Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 9 λεπτά , Nati85 είπε:

Κοιτα στο πρωτο παιδακι εκανα μερα παρα μερα και τελικα εμεινα δεν ξερω αν πετυχα ομως ακριβως την ωορρηξια η εζησε το σπερμα!

αλλα πιστευω στις γονιμες η οταν βρεις θετικο τεστ ειναι καλο να κανεις καθε μερα γιατι μπορει να μην ζησει αυστηρα 2 μερες η 5 μερες το σπερμα.τωρα αν δεν σου βγαινει καποια μερα ενταξει δεν εγινε και τιποτα ελπιζουμε να αντεξει το σπερμα!

ναι ρε παιδι μου γι αυτο δεν ξερω πως θα βγει ουτε θελω τερμα να το κανω γιατι πρεπει να γινει πηρα τα τεστ για βοηθεια

πρίν από 15 λεπτά , rozoulini είπε:

Να ρωτήσω γιατί πρέπει να έχεις αποχη; Δέκα μέρες;

γτ αμα ειναι να περιμενω να δω θετικο για να ερθω σε επαφη βραστα για αυτο προσπαθω καθε δυο μερες δεν πρεπει να εχεις αποχη γτ δεν κανει καλο στο σπερμαα πρεπει να ανανεωνεται!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ani ani είπε:

Καλησπέρα Γαρυφαλια μου! Ολα καλα κυλούν λοιπον! Δεν πειράζει θα βγάλει πολλές φωτο μέσα και έξω απο την κοιλίτσα! Σε ευχαριστώ για τις ευχές!

Ola kala doxasi o theos. Ontos tha vgaloume poles otan vgi. Ala xetis ti simveni otan pigeno kai den tis vgazi photo stenaxorieme giati otan ertho spiti den tin exo kai vlepo tis palies photo axaxa. Tora megalose arketa kai ine ali fasi otan pigeno na ti do. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια όλες σας εύχομαι σύντομα να γίνουμε όλες μανούλες.... @stalitsa82 συγχαρητήρια αγάπη μου σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι μέσα από την καρδιά μου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Garifalia1 είπε:

Ola kala doxasi o theos. Ontos tha vgaloume poles otan vgi. Ala xetis ti simveni otan pigeno kai den tis vgazi photo stenaxorieme giati otan ertho spiti den tin exo kai vlepo tis palies photo axaxa. Tora megalose arketa kai ine ali fasi otan pigeno na ti do. 

Τι να σου πω δικιο εχεις! Θα σε καταλαβω σε λιγο καιρο πιστευω καλυτερα..φανταζομαι νιωθεις σα να εχασες την ευκαιρια!! Σκεφτηκα παντως να παρω ενα παιδικο αλμπουμ και να βαλω τους υπερηχους ανα μηνα φωτογραφιες με εμενα με τη κοιλια αντιστοιχα και σχολια οπως πως το ανακοινωσα στον αντρα μ κ τετοια!! Αν δεν το εχεις κανει ηδη δινω ιδεες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, linaa είπε:

οχι καλε ισα ισα που η αποχη απαγορευετε.

Ε.τοτε εγώ αυτό που θα σου έλεγα απόλαυσε τον άντρα σου πέρα από το πότε πρέπει και θα έρθει το πεμπακι γιατί όταν έρθει ακόμα.και αυτό θα είναι δύσκολο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , rozoulini είπε:

Ε.τοτε εγώ αυτό που θα σου έλεγα απόλαυσε τον άντρα σου πέρα από το πότε πρέπει και θα έρθει το πεμπακι γιατί όταν έρθει ακόμα.και αυτό θα είναι δύσκολο

χαχαχαχαα βρε ας ερθει και να ναι καλα οι γιαγιαδες!!!:eek:

Link to comment
Share on other sites

οντως κοριτσια το τεστ ωορρηξιας αν εισαι εγκυος σου δείχνει αλλα δε ξερω ποσο πιο νωρις...αν ειναο να σου δειξει μετα την καθυστερηση θα το ξερεις ηδη!!!

@Ani ani  @Garifalia1 εμενα ο γιατρος μου δινει 2 φωτογραφιες καθε φορα!τωρα στην τελευταια φαινονται λιγο χερακια ποδαρακια!!

