Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!! Τι κανετε;.θωμαη μπραβο με το σπιτι!! Να το χαρειτε!

Εμεις κοριτσια δεν εχουμε παει πουθενα μονοι μας ακομα δεν με χαλαει αλλα ειναι και δυσκολο να την αφησω με τον θηλασμο, επισης ακομα δεν κοιμαται σερι το βραδυ και ετσι και δεν ειμαι δεν υσηχαζει με τιποτα

Θα ηθελα οταν λιγο μεγαλωσει και αποθηλασω να την αφηνα κανενα δυωρο ατην κουνιαδα μου που ειναι εδω γιατι οι γονεις ειναι μακρια και να πηγαιναμε κανενα απογευματινο σινεμα αλλα μεχρι να γινει αυτο μπορει να παμε και ολοι μαζι μεχρι τοτε!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλησπερα!!

 

Λοιπον κανω ντουζακι η μπανακι την μεγαλη, της δινω το γαλατακι της και παραλληλα βλεπει ένα επεισοδιο από ένα παιδικο που της αρεσει. Όταν τελειωσει, πλενουμε δοντια και την παω στο δωματιο της, προσευχουλα, φιλακι και υπνος.

Μολις δωσω γαλα την μεγαλη κανω μπανακι τον μικρο, τον θηλαζω και τον βαζω να κοιμηθεί σε μια κουνια που εχω στο σαλονι η τον παω στην κρεβατοκαμαρα αλλιως  τον παιρνω μαζι μου όταν παω για υπνο.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλη εβδομαδα να εχουμε!

η κορουλα μου θελει αγκαλια κ χαδια για να κοιμηθει.καμια φορα κ παραμυθι.συνηθως απο μενα

μαμα ξαδερφακια εχετε;δ πιστευεις οτι θα μπορεσει να την απασχολησει η θεια ενα διωρο;ειδικα σε εμπορικο με σινεμα;εγω ετσι την αφησα στα 1,5.αν χτυπησει ζηταει θηλασμο;κ καλυτερα να εχει ξαναπαει στο μερος που θα μεινει μονη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας...εμεις το μπανιο δεν το έχουμε για χαλαρωση αντιθετα εχει ενεργεια μετα...αρα οχι πριν τον υπνο..αχ ολα χαλαρωνουν το δικο μου με τιποτα χαχα.εμεις ησυχα στο δωματιο με χαμηλο φως κ γαλατακι

Link to comment
Share on other sites

Τον μικρο τον κανω εγω μπανακι, τον θηλαζω κ τον αφηνω κοιμκσμενο στην κουνια. Αν ειμαστε εξω βολτα κοιμαται στο καροτσι κ τον μεταφερουμε στην κουνια.

Τον μεγαλο τον κανει μπανιο ο μπαμπας, πινει γαλατακι κ καθεται λιγο στον καναπε μαζι μας κ τον παιρνει ο υπνος..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια τι κανετε??χαθηκα αλλα θαμαι πιο συνεπης...

ο μικρουλης κανει μπανιο τρωει την κρεμουλα του γιατι γαλα δεν μας πινει κ μετα στο κρεββατακι του με τα νινακια του ειναι 2 αρκουδακια που δεν τα αποχωριζεται στον υπνο μουσικουλα κ κοιμαται μονος του..

Χαρουμενη μανουλα λυπαμαι πολυ δυστυχως δεν μπορεις να τα βαλεις με τη φυση εσυ νασαι καλα κ θα ρθει το μωρακι σας γερο κ δυνατο 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο τη βροχερη Αθηνα 

Τι κανετε ;

Θεμα ημερας : πως αντιδρα τα μικρα σας οτν τους αλλαζετε πανα ;

Εμενα δεν καθεται καθολου ολο γκρινια ειναι

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Κ εδω βροχες εχουμε...

Θωμαη καλως σας δεχτηκε το σπιτακι σας! Τακτοποιηθηκατε; τα παιδια προσαρμοστηκαν;

Συνηθως καθεται ησυχα στην αλλαξιερα..πεφτει το ματι του σε κπ παιχνιδι κ του το δινω κ χαζευει..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 minutes ago, anath είπε:

Καλημερα!! Κ εδω βροχες εχουμε...

Θωμαη καλως σας δεχτηκε το σπιτακι σας! Τακτοποιηθηκατε; τα παιδια προσαρμοστηκαν;

Συνηθως καθεται ησυχα στην αλλαξιερα..πεφτει το ματι του σε κπ παιχνιδι κ του το δινω κ χαζευει..

Μια χαρα και τα μικρα ενθουσιασμενα που οποτε θελουν πηγαινουν στους γονεις μου 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι χαρα τα ζουζουνια σου θωμαη που οποτε θελουν πανε στη γιαγια..

λιανα κ η δικια μου δ χαλαρωνει με το μπανιο.πρωι την κανω.ο μικρος ετσι κ ετσι

η μικρη παντα καθοτανε πολυ καλα στο αλλαγμα.ο μπεμπης απλα μας κατουρουσε,τωρα οχι τοσο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εμενα κοριτσια ειναι φορες που δεν θελει γκρινιαζει...οταν εχει κακα θελει μου το λεει..κ οταν ειναι για βόλτα...

Βίκυ ειπα κ.εγω μονο η δική μου δεν χαλαρώνει στο μπανιο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...