Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου δε σας έχω ξεχάσει, διάβασα όλες τις ευχές σας και σας ευχαριστώ οοοολες τόσο πολύ!!!! Ο γιατρός μου λείπει και επιστρέφει Δευτέρα οπότε θα δω τι θα κάνω .

Χάθηκα γιατί με τη μετακόμιση γίνεται χαμός αν κι εγώ κάνω πολύ ψιλά πράγματα , αφήστε που έχουν αρχίσει να με πιάνουν κάτι υπνηλιες το μεσημέρι κυρίως και δεν μπορώ να ξυπνήσω με τίποτα και μετά το βράδυ βρυκολακιαζω!

@Vana87 & @orianna μου δε το βάζουμε κάτω, συνεχίζουμε ακάθεκτες σαν να είναι ο πρώτος μήνας! Καταλαβαίνω πολύ καλά την απογοήτευση ,αλλά εγώ τις τελευταίες φορές αυτό έλεγα στον εαυτό μου για να μη με πιάνει το άγχος ότι περνάει ο καιρός και τίποτα δε γίνεται κτλ. 

Στο κάτω κάτω εκείνο ξέρει πότε θα έρθει.Και δε σας μιλαω αυτή τη στιγμή εκ του ασφαλούς, είναι τόσο νωρίς για μένα που δεν ξέρω τι με ξημερώνει και αυτό είναι μεγάλο άγχος...

Αλλά κάθε φάση έχει και τη γλύκα της!! Σας φιλώ και σας σκέφτομαι όλες!! Πιθανόν να μην μπορώ να μπαίνω πολύ συχνά αυτές τις μέρες , αν έχω νεακια θα σας ενημερώσω! 

 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 hour ago, Ani ani είπε:

Εχουμε ακριβως το ιδιο 59,50 κιολας χθες βραδυ ομως μ εμεινε μονο ενα τζιν πολυ ελαστικο κ 2 σορτσακια για αυτο κ τονεχω ριξει στα φορεματα! Σωτηρια!!!! Καλα λες για το ιντερνετ δεν το σκεφτηκα!!

Ναι μια χαρα τα βολεψες!!

Εγω εγκυμοσυνης πηρα ενα τζιν και ενα κολαν απο το μαγαζι που λεγαμε.το καλοκαιρι φορουσα φορεματα πολλα αυτα που ειχα βασικα και πηρα αλλα πεδιλα γιατι με ενοχλουσαν αυτα που ειχα.δεν με ενοιαζε να διαγραφεται η κοιλια μου γι αυτο και φορουσα οτι μπλουζες ειχα και οτι φορμες ειχα.γενικα δεν φοραω στενα ρουχα και ετσι βολευτικα με αυτα!

πρίν από 38 λεπτά , orianna είπε:

μην με περιμενετε αλλο... αδιαθετησα το πρωι...μια μερα νωριτερα...

Ξερω απογοητευτικες.ε δεν ειναι τελικα να δινουμε σημασια στα συμπτωματα τι να πω!παμε για την επομενη φορα!!θα κανετε και τις εξετασεις και μεχρι τα χριστουγεννα θα εισαι εγκυος!!ποσες μερες απο το θετικο τεστ σου ηρθε?

2 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Εμενα παντος εχθες και σημερα ειναι αχνο το ιδιο τωρα αυριο ισως να ειναι εντονοτερο αλλα σε καλο δρομο παμε τα χρησιμοποιήσεις πολυ καιρο εσυ?

Εμεις λεγαμε να ξεκινησουμε να προσπαθουμε περυσι το καλοκαιρι και ειχα παραγγειλει.προσπαθησαμε 1 με 2 φορες αλλα τελικα λογω καποιων γεγονοτων σταματησαμε την προσπαθεια.μετα ειχα και μια μεγαλη καθυστερηση 60 μερες απο μια κυστη και αρχες του χρονου οταν ξεμπερδεψα και απο την κυστη φεβρουαριο μαρτιο ξαναρχισαμε.τα χρησιμοποιω καιρο και ετσι εχω μαθει τις γραμμες τους σε σχεση με τον κυκλο μου σιγα σιγα θα τα μαθεις και εσυ.ευχομαι βεβαια να μην χρειαστει και αυτη την φορα να μεινεις εγκυουλα!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , stalitsa82 είπε:

Κοριτσάκια μου δε σας έχω ξεχάσει, διάβασα όλες τις ευχές σας και σας ευχαριστώ οοοολες τόσο πολύ!!!! Ο γιατρός μου λείπει και επιστρέφει Δευτέρα οπότε θα δω τι θα κάνω .