3 ώρες πρίν, rozoulini είπε:

Υπάρχουν τα κλασσικά συμπτώματα αν είναι κόρη η γιος που λένε οι παλιοί .προσωπικά δεν τα πιστεύω

Ένα από αυτά είναι αν το πρόσωπο έχει σπυράκια η καθάρισε χαχα

εγω εχω σπυρακια....τωρα παλμους στην αρχη ειχε 150 και τωρα εχει 175...οποτε δε ξερω...αυτο με τη βερα εκανα που σου κανει κυκλο κ πανω κατω απλα οι μισοι λενε το ενα οι αλλοι το αλλο!το καλο ειναι οτι μοθ βγηκε ενα κ ενα !το εχω κανει 4 φορες ενα πέρυσι κ τρεις φετος κ μου βγηκε κ τις 4 το ιδιο!!την πρωτη κυκλος την δευτερη πανω κατω κ την τριτη σταματησε!περιεργο ε?

3 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

που θα την βρω ? μπικα στο προφιλ σου αλλα δεν ξερω που να πατησω?

ειδες ποσο αχνα είναι τα δικα μου??και φαντασου οτι εκανα κανονικα ωορρηξια!

3 ώρες πρίν, linaa είπε:

Καλε τι οργανωση ειναι αυτη κρατατε κ τα τεστακια εγω στο τεταρτακι τα πεταω

χαχα!!τα κραταω γτ ειναι περιργο αυτο με τα τεστ!!νόμιζα οτι εχω καποιο προβλημα!!

2 ώρες πρίν, Ani ani είπε:

Μπράβο @elenakii22 ολα καλά εξελίσονται κ σε εσάς!! Σημαντική η πληροφορία για το φύλο μιας κ εγω έχω μια απορία!! Σε κιλά πάντως βαδίζουμε μαζί και σε κοιλιά Μία πελατισσα στη δουλειά με ρώτησε κιολας αν είμαι έγκυος! Σκέψου!

Στο επόμενο ραντεβού με το γιατρό.μ θα του ζητήσω να γνωρίσω τον προτινόμενο του Δημοσίου να τον γνωρίσω και αν είναι να συνεχίζω μαζι του πριν την αυχενική!!

εγω εχω φαρδιες μπλουζες οποτε θα αργήσουν λιγο να το δουν!αλλα μου κανει εντυπωση!ιδια κιλα κ κοιλια πως τα καταφερα!πηγα κ στο νοσοκομειο κ με ειδε ο αλλος γιατρος...εχει ζυγαρια που σε δειχνει -2 κιλα!!μου λεει για να ξαναρθετε!χαχα!!να του πεις να ξεκινησεις κ με τον αλλον καλο θα είναι...εγω το σκεφτομαι ακομα...μαλλον τελευταια στιγμη θα αποφάσισω!ο γιατρος στο νοσοκομειο κανει 80% καισαρικη...στην αρχη ηθελα κ δε με πειραζε αλλο οσο περναει ο καιρος αλλαζω γνωμη κ αν μου πει οτι δε με παει με φυσιολογικο τοκετο υπαρχει περιπτωση να παω στο ιδιωτικο...ενταξει κοστιζει πολυ αλλα τελικα μαλλον αξιζει...η αλήθεια ειναι οτι πρωτα θα κοιταξω το μωρο εννοειται αν μου πουν οτι μπορω φυσιολογικα θα το προτιμησω γτ θα εχω γρήγορη αναρωσει κ θα μπορω να ξεκινησω την γυμναστικη αμεσως..απλα επειδη ειχα κανει μια μικρη επεμβαση στην καρδια(με σωληνακια οχι κανονικη τομη)ο γιατρος στο δημοσιο φοβαται κ μπορει να μου πει οχι για φυσιολογική...

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

οντως κοριτσια το τεστ ωορρηξιας αν εισαι εγκυος σου δείχνει αλλα δε ξερω ποσο πιο νωρις...αν ειναο να σου δειξει μετα την καθυστερηση θα το ξερεις ηδη!!!

