Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

εχω διαβασει οτι η εμφυτευση γινεται την 6-12 μερα μετα την γονιμοποιηση, σου ευχομαι πραγματικα να ειναι αυτο, παντως να παρεις τηλ και να μας πεις και τι σου ειπε

Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 ευχομαι κι εγώ, ευαίσθητο στήθος έχω αρκετές ημέρες παντος και πρισμένο και κατι πονάκια ελαφρά, ελπίζω να μην είναι ιδέα μου ή συμπτώματα περιόδου.. 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Alekagala είπε:

@sonia@ αν το πορτ Μπεμπέ σας εχει ειδικές ζώνες για αυτοκινητο ναι φυσικα να ειναι εκει....  Αλλιως μονο το κάθισμα το αβγό που λεμε.  Και στα δυο μου παιδιά επειδη οδηγούσα μονη μου ειχα παραγγείλει τις ειδικές ζώνες για το πορτ Μπεμπέ και ετσι δεν ειχα κανενα προβλημα....  Τωρα σε αυτο το σπορι επειδη δε θα χωράνε δυο μεγαλα καρεκλακια και το πορτμπεμπε πισω θα το εχω στο αβγό του

Αλέκα μου ευχαριστώ για την απάντηση όχι δεν έχει ζώνες μόλις το κοίταξα δεν το ήξερα αυτό για τις ζώνες τοτε λογικά και εγώ το αυγο θα πάρω να την βάλω που το έχω ηδη ελπίζω να μην πιαστει

  • Μου αρέσει 1

3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 hours ago, caramel_83 είπε:

Καλημερα παρεουλα, εγω συνεχιζω υγρα με καφε μαζι, αιμα δεν ξερω ποτε θα ερθει, περιμενω να καθαρισω και να παω στον γιατρο:roll:

@Μαρθα Κ πολυ καλα θα κανεις κοριτσι μου να το κοψεις, θα κανεις πολυ καλο στον οργανισμο σου:)

@andrianni κοπελα μου μην απογοητευεσαι, ποσο καιρο προσπαθειτε?

Πώς να μην απογοητεύομαι;δεν μπορώ άλλο να το διαχειριστώ.δεν μπορώ να χαρώ κ το παιδάκι που έχω γιατί η διαθεσή μου είναι σχεδόν καταθλιπτική!είναι πάνω από 2,5 χρόνια.τους τελευταίους 10 μήνες με παρακολουθεί άλλος γιατρός πιο συστηματικά γιατί ο πρώτος ήταν απλά αισιόδοξος ότι θα προκύψει.θα σας ενημερώσω για τα αποτελέσματα της σαλπιγγογραφίας.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Οχι αγαπη μου μη σε περνει απο κατω...  Προσπαθησε να χαρείς το παιδάκι σου που μεγαλώνει και χάνεις τις στιγμες του.... Οσο το μυαλο σου ειναι κολλημένο "πρεπει να κανω παιδί" να ξερεις σπορακι δε θα ερχεται λογω του υπερβολικόυ σου άγχους.... Γινε πιο ενεργό και αισιόδοξο μελος στη ζωη και στις επιτυχίες του παιδιού σου και ολα θα αλλάξουν θα δεις.... Αλλαξε συνηθιες,  αλλαξε τα μαλλια σου,  αλλαξε ριχταρια στους καναπές,  πέτα το καταθλιπτικό σου εαυτο και βρες εκεινη την ομορφη και χαμογελαστή κοπελα γεμάτη ζωντάνια που ησουν πριν λιγα χρονια.....  Πριν καταλήξεις στα φαρμακα γιατι μετα δεν εχει γυρισμό..... 

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alekagala είπε:

Οχι αγαπη μου μη σε περνει απο κατω...  Προσπαθησε να χαρείς το παιδάκι σου που μεγαλώνει και χάνεις τις στιγμες του.... Οσο το μυαλο σου ειναι κολλημένο "πρεπει να κανω παιδί" να ξερεις σπορακι δε θα ερχεται λογω του υπερβολικόυ σου άγχους.... Γινε πιο ενεργό και αισιόδοξο μελος στη ζωη και στις επιτυχίες του παιδιού σου και ολα θα αλλάξουν θα δεις.... Αλλαξε συνηθιες,  αλλαξε τα μαλλια σου,  αλλαξε ριχταρια στους καναπές,  πέτα το καταθλιπτικό σου εαυτο και βρες εκεινη την ομορφη και χαμογελαστή κοπελα γεμάτη ζωντάνια που ησουν πριν λιγα χρονια.....  Πριν καταλήξεις στα φαρμακα γιατι μετα δεν εχει γυρισμό..... 