Χάθηκα γιατί με τη μετακόμιση γίνεται χαμός αν κι εγώ κάνω πολύ ψιλά πράγματα , αφήστε που έχουν αρχίσει να με πιάνουν κάτι υπνηλιες το μεσημέρι κυρίως και δεν μπορώ να ξυπνήσω με τίποτα και μετά το βράδυ βρυκολακιαζω!

@Vana87 & @orianna μου δε το βάζουμε κάτω, συνεχίζουμε ακάθεκτες σαν να είναι ο πρώτος μήνας! Καταλαβαίνω πολύ καλά την απογοήτευση ,αλλά εγώ τις τελευταίες φορές αυτό έλεγα στον εαυτό μου για να μη με πιάνει το άγχος ότι περνάει ο καιρός και τίποτα δε γίνεται κτλ. 

Στο κάτω κάτω εκείνο ξέρει πότε θα έρθει.Και δε σας μιλαω αυτή τη στιγμή εκ του ασφαλούς, είναι τόσο νωρίς για μένα που δεν ξέρω τι με ξημερώνει και αυτό είναι μεγάλο άγχος...

Αλλά κάθε φάση έχει και τη γλύκα της!! Σας φιλώ και σας σκέφτομαι όλες!! Πιθανόν να μην μπορώ να μπαίνω πολύ συχνά αυτές τις μέρες , αν έχω νεακια θα σας ενημερώσω! 

 

@stalitsa82 πολύ ωραία συμβουλή! Να μη σκεφτόμαστε τα παλιά κ μας παίρνει από κάτω.κάθε μήνας σαν πρώτη φορά.νομίζω θα με βοηθήσει! Θα περιμένουμε νέα σου...αλλά όλα καλά θα πάνε!

@orianna  νομίζω ούτε αυτό το μήνα πρέπει να μετρήσεις γιατί είχατε μόνο μία επαφή κ επαθες κ μύκητες.βέβαια κάντε κ τις εξετάσεις κ συνεχίζετε...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Nati85 είπε:

Εγω εγκυμοσυνης πηρα ενα τζιν και ενα κολαν απο το μαγαζι που λεγαμε.το καλοκαιρι φορουσα φορεματα πολλα αυτα που ειχα βασικα και πηρα αλλα πεδιλα γιατι με ενοχλουσαν αυτα που ειχα.δεν με ενοιαζε να διαγραφεται η κοιλια μου γι αυτο και φορουσα οτι μπλουζες ειχα και οτι φορμες ειχα.γενικα δεν φοραω στενα ρουχα και ετσι βολευτικα με αυτα!

Ξερω απογοητευτικες.ε δεν ειναι τελικα να δινουμε σημασια στα συμπτωματα τι να πω!παμε για την επομενη φορα!!θα κανετε και τις εξετασεις και μεχρι τα χριστουγεννα θα εισαι εγκυος!!ποσες μερες απο το θετικο τεστ σου ηρθε?

Εμεις λεγαμε να ξεκινησουμε να προσπαθουμε περυσι το καλοκαιρι και ειχα παραγγειλει.προσπαθησαμε 1 με 2 φορες αλλα τελικα λογω καποιων γεγονοτων σταματησαμε την προσπαθεια.μετα ειχα και μια μεγαλη καθυστερηση 60 μερες απο μια κυστη και αρχες του χρονου οταν ξεμπερδεψα και απο την κυστη φεβρουαριο μαρτιο ξαναρχισαμε.τα χρησιμοποιω καιρο και ετσι εχω μαθει τις γραμμες τους σε σχεση με τον κυκλο μου σιγα σιγα θα τα μαθεις και εσυ.ευχομαι βεβαια να μην χρειαστει και αυτη την φορα να μεινεις εγκυουλα!

Ευχαριστω μακαριι!!! Αν και δυσκολο το βλεπω για να μην ερχεται τοσο.καιρο εχει χασει το δρομο..

Αλλα και σε εσενα συγουρα θα ερθει συντομα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια επειδή με τρώει καιρό κ από Σεπτέμβρη θα πάω σε ενδοκ.σας στέλνω τα αποτελ.απο ινσουλίνη μετά από 75γρ.γλυκόζης.ο γυναικ.μου είχε πει οτι δεν έχω αντίσταση.όποια ξέρει κ έχει κάνει ας μου πει τη γνώμη της...

10.5 πριν τη γλυκόζη

64.5 μετα απο 60λεπτά απο τη γλυκ.

43 μετα από 120 λεπτα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια που αδιαθετήσατε, καταλαβαίνω, αλλά δεν το βάζουμε κάτω.