@Ani ani  @Garifalia1 εμενα ο γιατρος μου δινει 2 φωτογραφιες καθε φορα!τωρα στην τελευταια φαινονται λιγο χερακια ποδαρακια!!

εγω εχω σπυρακια....τωρα παλμους στην αρχη ειχε 150 και τωρα εχει 175...οποτε δε ξερω...αυτο με τη βερα εκανα που σου κανει κυκλο κ πανω κατω απλα οι μισοι λενε το ενα οι αλλοι το αλλο!το καλο ειναι οτι μοθ βγηκε ενα κ ενα !το εχω κανει 4 φορες ενα πέρυσι κ τρεις φετος κ μου βγηκε κ τις 4 το ιδιο!!την πρωτη κυκλος την δευτερη πανω κατω κ την τριτη σταματησε!περιεργο ε?

ειδες ποσο αχνα είναι τα δικα μου??και φαντασου οτι εκανα κανονικα ωορρηξια!

χαχα!!τα κραταω γτ ειναι περιργο αυτο με τα τεστ!!νόμιζα οτι εχω καποιο προβλημα!!

εγω εχω φαρδιες μπλουζες οποτε θα αργήσουν λιγο να το δουν!αλλα μου κανει εντυπωση!ιδια κιλα κ κοιλια πως τα καταφερα!πηγα κ στο νοσοκομειο κ με ειδε ο αλλος γιατρος...εχει ζυγαρια που σε δειχνει -2 κιλα!!μου λεει για να ξαναρθετε!χαχα!!να του πεις να ξεκινησεις κ με τον αλλον καλο θα είναι...εγω το σκεφτομαι ακομα...μαλλον τελευταια στιγμη θα αποφάσισω!ο γιατρος στο νοσοκομειο κανει 80% καισαρικη...στην αρχη ηθελα κ δε με πειραζε αλλο οσο περναει ο καιρος αλλαζω γνωμη κ αν μου πει οτι δε με παει με φυσιολογικο τοκετο υπαρχει περιπτωση να παω στο ιδιωτικο...ενταξει κοστιζει πολυ αλλα τελικα μαλλον αξιζει...η αλήθεια ειναι οτι πρωτα θα κοιταξω το μωρο εννοειται αν μου πουν οτι μπορω φυσιολογικα θα το προτιμησω γτ θα εχω γρήγορη αναρωσει κ θα μπορω να ξεκινησω την γυμναστικη αμεσως..απλα επειδη ειχα κανει μια μικρη επεμβαση στην καρδια(με σωληνακια οχι κανονικη τομη)ο γιατρος στο δημοσιο φοβαται κ μπορει να μου πει οχι για φυσιολογική...

ναι εμενα δεν ειναι τοσο αχνη φενεται κανονικα ξανα εκανα και παλι ετσι φενεται καθαροτατα αλλα οχι στοτερμα κοκκινο θα κανω και ενα αυριο κατα το μεσιμερακι να δω αν θα κοκκινησει κι αλλο...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ungry girl είπε:

ναι εμενα δεν ειναι τοσο αχνη φενεται κανονικα ξανα εκανα και παλι ετσι φενεται καθαροτατα αλλα οχι στοτερμα κοκκινο θα κανω και ενα αυριο κατα το μεσιμερακι να δω αν θα κοκκινησει κι αλλο...

Ούτε εμένα μου φαινόταν τέρμα κόκκινο. Η μία άκρη της (στο πλάτος) ήταν πιο ανοιχτό, σαν ξεθωριασμένο κάπως. Αλλά ήταν ξεκάθαρα πιο έντονη από τις προηγούμενες. Πάντως η άχνη, σε εμένα τουλάχιστον, μία έβγαινε και μια δεν έβγαινε μέχρι να δείξει θετικό. Οπότε μάλλον δεν σκουραίνει σταδιακά. Τουλάχιστον όχι σε εμένα. Α και την επόμενη μέρα αμέσως αρνητικό. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , elenakii22 είπε:

οντως κοριτσια το τεστ ωορρηξιας αν εισαι εγκυος σου δείχνει αλλα δε ξερω ποσο πιο νωρις...αν ειναο να σου δειξει μετα την καθυστερηση θα το ξερεις ηδη!!!

