Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Αναβάθμιση, εργασίες συντήρησης: Θέμα συζήτησης


admin

Recommended Posts

On 1/15/2017 at 10:43 ΜΜ, soho21 είπε:

Καλησπέρα , εχει διαγραφεί ολόκληρος ο φάκελος μνμ !!!! 

Γιατί συναίβει αυτο.; 

δεν στέλνω , δεν λαμβάνω ! κ φάκελος άφαντος !

Ευχαριστώ !

Γειά σας αν μπορείτε πείτε μας εάν βλέπετε αυτή την ρύθμιση , όταν  πηγαίνετε στο σημείο των προσωπικών μηνυμάτων

(μετάβαση  στα προσωπικά μηνύματα)

disablemessenger1.png

 

και μετά κάτω αριστερά  εντελώς

 

disablemessenger.png

"Προσωπικά μηνύματα: απενεργοποιημένα ή ενεργοποίημένα  "  ?   μπορείτε εκεί να τα ενεργοποιείτε /απενεργοποιείτε αν θέλετε. 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

1 minute ago, admin είπε:

Γειά σας αν μπορείτε πείτε μας εάν βλέπετε αυτή την ρύθμιση , όταν  πηγαίνετε στο σημείο των προσωπικών μηνυμάτων

(μετάβαση  στα προσωπικά μηνύματα)

 

κάτω αριστερά 

"Προσωπικά μηνύματα: απενεργοποιημένα ή ενεργοποίημένα  "  ?   μπορείτε εκεί να τα ενεργοποιείτε /απενεργοποιείτε αν θέλετε. 

(προσεχώς φωτό)

Ναι, φαίνεται !

Link to comment
Share on other sites

Εσείς το βλέπετε αλλά το μέλος soho21 ή έχει καποιο πρόβλημα συγκεκριμένα το μέλος αυτό, ο λογαριασμός χρήστη, ή έχει απενεργοποιηθεί κατά λάθος το σύστημα προσωπικών μηνυμάτων από το ίδιο το μέλος. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lilak said:

καλησπέρα. Πως εμφανίζονται οι αναρτήσεις από την πιο πρόσφατη στην πιο παλιά μέσα σε ένα Post ; κάποια Posts είναι παλιά και έχουν 7-8 σελίδες δημοσιεύσεων!

Επίσης πως μπορούμε να μετονομάσουμε αγγελία;

Ευχαριστώ

Έχω ακριβώς την ίδια απορία.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, admin είπε:

Γειά σας αν μπορείτε πείτε μας εάν βλέπετε αυτή την ρύθμιση , όταν  πηγαίνετε στο σημείο των προσωπικών μηνυμάτων

(μετάβαση  στα προσωπικά μηνύματα)

disablemessenger1.png

 

και μετά κάτω αριστερά  εντελώς

 

disablemessenger.png

"Προσωπικά μηνύματα: απενεργοποιημένα ή ενεργοποίημένα  "  ?   μπορείτε εκεί να τα ενεργοποιείτε /απενεργοποιείτε αν θέλετε. 

 

Ευχαριστω για το ενδιαφέρον !

Δεν βλέπω τον φάκελο , οχι !

Ισως κ να το απενεργοποίησα εγω , οπως λέτε , αλλά δεν βλέπω καν την επιλογη "ενεργοποίηση/απενεργοποίηση προσωπικών μνμ" που μου δείχνετε ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@soho21 επάνω δεξιά μαζί με το όνομα χρήστη σας, βλέπετε αυτό το φακελάκι ?

grammataki.png

όταν το πατάτε δεν σας βγαίνει κάποιο μενού? 

 

 

On 1/18/2017 at 2:47 ΜΜ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ2 είπε:

Έχω ακριβώς την ίδια απορία.

Γειά σας

αγγελίες μπορούν να μετονομαστούν εάν κάνετε αναφορά σε συντονιστή, και στο παραθυράκι θα αναφέρετε 

"νέος τίτλος αγγελίας: τάδε τάδε τάδε τάδε  "  υπάρχει περιορισμός χαρακτηρων οποτε μην βαζετε μεγάλους τίτλους

 

@lilak  @kunia bella   @Viiv όσον αφορά τα νεότερα θέματα δυστυχώς δεν έχουμε καταλάβει ποιό είναι το πρόβλημα και θα πρέπει αν μπορείτε να μας βάλετε εικόνα σχετικά με το

τι δεν λειτουργεί και το τι θέλετε να αλλάξει έτσι ώστε να μπορέσουμε να απαντήσουμε εάν γίνεται αυτό. 

