Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

Μωρέ μου λέγε αλλά δεν άκουγααα!!!Είμαι 14 μέρα του κύκλου!!Μου τα φέρε!!!Ατε να δούμεεεε!!Πρώτη φορά θα κάνω!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ειχατε κ απο πριν επαφες γιατι 14 μερα ειναι λιγο επικυνδυνη να εχει γινει ηδη η ωορηξια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Κοριτσάκια καλησπέρα. Σκωτσέζικο ντους για μένα τα καφέ κόκκινα. Μια εβδομαδα τώρα μια έχω μια δεν έχω. Πιο πολυ καφέ και για λίγο κόκκινο. Περιττό να σας πω βέβαια το αγχος μου. Δεν σηκώνομαι καθόλου, δεν κάνω τίποτα και η διαδρομή μου ειναι καναπές, κρεβάτι , τουαλέτα.... ο γιατρός μου είπε ότι όσο ειναι λίγο το αίμα δεν μας ανησυχεί ιδιαίτερα. Ειναι λίγο μεν ρε κορίτσια ( μόνο στο σκούπισμα σταγόνες) αλλα δεν παύει να μην ειναι κατι φυσιολογικό. Έχω σκάσει. Περιμενω με αγωνία να ερθει η Πέμπτη να πάω πάλι στο γιατρό να δω αν ειναι όλα καλα. Αν δεν σκάσω μέχρι τοτε...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, linaa είπε:

Ειχατε κ απο πριν επαφες γιατι 14 μερα ειναι λιγο επικυνδυνη να εχει γινει ηδη η ωορηξια.

Είχαμε τη Πέμπτη επαφή!!Η γραμμή βγήκε αχνή.Αρα αρνητικό!!Υπάρχει περίπτωση κάποια στιγμή να το κάνω και να μην βγεί καθόλου γραμμή?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , marillia είπε:

Είχαμε τη Πέμπτη επαφή!!Η γραμμή βγήκε αχνή.Αρα αρνητικό!!Υπάρχει περίπτωση κάποια στιγμή να το κάνω και να μην βγεί καθόλου γραμμή?

Εμενα βγαινει παντα η αχνη. Σε αλλες κοπελες δεν βγαινει κ καθολου. Τι κυκλο εχεις? Κανε κ αυριο το μεσημερι τεστ. Επαφες ομως να εχεις κ σημερα γιατι ξεκινησες αργα τα τεστ το μεσημερι πχ μπορει να εβγαινε θετικο. Αυτη η ορμονη πεφτει αποτομα.

πρίν από 24 λεπτά , maria1988 είπε:

Κοριτσάκια καλησπέρα. Σκωτσέζικο ντους για μένα τα καφέ κόκκινα. Μια εβδομαδα τώρα μια έχω μια δεν έχω. Πιο πολυ καφέ και για λίγο κόκκινο. Περιττό να σας πω βέβαια το αγχος μου. Δεν σηκώνομαι καθόλου, δεν κάνω τίποτα και η διαδρομή μου ειναι καναπές, κρεβάτι , τουαλέτα.... ο γιατρός μου είπε ότι όσο ειναι λίγο το αίμα δεν μας ανησυχεί ιδιαίτερα. Ειναι λίγο μεν ρε κορίτσια ( μόνο στο σκούπισμα σταγόνες) αλλα δεν παύει να μην ειναι κατι φυσιολογικό. Έχω σκάσει. Περιμενω με αγωνία να ερθει η Πέμπτη να πάω πάλι στο γιατρό να δω αν ειναι όλα καλα. Αν δεν σκάσω μέχρι τοτε...

Υπομονη βρε κοριτσι μου. Μπορεις αν δεν αντεχεις να πας σε ενα μαιευτηριο ή σε καποιο κεντρο με υπερηχο. Αν παρεις αυριο το πρωι τηλεφωνο λογικα θα σε δεχτουν αμεσως αφου εχεις αιμα.

πρίν από 23 λεπτά , orianna είπε:

@elenakii22 τι έγινε κορίτσι μου τι είπε ο γιατρός;πως είσαι; Κορίτσια κάνω μεγάλο αγώνα να γράψω. Μου τα βγάζει μπερδεμένα το κινητό. 

Χα χα οριαννα πρεπει να γραφεις αργα στο κινητο για να βγουν σωστα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 50 λεπτά , marillia είπε:

Είχαμε τη Πέμπτη επαφή!!Η γραμμή βγήκε αχνή.Αρα αρνητικό!!Υπάρχει περίπτωση κάποια στιγμή να το κάνω και να μην βγεί καθόλου γραμμή?

Κορίτσι μεθαύριο πιστεύω θα έχεις θετικό.Να κάνεις αύριο το μεσημέρι το επόμενο. 

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , orianna είπε:

Κορίτσι μεθαύριο πιστεύω θα έχεις θετικό.Να κάνεις αύριο το μεσημέρι το επόμενο. 

