banner?webspace=19581&auto=1&rnd=[timest

advertorial_notice_172.gif 
 @@@@@@@   Νέo Advertorial   @@@@@@@
Inglesina:  Zippy Light
To πανάλαφρο καρότσι, από 0+, που στέκεται όρθιο όταν είναι κλειστό και ανοιγοκλείνει με ένα χέρι!
Διαστάσεις Zippy Light: Ανοιχτό 49 x 101,5 x 80 cm, Κλειστό 31 x 96 x 32 cm, Βάρος 6,9 kg.  Πατήστε εδώ για περισσότερες πληροφορίες ! 

admin

Αναβάθμιση, εργασίες συντήρησης: Θέμα συζήτησης

49 δημοσιεύσεις σε αυτό το θέμα

Παρακαλούμε όσοι διαβάζουν να μας αναφέρουν ποιές άλλες οδηγίες χρήσης θα ήθελαν να υπάρχουν και που αλλού υπάρχει δυσκολία.

Ευχαριστούμε ! 

On 18 Ιανουαρίου 2017 at 9:13 ΜΜ, admin είπε:

@soho21 επάνω δεξιά μαζί με το όνομα χρήστη σας, βλέπετε αυτό το φακελάκι ?

grammataki.png

όταν το πατάτε δεν σας βγαίνει κάποιο μενού? 

Γειά σας

αγγελίες μπορούν να μετονομαστούν εάν κάνετε αναφορά σε συντονιστή, και στο παραθυράκι θα αναφέρετε 

"νέος τίτλος αγγελίας: τάδε τάδε τάδε τάδε  "  υπάρχει περιορισμός χαρακτηρων οποτε μην βαζετε μεγάλους τίτλους

@lilak  @kunia bella   @Viiv όσον αφορά τα νεότερα θέματα δυστυχώς δεν έχουμε καταλάβει ποιό είναι το πρόβλημα και θα πρέπει αν μπορείτε να μας βάλετε εικόνα σχετικά με το

τι δεν λειτουργεί και το τι θέλετε να αλλάξει έτσι ώστε να μπορέσουμε να απαντήσουμε εάν γίνεται αυτό. 

παράδειγμα

"πατάω εδώ (εικόνα, βελάκι)

και θέλω να βλέπω αυτό  ( εικόνα α  ) 

αλλα΄αντί για αυτό βλέπω   αυτό  (εικόνα β)   που δεν βολεύει γιατί  ............. " 

σχετικά με το θέμα των ειδοποιήσεων @Viiv έχετε ακολουθήσει την διαδικασία που περιλαμβάνεται στο τοπικ εδώ  απο κάτω?   

[προστέθηκε και μια μικρή περιγραφή του φακέλου προσωπικών μηνυμάτων]

Έρχεται τελικά ειδοποίηση με μεηλ ημερησίως, το digest, ωστόσο με το παλιό σύστημα μπορούσες να ρυθμίσεις ωστε να έρχεται μεηλ σε καθε νεα απαντηςη σε ενα τοπικ. Δεν ξέρω αν υποστηρίζεται τέτοια δυνατότητα, εγώ πάντως δεν καταφερα να το κάνω!

Επιπλέον, δεν μπορώ να κόψω τίποτα από την παράθεση, βλεπετε αναπαρήγαγα όλο το σεντόνι καθώς δεν επιτρέπει επεμβαση. Με το παλιό θα είχα αποκόψει όλα εκείνα που δεν με ενδιαφέρουν απο το ποστ σας, κρατώντας αυτό στο οποίο θελω να αναφερθώ με την απάντησή μου. Θα μπορούσα να είχα αλλάξει κ τα λόγια σας, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία :D

Tfoop3.png

2 hours ago, Viiv είπε:

Επιπλέον, δεν μπορώ να κόψω τίποτα από την παράθεση, βλεπετε αναπαρήγαγα όλο το σεντόνι καθώς δεν επιτρέπει επεμβαση. Με το παλιό θα είχα αποκόψει όλα εκείνα που δεν με ενδιαφέρουν απο το ποστ σας, κρατώντας αυτό στο οποίο θελω να αναφερθώ με την απάντησή μου. Θα μπορούσα να είχα αλλάξει κ τα λόγια σας, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία :D

Γειά σας. Αυτός έιναι ένας λογαριασμός χρήστη που βρίσκεται στην ίδια ομάδα με την δική σας έχει δηλαδη τις ίδιες προσβάσεις. μας αναφέρθηκε και απο άλλο μέλος αυτό, όμως μείς δε μπορούμε να το αναπαραγάγουμε δηλαδή δεν συναντούμε το ίδιο πρόβλημα.   τώρα πχ βγάλαμε μια προταση μέσα απο το σχόλιο που ήταν σε παράθεση.  

Μήπως πατάτε σε άλλο σημείο ? 

έτσι φαινεται σε εμάς

editingquote.png

εκτός από αυτό μπορεί και κάποιος να βάλει τεχνητώς ένα σχόλιο σε παράθεση κοπιαροντας τη φράση και βαζοντάς εκ των υστέρων την παράθεση 

@Viiv   

Παράθεση

Πατώντας τα "αποσιωπητικά" που βρίσκονται επάνω στις εντολές μορφοποίησης κειμένου.

Ευχαριστώ για την απάντηση! Ίσως όλο αυτό συμβαίνει επειδή μπαίνω από κινητό, δεν το εχω δοκιμάσει από pc. Προφανώς εχει ακόμα προβλήματα η πρόσβαση από τα κινητά, πχ εξακολουθούν να μην εμφανίζονται τα τικεράκια.

Tfoop3.png

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα