Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

TV PHILIPS 32PW9523/32


Recommended Posts

PHILIPS 32PW9523/32, 100Hz, εγχειρίδιο & αυθεντικό τηλεκοντρόλ

https://www.youtube.com/watch?v=W3xIFofXtW0

Τιμή: 100 e

Χαρακτηριστικά: Matchline 82 εκ. (76 εκ. ορατό) 16:9, υπερεπίπεδη οθόνη Blackline-S/Wide Screen Plus, ψηφιακή σάρωση 100 Hz, σύστημα Crystal Clear ΙΙΙ με LTP, Auto Format για αυτόματη εναλλαγή φόρμα, Auto TV, ήχος Incredible Surround με μουσική ισχύ 80 watts, σύστημα τριών ηχείων με υπογούφερ, σύστημα αυτόματης ρύθμισης καναλιών Easy Tune, 100 προεπιλογές σταθμών, σύστημα Easy Link για επικοινωνία με το βίντεο, Easy Text - Top Teletext και στα ελληνικά, βελτιωμένες ενδείξεις στην οθόνη, υποδοχές Scart / S-VHS / συνδέσεις Α&V και βάση που ταιριάζει.

tv1.jpgtv2.jpg
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...