Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια παντζαρια σημερα..!!! αχ αναθ και στον γιο μου χειμωνα καλοκαιρι μονο τα κοκαλακια του φενονται... τη θα τον κανω δε ξερω που δε θελει να τρωει κατι που δε του γεμιζει το ματι πηγαμε σε γεννεθλια το σαββατοκυριακο και λεω θα δει τα αλλα παιδακια να τρωνε και θα ζηλεψει τιποτα δεν ηθελε μονο ψωμι εφαγε..!!!τελος παντων !!!! η επιστροφη θωμαι ειναι λιγο ζορικη παντα αλλα τουλαχιστων εχεις ξεκουραστει και εχεις χαλαρωσει...!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα!

Γιγαντες και πιτσα σημερα!

Χαρουμενη μαμα σε καταλαβαινω... Εγω αυτο που αποφευγω παντα ειναι να τον πιεζω.. τρωει οσο θελει. τωρα για την ποικιλια τροφών, κανε υπομονη και μεγαλώνοντας θα αλλαζει γούστα. Η καλυτερη ευκαιρια για να αρχισει ν τρωει τα παντα ειναι ο παιδικος σταθμος. Παρασυρεται το ενα παιδαικι απο τα αλλα κ δοκιμαζουν.

Ευτυχως ο μικρος μου βγηκε φαγανουλης..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια

κοτοπουλο στο φουρνο και σαλατα

και εγω με τον μεγαλο ειχα θεμα με το φαγητο οσο κι αν τον πιεζα τιποτα τωρα σιγα σιγα ξεκιναει και τρωει καινουργιες γευσεις


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας...!!!! ομελετα σημερα...!!!! καλα εννοητε οτι δεν τον πιεζω ποτε ειμαι εναντια στο να ταιζουν με το ζωρι μωρα και παιδια ... αλλα με στεναχωρει που δε θελει να δοκιμασει κατι αλλο.....ουτε πιτσα ουτε πιτες ουτε κοτοπουλο σκετο τρωει ρυζι τα γεμιστα με τιποτα τρωει μακαρονια με κημα το παστιτσιο με τιποτα τρελενετε για της μελιτζανες μουσακα με τιποτα...ουτε κοτομπουκες ουτε κεφτεδακια ουτε ντοματα αγγορι  κτλ... ουφ μεγαλωνοντας πιστευω να τα συνηθησει σιγα σιγα...!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια..κοτοπουλο με κριθαρακι σήμερα..

Θωμαη εκκλησια την παω οχι κάθε Κυριακή..συνηθως σε γιορτες..την πάει κ η μαμα μου στο χωριο..της αρεσει πολυ..περιμένει το μαμ απ τον πατερ

Χαρούμενη μαμα..θα αλλαξει γνωμες για τα φαγητα πολλες φορες..αυτα που ετρωγε δεν θα τα τρωει κ το αντίθετο

Link to comment
Share on other sites

Γει σας κοριτσια χαθηκα

Εμεις σπιτι ουτε εξοχικο μπορεσαμε να παμε.δ καναμε πολλα μπανια μετα τις διακοπες.εχουμε διαφορα θεματακια

Εχω τον μικρο που λογω ζεστης κ δοντιων δ τρωει.ειχα την κορη μου με ενα εξανθημα που δ ξερουμε απο που.τελικα πηρε κορτιζονη για να περασει.

Πατατες φουρνου σημερα

Εμεις παμε εκκλησια στις γιορτες.καλα καθεται δ μπορω να πω.δ κοινωναει καθε φορα,μονο οποτε θελει

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Βικυ ολα καλα? Μηπως εχει ατοπικη δερματιτιδα η μικρή;

Εμεις με την εκκλησια δεν εχουμε ιδιαιτερη σχεση, απο μια φορα ο καθενας εχουν παει, μετα τη βαπτιση τους. αλλα κλαινε γενικα. μονο σε βαπτισεις αντεχουν και χαζευουν γυρω γυρω!

 


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.μπριζολες χοιρινες με ρυζακι σημερα.ο μικρος κουνελι

Οχι αναθ.κτ αλλο ειναι.ισως απο χορτα

Πλεον ειναι πολυ καλα κ απο ορεξη κ απο διαθεση.κ εφυγαν τα σημαδια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλη εβδομαδα κοριτσια

γεμιστα και ψαρακι τηγανιτο

απο αγοραζετε παπουτσια και ρουχα για τα μικρα σας

σημερα γυρισα 4 μαγαζια της γειτονιας για να βρω πεδιλα στο νουμερο του μικρου

συνηθως προτιμω τα συνοικιακα το zara τα h&m και καποια απο ενα στοκ που εχουμε εδω


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μουσακα σήμερα

Εγω της ψωνιζω παπουτσια απο τοπικα μαγαζια κ ρουχα απο τα zara η τα orchestra εχω καρτα κ τα παίρνω μιση τιμη συμφέρει πολυ τελευταια φορά πηρα ενα σορτς κ 3 μπλουζες 8€ τελεια...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.μακαρονια με τυρια σαν σουφλε σημερα.παραγγελια της κορης

Να πω την αληθεια δ εχω αγορασει σχεδον τπτ για τα παιδια ακομη.εχω ρουχα που μου εχουν δωσει απο συγγενεις,αλλα κ τα δωρα τους απο γεννα,βαπτισεις κ γιορτες/γενεθλια/πασχα/πρωτοχρονια

Ακομη κ παπουτσια πολυ συχνα

Για ενα δυο επι μερους πραγματα που θα χρειαστω μ αρεσουν τα h&m κ παππουτσια απο τοπικα..της ειχα παρει περυσι απο εκπτωτικο στη θεσ/νικη μποτες μουγερ απο 90€ μονο 30€!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια !!

 

Εκκλησια προσπαθουμε να πηγαίνουμε οποτε μπορούμε γιατι θελω να κοινωνουν τα μικρα μου. Θωμαή εμεις πηγαμε τεταρτη σε μια εκκλησια που γιορταζε.

 

Ρουχα μου δινουν για την κορη αλλα παιρνω και από h&m, από ένα τοπικο κατάστημα εδώ και από τα lidl την παιδικη σειρα που βγαζει. Παπούτσια παιρνω συχνα από το mega outlet, λογικα αυτό εννοεις βικυ.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...