@Ani ani  @Garifalia1 εμενα ο γιατρος μου δινει 2 φωτογραφιες καθε φορα!τωρα στην τελευταια φαινονται λιγο χερακια ποδαρακια!!

εγω εχω σπυρακια....τωρα παλμους στην αρχη ειχε 150 και τωρα εχει 175...οποτε δε ξερω...αυτο με τη βερα εκανα που σου κανει κυκλο κ πανω κατω απλα οι μισοι λενε το ενα οι αλλοι το αλλο!το καλο ειναι οτι μοθ βγηκε ενα κ ενα !το εχω κανει 4 φορες ενα πέρυσι κ τρεις φετος κ μου βγηκε κ τις 4 το ιδιο!!την πρωτη κυκλος την δευτερη πανω κατω κ την τριτη σταματησε!περιεργο ε?

ειδες ποσο αχνα είναι τα δικα μου??και φαντασου οτι εκανα κανονικα ωορρηξια!

χαχα!!τα κραταω γτ ειναι περιργο αυτο με τα τεστ!!νόμιζα οτι εχω καποιο προβλημα!!

εγω εχω φαρδιες μπλουζες οποτε θα αργήσουν λιγο να το δουν!αλλα μου κανει εντυπωση!ιδια κιλα κ κοιλια πως τα καταφερα!πηγα κ στο νοσοκομειο κ με ειδε ο αλλος γιατρος...εχει ζυγαρια που σε δειχνει -2 κιλα!!μου λεει για να ξαναρθετε!χαχα!!να του πεις να ξεκινησεις κ με τον αλλον καλο θα είναι...εγω το σκεφτομαι ακομα...μαλλον τελευταια στιγμη θα αποφάσισω!ο γιατρος στο νοσοκομειο κανει 80% καισαρικη...στην αρχη ηθελα κ δε με πειραζε αλλο οσο περναει ο καιρος αλλαζω γνωμη κ αν μου πει οτι δε με παει με φυσιολογικο τοκετο υπαρχει περιπτωση να παω στο ιδιωτικο...ενταξει κοστιζει πολυ αλλα τελικα μαλλον αξιζει...η αλήθεια ειναι οτι πρωτα θα κοιταξω το μωρο εννοειται αν μου πουν οτι μπορω φυσιολογικα θα το προτιμησω γτ θα εχω γρήγορη αναρωσει κ θα μπορω να ξεκινησω την γυμναστικη αμεσως..απλα επειδη ειχα κανει μια μικρη επεμβαση στην καρδια(με σωληνακια οχι κανονικη τομη)ο γιατρος στο δημοσιο φοβαται κ μπορει να μου πει οχι για φυσιολογική...

Όλα αυτά με.τις.βερες.και τα λοιπά δεν τα.πιστευω.η φύση μόνο ξέρει γερό να είναι το παιδάκι μόνο και οποιο φυλο.και να είναι τρέλα θα πάθεις

Λοιπόν εγώ δεν ήθελα συζήτηση ήθελα μόνο φυσιολογικό τοκετό δυστυχώς δεν έκατσε και με.πηρε.πολυ από κάτω αν και τράβηξα αρκετούς πόντους και ξεκίνησα για φυσιολογικό.ψηλα ο μικρός δε γινόταν να περιμένουμε άλλο.με πήρε από κάτω με πείραξε πολύ πάνω από χρόνο το σκεφτόμουν ότι ήθελα και δεν έγινε.ειχε πολλά που πίστευα ότι ήθελα να κάνω και δεν έγιναν . Τώρα που πέρασε ο καιρός δεν με.πειραζει τόσο σε.σημειο.που έλεγα ότι ίσως το.σκεφτομουν να το πάω αμέσως καισαρική αν ποτέ έκανα δεύτερο.η ανάρρωση ήταν δύσκολη όσο.ημουν μέσα μετά μία χαρά μπορούσα να κάνω τα πάντα απλά όχι περισσότερο βάρος από το μωρό και κάποτε με τραβουσε.γυμναστικη ξεκίνησα στην αρχή με αναπνοές και μετά κανονικά στο δίμηνο και ελλειπτικό.τωρα.πια δε βρίσκω χρόνο για γυμναστική .το.μεγαλο μαράζι .

