Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλως την sangreluna

εμενα ο μεγαλος μου γιος 4 ετων εχει θεμα με το φαγητο αλλα το βαρος του ειναι παραπανω απο τι κανονικο μια και τρωει μονο μακαρονια ψωμι γλυκα και ευτυχως πολλα φρουτα και σαλατες


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρυσα και το δικο μου δευτερο δε καθεται σε ενα μερος με τιποτα ομως τρωει πολυ αλλα οταν εχει νευρα θελει παρακαλια παιχνιδακια κλπ. Παλιοτερα οταν ειχε νευρα απο δοντια ηθελε να του τα αλεσω τωρα το κοψε. Ειναι στο παιδι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχα κακαο και νικηαντωνια τι κανετε; σαν τα χιονια εδω θα τα λεμε παλι

Κακαο μου τι κανει το σοκολατακι σου;

Νικηαντωνια πψς παει η μικρουλα;

Καλημερα sangreluna!!Καλά ειμαστε.Το σοκολατακι μεγάλωσε και μου ζητάει σοκολάτα μόλις ξυπνήσει. Το μπελά μας βρήκαμε με τους παπουδογιαγιαδες που μου τις φέρνουν.

Εσείς πως ειστε;;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια...καλως ηρθατε...τι κανουν τα μικρουλια σας;κοιμουνται το μεσημερι;εμεις τωρα ετοιμαζομαστε για νάνι

Σιγα που θα κοιμηθούμε εμεις:tongue:Εδώ να ταλαιπωρουμε την ήδη ταλαιπωρη μαμα:roleyes:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...