Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • τρέχα γύρευε! @linaa ο άντρας μου και κάθε ο αντρασ κάθε κοπέλας που είναι ναυτικός (πλέον γραφείου) το γνωρίζει  πως μέχρι  πριν μερικά χρόνια που ήταν η αλληλεγγύη επέδιδαν φορολογία 45% στο κράτος και πλέον 35% άρα γιατί να μην τα πάρουν; επισης εγώ πριν παντρευτώ δούλευα 12 χρόνια και πλήρωνα τον φόρο μ όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος, γιατί να μην τα πάρω; ναι μεν δόξα το θεό δεν είναι ότι περιμενω αυτά τα χρήματα για να ζήσω αλλά δεν θεωρώ σωστο ενώ αποδίδεις φόρο να μην έχεις ισα δικαιώματα λόγω του μισθού! και άσε τον μισθό στην άκρη , τα 12 χρόνια που εγώ πλήρωνα τον φόρο μ τι τα διαγράφουμε; χωριά ότι εχω ψυχολογικά, νιώθω ανασφάλεια άμα δεν παίρνω τον μισθό μ 🤣 δεν ξέρω ίσως το βλέπω εγώ λάθος….  

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , caramel_83 είπε:

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2.baia5582 ΠΗΤ 1/7/2017  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

3. mammylicious ΠΗΤ  29/7/2017 - 1/8/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

4. leta87 ΠΗΤ  10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

6. Garifalia1 ΠΗΤ 19-24/9/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

7. Alekagala ΠΗΤ  18/10/2017!!!

8. Melitoula ΠΗΤ  23/11/2017!!!

 

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. alexaeua 27/2/2017!!!

2. gianna81 14/3/2017!!!

3. maria dimitris 23/3/2017!!!

4. NikolitsaVe87 29/3/2017!!!

5. Olivia3 12/4/2017!!!

6. caramel_83  16-17/4/2017!!!

7. giota@ 21/4/2017!!!

8. aggeliki_l 29/4/2017!!!

9. Vila 8/5/2017!!!

10. Μαρθα Κ 8/5/2017!!!

11. KarMar84 10/5/2017!!!

12. elenaki22 13/5/2017!!!

13. λουπιτα 23/5/2017!!!

14. Wannabemommy....

15. andrianni....

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

Σε εβαλα κοριτσι μου και σου ευχομαι να μην ερθει η ατιμη, εχεις καποιο συμπτωμα?

σ ευχαριστώ πολύυυυυυυυυυυυ....τίποτε το διαφορετικό όπως κάθε μήνα....μακάρι να μου φέρετε γούρι ρε κορίτσια.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Κοριτσια μου τι κανετε?χαθηκα λιγακι...προσπαθησα να διαβασω ολα σας τα νεα αλλα δεν το εκανα με μεγαλη επιτυχια...εγω διανυω τη χειροτερη περιοδο της ζωης μου ψυχολογικα και σωματικα οποτε μαλλον αυτος ο μηνας παει...εσεις τι κανετε?καμμια εγκυουλα ειχαμε?τελειωνει κι αυτος ο μηνας...αντε να μας φερει καμμια γουρι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, NikolitsaVe87 είπε:

κουκλιιιιιιιιιι ειναι ο γιος σου!!!!6 χρονων ειναι ε??? αν κανω κορη με 7 χρονια διαφορα νομιζω καλη κουμπαρια ειναι...20 η δικια μυ...27 ο νεκταριος...!!!:-P @λουπιτα για ελα προς Αθηνα μερια...με τον Νεκταριο μαζι να πιουμε εναν καφε !!1Σπίτι μου παντα!!!:-D

6 ειναι ναι!!! Τα κλεινουμε επισημα 30 μαιου!!!! Μια χαρα διαφορα! Πριν μηνες εφυγα απο αθηνα!κερατσινι εμενα! Δουλευα πειραια γενικα! Τι να σου κανω θα τον πιναμε τον καφε!!! Εχεις κανενα νεο?

πρίν από 16 λεπτά , Wannabemommy 27 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε?χαθηκα λιγακι...προσπαθησα να διαβασω ολα σας τα νεα αλλα δεν το εκανα με μεγαλη επιτυχια...εγω διανυω τη χειροτερη περιοδο της ζωης μου ψυχολογικα και σωματικα οποτε μαλλον αυτος ο μηνας παει...εσεις τι κανετε?καμμια εγκυουλα ειχαμε?τελειωνει κι αυτος ο μηνας...αντε να μας φερει καμμια γουρι...

Ευχομαθ να μην εθναι κατι πολυ σοβαρο κοριτσαρα! Οσο για εγκυμοσυνη και ο δικος μου χαμενος παει.παμε παλι αποντην αρχη!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, λουπιτα είπε:

6 ειναι ναι!!! Τα κλεινουμε επισημα 30 μαιου!!!! Μια χαρα διαφορα! Πριν μηνες εφυγα απο αθηνα!κερατσινι εμενα! Δουλευα πειραια γενικα! Τι να σου κανω θα τον πιναμε τον καφε!!! Εχεις κανενα νεο?

Ευχομαθ να μην εθναι κατι πολυ σοβαρο κοριτσαρα! Οσο για εγκυμοσυνη και ο δικος μου χαμενος παει.παμε παλι αποντην αρχη!