Για να δούμε και τα επόμενα τεστάκια!!Αν βγαίνουν συνέχεια αχνές οι γραμμές πως καταλαβαίνεις την ωορρηξία όμως?Γενικά ο κύκλος μου τους τελευταίους 4 μήνες ήταν 29,32,34,35.Πιστεύω αυτό το μήνα θα κάνω πιο μικρό από 35!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, orianna είπε:

@elenakii22 τι έγινε κορίτσι μου τι είπε ο γιατρός;πως είσαι; Κορίτσια κάνω μεγάλο αγώνα να γράψω. Μου τα βγάζει μπερδεμένα το κινητό. 

Τι σε μπερδεύει στο κινητό; Εγώ από κινητό μπαίνω πάντα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenakii22 είπε:

καλησπέρα!ολα καλα με το μωρο ιωση μου ειπε πρεπει να εχω...μου εγραψε εξετασεις να παω να τις κανω αυριο!

Περαστικα λοιπον κ να προσεχεις ολα καλα θα περασει!! Να προσεχεις αν ερχεσε σε επαφη με κοσμο στη δουλεια εχε πολλα μαντηλακια μαζι γιατι τωρα ειναι πιο ευαισθητος ο οργανισμος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , alina80 είπε:

Τι σε μπερδεύει στο κινητό; Εγώ από κινητό μπαίνω πάντα. 

Και γω στο σπίτι μπαίνω κάποιες φορές από το κινητό και όλα καλά. Αλλά σήμερα μου βγάζει την σελίδα ανακατεμένη με πολλά μπλε φόντα.δεν βγαίνουν οι φώτο και οι επιλογές είναι η μία πάνω στην άλλη.δεν βρίσκω ούτε τα προσωπικά μην που είναι.


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , marillia είπε:

Για να δούμε και τα επόμενα τεστάκια!!Αν βγαίνουν συνέχεια αχνές οι γραμμές πως καταλαβαίνεις την ωορρηξία όμως?Γενικά ο κύκλος μου τους τελευταίους 4 μήνες ήταν 29,32,34,35.Πιστεύω αυτό το μήνα θα κάνω πιο μικρό από 35!!

Κανονικα πρεπει να κανεις δυο φορες την μερα τεστακια τομεσημερι κ το βραδυ. Μεχρι να γινει εστω κελαχιστα πιο σκουρο. Αν δεν γινει ποτε μαλλον δεν κανεις ωορηξια καθε μηνα.

πρίν από 3 λεπτά , orianna είπε:

Και γω στο σπίτι μπαίνω κάποιες φορές από το κινητό και όλα καλά. Αλλά σήμερα μου βγάζει την σελίδα ανακατεμένη με πολλά μπλε φόντα.δεν βγαίνουν οι φώτο και οι επιλογές είναι η μία πάνω στην άλλη.δεν βρίσκω ούτε τα προσωπικά μην που είναι.

Ααα Δεν εχεις καλο σημα κ δεν φορτωνει αμεσως η σελιδα αν πατησεις παλι πανω το συνδεσμο για να ξαναφορτωσει την φορτωνει πιο καλα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, marillia είπε:

Είχαμε τη Πέμπτη επαφή!!Η γραμμή βγήκε αχνή.Αρα αρνητικό!!Υπάρχει περίπτωση κάποια στιγμή να το κάνω και να μην βγεί καθόλου γραμμή?

Ναι μπορει καποια στιγμη να μην βγει καθολου γραμμη.εμενα συνηθως βγαινει μια αχνη γραμμη εκτος αν το κανω πολυ νωρις.ειχες πονακια και υγρα εδω και μερες?μπορει ακομα να μην εκανες αν ειχες και μεγαλους κυκλους.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , orianna είπε:

Και γω στο σπίτι μπαίνω κάποιες φορές από το κινητό και όλα καλά. Αλλά σήμερα μου βγάζει την σελίδα ανακατεμένη με πολλά μπλε φόντα.δεν βγαίνουν οι φώτο και οι επιλογές είναι η μία πάνω στην άλλη.δεν βρίσκω ούτε τα προσωπικά μην που είναι.

Το σήμα φταίει. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι μπορει καποια στιγμη να μην βγει καθολου γραμμη.εμενα συνηθως βγαινει μια αχνη γραμμη εκτος αν το κανω πολυ νωρις.ειχες πονακια και υγρα εδω και μερες?μπορει ακομα να μην εκανες αν ειχες και μεγαλους κυκλους.

2 μέρες έχω υγρά.Αλλά συνήθως τα έχω από 4-6 μέρες.Πιστεύω ότι δε έκανα ακόμα γιατί  σχεδόν ποτέ δε έχω κάτω από 28 μέρες κύκλο.Ισως μια φορά τον χρόνο.Για να δούμεεε!!Εννοείς ποτέ δεν σκουραίνει σ όλο τον κύκλο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...