Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Αχ δε πετάξαμε δυστυχως γιατι δεν φυσαει καθολου εδω στο νησι....  Δεν πολύ απόλαυσα και τα θαλασσινά γιατί μου μύριζαν (αμα τα μαγειρεύουν αλλοι χαχα).... Παντως απόλαυσα ενα ντεκαφεϊνέ μεσα στον ήλιο!! Εσεις πως τα περάσατε σημερα??? 


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Καλησπερα!!!μολις διαλυσαμε το μεσημεριανο τραπεζι!!!χαρταετο εχουμε σταματησει πολλα χρονια να πεταμε δυστυχως!!!εγω σμρ ειμαι 6η μερα οποτε θα ξεκινησουμε δυναμικα!!ενταξει μπορει να μην τυχει ακομα γτ δεν ξερω ποσο θα εχουν ανεβει οι τιμες του ανδρα μου!ποτε δεν ξερεις ομως!!!αντε κοριτσια της αναμονης να ακουσουμε κανένα ευχαριστω!!!

  • Μου αρέσει 2

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NikolitsaVe87 είπε:

καλη Σαρακοστη κοριτσια μου!!!!! τι ομορφα νεακια...ακομα περιοδο δεν εχουμε σε κανενα απο τα κοριτσια της αναμονης... @caramel_83 ναμην ερθει να μην ερθει....!!!!! Καλα το πας μεχρι στιγμης!!!!σκεφτομαστεθετικα..ξορκιζουμε την αναθεματισμενη!!! όσο για τις λαγανες καλα εκανες και φτιαξες!!και γενικα φτιαχνεις..εγω πηγα πρωι πρωι και πηρα και τις εχουν 3 ευρω την μια...!!! @leta87 πως εισαι απο πονους? του χρονου το Πασχα θα χεις το νινι σου και θα σκεφτεσαι πως τετοια καιρο ενα χρονο σε ταλαιπωρουσε(με την καλη εννοια) τι ομορφα να ναι γιορτες και να περιμενεις παιδακιιιιι!!! Αντε αυτο το πινακακι να γνωρισει δοξες μεγαλες!

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν? Elenaki,garifallia,giota..Aleka..zouzoumama μας???

εγώ Σάββατο δεν περιμένω....αλλα απο χτες σταματησα να ελπιζω γιατι χτες ειωσα πονους περιοδου κανονικους συν και στηθος οπου πρηστηκε..λεω οπ εδω ειμαστε...και σκεφτομαι μηπως μου ερθει και νωριτερα κιολας...δλδ Πέμπτη , Παρασκεύη!!!:-(:-(

Τελοσπαντων...κανα χαρταετο πεταξατε???

Καλησπέρα @NikolitsaVe87χαρταετο δεν τα καταφέραμε να πετάξουμε οσικαι αν προσπάθησε ο μπαμπάς μας λόγω απνυας!!!!Πονακια είχα και εγώ μπόλικα πριν το θετικό τεστ που κράτησαν και μετά το τεστ ποτέ δεν είναι απαραίτητα συμπτώμα περιοδου.κοριτσια τις αναμονής μακάρι αυτό το μήνα να μάθετε τα ωραιότερα νέα και να γεμίσει εγκυουλες το πινακακι μας!!!!

1 hour ago, Alekagala είπε:

Αχ δε πετάξαμε δυστυχως γιατι δεν φυσαει καθολου εδω στο νησι....  Δεν πολύ απόλαυσα και τα θαλασσινά γιατί μου μύριζαν (αμα τα μαγειρεύουν αλλοι χαχα).... Παντως απόλαυσα ενα ντεκαφεϊνέ μεσα στον ήλιο!! Εσεις πως τα περάσατε σημερα??? 

Από πιο νησί είσαι???Αχ τι ωραία...Τρςλενοναι για νησιά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ένα γεια σε όλες τις όμορφες της παρέας........

ελπίζω να περάσατε καλά......εγώ είχα κόσμο στο σπίτι και δεν κατάφερα να μπω να μιλήσουμε....... από τη μία καλύτερα γιατί είχα και λίγο της μαύρες μου και τουλάχιστον έτσι ξεχάστηκα........ εμένα μου εμφανίστηκε λοιπόν εχθές στις 26 οπότε θα με αλλάξετε στο πινακάκι και θα με βάλετε για τις 26/3:oops: :oops:

Να η αλήθεια είναι ότι στεναχωρήθηκα.......... αλλά ξέρω δύναμη και βουρ για τον επόμενο μήνα........ 

@caramel_83 κουκλίτσα τώρα στηρίζομαι πάνω σου.......εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις να μας πεις τα καλύτερα από αύριο και να μην ξανά εμφανιστεί η ξινομούρα.............

