Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , giota@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου........

Τι κάνετε;;;; Ελπίζω να είστε όλες καλά.......

@λουπιτα χα χα χα..... με τόσο ξεζούμισμα.... μπράβο καλά κάνεις.....

@elenakii22 μάλιστα λες...... κάτσε μπορεί από αύριο  και μετά κάτι να γίνει και να μην πάει τόσο μακριά η βαλίτσα πάλι......

@caramel_83 καλέ μήπως τελικά πρέπει να κάνεις κανένα τεστάκι;;;;;;;:rolleyes:

@NikolitsaVe87 άντε βρε κορίτσι κάτσε να δούμε...... ίσως ήταν νωρίς ακόμη.......

@stalitsa82 ευχαριστώ κοριτσάκι άντε και με το καλό και εσύ...... ναι δεν την έκανα και πολύ μικρή απλώς είμαι λίγο μεγαλύτερη εγώ από εσάς...... χα χα χα χα

@Alekagala τι κάνεις εγκυούλα;;;;; τα μικράκια σου:::::

@aggeliki_l υπομονή κορίτσι........παυσίπονο και ξεκούραση........

εγώ δεν θα πάω κάπου το τριήμερο οπότε θα σας δω.......

Κορίτσια καλησπέρα!!! Νιώθω οτι μιλάμε συνεχώς κ ούτε που χαιρετάω! 

Εγκυούλες κ μωρομάνες τι κάνετε; που χαθήκατε; πείτε μας τα νέα σας!!! Να χαρούμε κ εμεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 7 λεπτά , giota@ είπε:

@andrianni δεν έχεις και άδικο...... καμιά φορά και εγώ το κάνω....... 

δεν πειράζει όμως καλύτερα...... είναι πιο οικείο έτσι.......:rolleyes:

Αααα! Μάλιστα! Εσύ βρε φιλενάδα μήπως ξερεις αν γίνεται υπέρηχος με περίοδο;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , andrianni είπε:

Αααα! Μάλιστα! Εσύ βρε φιλενάδα μήπως ξερεις αν γίνεται υπέρηχος με περίοδο;

Κοίτα να δεις δεν έχω κάνει συγκεκριμένη ερώτηση ποτέ αλλά φαντάζομαι πως αν υπάρξει ανάγκη δεν θα υπάρχει θέμα...... Δηλαδή εκτός από το αντιαισθητικό κομμάτι από ιατρικής άποψης δεν μπορεί να βλάψει σε κάτι........ νομίζω τώρα.......:oops:

Αλλά γιατί η ερώτηση;;;;;;; Αν επιτρέπεται κιόλας......


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α!δε διαβασες πιο πάνω; επιτρέπεται καλέ. Είμαι στη 2η μέρα κ μου είπε ο γιατρος να με δει με υπερηχο για να δει πώς θα προχωρήσουμε.δηλ. αν είμαι οκ για χάπια πρόκλησης ωορηξίας! Περιμένω τώρα!!!  Θα είναι λίγο άβολα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , andrianni είπε:

Α!δε διαβασες πιο πάνω; επιτρέπεται καλέ. Είμαι στη 2η μέρα κ μου είπε ο γιατρος να με δει με υπερηχο για να δει πώς θα προχωρήσουμε.δηλ. αν είμαι οκ για χάπια πρόκλησης ωορηξίας! Περιμένω τώρα!!!  Θα είναι λίγο άβολα! 

Ναι συγνώμη μάλλον κάπου θα μου ξέφυγε......... εύχομαι να πάνε όλα καλά και να ξεκινήσεις....... και να έχεις και επιτυχία...... ίσως να αισθανθείς λίγο άβολα αλλά είναι για καλό σκοπό........:wub:


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

@andrianni μου κι εγω νομίζω εξωτερικά θα σου κάνει τον υπέρηχο.. Όπως και να έχει περιμένουμε νέα καλά μόλις τελειώσεις να μας πεις τι έγινε ! 

@elenakii22 απ οτι βλέπω δεν είναι και τελείως αχνό οπότε ίσως κοντεύει η ωορρηξια σου! 

Εγω θα περιμένω να δω ποτε θα αδιαθετησω και θα παρω τον αντρουλη να πάμε για εξετάσεις. Ίσως να εφαρμόσω κ εγώ αυτο με τους υπερηχους τον επόμενο μήνα να δούμε τι γίνεται τελικά! 


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Vila οι υπερηχοι βοηθάνε να ξερεις τι γίνεται. Λοιπόν...   @Alekagala εγινε κανονικα κ για καλό σκοπό όπως είπες @giota@ ! Αλλά χωρίς τύχη κ θα το ξανακάνω εκει που δεν ήξερα αν γινόταν.κ έφαγα κ μια κλήση εκει που είχα παρκάρει...

