Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2017!


Hope!

Recommended Posts

Καλησπέρα γλυκές μου μανούλες!Τι έγινε,δεν μάθαμε ακόμη πως κυοφορούμε το θαυματάκι μας?

Βρίσκομαι στην 7η εβδομάδα κυήσεως,και έχω ΠΗΤ,αρχές Σεπτεμβρίου!Θα χαρώ πολύ να μαζευτούμε κι άλλες κοπέλες!Να μοιραστούμε μαζί το υπέροχο αυτό ταξίδι!

Just now, Hope! είπε:

Καλησπέρα γλυκές μου μανούλες!Τι έγινε,δεν μάθαμε ακόμη πως κυοφορούμε το θαυματάκι μας?

Βρίσκομαι στην 7η εβδομάδα κυήσεως,και έχω ΠΗΤ,αρχές Σεπτεμβρίου!Θα χαρώ πολύ να μαζευτούμε κι άλλες κοπέλες!Να μοιραστούμε μαζί το υπέροχο αυτό ταξίδι!

 


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 19/1/2017 at 5:47 ΜΜ, Hope! είπε:

Καλησπέρα γλυκές μου μανούλες!Τι έγινε,δεν μάθαμε ακόμη πως κυοφορούμε το θαυματάκι μας?

Βρίσκομαι στην 7η εβδομάδα κυήσεως,και έχω ΠΗΤ,αρχές Σεπτεμβρίου!Θα χαρώ πολύ να μαζευτούμε κι άλλες κοπέλες!Να μοιραστούμε μαζί το υπέροχο αυτό ταξίδι!

 

καλησπερα hope μου!!! το τεστ την Πεμπτη εδειξε +,και η χοριακη επισης την παρασκευη! αν πανε ολα καλα, θα ειμαι κι εγω μια μανουλα σεμπτεμβριου!!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κυρίες μου! Κι εμείς 10 Σεπτεμβρίου θεωρητικά. Κάναμε υπέρηχο στις 6εβδ. και 1 ημέρα και δεν ακούσαμε βέβαια τίποτα αλλά είδαμε "στοιχεία" 4,5 ολόκληρων χιλιοστών. Η χοριακή 5εβδ. και 1 ημ. ήταν 5.300. Πολύ δεν είναι; Με ανησύχησε κάπως. Και το μέγεθος στον υπέροχο μου φάνηκε μικρό. Τι να πω; Καλή αρχή σε όλες και όλα να πάνε καλά.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, pepe είπε:

Καλησπέρα κυρίες μου! Κι εμείς 10 Σεπτεμβρίου θεωρητικά. Κάναμε υπέρηχο στις 6εβδ. και 1 ημέρα και δεν ακούσαμε βέβαια τίποτα αλλά είδαμε "στοιχεία" 4,5 ολόκληρων χιλιοστών. Η χοριακή 5εβδ. και 1 ημ. ήταν 5.300. Πολύ δεν είναι; Με ανησύχησε κάπως. Και το μέγεθος στον υπέροχο μου φάνηκε μικρό. Τι να πω; Καλή αρχή σε όλες και όλα να πάνε καλά.

Πεπε μου με το καλό!! Μια χαρά τέλεια είναι η χοριακη σου.. Εγώ αύριο έχω επανάληψη της χοριακη για να επιβεβαιώσουμε πως θα υπερδιπλασιαστει.. Είναι πολυ νωρίς για μένα για υπέρηχο.. Αύριο μπαίνω στην πέμπτη εβδομάδα. 


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό οι χοριακές Jane και με καλές τιμές. Τώρα είδα τι έγραψα, όχι 4,5mm αλλά 2,5mm, γι' αυτό λέω οτι είναι πολύ μικρό. Θα το ξαναδούμε εντός της εβδομάδας. Στο μεταξύ μου έγραψε προληπτικά προγεστερόνη. Γιατί άραγε;  Μάλλον επειδή είναι πολύ μικρό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα καλες μου!Τι καλα,ηρθαν και οι μανουλες Σεπτεμβριου!Σας ευχομαι καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

jane.austen

Ξανα εκανες χοριακη?Τι τιμη ειχε η πρωτη?Αν και σημασια εχει να διπλασιαστει σε 48 ωρες!

pepe

Καλη μου,πωπωωωω,πραγματικα πολυ ανεβασμενη για πρωτη χοριακη.Εχεις κανει μηπως εξωσωματικη?Μηπως ειναι διδυμα καλε?