Κορίτσια. Μην σκεφτόμαστε αρνητικά. Το ασυνείδητο μας αντιδρά μόνο σε θετικά ερεθίσματα και μάλιστα καταφατικά. Η σκέψη πρέπει να είναι "θα μείνω έγκυος". Μονο έτσι ο οργανισμός μας θα πάρει το μήνυμα και θα κάνει ότι πρέπει να κάνει. Αν λέμε ότι "δεν θα μείνω ποτέ έγκυος" παίρνει το μήνυμα ότι δεν...σαν αυτοεκπληρούμενη προφητεία. Θα τα καταφέρουμε όλες! Ποντάρω όλα μου τα λεφτά σε αυτό (εντάξει, δεν έχω και πολλά αλλά δεν έχει σημασία). Όλες θα τα καταφέρουμε. Απλώς πρέπει να το λέμε συνέχεια στον εαυτό μας μέχρι να το πιστέψουμε. "Fake it till you make it" λένε οι Αμερικανοί. Πρέπει να σβήσουμε απο το μυαλό μας το φόβο ότι δεν θα τα καταφέρουμε και να τον αντικαταστήσουμε με την πεποίθηση ότι θα τα καταφέρουμε. Και θα γίνει. Αν λέγαμε σε ένα παιδάκι συνέχεια ότι δεν θα μάθει ποτέ ποδήλατο τι θα συνέβαινε; Θα το πίστευε και δεν θα τα κατάφερνε. Για αυτό του λέμε συνέχεια "Μπορείς να το κάνεις". Και τελικά όλα τα παιδιά μαθαίνουν. Άλλο πιο γρήγορα, άλλο πιο αργά, κάποια με βοηθητικές. Αλλά όλα μαθαίνουν. Έτσι όλες θα κάνουμε παιδάκι. Αρκεί να το πιστέψουμε (και φυσικά να κάνουμε και σεξ...). 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Κοριτσάκια που αδιαθετήσατε, καταλαβαίνω, αλλά δεν το βάζουμε κάτω.

Κορίτσια. Μην σκεφτόμαστε αρνητικά. Το ασυνείδητο μας αντιδρά μόνο σε θετικά ερεθίσματα και μάλιστα καταφατικά. Η σκέψη πρέπει να είναι "θα μείνω έγκυος". Μονο έτσι ο οργανισμός μας θα πάρει το μήνυμα και θα κάνει ότι πρέπει να κάνει. Αν λέμε ότι "δεν θα μείνω ποτέ έγκυος" παίρνει το μήνυμα ότι δεν...σαν αυτοεκπληρούμενη προφητεία. Θα τα καταφέρουμε όλες! Ποντάρω όλα μου τα λεφτά σε αυτό (εντάξει, δεν έχω και πολλά αλλά δεν έχει σημασία). Όλες θα τα καταφέρουμε. Απλώς πρέπει να το λέμε συνέχεια στον εαυτό μας μέχρι να το πιστέψουμε. "Fake it till you make it" λένε οι Αμερικανοί. Πρέπει να σβήσουμε απο το μυαλό μας το φόβο ότι δεν θα τα καταφέρουμε και να τον αντικαταστήσουμε με την πεποίθηση ότι θα τα καταφέρουμε. Και θα γίνει. Αν λέγαμε σε ένα παιδάκι συνέχεια ότι δεν θα μάθει ποτέ ποδήλατο τι θα συνέβαινε; Θα το πίστευε και δεν θα τα κατάφερνε. Για αυτό του λέμε συνέχεια "Μπορείς να το κάνεις". Και τελικά όλα τα παιδιά μαθαίνουν. Άλλο πιο γρήγορα, άλλο πιο αργά, κάποια με βοηθητικές. Αλλά όλα μαθαίνουν. Έτσι όλες θα κάνουμε παιδάκι. Αρκεί να το πιστέψουμε (και φυσικά να κάνουμε και σεξ...). 

Συμφωνώ απόλυτα αλλά το ξεχνάω να το εφαρμόσω! Έχω διαβάσει κ το σχετικό βιβλίο αρκετές φορές για να το εμπεδώσω!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nati85 είπε:

Εγω εγκυμοσυνης πηρα ενα τζιν και ενα κολαν απο το μαγαζι που λεγαμε.το καλοκαιρι φορουσα φορεματα πολλα αυτα που ειχα βασικα και πηρα αλλα πεδιλα γιατι με ενοχλουσαν αυτα που ειχα.δεν με ενοιαζε να διαγραφεται η κοιλια μου γι αυτο και φορουσα οτι μπλουζες ειχα και οτι φορμες ειχα.γενικα δεν φοραω στενα ρουχα και ετσι βολευτικα με αυτα!

