Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

Ερωτηση σοσ


mariapn

Recommended Posts


Διαφημίσεις

 

 

http://www.dsanet.gr/Epikairothta/Nomothesia/n3719_08.htm

 Αρθρο 8- τεκμηριο πατροτητας και  αρθρο 9-Επώνυμο τέκνων Ισως σε κατατοπίσουν!

 

Έχεις συνάψει σύμφωνο συμβίωσης ή σκέφτεσαι να το κάνεις λογω εγκυμοσύνης;

 


FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Karmaki είπε:

 

 

http://www.dsanet.gr/Epikairothta/Nomothesia/n3719_08.htm

 Αρθρο 8- τεκμηριο πατροτητας και  αρθρο 9-Επώνυμο τέκνων Ισως σε κατατοπίσουν!

 

Έχεις συνάψει σύμφωνο συμβίωσης ή σκέφτεσαι να το κάνεις λογω εγκυμοσύνης;

Σκέφτομαι λόγω εγκυμοσύνης 

18 minutes ago, Karmaki είπε:

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...
On 16/1/2017 at 8:29 ΜΜ, mariapn είπε:

Γεια σας. Γνωρίζει κάποιος Αν το χαρτι για σύμφωνο συμβίωσης είναι ίδιο με του γάμου; Όσον αφορά το νοσοκομείο για να πάρει το παιδί το επίθετο του πατέρα ;

Μπορείς να μου πεις τι χαρτιά χρειάστηκε για το σύμφωνο;; και γενικά τη διαδικασία;; επιπλέον μήπως γνωρίζεις αν αυτό το χαρτί έχει την ίδια ισχύ με το χαρτί του γάμου; γιατί θέλουμε να το χρησιμοποιήσει το αγόρι μου στο στρατό...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...