Ναι,παιζει ρολο η προγεστερονη.


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 19/1/2017 at 5:47 ΜΜ, Hope! είπε:

Καλησπέρα γλυκές μου μανούλες!Τι έγινε,δεν μάθαμε ακόμη πως κυοφορούμε το θαυματάκι μας?

Βρίσκομαι στην 7η εβδομάδα κυήσεως,και έχω ΠΗΤ,αρχές Σεπτεμβρίου!Θα χαρώ πολύ να μαζευτούμε κι άλλες κοπέλες!Να μοιραστούμε μαζί το υπέροχο αυτό ταξίδι!

 

 

Γλυκές μελλοντικές μανούλες, καλημέρα!

Καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη σε όλες  εύχομαι :-)

Να πάνε όλα τέλεια και να έρθουν τα θαυματάκια σε όλες τις γυναίκες που το επιθυμούν!

Εμείς είμαστε σε αναμονή της χοριακής μας, με άγχος τρελό και επίσης τρελό ενθουσιασμό!

 


7oP7p2.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Hope! είπε:

Καλημερα καλες μου!Τι καλα,ηρθαν και οι μανουλες Σεπτεμβριου!Σας ευχομαι καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

jane.austen

Ξανα εκανες χοριακη?Τι τιμη ειχε η πρωτη?Αν και σημασια εχει να διπλασιαστει σε 48 ωρες!

 

αυτο ακριβως μου ειπε κι ο γιατρος μου πως η πρωτη τιμη δεν εχει καμια σημασια μονη της χωρις την επομενη τιμη...την πρωτη που την εκανα με 2 μερες καθυστερηση ηταν 153. Εχω κανει ηδη τη δευτερη και περιμενω τα αποτελεσματα το απογευμα!

ελπιζω ολα να πανε καλα!!! η αισθηση μου μου λεει πως ετσι θα γινει...!!!

5 hours ago, Troufakinm είπε:

 

Γλυκές μελλοντικές μανούλες, καλημέρα!

Καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη σε όλες  εύχομαι :-)

Να πάνε όλα τέλεια και να έρθουν τα θαυματάκια σε όλες τις γυναίκες που το επιθυμούν!

Εμείς είμαστε σε αναμονή της χοριακής μας, με άγχος τρελό και επίσης τρελό ενθουσιασμό!

 

[ρωτη χοριακη σημερα ή δευτερη???εγω περιμενω την δευτερη σημερα...τρελος ενθουσιασμος...!!!!!!!!!πορε ειχες τελευταια περιοδο??


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κορίτσια. Είμαι και εγώ στο κλαμπ του Σεπτεμβρίου. Την Πέμπτη έκανα την πρώτη μου χοριακή 55 μονάδες αύριο θα πάω για επανάληψη. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσια ομορφα και μελλουσες μανουλες! Ευχομαι σε ολες μας καλες και τελειομηνες εγκυμοσυνες και γερα μωρακια με το καλο!μετα απο μια παλινδρομη εχω πητ 4/9, ειμαι 8 εβδομαδων,καναμε το πρωτο υπερηχογραφημα,ακουσαμε καρδουλα και περιμενουμε τα αποτελεσματα προγεννητικου. Ηθελα να ρωτησω αν τυχον γνωριζει καμια τι παιζει με τα απορρυπαντικα,καθαριστικα κ τετοια,τι επιτρεπεται κ τι οχι. Εσας ειναι πρωτο παιδακι? Και απο που ειστε αν επιτρεπεται? Απο ζαλαδες πως πατε?


lqUsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια καλημέρα!

