Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

καλημερα!

εμας μας παντρεψε η πρωτη μου ξαδερφη ειναι πιτσιρικα,φοιτητρια,κ βαφτισε τη μεγαλη.την οποια τη λατρευει κ το ιδιο κ η κορη μου δ βλεπομαστε συχνα λογω σχολης της,ειναι κ θεσ/νικη,αλλα δ εχω κανενα παραπονο.κ απο το χαρτζιλικι της ειναι ενταξει κ στα δωρα κ με το παραπανω

οταν ηταν να παντρευτουμε ειχαμε προτεινει σε φιλικο ζευγαρι,υποτιθεται θα παντρευε ο ενας τον αλλο,αλλα τελικα ενω ειπαν στην αρχη ναι,μετα το πηραν πισω.δ θελαμε να προτεινουμε σε αλλους φιλους.παντα ειμασταν δεμενες με την ξαδερφη κ ας την περναω 10χρονια

τον μπεμπη με το καλο το μαιο θα τον βαφτισει μια φιλη απο το σχολειο.συγκατοικουσαμε κ καποια φαση.το κακο ειναι οτι κ αυτη ειναι μακρια λογω δουλειας.προς το παρον αθηνα,μετα θεσ/νικη αλλα μπορει να ρθει κ πιο κοντα μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλημερα!!

εμας μας παντρεψε μια κοινη φιλη αλλα στην πορεια οι σχεσεις μας εγιναν  τυπικες και ετσι τα παιδια τα βαφτισαν τα αδερφια μου, το προτιμω γιατι εχουν πολύ συχνη επαφη

 

 

 

 

2 hours ago, Liana1984 είπε:

Το χιονι αρχιζει κ λιωνει γιατι βρεχει...θεσσαλια ειμαι...η μετακίνηση χαλια 

Καλημερα κοριτσια

Ιουλιανα ευτυχως ολα καλα σου πηγαν κ ειχες.μικρη τρυπα παλι καλα.εγω την πρωτη φορα σπασαν τα νερα 21 βδομαδες αλλα ηταν μεγαλη η τρυπα...χωρις αιτια αφου δεν εκανα τπτ.

Σχεση νονων;ωχ πονεμενη ιστορια...τη μικρή την βαφτισε η νονα του αντρα μου που μας παντρεψε κιολας 10χρονια μεγαλυτερη μας.μην φανταστειτε γενικα δεν εχουμε πολλες σχεσεις μενει μακρια εχει κ το επάγγελμα της κ λειπει συχνα εξωτερικο...ουτε πολλα τηλεφωνα...στεναχωριεμαι για τη μικρη ακομα δεν ξερει αργότερα ομως;στο δεύτερο πρωτα ο θεος θα ψαξω πολυ καλά επικοινωνια θελω κ οχι δώρα..

Λιανα πολύ λυπάμαι:-(:-(:-( η αληθεια είναι ότι δεν μπορουν παντα να προσδιορισουν την αιτια


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλο μεσημερι κοριτσιαα........... τον μικρο μου τον βαφτησε ενας πολυ καλος φιλος του αντρα μου... δεν εχω παραπονω για την ωρα ειναι μια χαρα στις υποχρεωσεις του ο μικρος ηθελε λιγο χρονο να προσαρμοστει μαζι του γιατι ενω γενικα ειναι χαρουμενο παιδακι και μηλαει στον κοσμο και στους περαστικους οταν καποιος παει να τον πλησιασει κλαιει..αλλα πλεων τον συνηθισε και καθετε και μαζι του.......


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια 

Θωμαη αντε λιγο ακομα υπομονη να φιαχτει το σπιτακι σας

Με τους νονκυς της μικρης εχιυμε καλη σχεση δυδτυχως μενουν μακρια αλλα την αγαπανε πολυ και γενικα βλεπομαστε συχνα ειναι πολυ σημαντικό να υπάρχει επικοινωνία και εγω σαν παιδι η νονα μου δεν εμφανιστηκε ποτε ουτε να με δει ουτε να μου φερει δωρο και με πειραζεπολυ

Οι νονοι της Μελίνας ειναι ενας συμφοιτητης του αντρα μου και η κοπελα του!! 