Ξερω απογοητευτικες.ε δεν ειναι τελικα να δινουμε σημασια στα συμπτωματα τι να πω!παμε για την επομενη φορα!!θα κανετε και τις εξετασεις και μεχρι τα χριστουγεννα θα εισαι εγκυος!!ποσες μερες απο το θετικο τεστ σου ηρθε?

Εμεις λεγαμε να ξεκινησουμε να προσπαθουμε περυσι το καλοκαιρι και ειχα παραγγειλει.προσπαθησαμε 1 με 2 φορες αλλα τελικα λογω καποιων γεγονοτων σταματησαμε την προσπαθεια.μετα ειχα και μια μεγαλη καθυστερηση 60 μερες απο μια κυστη και αρχες του χρονου οταν ξεμπερδεψα και απο την κυστη φεβρουαριο μαρτιο ξαναρχισαμε.τα χρησιμοποιω καιρο και ετσι εχω μαθει τις γραμμες τους σε σχεση με τον κυκλο μου σιγα σιγα θα τα μαθεις και εσυ.ευχομαι βεβαια να μην χρειαστει και αυτη την φορα να μεινεις εγκυουλα!

5 του μηνα ειχα θετικο τεστ...


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , orianna είπε:

5 του μηνα ειχα θετικο τεστ...

Καταλαβα μπορει να εγινε την ιδια μερα ωορρηξια. Σε βλεπω πεσμενη η ειναι ιδεα μου?παντως δεν προσπαθείτε πολυ καιρο εγω πιστευω μεχρι τα χριστουγεννα θα μεινεις εγκυος εδω θα ειμαι που θα μας το πεις!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , orianna είπε:

5 του μηνα ειχα θετικο τεστ...

Οπότε ωορρηξία μπορεί να έκανες και την ίδια μέρα. Ή την επόμενη. Οπότε μέσα στα προβλεπόμενα ήρθε η περίοδος. Το σημαντικό είναι ότι αυτό το κομμάτι λειτουργεί σωστά και έστρωσε ο κύκλος. Είχες και την ατυχία με τους μύκητες, και δεν προσπαθήσατε πολύ. Δεν μετράει αυτός μήνας. Πάμε δυνατά για τον επόμενο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 26 λεπτά , alina80 είπε:

Κοριτσάκια που αδιαθετήσατε, καταλαβαίνω, αλλά δεν το βάζουμε κάτω.

Κορίτσια. Μην σκεφτόμαστε αρνητικά. Το ασυνείδητο μας αντιδρά μόνο σε θετικά ερεθίσματα και μάλιστα καταφατικά. Η σκέψη πρέπει να είναι "θα μείνω έγκυος". Μονο έτσι ο οργανισμός μας θα πάρει το μήνυμα και θα κάνει ότι πρέπει να κάνει. Αν λέμε ότι "δεν θα μείνω ποτέ έγκυος" παίρνει το μήνυμα ότι δεν...σαν αυτοεκπληρούμενη προφητεία. Θα τα καταφέρουμε όλες! Ποντάρω όλα μου τα λεφτά σε αυτό (εντάξει, δεν έχω και πολλά αλλά δεν έχει σημασία). Όλες θα τα καταφέρουμε. Απλώς πρέπει να το λέμε συνέχεια στον εαυτό μας μέχρι να το πιστέψουμε. "Fake it till you make it" λένε οι Αμερικανοί. Πρέπει να σβήσουμε απο το μυαλό μας το φόβο ότι δεν θα τα καταφέρουμε και να τον αντικαταστήσουμε με την πεποίθηση ότι θα τα καταφέρουμε. Και θα γίνει. Αν λέγαμε σε ένα παιδάκι συνέχεια ότι δεν θα μάθει ποτέ ποδήλατο τι θα συνέβαινε; Θα το πίστευε και δεν θα τα κατάφερνε. Για αυτό του λέμε συνέχεια "Μπορείς να το κάνεις". Και τελικά όλα τα παιδιά μαθαίνουν. Άλλο πιο γρήγορα, άλλο πιο αργά, κάποια με βοηθητικές. Αλλά όλα μαθαίνουν. Έτσι όλες θα κάνουμε παιδάκι. Αρκεί να το πιστέψουμε (και φυσικά να κάνουμε και σεξ...). 

Εχεις απολυτο δικιο! 


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι κορίτσι μου @orianna μην πέφτεις είσαι μικρή και δεν προσπαθείτε καιρό. Όπως και@Vana87 πόσο καιρό προσπαθείτε; Είναι το δεύτερο, σωστά; Κι εσύ μικρούλα.