παράδειγμα

"πατάω εδώ (εικόνα, βελάκι)

και θέλω να βλέπω αυτό  ( εικόνα α  ) 

αλλα΄αντί για αυτό βλέπω   αυτό  (εικόνα β)   που δεν βολεύει γιατί  ............. " 

 

σχετικά με το θέμα των ειδοποιήσεων @Viiv έχετε ακολουθήσει την διαδικασία που περιλαμβάνεται στο τοπικ εδώ  απο κάτω?   

[προστέθηκε και μια μικρή περιγραφή του φακέλου προσωπικών μηνυμάτων]

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/17/2017 at 1:01 AM, kunia bella said:

Καλημέρα σας,

Εχω 2 θεματάκια που με δυσκολεύουν στην επισκεψιμότητα της σελίδας σας με το νέο φορμάτ.

1. Το κομμάτι mobile οπως το αναφερετε. Αλλαγές στις ρυθμίσεις του λογαριασμού έκανα, δυστυχώς δεν λαμβάνω κανένα email από τον server σας. 

2. Γιατί εμφανίζεται πάντα πρώτα η παλαιότερη σελίδα σε νέα πόστς; υπάρχει κάποια ρυθμιση ;

Ευχαριστώ

Καλησπέρα ξανά. 

Αυτό που εννοώ και πιστεύω, πως και τα μέλη liliak και *ζουζούνα* το ίδιο εννοούν, είναι το εξής:

ανοίγουμε πχ θέμα άλλου μέλους για να δούμε τα πράγματα που πουλάει, και μας βγάζει την αρχική επισύναψη φωτογραφιών. Δεν βλέπουμε δηλαδή πρώτα τα νέα προιόντα που προσθέτει.. Πρέπει να ανατρέξουμε στην τελευταία του σελίδα για να δούμε τι νέο έχει ποστάρει. Υπάρχουν μέλη με 7 σελίδες. Είναι κουραστικό !!

Ελπίζω τώρα να πήρατε μια σαφήτερη ιδέα τι εννοώ. 

Ευχαριστώ.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Σας παραθέτω την δική μου αγγελία στην οποία όταν ανοίγει εμφανίζεται πάνω πάνω η πρώτη ανάρτηση που είχα κάνει από 20/10/2016 ενώ η πιό πρόσφατη έγινε χτες 18/1/2017 και εμφανίζεται τελευταία στην 2η σελίδα. Στην προηγούμενη μορφή του το φόρουμ θα έφερνε πρώτη την τελευταία χθεσινή μου ανάρτηση και θα εμφάνιζε στο τέλος την πρώτη και παλαιότερη. Αυτό όπως σας είπαν και τα υπόλοιπα μέλη ήταν πιο χρηστικό γιατί έτσι φαίνονται από την αρχή τα διαθέσιμα προιόντα.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΑΓΓΕΛΙΚΗ2 said:

Καλημέρα!

Σας παραθέτω την δική μου αγγελία στην οποία όταν ανοίγει εμφανίζεται πάνω πάνω η πρώτη ανάρτηση που είχα κάνει από 20/10/2016 ενώ η πιό πρόσφατη έγινε χτες 18/1/2017 και εμφανίζεται τελευταία στην 2η σελίδα. Στην προηγούμενη μορφή του το φόρουμ θα έφερνε πρώτη την τελευταία χθεσινή μου ανάρτηση και θα εμφάνιζε στο τέλος την πρώτη και παλαιότερη. Αυτό όπως σας είπαν και τα υπόλοιπα μέλη ήταν πιο χρηστικό γιατί έτσι φαίνονται από την αρχή τα διαθέσιμα προιόντα.

Καλημέρα. Ίσως βοηθάει για να γίνουμε πιο κατανοητές ότι στο parents υπάρχει μια ρύθμιση που τικάρουμε "view first unread" κ υπάρχει σε όποιο θέμα κ αν ανοίξουμε πάνω αριστερά κάτω από το "post reply". Αυτή τη ρύθμιση ψάχνουμε κ εδώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας 

 θα αναζητήσουμε την ρύθμιση  αυτή  " view first unread"  κ θα σας ειδοποιησουμε .  Υπάρχει επιλογή που μπορεί να προστεθεί επάνω στην μπάρα των εντολών και μάλλον εκεί θα μπούν αυτές οι επιλογές.  Είναι κάποια πράγματα που λόγω ακόμα των τεχνικών εργασιών δεν έχουν ολοκληρωθεί, (όπως και το χρώμα δεν είναι ακόμα όπως θα το θέλαμε). 

ευχαριστούμε για τις διευκρινίσεις! 

