Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ


APOSTOLIAA

Recommended Posts

Ειμαι μανούλα 2 αγοριών με πτυχίο βρεφονηπιοκόμου 
Μπορώ να αναλάβω ολοκληρωμένη φροντίδα βρεφών (τάισμα, αλλαγή πάνας, καθαριότητα μπάνιο ) καθώς δημιουργική απασχόληση βρεφων.
Η φροντίδα η αγάπη και η υπομονή ειναι τα βασικα στοιχεια της επαφης με ενα παιδι. Η διαπαιδαγωγηση γίνετε με γνώμονα την ενσυναισθηση και την παιδαγωγική που διδάσκει την αυτονομία και τα ορια, ακομη εχω βασικές γνώσεις πρώτων βοηθειών. Συνεχείς επιμορφώσεις 
Το δημιουργικό μας πρόγραμμα αναπτύσσετε μέσα από
ζωγραφική,κατασκευές,χειροτεχνίες,ασκήσεις προγραφής και αριθμών,παιχνίδι,ασκήσεις σκέψης,εκπαιδευτικα videos,μουσικοκινητικη, θεατρικο παιχνίδι.Σκοπος είναι να μάθουμε και να αναγνωριζουμε τα συναισθήματα μας και τους κανόνες καλής συμπεριφοράς
Ακόμη μπορώ να αναλάβω και την μελέτη Α δημοτικου

Με την πρώτη μας συνάντηση θα σας δοθεί πρόγραμμα με τις θεματικές εκπαιδευτικες ενότητες για την απόλυτη ενημέρωση και πως αυτό θα μπορεί να προσαρμοστεί ανα ηλικία.
Στην συνεργασια μας θα υπάρχει καθημερινή ενημέρωση σχετικά με τις δραστηριοτητες που έχουν ακολουθηθεί καθώς και στην εξέλιξη του παιδιού.
Εχω εργαστεί και εχω κανει και την πρακτικη μου σε βρεφονηπιακο σταθμο και έχω αναλάβει και την φύλαξη και δημιουργική απασχόληση σε οικογενειες .Φυσικά την μεγαλύτερη εμπειρία μου την έχει προσφέρει η μητρότητα.
Θα χαρώ πολύ να συνεργαστουμε! Διαθέσιμο ωράριο 9.00πμ - 16.00μμ

16710315_10211170470331615_1982394646_o.jpg

IMG_20161123_120516.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...