Κορίτσια μου δεν πέφτουμε, ωραία τα λέει η @alina80. Σεξ σεξ και πάλι σεξ :)

  • Μου αρέσει 2

kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , alina80 είπε:

Κοριτσάκια που αδιαθετήσατε, καταλαβαίνω, αλλά δεν το βάζουμε κάτω.

Κορίτσια. Μην σκεφτόμαστε αρνητικά. Το ασυνείδητο μας αντιδρά μόνο σε θετικά ερεθίσματα και μάλιστα καταφατικά. Η σκέψη πρέπει να είναι "θα μείνω έγκυος". Μονο έτσι ο οργανισμός μας θα πάρει το μήνυμα και θα κάνει ότι πρέπει να κάνει. Αν λέμε ότι "δεν θα μείνω ποτέ έγκυος" παίρνει το μήνυμα ότι δεν...σαν αυτοεκπληρούμενη προφητεία. Θα τα καταφέρουμε όλες! Ποντάρω όλα μου τα λεφτά σε αυτό (εντάξει, δεν έχω και πολλά αλλά δεν έχει σημασία). Όλες θα τα καταφέρουμε. Απλώς πρέπει να το λέμε συνέχεια στον εαυτό μας μέχρι να το πιστέψουμε. "Fake it till you make it" λένε οι Αμερικανοί. Πρέπει να σβήσουμε απο το μυαλό μας το φόβο ότι δεν θα τα καταφέρουμε και να τον αντικαταστήσουμε με την πεποίθηση ότι θα τα καταφέρουμε. Και θα γίνει. Αν λέγαμε σε ένα παιδάκι συνέχεια ότι δεν θα μάθει ποτέ ποδήλατο τι θα συνέβαινε; Θα το πίστευε και δεν θα τα κατάφερνε. Για αυτό του λέμε συνέχεια "Μπορείς να το κάνεις". Και τελικά όλα τα παιδιά μαθαίνουν. Άλλο πιο γρήγορα, άλλο πιο αργά, κάποια με βοηθητικές. Αλλά όλα μαθαίνουν. Έτσι όλες θα κάνουμε παιδάκι. Αρκεί να το πιστέψουμε (και φυσικά να κάνουμε και σεξ...). 

Αααα εσύ τα λες πολύ ωραία! Τι επαγγελεσαι αν επιτρέπεται; (κάτι με ανθρωπιστικές επιστήμες; ) Μιλάς πολύ σωστά.  Απλά όταν βιώνουμε επί μήνες την αποτυχία, κάπου έρχεται η απογοήτευση.... η  απαισιοδοξία και μας τραβά απ'το μανίκι, κάθε τόσο...! Και ειδικά για κορίτσια που είχαν πρώτη φορά περίεργα συμπτώματα και το πίστεψαν. 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Αααα εσύ τα λες πολύ ωραία! Τι επαγγελεσαι αν επιτρέπεται; (κάτι με ανθρωπιστικές επιστήμες; ) Μιλάς πολύ σωστά.  Απλά όταν βιώνουμε επί μήνες την αποτυχία, κάπου έρχεται η απογοήτευση.... η  απαισιοδοξία και μας τραβά απ'το μανίκι, κάθε τόσο...! Και ειδικά για κορίτσια που είχαν πρώτη φορά περίεργα συμπτώματα και το πίστεψαν. 

Δεν πρέπει γιατί μπλοκαρουμε οι ίδιες τον εαυτό μας. Δημοσιογράφος είμαι, επικοινωνιολογια.εχω σπουδάσει. Μπορείς να το πει και "ανθρωπιστικό" (χαχα). 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Δεν πρέπει γιατί μπλοκαρουμε οι ίδιες τον εαυτό μας. Δημοσιογράφος είμαι, επικοινωνιολογια.εχω σπουδάσει. Μπορείς να το πει και "ανθρωπιστικό" (χαχα). 

Σχετιζεσαι!

Εγώ είχα διαβάσει πρόσφατα το "όταν η ψυχή λέει όχι " είναι για την υπογονιμότητα. Αναφέρεται έντονα στο κομμάτι του stress .  Στην πράξη ομως, δε ξέρω πως πετυχαίνεις να κάνεις θετικές σκέψεις. Νομίζω πως όταν έρχεται η περίοδος βιώνουμε όλες ένα μικρουουλι "πένθος" μια απογοήτευση και ένα φόβο ότι υπάρχει κάποιο οργανικό πρόβλημα που θα βρεθεί εμπόδιο στο στόχο μας. 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...