 

jane.austen η πρώτη μας χοριακή εχθές, ναι! και αναμένουμε τώρα την επόμενη εβδομάδα να πάμε για υπέρηχο!!

StelKyritsa , mantalena, καλώς ήρθατε κοριτσάκια, καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Mantalena, πρώτο παιδάκι για εμάς πρώτα ο Θεός! όσο για τα καθαριστικά και απορρυπαντικά, λογικά οτιδήποτε είναι πολύ χημικό μάλλον δεν θα επιτρέπεται να έχει άμεση επαφή με δέρμα, ή να το αναπνέεις.. :-/

 

 


7oP7p2.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, stelkyritsa είπε:

Καλημέρα Κορίτσια. Είμαι και εγώ στο κλαμπ του Σεπτεμβρίου. Την Πέμπτη έκανα την πρώτη μου χοριακή 55 μονάδες αύριο θα πάω για επανάληψη. 

Αχχχ αντε όλα καλά να πάνε! Ενημέρωσε μας! Εγώ από 153 πήγα 591!!όλα ιδανικά !!

2 hours ago, mantelena είπε:

Καλημερα και απο μενα κοριτσια ομορφα και μελλουσες μανουλες! Ευχομαι σε ολες μας καλες και τελειομηνες εγκυμοσυνες και γερα μωρακια με το καλο!μετα απο μια παλινδρομη εχω πητ 4/9, ειμαι 8 εβδομαδων,καναμε το πρωτο υπερηχογραφημα,ακουσαμε καρδουλα και περιμενουμε τα αποτελεσματα προγεννητικου. Ηθελα να ρωτησω αν τυχον γνωριζει καμια τι παιζει με τα απορρυπαντικα,καθαριστικα κ τετοια,τι επιτρεπεται κ τι οχι. Εσας ειναι πρωτο παιδακι? Και απο που ειστε αν επιτρεπεται? Απο ζαλαδες πως πατε?

Εγώ έχω ζαλάδες και σκοτοδινες που και που.. Είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη. Εσένα; απ όσο ξέρω δεν κάνουν τα σκληρά απορρυπαντικα τυπου χλωρίνη.. 

1 hour ago, Troufakinm είπε:

Κοριτσάκια καλημέρα!

 

jane.austen η πρώτη μας χοριακή εχθές, ναι! και αναμένουμε τώρα την επόμενη εβδομάδα να πάμε για υπέρηχο!!

StelKyritsa , mantalena, καλώς ήρθατε κοριτσάκια, καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Mantalena, πρώτο παιδάκι για εμάς πρώτα ο Θεός! όσο για τα καθαριστικά και απορρυπαντικά, λογικά οτιδήποτε είναι πολύ χημικό μάλλον δεν θα επιτρέπεται να έχει άμεση επαφή με δέρμα, ή να το αναπνέεις.. :-/

 

 

Δεύτερη χοριακη δεν έκανες για υπερδιπλάσιασμο; μακάρι να πανε όλα καλά σε ολες μας κορίτσια και να τα λέμε μέχρι τέλους!!! 

Ότι νεώτερο έχετε να το γράφετε να το συζητάμε!! 


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα καλες μου.

Καλως μας ηρθαν τα νεα κοριτσακια.Με το καλο τα μωρακια σας.

jane.austen....τελεια η δευτερη χοριακη.Υπερ ιδανική.

Και γω μια απ`τα ιδια με ζαλαδες και εμετους.

Mantelena,εχουμε την ιδια ΠΗΤ.Χιχιχι.

Εγω περιμενω το τριτο μου παιδακι.Εχω ηδη 2 κοριτσια,15 μηνων και 4 χρόνων.Ειμαι απο Θεσσαλονικη και τα τελευταία 8 χρονια μενω στην Κοζανη.

Καλο ειναι να αποφευονται επαφες με πολυ χημικα τυπου χλωρινης, εγω οποτε χρησιμοποιω, φοραω μασκα και γαντια.Τωρα, απορρυπαντικα πλυντηριου ή μαλακτικα, μπορεις οποιο θελεις και οποιο αντεχεις στη μυρωδιά. Εμενα για παραδειγμα μου μυριζουν ολα πολυυυυ εντονα.


