Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Δεν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος, έχει όριο τα 40.000 ευρώ και γενικά για τη χορήγηση επιδομάτων λαμβάνεται υπόψιν το συνολικό οικογενειακό εισόδημα άσχετα με το αν κάνει χωριστή φορολογική δήλωση το ζευγάρι. Μάλλον δεν ήξερε τι σου έλεγε στο τηλέφωνο. 

      ναι με πήραν τηλέφωνο! όπως τα λες είναι. μάλλον δεν ηξερε η προηγούμενη κοπέλα! 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλημερα σας ευχαριστω για το καλωσορισμα :-)

καλως ηρθες στο παρεακι μας

καλο μεσημερι κοριτσια !!! εγω ειμαι απο τα χανια..!!

πολυ οραια απο τα ομορφα χανια δεν εχω παει αλλα καποια στιγμη θελω να επισκευτω την ομορφη Κρητη..η μαμα μου ειναι απο Μυτηληνη

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι ωραια τα χανια οπως και ολες οι πολεις τις ελλαδας πιστευω..!!!! Εμεις κοριτσια ειχαμε σημερα παιδιατρο και ολλα μια χαρα για την ηλικια του , αλλα οσο μεγαλωνει αδυνατιζει και ποιο πολυ οταν ειχε γεννηθει στην καμπηλη βαρους ηταν στο 50% μετα για αρκετο καιρο ειμασταν στο 25 % και τωρα πεσαμε στο 3 % :/


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι ωραια τα χανια οπως και ολες οι πολεις τις ελλαδας πιστευω..!!!! Εμεις κοριτσια ειχαμε σημερα παιδιατρο και ολλα μια χαρα για την ηλικια του , αλλα οσο μεγαλωνει αδυνατιζει και ποιο πολυ οταν ειχε γεννηθει στην καμπηλη βαρους ηταν στο 50% μετα για αρκετο καιρο ειμασταν στο 25 % και τωρα πεσαμε στο 3 % :/

Γεια σου κοπελα μου...ποσο ειναι;μετα το χρονο δεν παιρνουν πολλα κιλα κινουνται πιο πολυ.ποσο γεννήθηκε;εμενα 4050 κ τωρα 22 μηνων ειναι σχεδον 12 κιλα αλλα δεν κάθεται πουθενα ολη μερα

Link to comment
Share on other sites

εναι 13 μηνων γεννηθηκε 3370 και τωρα ειναι 8850. το ξερω οτι μετα τον χρονο δε περνουνε πολλα κιλα μεχρι και την προηγουμενη φορα που ειχαμε παει στην παιδιατρο ηταν καθησυχαστικη οτι ειναι ετσι το σκαρι του και γιαυτο ειναι αδυνατος, κρινει και απο εμας που ειμαστε και εμεις αδυνατει αλλα σημερα ναι μεν ηταν παλι καθησυχαστικη αλλα εκανε και ποιο πολλες ερωτησεις για τα γευματα του την ημερα..!!! η αληθεια ειναι οτι δε καθετε υσηχως ειναι πολυ υπερκινητικος...!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εναι 13 μηνων γεννηθηκε 3370 και τωρα ειναι 8850. το ξερω οτι μετα τον χρονο δε περνουνε πολλα κιλα μεχρι και την προηγουμενη φορα που ειχαμε παει στην παιδιατρο ηταν καθησυχαστικη οτι ειναι ετσι το σκαρι του και γιαυτο ειναι αδυνατος, κρινει και απο εμας που ειμαστε και εμεις αδυνατει αλλα σημερα ναι μεν ηταν παλι iκαθησυχαστικη αλλα εκανε και ποιο πολλες ερωτησεις για τα γευματα του την ημερα..!!! η αληθεια ειναι οτι δε καθετε υσηχως ειναι πολυ υπερκινητικος...!!!!!

Ειναι το καλουπι του τετοιο μην ανησυχείς..τι τρωει την ημερα...εγω να σου πω δεν εχω κοιταξει ποτε την καμπυλη

Link to comment
Share on other sites

εναι 13 μηνων γεννηθηκε 3370 και τωρα ειναι 8850. το ξερω οτι μετα τον χρονο δε περνουνε πολλα κιλα μεχρι και την προηγουμενη φορα που ειχαμε παει στην παιδιατρο ηταν καθησυχαστικη οτι ειναι ετσι το σκαρι του και γιαυτο ειναι αδυνατος, κρινει και απο εμας που ειμαστε και εμεις αδυνατει αλλα σημερα ναι μεν ηταν παλι καθησυχαστικη αλλα εκανε και ποιο πολλες ερωτησεις για τα γευματα του την ημερα..!!! η αληθεια ειναι οτι δε καθετε υσηχως ειναι πολυ υπερκινητικος...!!!!!

μην σε αγχωνει κοπελα μου κ ο δικος μου ειναι 27 μηνων κ ειμαστε γυρω 12 κιλα κ αν ειμαστε τοσο..για 5 μηνες δεν μου παιρνε βαρος κ υψος κ μετα πηρε αποτομα..ειναι λιγοφαγος κ υπερκινητικος..αν το παιδι σου ειναι υπερκινητικο μην το φοβασαι αν ηταν μαραμενος εκει να φοβοσουν..εμεις καναμε γενικη αιματος κ ειμασταν στα ορια του αιματοκριτη λογω που δεν μου ετρωγε..τωρα λιγο καλυτερα..εγω το μονο που αγχωνομαι για το μικρο μου οτι ειμαστε ακομα στα αλεσμενα δαγκωνει μονο εκεινα που θελει ειναι λιγο τεμπελακος χιχι

Link to comment
Share on other sites

δε μπορω να πω οτι δε τρωει καλα ειδικα το μεσιμεριανο του ειναι μεριδα μεγαλυτερη ενηλικα καμια φορα μονο το απογευματινο τουφαγακι και το βραδυνο του γαλα ειναι ποιο λαιτ..! αλλα ενταξει γερα να ειναι τα παιδακια μας..!!!! χρυσα μου μαλλον το παιδακι σου φαινετε οτι το φαγητο το περναει απαρατηρητο γιαυτο δε θελει να μασησει..!!!!μη σε ανησυχει αυτο.. πιστευω οτι μια χαρα μπορει να μασησει και θα το κανει οταν θελει αυτο..!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...