χα χα χα και να σας πω, αετό δεν πέταξα αλλά από τα νεύρα μου έφαγα του σκασμού..........:roll::roll:

κοριτσάκια μου σας φιλώ γλυκά και να προσέχετε..........;);)

 


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια και καλή σαρακοστή! 2ποστ μόνο είχα προλάβει στο προηγούμενο αλλά ευτυχώς σας βρήκα κι εδώ!!

Περιμένω να αδιαθετησω 3/3, χθές το πρωί είδα λίγο αίμα κ λέω ήρθε.. αλλά τελικά δεν έχω ροή.. Σήμερα που ξύπνησα λίγο καφετί και όλο το βράδυ με έχει πεθάνει στον πόνο η κοιλιά μου όπως στήν περίοδο αλλά τον έντονο πόνο τον νιώθω μόνο στην δεξιά πλευρά..Από την ώρα που ξύπνησα τίποτα..! Τι είναι πάλι αυτό? 

Τα φώτα σας παρακαλώ!

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, NikolitsaVe87 είπε:

καλη Σαρακοστη κοριτσια μου!!!!! τι ομορφα νεακια...ακομα περιοδο δεν εχουμε σε κανενα απο τα κοριτσια της αναμονης... @caramel_83 ναμην ερθει να μην ερθει....!!!!! Καλα το πας μεχρι στιγμης!!!!σκεφτομαστεθετικα..ξορκιζουμε την αναθεματισμενη!!! όσο για τις λαγανες καλα εκανες και φτιαξες!!και γενικα φτιαχνεις..εγω πηγα πρωι πρωι και πηρα και τις εχουν 3 ευρω την μια...!!! @leta87 πως εισαι απο πονους? του χρονου το Πασχα θα χεις το νινι σου και θα σκεφτεσαι πως τετοια καιρο ενα χρονο σε ταλαιπωρουσε(με την καλη εννοια) τι ομορφα να ναι γιορτες και να περιμενεις παιδακιιιιι!!! Αντε αυτο το πινακακι να γνωρισει δοξες μεγαλες!

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν? Elenaki,garifallia,giota..Aleka..zouzoumama μας???

εγώ Σάββατο δεν περιμένω....αλλα απο χτες σταματησα να ελπιζω γιατι χτες ειωσα πονους περιοδου κανονικους συν και στηθος οπου πρηστηκε..λεω οπ εδω ειμαστε...και σκεφτομαι μηπως μου ερθει και νωριτερα κιολας...δλδ Πέμπτη , Παρασκεύη!!!:-(:-(

Τελοσπαντων...κανα χαρταετο πεταξατε???

 

Link to comment
Share on other sites

@Vila εγω πριν καταλαβω οτι ειμαι εγκυος ειχα πόνους περιόδου σε σημειο να τσεκάρω συνεχεια το εσώρουχο για να δω αν μου ηρθε...  Δεν ειχα καθολου καφε αλλα ειχα παρα πολλα υγρά....  Περιμενε λιγο ακόμη πριν κανεις τεστ για να σιγουρευτείς....  


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παρεουλα, τι κανετε?

Εμενα μου ηρθε χθες το βραδυ, οποτε παμε τον αλλο μηνα κι εμεις, ελπιζω να καταφερουμε να εχουμε επαφες:wub: γιατι με τις δουλειες μας αυτο τον μηνα δεν ειχαμε κουραγιο συν οτι αρρωστησαμε και οι 2 οποτε....

@Vila εισαι η τελευταια μας ελπιδα για αυτον τον μηνα:D

@giota@ μου μην στεναχωριεσαι θα παμε μαζι πιο δυναμικα  τον επομενο μηνα;)

@Zouzoumama & @Alekagalaπληροφοριακα πριν την καθυστερηση σε εσας ειχε πρηστει το στηθος σας?

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2. mammylicious ΠΗΤ  30/6/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

3. leta87  ΠΗΤ 10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

4. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Garifalia1 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 1127 !!!

6. Alekagala ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 7423 !!!

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. MagicLife 10/2/2017!!!

2. Angie trg 11/2/2017!!!

3. Elenisp 16-18/2/2017 !!!

4. μπουμπού92  18/2/2017 !!!

5. alexaeua 27/2/2017!!!

6. dimitrismaria 28/2/2017!!!

7. NikolitsaVe87 3/3/2017!!!

8. Vila 3/3/2017!!!

9. elenaki22 23/3/2017!!!

10. caramel_83  23/3/2017

11. giota@ 26/3/2017!!!

