Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

Μανούλες Οκτωβρίου 2017!


TatKono

Recommended Posts

12 μερες μετα τη εμφύτευση και ειναι τοσο υψηλή τοτε ναι ειναι σιγουρα δίδυμη κύηση.... Αγάπη μου μακαρι να μη ταλαιπωρηθεις αλλο και αυριο να παρεις μια τετραπλη χοριακη τεραστια!  Μη αγχωνεσαι ναα ξεκουράζεσαι αρκετα και ολα καλα θα πανε!!!!! 


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 634
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια καλημερα κ απο εμένα. 

Alexander82 καλωσόρισες στη παρέα μας κ εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη. 

Alekagala κ εγω νιώθω χάλια σημερα  αλλα απο την αλλη ειμαι χαρούμενη γιατι εχω το πρωτο ραντεβού με το σποράκι μου σήμερα!!!!!! 

Πως πατε απο αναγούλες εμετούς κλπ συμπτώματα; 

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ειδαμε τν σακο του σημερα!!!! Επιτελους φευγει λιγο το αγχος μου. Η γιατρος μας ειπε οτι ειμαι 5 εβδομαδων κ την αλλη εβδομαδα θα ξαναπαμε! Αχ εγω ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη σημερα κ μεχρι τωρα δν ειχα κ πονακια.. ελπιζω ετσι να συνεχισω κ το βραδυ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Linaev πολυ ευχάριστα τα νεα σας!  Εμενα με εχουν τρελανει τα πονακια σε σημειο που νιωθω οτι εχω περιοδο

@Patousaki3 σημερα η μερα μου ηταν πολυ χαλια τωρα εχω ηρεμήσει και μπορω και πινω ενα καφε.....


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια ακούσαμε καρδούλα!!!!! Ξανα την επόμενη βδομαδα για μετρήσεις!!!!!

Alekagala ευτυχως που εισαι καλυτερα.

Εγω το πιο πιθανόν ειναι να εχω ξανα υπερεμεση κύηση. Κορίτσια ειναι σκέτη κόλαση αυτό. Μου έγραψε καποια χαπια για οταν ξεκινήσουν οι πολλοί εμετοί.  ακομα ελπίζω οτι ισως δεν το πάθω αυτη τη φορα. Το φοβάμαι μπορώ να πω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γιούπι!!!!  Συγχαρητηρια για τη καρδούλα!!!!  Ελπιζω να μη ξαπαθεις υπερεμεση....  Αχ και εσύ σε μια βδομαδα θα ξαναδείς το σπορακι σου?  Εγω μονο Αργώ θα με φαει η αγωνια....! 


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια διαβάζω οτι ολες πατε μια χαρα!!!! Πολυ χαίρομαι  μεγαλωνει και η παρεα μας!! Καλως ηρθες Alexander82  μεσα απο την καρδια μου καλά αποτελέσματα που θα τα εχεις!! Κοριτσια για τους  πονους που εχετε τι σας είπε ο γιατρός? ?  Εμενα κατευθείαν μου έδωσε ουτροτζεσταν 2 την μερα, στην πρώτη δεν το πηρα καθολου και φοβάμαι αν είναι απολυτως ασφαλες, αλλα φοβάται και ο γιατρος μου λόγω  της δουλειας μου οταν πηγα πριν ακουσω καρδουλα ειχα πονους και κατευθείαν μου τα εδωσε. Να ρωτήσω ???..... εσεις πονατε μονο στην κοιλιά ή και  ... πιο χαμηλά στην ευαίσθητη περιοχή εχετε  τραβηγματα και τετοια?σορι για το μεγάλο κείμενο( άγχος κακο πραγμα)

5 hours ago, Alekagala είπε:

Γιούπι!!!!  Συγχαρητηρια για τη καρδούλα!!!!  Ελπιζω να μη ξαπαθεις υπερεμεση....  Αχ και εσύ σε μια βδομαδα θα ξαναδείς το σπορακι σου?  Εγω μονο Αργώ θα με φαει η αγωνια....! 

Εγω φαντασου εχει σχεδον 2βδομαδες που ακουσαμε καρδια και μου πε μετα απο 2βδομαδες να παω να  με δει ... ουφ παλι καλα κοντεύουν οι μερες !! Εσυ πότε πας??


KDeIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ποναω χαμηλά προς τις ωοθήκες και καμια φορα μουδιασει και το ποδι από τη μερια που ποναω.... Σχεδον παντα ποναω απο τα δεξια.... 

Ξαναχω ραντεβου 10/3 ετσι και αλλιως δε μπορω να παω και νωριτερα λογω των απαντήσεων απο τις αιματολογικές που περιμενω,  κανουν σχεδον μια βδομαδα βα βγουν


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κ καλο τριημερο να εχουμε!

Εμενα τα πονακια ειναι κατω χαμηλα χαμηλα κ ειναι σαν σφαχτης. Το καλο ειναι οτι οταν με πιανει δν διαρκει πολυ δηλαδη σε 5 λεπτακια ηρεμω! Μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικα κ να μην κουραζομαι. Απλο ντεπον μου ειπε να παιρνω αλλα ως τωρα δν εχω παρει.. τον αντεχω οποτε κανω λιγη υπομονη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερουδια σας....  Καλη σαρακοστή σε ολες μας!  Βαριεμαι αυτες τις γιορτές παααρα πολυ γιατι δε σταματάω καθολου με τα μικρα!!! Ευχομαι καλα να περάσετε και καλα κούλουμα αυριο


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και του χρονου στην ομορφη παρεούλα μας!  Καλε που χαθήκατε?  Σας επεσαν βαριά τα θαλασσινά???  Εμεις οικογενειακά σπιτικά με τα μικρα να τριγυρνάνε μασκαρεμενα!!!!  Για πειτε κανενα νεο να χαρώ


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Κ εμεις σπιτικά με τα μικρά. 

Αν και τριήμερο θα ήθελα περισσότερο. Χαχα.

Κορίτσια ξεκίνησαν οι εμετοί. Ελπίζω να μείνω στους 2-3 τη μερα. Εσεις πως πατε απο συμπτώματα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τη νυχτα θελω να τρώω πορτοκάλια. Κανενα τσαγακι ισως σε βοηθήσει alekagala. Ούτε εμενα μου αρεσει η σόδα. Στη δουλεια μου είχαμε μια κοπέλα οταν ηταν εγγυος ηταν με ενα Perrier στο χερι. Δεν το μπορω με τίποτα. Η σουρωτη ειναι κάπως καλύτερη. 

Ανακοινώσατε τα ευχάριστα; εμεις το ειπαμε στις οικογένειες μας προς το παρον. Χάρηκαν ολοι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...