 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , elenakii22 είπε:

οντως κοριτσια το τεστ ωορρηξιας αν εισαι εγκυος σου δείχνει αλλα δε ξερω ποσο πιο νωρις...αν ειναο να σου δειξει μετα την καθυστερηση θα το ξερεις ηδη!!!

@Ani ani  @Garifalia1 εμενα ο γιατρος μου δινει 2 φωτογραφιες καθε φορα!τωρα στην τελευταια φαινονται λιγο χερακια ποδαρακια!!

εγω εχω σπυρακια....τωρα παλμους στην αρχη ειχε 150 και τωρα εχει 175...οποτε δε ξερω...αυτο με τη βερα εκανα που σου κανει κυκλο κ πανω κατω απλα οι μισοι λενε το ενα οι αλλοι το αλλο!το καλο ειναι οτι μοθ βγηκε ενα κ ενα !το εχω κανει 4 φορες ενα πέρυσι κ τρεις φετος κ μου βγηκε κ τις 4 το ιδιο!!την πρωτη κυκλος την δευτερη πανω κατω κ την τριτη σταματησε!περιεργο ε?

ειδες ποσο αχνα είναι τα δικα μου??και φαντασου οτι εκανα κανονικα ωορρηξια!

χαχα!!τα κραταω γτ ειναι περιργο αυτο με τα τεστ!!νόμιζα οτι εχω καποιο προβλημα!!

εγω εχω φαρδιες μπλουζες οποτε θα αργήσουν λιγο να το δουν!αλλα μου κανει εντυπωση!ιδια κιλα κ κοιλια πως τα καταφερα!πηγα κ στο νοσοκομειο κ με ειδε ο αλλος γιατρος...εχει ζυγαρια που σε δειχνει -2 κιλα!!μου λεει για να ξαναρθετε!χαχα!!να του πεις να ξεκινησεις κ με τον αλλον καλο θα είναι...εγω το σκεφτομαι ακομα...μαλλον τελευταια στιγμη θα αποφάσισω!ο γιατρος στο νοσοκομειο κανει 80% καισαρικη...στην αρχη ηθελα κ δε με πειραζε αλλο οσο περναει ο καιρος αλλαζω γνωμη κ αν μου πει οτι δε με παει με φυσιολογικο τοκετο υπαρχει περιπτωση να παω στο ιδιωτικο...ενταξει κοστιζει πολυ αλλα τελικα μαλλον αξιζει...η αλήθεια ειναι οτι πρωτα θα κοιταξω το μωρο εννοειται αν μου πουν οτι μπορω φυσιολογικα θα το προτιμησω γτ θα εχω γρήγορη αναρωσει κ θα μπορω να ξεκινησω την γυμναστικη αμεσως..απλα επειδη ειχα κανει μια μικρη επεμβαση στην καρδια(με σωληνακια οχι κανονικη τομη)ο γιατρος στο δημοσιο φοβαται κ μπορει να μου πει οχι για φυσιολογική...

Και εγω φαρδια φουστανια φοραω κυριως αλλα προς το βραδακι καπως φαινεται η κοιλιτσα! Ειμαι υπερ της φυσιολογικης γεννας για ολες οταν βεβαιως δεν υπαρχει προβλημα με το μωρο..στην περιπτωση συζητησε το με το γιατρο κ αποφασιστε μαζι κ ρωτα και μια δευτερη γνωμη γιατρου αν σε παιρνει..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , alina80 είπε:

Ούτε εμένα μου φαινόταν τέρμα κόκκινο. Η μία άκρη της (στο πλάτος) ήταν πιο ανοιχτό, σαν ξεθωριασμένο κάπως. Αλλά ήταν ξεκάθαρα πιο έντονη από τις προηγούμενες. Πάντως η άχνη, σε εμένα τουλάχιστον, μία έβγαινε και μια δεν έβγαινε μέχρι να δείξει θετικό. Οπότε μάλλον δεν σκουραίνει σταδιακά. Τουλάχιστον όχι σε εμένα. Α και την επόμενη μέρα αμέσως αρνητικό. 