Σ ευχαριστώ.θα προσπαθήσω!με το καλό το μωράκι σου!!!

7 hours ago, sonia@ είπε:

Αλέκα μου ευχαριστώ για την απάντηση όχι δεν έχει ζώνες μόλις το κοίταξα δεν το ήξερα αυτό για τις ζώνες τοτε λογικά και εγώ το αυγο θα πάρω να την βάλω που το έχω ηδη ελπίζω να μην πιαστει

Μην ανησυχείς δεν θα πιαστεί.θα είναι ασφαλής σε αυτό και λογικά θα κοιμάται στο ταξίδι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@andrianni μου Συμφωνώ απολυτα ε τημ Αλέκα κάνε πραγματα για σένα και το μωρο θα ερθει να ξέρεις το άγχος δεν σε βοηθά και όπως είπε και η Αλέκα χάνεις πολύ όμορφες στιγμές..ελπίζω να ερθει γρήγορα και θέλω να σε ακούω μάλλον να διαβάζω οτι είσαι μια χαρά κάθε πρωί που ξυπνάς να λες όλα αυτά τα υπέροχα πραγματα που εχεις στην ζωή σου...


3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια σας και χρονια μας πολλα!!!!  Τι θα κανετε σημερα? Εμεις σιγουρα θα παμε παρελαση να χαζέψουμε και λιγο και μαλλον σε καμια ταβερνουλα για ψαράκι το οποιο σιχαινομαι!!! Τα μικρα σιγουρα θα θελουν παιδότοπο και κούνιες αλλα σημερα λογω αργίας θα γινεται παντου χαμός! 

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια και χρονια πολλα!!

τι κανετε?εγω καλα ειμαι χθες ηρθε κανονικα το αιμα στην ωρα του, οποτε τωρα περιμενω να τελειωσει και παω στον γιατρο για παπ και εξετασεις να δω που βρισκομαι :-D

@Papaki@ τι εγινε μιλησες με τον γιατρο?τι σου ειπε?

@andrianni κοριτσι μου γιατι σε παιρνει τοοοσο απο κατω?οσο πιο πολυ το πιεζεις τοσο δεν θα ερχεται, εχει δικιο σε αυτα που ειπε η alekagala, απολαυσε τον ερωτα με τον αντρα σου, απολαυσε τις καθημερινες στιγμες με το παιδακι σου και θα ερθει και το δευτερο

@Alekagala καλα να περασετε κοριτσι μου, κι εγω το σιχαινομαι το ψαρι δεν μου αρεσει :?

@Μαρθα Κ  @Wannabemommy 27και @elenakii22 τι εγινε κοριτσια μου ειχαμε κανενα νεο?

Αλλαζω και το πινακακι, οτι ειναι πειτε μου να  το διορθωσω 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2.baia5582 ΠΗΤ 1/7/2017  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

3. mammylicious ΠΗΤ  29/7/2017 - 1/8/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

4. leta87 ΠΗΤ  10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

6. Garifalia1 ΠΗΤ 19-24/9/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

7. Alekagala ΠΗΤ  18/10/2017!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. alexaeua 27/2/2017!!!

2. Μαρθα Κ 13/3/2017!!!

3. gianna81 14/3/2017!!!

4. maria dimitris 23/3/2017!!!

5. λουπιτα 24/3/2017!!!

6. giota@ 26/3/2017!!!

7. NikolitsaVe87 29/3/2017!!!

8. elenaki22 1/4/2017!!!

9. Vila 3/4/2017!!!

10. Olivia3 12/4/2017!!!

11. caramel_83  16-17/4/2017!!!

12. Wannabemommy....

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

 

@λουπιτα τί ημερομηνια να σε βαλω?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου γλυκα....χρονια πολλα...τι κανετε?εγω τα ιδια...σημερα βεβαια εχω ενα τρομερο πονοκεφαλο δεν παλευεται...εχθες μου πηρε ο καλος μου μια κρεπα..κι ενω παιρνω παντα την ιδια γευση εχθες μου φανηκε σαν καμμενη η σοκολατα πικριζε δεν ξερω...του ειπα να δοκιμασει και μου ειπε οτι ηταν η ιδια με τις αλλες φορες...εγω ωστοσο την αφησα...ομως ο πονοκεφαλος ειναι σημαδι περιοδου...λιγες μερες πριν παντα με ποναει...δεν ξερω τι να πω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...