Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανούλες Οκτωβρίου 2017!


TatKono

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 634
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα SWEETANGEL! Είμαι 6 εβδομάδων.. δεν έχω δει ακόμα το σποράκι μας έχω ραντεβού την Πέμπτη! Είχα θέματα με τις χοριακές αλλά τελικά οι τιμές είναι πολύ ικανοποιητικές! Εσύ? Το 2ο σου είναι? Και εμένα! :) Με το καλό να έχουμε μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!


eNortjKzUjIyMjY2NFSyBlwwFVkCyQ,,14.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Tatkono καλή τελιόμηνη εγκυμοσύνη κ σε σένα. Ούτε εμεις πήγαμε στο γιατρό ακόμα. Την επόμενη βδομάδα. Απρόοπτα μας ηρθε το τρίτο αλλα καλοδεχούμενο. Εσενα ειναι το 2 αν καταλαβα καλα;

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειχα λιγες αναγούλες μετα το μεσημερι. Τους εμετους φοβάμαι γιατι στις δυο προηγούμενες εγκυμοσύνες μου ήμουνα αγκαλιά με την τουαλέτα.  Δεν μπορούσα να φύγω απο το σπιτι. Ήμουνα χαλια κ έπαθα κ αφυδάτωση κ χρειάστηκε να νοσηλευτώ. Ελπίζω να ειναι διαφορετικά αυτη τη φορά. Εσεις πως τα πατε;

Link to comment
Share on other sites

Ωχ τόσο χάλια.. ευτυχώς στην πρώτη είχα αναγούλες και δεν έκανα πολλές φορές εμετούς αλλά είχα πολλές καούρες.. κ τώρα το ίδιο, καούρες και άμα φάω ή πιω κάτι μετά το μεσημέρι με χαλάει απίστευτα. Επίσης φουλ υπνηλία! Θηλάζω κ το πρωτο ακόμα κ έχω ενοχλήσεις κ στο στήθος. Ελπίζω να ηρεμήσουμε γρήγορα!


eNortjKzUjIyMjY2NFSyBlwwFVkCyQ,,14.png
Link to comment
Share on other sites

Α ναι κ υπνηλία απίστευτη!! Κοιμηθηκα απο τις 9 το βράδυ μεχρι τις 6 το πρωι κ πάλι ήθελα να μείνω στο κρεβάτι. Κ εγω θηλάζω το δεύτερο παιδάκι μου κ εχω ενοχλήσεις στο στήθος. Ασε που δεν τον βλέπω έτοιμο να αποθηλάσει. Ελπίζω να μην μας το κοψει μαχαίρι ο γιατρος γιατι θα εχουμε δράματα. Πόσο χρόνων ειναι το δικό σου παιδάκι; εμενα ειναι 25 μηνών. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α κοιμαστε εσείς.. εμείς ούτε καν! Για ποιον λόγω να σας τον κόψει ο γιατρός?? Έχεις αιμοραγία ή κάποιο άλλο θέμα με την εγκυμοσύνη ή ιστορικό προωρότητας? Αν όχι τότε μπορείς να θηλάσεις κανονικά. Εμείς 16μ.. εμείς δε το κόβουμε με την καμία!!  πάμε για ταντεμ..

  • Μου αρέσει 1

eNortjKzUjIyMjY2NFSyBlwwFVkCyQ,,14.png
Link to comment
Share on other sites

Τωρα τελευταία ξεκινήσαμε να κοιμόμαστε. Οταν κλείσαμε τα 2 χρόνια. Ναι εχω ιστορικό προωρότητας. Το πρωτο μου παιδάκι το γέννησα στις 33 εβδομάδες. Το θήλαζα οταν έμεινα εγγυος το δεύτερο κ ο γιατρός μου ειχε πει οτι επρεπε να κόψω το θηλασμό αμέσως. Ηταν έτοιμος κ ο μικρός κ δεν δυσκολεύτηκε. Στεναχωρέθηκα ομως αρκετα... η δεύτερη εγκυμοσύνη ηταν τελειόμηνη. Όποτε τωρα δεν ξερω τι θα μου πει. Κ εγω θελω να παμε για ταντεμ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...