12. Wannabemommy....

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 καθολου δεν μου ειχε πρηστει το στήθος...  Τωρα που ειμαι 7βδομαδων ξεκινησε και πρηστηκε και ποναει....  Οσο για την ακατανομαστη δυναμικά κοριτσακι μου και μη νομιζεις και εγω με το συζυξ ραντεβου κλείναμε για να μου κάτσει χαχα!!!! 


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ μακαρι...αν και νιώθω ότι θα έρθει η άτιμη...

Για εμάς ήταν ο μήνας της πολύ εντατικής προσπάθειας..μέρα πάρα μερα, δεν ξέρω πως τα καταφέραμε!

θα περιμένω 2-3 μέρες και θα κάνω τεστακι και αν δεν... Βούρ στο ψητό για τον επόμενο μήνα όλες μαζί!! 

Θετική σκέψη πάνω απ όλα! 


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Alekagala είπε:

@caramel_83 καθολου δεν μου ειχε πρηστει το στήθος...  Τωρα που ειμαι 7βδομαδων ξεκινησε και πρηστηκε και ποναει....  Οσο για την ακατανομαστη δυναμικά κοριτσακι μου και μη νομιζεις και εγω με το συζυξ ραντεβου κλείναμε για να μου κάτσει χαχα!!!! 

Α ωραια γιατι εβλεπα σχεδον σε ολες οτι πρηζοταν απο πριν και αναρωτιομουν αν πρεπει οπωσδηποτε να ειναι ετσι:)

@Vila σου ευχομαι να ανεβεις στο πανω μερος την λιστας μας με ενα +++++

Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 και εμένα δεν είχε πριστει!Από την 9 εβδομαδα και μετα πριστηκε!!!Όπως έχω πει  κατά την άποψή μου δεν υπάρχουν κοινά συμπτώματα σε όλες τις εγκυμοσύνες!!Εγώ 3εγκυμοσυνες 3 διαφορετικά συμπτώματα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 κούκλα μου με το καλό αυτό το μήνα να ερθει το μπεμπε να το φέρει ο πασχαλινος λαγος  όπως καο σε όλα τα κορίτσια

@elenaki22 πως είσαι κοπελα μου άντε με το καλό κσι οι δικές σας προσπαθείς...

Ζουζουμα Λετα πως είναι οι εγκυουλες τις παρέας???απολαυστε τον ύπνο ειδικά εσύ Λετά που ειναι και το πρωτο..

Εγώ έχω μέρες να μπω αλλά είμαστε στην προσαρμογή ακόμα με την Μπέμπα σήμερα κλείνουμε μια βδομάδα και είμαστε πολύ ευτυχισμένες ξενυχτάνε και το μπαμπά μας αλλά χαλαλι..οπότε μπορω θα μπαίνω να μαθαίνω νέα σας άντε να γεμίσει παλι το πίνακακι εγκυουλες...μωρουδοσκονη σε όλες Στέλνω φιλια πολλα

On 24/2/2017 at 0:18 ΜΜ, Zouzoumama είπε:

Σόνια μου έχω κάνει 2 καισαρικές και σε νιώθω!!!Σημασία έχει που είστε υγιείς και οι δύο!!!Εύχομαι να συνεχίσει να σου μοιάζει η μπουμπού σου γιατί εμένα μου έμοιαζε τρομερά μέχρι το μήνα!Μετά έγινε φτυστή ο μπαμπας!!!!Γιατί θα μείνει λίγο παραπάνω μέσα ή κούκλα σου??Σε ρωτάω γιατί και εγώ 37 εβδομάδων γέννησα το γιο μου αλλά δεν τον κράτησαν.ευχομαι να έχεις μία σύντομη αναρρώση και να χαρείς τη μπουμπού σου στο έπακρο.

Την κράτησαν 2 μέρες παραπανω γιατί είχε λίγο αμνιακό στα πνευμονακια της και γι αυτό αλλά όλα κοπλε τώρα απλα μου είπε ο γιατρός καλυτερα να ήμουν 38 εβδομάδων και αυτό γενικά προτιμάνε στις καισαρικές.. Απλα ήθελα να γεννησω φυσιολογικά τεσπα θα ψαχτω για το επόμενο πιο πολύ τι γίνεται στην δίκη μου περίπτωση γιατί καισαρική δεν παλευετε απορω πως κάποιες την επιλέγουν κιολας

  • Μου αρέσει 1

3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

@sonia@ αχ ποσο χαιρομαι που είστε σπιτάκι σας με τη μπουμπου και ξενυχτατε το μπαμπα σας και γέμισε μωρουδιλα το σπιτι σας... 

Επειδη και εγω εκανα 2 καισαρικες και οδευω προς την τριτη εδω στο νησι στο νοσοκομειο δε ριψοκινδυνευουν για vbac, στη κλινική ομως κανενα προβλημα αναλογα το γιατρο

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...