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

 Καλημερα κοριτσια πως ειστε ;

Εστω κι καθυστερημενα δινω το παρον 

θεμα ημερας : τι μαγειρεψατε ?

Εγω εφτιαξα κοτοπουλο με σως μουσταρδα και πατατες τηγανιτες


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα μανουλες!!!!

Θωμαη οχι σημερα αυτο το θεμα...:-( δν μαγειρεψα... τα παιδακια μου εφαγαν στο σταθμο κ εγω με το συζυγο πηραμε ωραια παπουτσακια απο ενα μαγειριο..εφτιαξα κ πιτσα χθες βραδυ κ φαγαμε κ απο αυτη λιγο σημερα..

Ααα εφτιαξα κ ενα κεικ το μεσημερι

ωραια τα φαγητα σας... Βικυ για πες πως κανεις τα μακαρονια με λαχανικα? μεσα στην κοκκινη σαλτσα?


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα τη βγαλατε αναθ

ναι σωταρω διαφορα λαχανικα οσο κομμενα θελω κρεμμυδι,πιπεριες,καροτα,μανιταρια,κολοκυθακι

κ μετα βαζω τη σαλτσα ντοματα να παρει μια βραση

μανιταρια,κολοκυθακι,μπροκολο ταιριαζουν κ με κρεμα γαλακτος(οχι ολα μαζι)

στην κορη μου δ αρεσουν οι ασπρες σαλτσες αλλα στην κοκκινη βαζω πολλα λαχανικα τριμμενα

επισης μ αρεσει εμενα με λιαστη,ελιες,φετα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πω πω μου ανοιξες την ορεξη.. μου ζητησε ο γιος μακαρονια με σαλτσούλα κοκκινη για το Σαββατο.. θα την κανω ετσι! κ εγω τρελαινομαι για τα λαχανικα.. κ μελιτζάνα θ πηγαινει αλλα δν ειναι η εποχη της..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Τα λαζανια ειναι τα πλατια ε;; τα ψηνεις στο φουρνο;; (συγνωμη για τις χαζες ερωτησεις). Θα σας γραψω μετα τι μ ελεγε σημερα ο γιος μου για ν καταλαβετε ποσο ασχετη ειμαι χιχιχι


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι τα πλατια

λενε οτι δ θελουν βρασιμο αλλα αν τα βαλεις ωμα στο φουρνο γινονται σκληρα στις ακρες

θα βαλεις λιγη σαλτσα στον πατο του ταψιου.λαζανια κ σαλτσα εναλλαξ.τρεις σειρες λαζανια ειναι οκ.τριμμενο τυρακι στη σαλτσα.αλλα κ τερμα πανω σαλτσα με τυρακι η για πιο σουπερ μπεσαμελ

επισης μακαρονια στο φουρνο με λαχανικα η αλλαντικα η τυρια σαν σουφλε(δ βαζω αυγα)

για πες τι ειπε;

εμενα τωρα αρχισε να προσεχει στη μαγειρικη

συνηθως το μονο που κανει ειναι να με ακολουθει στην κουζινα κ να φωναζει μαμ.καθολου υπομονη

αλλα της αρεσουν οι εκπομπες του ραμζει

δ βολευει κ η κουζινα που εχουμε τωρα να με βοηθαει

αλλα της αρεσει να κανει κουλουρακια με τη γιαγια

Link to comment
Share on other sites

Ααα κ εγω τον βαζω στον παγκο κ φτιαχνουμε κεικ μαζι.. περιμενει ν φαει τα καλα της μαμας η μικρουλα ε;;;θα μαθει σιγα σιγα κ θ της αρεσει ν βλεπει τη διαδικασια κ να συμμετεχει..

Σημερα που ετρωγα απο το κουτακι του μαγειρειου μ λεει μαμα οταν μεγαλωσω κ δουλευω εγω κ η γυναικα μου, θα μου φερνεις τετοιο φαγητο; του λεω θα σου μαγειρευω κ θ σου φερνω. Κ μ λεει οχι οχι ν μαγειρευεις, να μου αγοραζεις! 


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...