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ, κορίτσια τι καλά! Πολύ σας ευχαριστώ για τις συμβουλές!

Hope να σου ζήσουν! Με το καλό και το τρίτο!

Αν πάνε όλα καλά, για εμάς θα είναι το πρώτο.

Ζαλάδες σπάνια έχω, ανακατωσούρες έχω πιο πολύ μπορώ αν πω, αν και εντάξει, για την ώρα διαχείρισιμα, δεν παραπονιέμαι-βασικά δε θέλω να με πάρουν ακόμα χαμπάρι στη δουλειά, αν και έχω την εντύπωση ότι η κοιλίτσα έχει αρχίσει και φουσκώνει. Μου φαίνεται πολύ νωρίς από τη μία, ίσως είναι πρήξιμο, αλλά από το μεσημέρι και μετά ειδικά ξεκουμπώνω το παντελόνι!

Troufaki καλό υπέρηχο!θα ακούσετε και καρδούλα?


lqUsp2.png

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Hope! είπε:

Καλησπερα καλες μου.

Καλως μας ηρθαν τα νεα κοριτσακια.Με το καλο τα μωρακια σας.

jane.austen....τελεια η δευτερη χοριακη.Υπερ ιδανική.

Και γω μια απ`τα ιδια με ζαλαδες και εμετους.

Mantelena,εχουμε την ιδια ΠΗΤ.Χιχιχι.

Εγω περιμενω το τριτο μου παιδακι.Εχω ηδη 2 κοριτσια,15 μηνων και 4 χρόνων.Ειμαι απο Θεσσαλονικη και τα τελευταία 8 χρονια μενω στην Κοζανη.

Καλο ειναι να αποφευονται επαφες με πολυ χημικα τυπου χλωρινης, εγω οποτε χρησιμοποιω, φοραω μασκα και γαντια.Τωρα, απορρυπαντικα πλυντηριου ή μαλακτικα, μπορεις οποιο θελεις και οποιο αντεχεις στη μυρωδιά. Εμενα για παραδειγμα μου μυριζουν ολα πολυυυυ εντονα.

να σου ζησουν τα παιδακια σου και με το καλο το τριτο!!!εγω πηρα απορρυπαντικο χωρις χλωριο αλλα με βοηθαει ο αντρας μου σε ολα παρα πολυ!

21 minutes ago, mantelena είπε:

Αχ, κορίτσια τι καλά! Πολύ σας ευχαριστώ για τις συμβουλές!

Hope να σου ζήσουν! Με το καλό και το τρίτο!

Αν πάνε όλα καλά, για εμάς θα είναι το πρώτο.

Ζαλάδες σπάνια έχω, ανακατωσούρες έχω πιο πολύ μπορώ αν πω, αν και εντάξει, για την ώρα διαχείρισιμα, δεν παραπονιέμαι-βασικά δε θέλω να με πάρουν ακόμα χαμπάρι στη δουλειά, αν και έχω την εντύπωση ότι η κοιλίτσα έχει αρχίσει και φουσκώνει. Μου φαίνεται πολύ νωρίς από τη μία, ίσως είναι πρήξιμο, αλλά από το μεσημέρι και μετά ειδικά ξεκουμπώνω το παντελόνι!

Troufaki καλό υπέρηχο!θα ακούσετε και καρδούλα?

Μπορεις να ενημερωσεις καποιον που εμπιστευεσαι στη δουλεια γιατι ποτε δεν ξερεις αν θα χρειαστει να ειναι καποιος ενημερος! Εγω εχω ενημερωσε παντως ενα ατομο! πρηξιμο κι εγω φουλ εχω και το στηθος μου εχει μεγαλωσει 1 νουμερο στανταρ...η χαρα του αντρα μου,,,χαχαχα

 

οι υπολοιπες τι συμπτωματα εχετε??


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...