Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@Vila  η αχνη γραμμη ειναι αρνητικο... τουλάχιστον στα hometest που κανω εγω!επειδη δεν εκανα ωορρηξια τον προηγουμενο μηνα θελω να δω αν θα κανω τωρα...αλλιως πρεπει να ξεκινησω χαπια προκλησεις ωορρηξιας!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@elenakii22 και στα δικά μου τεστακια το ίδιο ισχύει με την αχνή γραμμή απλά τις 2 πρώτες μέρες ήταν λίγο πιο έντονη και σκέφτηκα μήπως έκανα ωορρηξία λίγο πριν ξεκινήσω τα τεστ και ήταν στο τέλος της εκείνες τις δύο μέρες. Κι εγώ γι αυτό ανησυχώ γιατί βλέπω ότι μαλλον δεν κάνω ωορρηξία..

@NikolitsaVe87 αχ αυτή η διατροφουλα!!! Κι εγώ ξεκίνησα γιατί το Πάσχα φάγαμε απ όλα! Το καλοκαιράκι είναι κοντά! :-D

 


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Alekagala είπε:

Καλημέρα!!!!  Εχουμε θετικά νεα σήμερα???? 

καλημέρα...απο εμένα τουλάχιστον όχι απο χτές έχω χρωματισμένα ρόζ-κόκκινα υγρά οπότε μέχρι το βράδυ πιστεύω θα μου έχει έρθει κανονικά........τώρα περιμένουμε απο τα άλλα κορίτσια..........

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , aggeliki_l είπε:

καλημέρα...απο εμένα τουλάχιστον όχι απο χτές έχω χρωματισμένα ρόζ-κόκκινα υγρά οπότε μέχρι το βράδυ πιστεύω θα μου έχει έρθει κανονικά........τώρα περιμένουμε απο τα άλλα κορίτσια..........

Μακαρι να μεινεις στις σταγόνες και να εισαι έγκυος.... Για να δουμε και τις υπόλοιπες!!!! 


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alekagala είπε:

Μακαρι να μεινεις στις σταγόνες και να εισαι έγκυος.... Για να δουμε και τις υπόλοιπες!!!! 

οχι δεν υπάρχει περίπτωση γιατί δεν είναι σταγόνες είναι αίμα που κατεβαίνει σιγά σιγά...αν ήταν καφέ θα έλεγα οτι μπορεί αλλά αυτό είναι κανονικό....μακάρι να έχουν θετικά νέα τα υπόλοιπα κορίτσια.......

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσιαααααα!!!!! Πως ειστε σημερα;;  εγκυουλες μωρακια σπορακια ολοι καλα;; εγω ακομα περιμενω την βρωμουσα!!! Μετραω δυο μερουλες καθυστερηση. Λογικα θα κανα 21η μερα οωρηξια γι αυτο ειχα κ τα καφε και θα μου ρθει 34-35η.. Και μετα βουρ για νεες αγκαλιτσες με αντρουλη!!! 

Link to comment
Share on other sites

On Thursday, April 27, 2017 at 0:20 ΜΜ, NikolitsaVe87 είπε:

