Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

καλημερα κοριτσιααααα μου τι κανεται??

εγω εκανα παλι τωρα ενα τεστακι και βγικε το ιδιο με χθες νομιζω αν οχι και λιγο λιγοτερο σκουρα

ας ελπισω να σκουρινει αυριο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

9 ώρες πρίν, Garifalia1 είπε:

Kai emena m dini kai se 3d kathe fora ala i zouzouna auti ti fora evaze ta xeria i girnouse plati. Tora tin vrike na ntrepete axaxaxa

Nai kai ego tis exo xorisnenes ana mina kai tha tis valo se alpoum. Xeris ti metaniosa pou den to ekana ? Na kratao imeroligio kathe mera. Pos ime an exo kati ti niotho pote tin eniosa proti fora tetia pragmata. 

Ναι ωραιο θα ηταν κ αυτο να το σημειωνες ! Δεν πειραζει στο επόμενο! Χιχι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Ungry girl είπε:

καλημερα κοριτσιααααα μου τι κανεται??

εγω εκανα παλι τωρα ενα τεστακι και βγικε το ιδιο με χθες νομιζω αν οχι και λιγο λιγοτερο σκουρα

ας ελπισω να σκουρινει αυριο!

Καλημέρα κ σε εσενα! Αντε να δουμε τα αποτελεσματα απο τα τεστακια!!

Εγω ειμαι δουλεια, και περιμενω να σχολασω στις 4 βεβαια να κανω μια βολτιτσα σε ενα μαγαζι με εκπτωτικα για κανα παντελονακι εγκυμοσυνης για το φθινοπωρο.. αντε κ στα δικα σας τετοια ψωνια χιχι!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Garifalia1 ΠΗΤ 19-24/9/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2. Alekagala ΠΗΤ  18/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!!

3. oneira_glyka ΠΗΤ  23/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

4. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

5. dimitroula30  ΠΗΤ  17/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

6. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

7. elenakii22 ΠΗΤ  22/3/2018!!!

8. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

9. Ani ani   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 1500!!!

10. reniatzo ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 6477!!!

11. Olivia3 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 2500!!!

12. Stalicha ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 1200!!!

13. stalitsa82 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 347!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. giota@ 4/8/2017!!!

2. Vana87 14/8/2017!!!

3. alina80 15/8/2017!!!

4. λουπιτα 20/8/2017!!!

5. orianna  20/8/2017!!!

6. linaa  23/8/2017!!!

7. caramel_83  25-28/8/2017!!!

8. Vila 28/8/2017!!!

9. Nati85 29/8/2017!!!

10. μπουμπού92 3/9/2017!!!

11. Koulouri 3/9/2017!!!

12. marillia  4/9/2017!!!

13. Farmakotriftena 7/9/2017!!!

14. Μαρθα Κ 11/9/2017!!!

15. andrianni  12/9/2017!!!

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

 

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε? εγω εχω πεθανει στην δουλεια 13-14 ωρες καθε μερα, ειδα τα ευχαριστα στα γρηγορα @stalitsa82 Συγχαρητηρια κοριτσι μου , ολα καλα να πανε

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 27 λεπτά , Ani ani είπε:

Καλημέρα κ σε εσενα! Αντε να δουμε τα αποτελεσματα απο τα τεστακια!!

Εγω ειμαι δουλεια, και περιμενω να σχολασω στις 4 βεβαια να κανω μια βολτιτσα σε ενα μαγαζι με εκπτωτικα για κανα παντελονακι εγκυμοσυνης για το φθινοπωρο.. αντε κ στα δικα σας τετοια ψωνια χιχι!!!

Να πας να το χαρεις οσο μπορεις!!!!:-D

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα έχεις απάντηση κοπέλα μου;

Εγώ είπα απλά χοριακη .και θυμάμαι ότι νόμιζε ήμουν μικρή και δεν το ήθελα και όταν βγήκε θετικό το.ελεγε αγχωμενη χαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Ani ani είπε:

Καλημέρα κ σε εσενα! Αντε να δουμε τα αποτελεσματα απο τα τεστακια!!

Εγω ειμαι δουλεια, και περιμενω να σχολασω στις 4 βεβαια να κανω μια βολτιτσα σε ενα μαγαζι με εκπτωτικα για κανα παντελονακι εγκυμοσυνης για το φθινοπωρο.. αντε κ στα δικα σας τετοια ψωνια χιχι!!!

Καλημερα! Ριξε μια ματια και στα h&m καποια στιγμη!εχει εγκυμοσυνης οικονομικα ρουχα και πολλα παιδικα και για μωρακια θα ξετερλαθεις!!!