Ε ΟΧΙ. Τίποτα δε θα με ρίξει! Μάλλον πρέπει να ανέβω πιο πολύ! Ε ναι! 

Πιο αναλυτικά κ ενώ έχω κάνει τους άπειρους υπέρηχους τώρα που ήταν να κάνω τη συγκεκριμένη θεραπεια βρέθηκε για πρώτη φορά κύστη.οπότε άκυρο.θα πάρω ενα κουτι αντισυλληπτικα μήπως φυγει έτσι κ θα πάω πάλι για υπέρηχο. 

Αυτα τα νεακια μου. Σαν ανέκδοτο! Χαχαχα 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Vila είπε:

@andrianni μου κι εγω νομίζω εξωτερικά θα σου κάνει τον υπέρηχο.. Όπως και να έχει περιμένουμε νέα καλά μόλις τελειώσεις να μας πεις τι έγινε ! 

@elenakii22 απ οτι βλέπω δεν είναι και τελείως αχνό οπότε ίσως κοντεύει η ωορρηξια σου! 

Εγω θα περιμένω να δω ποτε θα αδιαθετησω και θα παρω τον αντρουλη να πάμε για εξετάσεις. Ίσως να εφαρμόσω κ εγώ αυτο με τους υπερηχους τον επόμενο μήνα να δούμε τι γίνεται τελικά! 

κοιτα κ στον προηγουμε κυκλο που δεν εκανα ωορρηξια το τεστ ειχε γινει κ  πιο σκουρο!οποτε θα δειξει...

κοριτσια κ εγω νομιζω οτι κανουν υπερυχο!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερααααα!!! τι μου κανετε?

εγω χθες στην δουλεια ενιωθα πολυ πονο για αρκετη ωρα και λεω ηρθε επιτελους αλλα..... τιποτα, καθαρη και σημερα, δεν ερχεται η ατιμη να τελειωνω ρε γμτ, με εχει κουρασει, αντε να περασουν οι μερες να παω ενδοκρινολογο να δω τι θα γινει

Υπερηχο με περιοδο κανεις κανονικα κολπικο δεν υπαρχει προβλημα, εχω κανει 2 φορες η τελευταια μαλιστα την Μ.Δευτερα που πηγα στον γιατρο μου ;)

ανεβαζω και το πινακακι παλι, μηπως θελετε καμια αλλαγη? οι κοπελες της αναμονης τι γινονται?

 

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2.baia5582 ΠΗΤ 1/7/2017  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

3. mammylicious ΠΗΤ  29/7/2017 - 1/8/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

4. leta87 ΠΗΤ  10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

6. Garifalia1 ΠΗΤ 19-24/9/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

7. Alekagala ΠΗΤ  18/10/2017!!!

8. Melitoula ΠΗΤ  23/11/2017!!!

 

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. alexaeua 27/2/2017!!!

2. gianna81 14/3/2017!!!

3. maria dimitris 23/3/2017!!!

4. Olivia3 12/4/2017!!!

5. caramel_83  16-17/4/2017!!!

6. NikolitsaVe87 26/4/2017!!!

7. aggeliki_l 29/4/2017!!!

8. stalitsa82 30/4/2017!!!

9. Vila 8/5/2017!!!

10. Μαρθα Κ 8/5/2017!!!

11. KarMar84 10/5/2017!!!

12. elenaki22 13/5/2017!!!

13. giota@ 17/5/2017!!!

14. λουπιτα 23/5/2017!!!

15. Wannabemommy....

16. andrianni....

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Σταμάτησαν ευτυχως που και που καμια ναυτία αλλα μια χαρα κατα τα άλλα..... Σημερα εφερα τα μικρα σε παιδότοπο και καθομαι και χαζεύω ταινιες.... Εχει συννεφιά και δεν πηγαμ  θαλασσα.... Και εχω και ένα σορό δουλειες στο σπιτι,  ουτε καν μαγείρεψα!!! 


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alekagala είπε:

Σταμάτησαν ευτυχως που και που καμια ναυτία αλλα μια χαρα κατα τα άλλα..... Σημερα εφερα τα μικρα σε παιδότοπο και καθομαι και χαζεύω ταινιες.... Εχει συννεφιά και δεν πηγαμ  θαλασσα.... Και εχω και ένα σορό δουλειες στο σπιτι,  ουτε καν μαγείρεψα!!! 

Δεν πειραζει αν ξεκουραστεις και λιγο ;) τους ειπες για το νεο αδερφακι?πως το πηραν?αυχενικη εκανες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...