Καλημερααααα κοριτσια !!!τι κανετε πως ειστε;;; @aggeliki_l θα συμφωνησω με τα υπολοιπα κοριτσια αγαπη μου..αν αντεχεις περιμενε.. !! Αχ αυτα τα ονειρα να γινουν πραγματικοτητα!! Στο ευχομαι..ισως να το δες επειδη ειναι υποσυνειδητο σου!! Ισως να ναι και ενα φιλινγκ που γινει πραγματικοτητα σε λιγους μηνες και το εζησες για πρωτη φορα ετσι. Για να δουμε!!!Αντε να ακουσουμε θετικα νεακια Αγγελικουλα μου!!!   Εγω και σημερα ξυπνησα καθαρη.. Απο χτες το απογευμα νιωθω λες και μου ρχεται..και οτι εχω λερωθει κιολας ..αλλα τιποτα.σερβιετακι μεχρι στιγμης καθαρο.για να δουμε. Αν ειναι να ερθει η βλαμενη να ρθει σημερα τουλαχιστον.απο προχτες απογευμα την περιμενα (βαση των 4 τελευταιων κυκλων).ειδωμεν. Τα υπολοιπα κοριτσιαααα;;γλυκια @caramel_83;; @stalitsa82 @Μαρθα Κ  @andrianni @Wannabemommy 27 @elenakii22@giota@ @λουπιτα τι κανετε; @Alekagala να σου πω την αληθεια το μονο που δεν θα θελα στην εγκυμοσυνη ειναι η αναγουλα.δεν το πολυ εχω με τον εμετο και με αυτα. Χαρα στην υπομονη σου!

Καλέ πως αντέχεις και δεν κάνεις τεστακι??????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσιαααα!!! τι κανετε?εγω τιποτα ακομα, δεν ερχεται η ατι,η να τελειωνουμε γρρρ

@aggeliki_l δεν πειραζει κοριτσι μου σκεφτομαστε θετικα και παμε για τον επομενο μηνα ;)

@NikolitsaVe87 οποτε αν εκανες τοτε που λές ωορηξια, ποτε δεν την περιμενεις την κυρια?

οι υπολοιπες τι κανετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κι απο μενα!

Δυστυχως, εμενα με επισκεφτηκε νωριτερα η ''κυρια'' οποτε απο μενα μην περιμενετε :( Ο κυκλος μου εχει γινει χάλια, απο 26-27 μερες που ηταν τωρα πηγε στις 24. Αντε να βγαλω ακρη τωρα...

Περιμενω απο τις υπολοιπες ευχαριστα....ελα παμεεεε

Link to comment
Share on other sites

Just now, stalitsa82 είπε:

Καλημερα κι απο μενα!

Δυστυχως, εμενα με επισκεφτηκε νωριτερα η ''κυρια'' οποτε απο μενα μην περιμενετε :( Ο κυκλος μου εχει γινει χάλια, απο 26-27 μερες που ηταν τωρα πηγε στις 24. Αντε να βγαλω ακρη τωρα...

μηπως πρεπει να κοιταξεις τις ορμονες σου γλυκια μου? ο γυναικολογος σου τι σου ειπε?μιλησες μαζι του?

Link to comment
Share on other sites

@caramel_83  Επειδη πριν 3 χρονια εκανα ολικη αφαιρεση του θυρεοειδους , αυτες τις ορμονες τουλαχιστον τις τσεκαρω καθε 2 μηνες και ειμαι ρυθμισμενη εδω και 1 χρονο επιβεβαιωμενα.

Ο γυναικολογος γενικα μου ειπε να μην αγχωνομαι και οτι δεν υπαρχει λογος να ψαξουμε κατι γιατι ακομα τωρα αρχισαμε τις προσπαθειες.Οποτε τι να πω...Λιγο απογοητευτηκα δεν το κρυβω..

Link to comment
Share on other sites

o γιατρος μου μου εχει πει πως 1-2 φορες τον χρονο παθαινουμε καποια ανωμαλια στην περιοδο, οποτε κατσε να δεις και τον επομενο κυκλο σου, μπορει να ετυχε τωρα

Link to comment
Share on other sites

Εμένα βρε κορίτσια αυτό το "δε θα το ψάξουμε αν δεν κάνετε προσπάθειες 1 χρόνο" των γιατρών καθόλου σωστό δε μου φαίνεται..

@elenakii22 την 16η μέρα του κύκλου είδα την πιο έντονη γραμμή αλλά πάλι δεν ήταν τόσο έντονο όσο η γραμμή ελεγχου

Προσπαθώ πολυ ώρα να ανεβάσω φωτό αλλά με τίποτα..


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...