πρίν από 46 λεπτά , Vana87 είπε:

Αρνητικη η χοριακη κοριτσια. 

Λυπαμαι vana μου!οσο μπορεις μην στεναχωριεσαι!!παμε για τον επομενο μηνα!!!θα το κανουμε το δευτερο που θα παει!!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Nati85 είπε:

Καλημερα! Ριξε μια ματια και στα h&m καποια στιγμη!εχει εγκυμοσυνης οικονομικα ρουχα και πολλα παιδικα και για μωρακια θα ξετερλαθεις!!!

Λυπαμαι vana μου!οσο μπορεις μην στεναχωριεσαι!!παμε για τον επομενο μηνα!!!θα το κανουμε το δευτερο που θα παει!!

@Nati85 εκει θα παω εχει καλη ποιοτητα και τωρα στις τελευταιες εκπτωσεις συμφερει μιας και ειναι απο τα τελευταια μου ψωνια!! Μετα προτεραιοτητα το μπεμπε να μαζεψουμε τιποτα!Οσο για τα παιδικα τους ειναι οντως τρελα!!!Εσυ πως εισαι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Ungry girl είπε:

καλημερα κοριτσιααααα μου τι κανεται??

εγω εκανα παλι τωρα ενα τεστακι και βγικε το ιδιο με χθες νομιζω αν οχι και λιγο λιγοτερο σκουρα

ας ελπισω να σκουρινει αυριο!

Το εκανες την ιδια ωρα με χτες?το πρωι δεν ανεβαινει πολυ η lh λεει μεσα.καλυτερα το μεσημερακι να κανεις και γενικα την ιδια ωρα περιπου καθε μερα.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Το εκανες την ιδια ωρα με χτες?το πρωι δεν ανεβαινει πολυ η lh λεει μεσα.καλυτερα το μεσημερακι να κανεις και γενικα την ιδια ωρα περιπου καθε μερα.

οχι δεν το εκανα την ιδια ωρα εχθες εκανα 2 το μεσιμερι και 6 το απογευμα περιπου σημερα γυρο σις 11 αλλα αν ειναι να το κανω γυρο στις 3 καθε μερα καλητερα ε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Nati85 είπε:

Καλημερα! Ριξε μια ματια και στα h&m καποια στιγμη!εχει εγκυμοσυνης οικονομικα ρουχα και πολλα παιδικα και για μωρακια θα ξετερλαθεις!!!

Λυπαμαι vana μου!οσο μπορεις μην στεναχωριεσαι!!παμε για τον επομενο μηνα!!!θα το κανουμε το δευτερο που θα παει!!

Ενταξει λιγο χαλια ειμαι αλλα μεχρι αυριο θα μου περασει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ani ani είπε:

@Nati85 εκει θα παω εχει καλη ποιοτητα και τωρα στις τελευταιες εκπτωσεις συμφερει μιας και ειναι απο τα τελευταια μου ψωνια!! Μετα προτεραιοτητα το μπεμπε να μαζεψουμε τιποτα!Οσο για τα παιδικα τους ειναι οντως τρελα!!!Εσυ πως εισαι??

Μπραβο το ιδιο λεμε!χαχαΝαι εχει πολυ ωραια παιδικα και για μωρακια εχει.τωρα εχουμε μια καρτα μελους απο ενα αλλο καταστημα και περνουμε απο εκει αλλα παλια επαιρνα συχνα!

Εγω ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας την κυριακη καναμε τις προσπαθειες μας και περιμενουμε.αν και δεν θα γινει κατι λογο αυξημενης tsh.με πιανουν οι μαυρες μου μερικες φορες αλλες ειμαι καλα ξερεις τωρα!!χαχαχα!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Nati85 είπε:

Μπραβο το ιδιο λεμε!χαχαΝαι εχει πολυ ωραια παιδικα και για μωρακια εχει.τωρα εχουμε μια καρτα μελους απο ενα αλλο καταστημα και περνουμε απο εκει αλλα παλια επαιρνα συχνα!

Εγω ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας την κυριακη καναμε τις προσπαθειες μας και περιμενουμε.αν και δεν θα γινει κατι λογο αυξημενης tsh.με πιανουν οι μαυρες μου μερικες φορες αλλες ειμαι καλα ξερεις τωρα!!χαχαχα!

Ενταξει τουλαχιστον ετσι βρισκεις τις καλες σου μέρες! Αν οχι αυτος ο μήνας ευχομαι τον επομενο να τα καταφερετε!! :) ποτε δεν ξερεις βεβαια....χιχι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...