 

Να πουμε επίσης ότι υπάρχει και η δυνατότητα όταν θέλει κάποιος να πάει απευθείας στην τελευταία σελίδα ενός θέματος  (όχι το πιο πρόσφατο μη αναγνωσμένο αλλά απλώς την τελευταία σελίδα) να πατάει εδώ

lastpage.png      πατώντας >>   πηγαίνετε απευθείας στην τελευταία σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας @lilak  @kunia bella   @Viiv  πλέον προστέθηκε στην επάνω μπάρα η επιλογή  " οι δημοσιεύσεις μου" όπου φαίνονται ανάλογα με το dropdown και οι πολλές επιλογές  αναζήτησης

περιεχόμενο στο οποιο δημοσίευσα. 

πατώντας εκεί επιλέγετε να σας εμφανιστούν οι πρώτες μη αναγνωσμένες δημοσιεύσεις, 

ανάλογα με το τι θέλετε να δείτε, όλο το φόρουμ ή τα θέματα που παρακολουθείτε.

Αύριο θα τοποθετήσουμε και πιο συγκεκριμένες οδηγίες. 

@soho21 λογικά το πρόβλημά σας έχει αποκατασταθεί.  

Όταν επιλεχθεί η απενεργοποίηση των προσωπικών μηνυμάτων μόνο ο αδμιν μπορεί τότε να ξαναενεργοποιήσει το σύστημα μηνυμάτων.

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, admin είπε:

Γειά σας 

 θα αναζητήσουμε την ρύθμιση  αυτή  " view first unread"  κ θα σας ειδοποιησουμε .  Υπάρχει επιλογή που μπορεί να προστεθεί επάνω στην μπάρα των εντολών και μάλλον εκεί θα μπούν αυτές οι επιλογές.  Είναι κάποια πράγματα που λόγω ακόμα των τεχνικών εργασιών δεν έχουν ολοκληρωθεί, (όπως και το χρώμα δεν είναι ακόμα όπως θα το θέλαμε). 

ευχαριστούμε για τις διευκρινίσεις! 

 

Να πουμε επίσης ότι υπάρχει και η δυνατότητα όταν θέλει κάποιος να πάει απευθείας στην τελευταία σελίδα ενός θέματος  (όχι το πιο πρόσφατο μη αναγνωσμένο αλλά απλώς την τελευταία σελίδα) να πατάει εδώ

lastpage.png      πατώντας >>   πηγαίνετε απευθείας στην τελευταία σελίδα.

Αυτό που λένε κ τα άλλα μέλη είναι ότι τώρα για να δεις τα νέα μηνύματα σε ποστ που σε ενδιαφέρει πρέπει να πας στην τελευταία σελίδα του θέματος αντί για την 1 που ήταν παλιά...δλδ στο παλιό Φόρουμ είχαμε την επιλογή να βλέπουμε τα ποστ από το παλαιότερο στο νεότερο κ το αντίθετο...τώρα έχουμε μόνο το παλαιότερο (που Είναι στο 1 κ τα νεότερα που είναι ανάλογα με τις πόσες σελίδες έχουν γραφει πχ..39)αυτό θέλουμε να αλλάξουμε να βλέπουμε τα νεότερα στο 1


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, admin είπε:

Γειά σας @lilak  @kunia bella   @Viiv  πλέον προστέθηκε στην επάνω μπάρα η επιλογή  " οι δημοσιεύσεις μου" όπου φαίνονται ανάλογα με το dropdown και οι πολλές επιλογές  αναζήτησης

περιεχόμενο στο οποιο δημοσίευσα. 

πατώντας εκεί επιλέγετε να σας εμφανιστούν οι πρώτες μη αναγνωσμένες δημοσιεύσεις, 

ανάλογα με το τι θέλετε να δείτε, όλο το φόρουμ ή τα θέματα που παρακολουθείτε.

Αύριο θα τοποθετήσουμε και πιο συγκεκριμένες οδηγίες. 

@soho21 λογικά το πρόβλημά σας έχει αποκατασταθεί.  

Όταν επιλεχθεί η απενεργοποίηση των προσωπικών μηνυμάτων μόνο ο αδμιν μπορεί τότε να ξαναενεργοποιήσει το σύστημα μηνυμάτων.

 

Σας ευχαριστω πολύ ! Μια χαρά τωρα ..

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας  

 @*ζουζουνα*!!!   @lilak  @kunia bella   @Viiv 

μέχρι να λάβουμε απάντηση για το πώς μπορεί να αντιστρέφεται η σειρά εμφάνισης των δημοσιεύσεων

Δείτε τις οδηγίες για το πως να πηγαίνετε στα τελευταία μηνύματα πρώτα. 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...