 

  • Μου αρέσει 1

FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τρέχω απο το πρωι να παω στο ΙΚΑ να δω τα ένσημα μου κ ευτυχως εχω τα 200 για να μην χάσω τα επιδόματα του ΙΚΑ γτ απο τον Ιούλιο μετα δεν δουλεύω....μου εφυγε ενα αγχος...

Στελλινα ποσο εβδομάδων θα εισαι στην αυχενική;

Καρμακι κ ριτσαλοντον θε περιμένουμε νεα για την αυχενική..να εχετε ευχαριστω νεα...

Εγω αυριο το βραδακι εχω γιατρο κλασσικά Πέμπτη....

Λοιπον μου ήρθαν οι κρέμες για τις ραγάδες κ ενω στο site η μια έλεγε απο τον 3ο, στο μπουκάλι πανω λεει απο τον 4ο...κ ετσι έμεινα με την χαρα κ θα περιμενω μερικές εβδομαδες...


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Στελλινα 1987 είπε:

Καλημερα Calliope ,θα ειμαι 13 εβδομαδων ακριβως.κρεμουλες γαι τις ραγαδες σε ποιο μηνα τις ξεκιναμε βρε κοριτσακια;

Αθηνα εισαι; βρήκες ευκολα ραντεβού; Εγω ακομα δεν εχω αποφασίσει κ δεν εχω κλείσει...βέβαια προτιμω αυριο να το ξαναδώ οτι ολα ειναι καλα κ μετα..

Αλλες κρέμες ειναι απο τον 3ο μηνα κ άλλες απο τον 4ο ανάλογα την εταιρία...


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Calliope εγω βρηκα ευκολα ραντεβου. Ηθελα και συγκεκριμενο και απογευμα. Ευτυχως. Τα ενσημα σου τα βλεπεις και ηλεκτρονικα πλεον δεν χρειαζεται να τρεχεις στο ΙΚΑ. 

Εγω θα ειμαι 12+5 οταν κανω την αυχενικη. Και νομιζα οτι ηταν αργα... 

 


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...