αρα αλινα και σε εσενα θετικο ηταν το αχνο ε? ετσι ειναι και εμενα θα κανω και αυριο να δω αν θα ειναι πιο εντονη ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , rozoulini είπε:

Όλα αυτά με.τις.βερες.και τα λοιπά δεν τα.πιστευω.η φύση μόνο ξέρει γερό να είναι το παιδάκι μόνο και οποιο φυλο.και να είναι τρέλα θα πάθεις

Λοιπόν εγώ δεν ήθελα συζήτηση ήθελα μόνο φυσιολογικό τοκετό δυστυχώς δεν έκατσε και με.πηρε.πολυ από κάτω αν και τράβηξα αρκετούς πόντους και ξεκίνησα για φυσιολογικό.ψηλα ο μικρός δε γινόταν να περιμένουμε άλλο.με πήρε από κάτω με πείραξε πολύ πάνω από χρόνο το σκεφτόμουν ότι ήθελα και δεν έγινε.ειχε πολλά που πίστευα ότι ήθελα να κάνω και δεν έγιναν . Τώρα που πέρασε ο καιρός δεν με.πειραζει τόσο σε.σημειο.που έλεγα ότι ίσως το.σκεφτομουν να το πάω αμέσως καισαρική αν ποτέ έκανα δεύτερο.η ανάρρωση ήταν δύσκολη όσο.ημουν μέσα μετά μία χαρά μπορούσα να κάνω τα πάντα απλά όχι περισσότερο βάρος από το μωρό και κάποτε με τραβουσε.γυμναστικη ξεκίνησα στην αρχή με αναπνοές και μετά κανονικά στο δίμηνο και ελλειπτικό.τωρα.πια δε βρίσκω χρόνο για γυμναστική .το.μεγαλο μαράζι .

 

 

Δεν γινονται ολα οπως τα προγραμματιζουμε αλλα δεν πειραζει! Καλα να μαστε κ να εχουμε υγεια ε??:)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , rozoulini είπε:

Όλα αυτά με.τις.βερες.και τα λοιπά δεν τα.πιστευω.η φύση μόνο ξέρει γερό να είναι το παιδάκι μόνο και οποιο φυλο.και να είναι τρέλα θα πάθεις

Λοιπόν εγώ δεν ήθελα συζήτηση ήθελα μόνο φυσιολογικό τοκετό δυστυχώς δεν έκατσε και με.πηρε.πολυ από κάτω αν και τράβηξα αρκετούς πόντους και ξεκίνησα για φυσιολογικό.ψηλα ο μικρός δε γινόταν να περιμένουμε άλλο.με πήρε από κάτω με πείραξε πολύ πάνω από χρόνο το σκεφτόμουν ότι ήθελα και δεν έγινε.ειχε πολλά που πίστευα ότι ήθελα να κάνω και δεν έγιναν . Τώρα που πέρασε ο καιρός δεν με.πειραζει τόσο σε.σημειο.που έλεγα ότι ίσως το.σκεφτομουν να το πάω αμέσως καισαρική αν ποτέ έκανα δεύτερο.η ανάρρωση ήταν δύσκολη όσο.ημουν μέσα μετά μία χαρά μπορούσα να κάνω τα πάντα απλά όχι περισσότερο βάρος από το μωρό και κάποτε με τραβουσε.γυμναστικη ξεκίνησα στην αρχή με αναπνοές και μετά κανονικά στο δίμηνο και ελλειπτικό.τωρα.πια δε βρίσκω χρόνο για γυμναστική .το.μεγαλο μαράζι .

 

 

εννοείται πως οτι κ αν ειναι θα το αγαπαμε το ιδιο!!!δεν εχουμε προβλημα!!εγω δεν με πειραζει αν μου πουν οτι θα πρεπει να κανω καισαρικη...πριν λιγο καιρο ηθελα απευθειας καισαρικη φαντασου..τωρα σκεφτομαι οτι προτιμώ φυσιολογική γεννα...ειδικα αφου σου κανουν επισκληριδιο κ στην φυσιολογική γτ οχι??εμας βεβαια στο νησι δε κανουν στη φυσιολογική γεννα επισκληριδιο αλλα ενταξει δε πειραζει!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...