Θα τα ξεπερασουμε ολα...που θα παει...παμε δυναμικα απο την αρχη λοιπον μαζι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ομορφες τι κάνετε?? @λουπιτα 30 χρονων δεν εισαι μονο??αν ναι πιπίνι είσαι ακόμα....!!!!εγω Ιουλιο κλεινω τα 30!!! @Wannabemommy 27 κοριτσι μου ελπιζω σωματικα να εισαι καλα και να ξεπερασεις οτι ειναι.....και ψυχικα βεβαια αλλα το ψυχικο λυνεται ακομα πιευκολα οποτε γι αυτο σου λεω για σωματικο! οτι θες εδω ειμαστε οι ψυχολογες σου να το συζητησουμε.εδω τα λεμε ολα..και τα εσω και τα έξω!! <3 @caramel_83 βαλε με στο πινακακι της αναμονης για 26 Απριλη επομενη περιοδος..δεν μου κατεβηκε ακομα αλλα δεν ειμαι..το νιωθω!!! οφουυυυυ!!!!! Παμε για νεο κυκλο ξεζουμισματος!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@caramel_83 δεν μπαίνω πολύ συχνά ή αν μπω θα τα διαβάσω και θα βγω αφου πρωτα διαπιστώσω ότι είσαστε όλες καλά…. 

Εγω είμαι μία χαρουλα το έχω παρει πολυ χαλαρά αυτή την φφορά… 

Παίρνω κάθε μέρα φιλικό και eviol E

Οταν μου τελείωσε η περίοδος μετά ήταν η μεγάλη εβδομάδα οπότε δεν κάναμε τίποτα και κάναμε μετά από έντεκα μέρες οπότε ήταν και ποιο δυνατό το σπέρμα θα δείξει….. 

Εύχομαι συντομα κορίτσια να έχουμε αρκετές εγκυουλες !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα.Σας παρακολουθω καιρο αλλα τωρα αποφασισα επιτελους να σας γραψω. Εμεις με τον αντρα μου λοιπον εδω και δυο μηνες βαλαμε μπρος για παιδακι αν και λογω δουλειας δε μας ''βολευαν'' οι μερες.... Αυτο το μηνα ομως το πηραμε πιο ζεστα και ειχαμε αρκετες επαφες στις γονιμες μερες. Περιμενω περιοδο στις 30 Απριλιου και σημερα που ειμαι 22η μερα ηδη εδω και δυο μερες εχω πονους περιοδου και νομιζω οτι θα μου ερθει νωριτερα..Εχω αρχισει και ξενερωνω γιατι πιστευα οτι ισως αυτος ο μηνας να ηταν τυχερος... 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια........

Δεν είναι να τύχει να έχει δουλειά ένας άνθρωπος και να κάνει να αργήσει λίγο να μπει.......πρέπει να διαβάσει 850 σελίδες......πω πω διαβάζω 2 ώρες ασταμάτητα........ χα χα χα.

Αρχικά θα ζητήσω από την caramel να με βάλει στο πινακάκι για  17 Μαίου........σιγά μην δεν ερχόταν η ακατανόμαστη.......

Ελπίζω σύντομα να ακούσω ένα ευχάριστο νέο από εσάς.........

Σας φιλώ όλες και θα τα πούμε αύριο (ελπίζω πως τώρα θα υπάρχει μια χαλαρότητα).......

Φιλιά.........

  • Μου αρέσει 1

8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηλθες @stalitsa82 !!! Η περιοδος ειναι "εχθρος" ολων οσων ειναι στην αναμονη για εγκυμοσυνη και μολις κατεβαινει ξενερωμουμε δυστυχως. Μπορει παντως να μην ειναι επειδη θα σου ρθει νωριτερα αλλα να ναι κ πονοι εμφυτευσης!!!! Μακαρι το δευτερο! Να ξερεις παντως πως απο οταν μπαινεις στην διαδικασια για παιδακι παρατηρεις το σωμα πιο επιμονα απο οτι πριν...αρα καθε μηνα ολο και κατι σαν νεο συμπτωμα θα παρατηρεις..ρωτα και μας τις παλαιμαχες.χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , stalitsa82 είπε:

Καλησπερα κι απο μενα.Σας παρακολουθω καιρο αλλα τωρα αποφασισα επιτελους να σας γραψω. Εμεις με τον αντρα μου λοιπον εδω και δυο μηνες βαλαμε μπρος για παιδακι αν και λογω δουλειας δε μας ''βολευαν'' οι μερες.... Αυτο το μηνα ομως το πηραμε πιο ζεστα και ειχαμε αρκετες επαφες στις γονιμες μερες. Περιμενω περιοδο στις 30 Απριλιου και σημερα που ειμαι 22η μερα ηδη εδω και δυο μερες εχω πονους περιοδου και νομιζω οτι θα μου ερθει νωριτερα..Εχω αρχισει και ξενερωνω γιατι πιστευα οτι ισως αυτος ο μηνας να ηταν τυχερος... 

Καλώς ήρθες.......εύχομαι σύντομα να είσαι μια εγκυούλα....... χαλαρά και όλα θα γίνουν.......


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@giota@ μου ελπιζω να σαι καλα και τα παιζακια σου το ιδοο!!!Σε φιλω και εγω..να προσεχεις!!! Οσο για τις πολλες σελιδες...να μωρε εδω τα λεμε τα βγουν απο μεσα μας...χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, NikolitsaVe87 είπε:

@giota@ μου ελπιζω να σαι καλα και τα παιζακια σου το ιδοο!!!Σε φιλω και εγω..να προσεχεις!!! Οσο για τις πολλες σελιδες...να μωρε εδω τα λεμε τα βγουν απο μεσα μας...χαχαχαχ

Ναι εννοείται να σου πω και εγώ κόντεψα να σκάσω τόσες μέρες.......αλλά ας όψεται η δουλειά......χα χα χα...... Ειδικά την ημέρα που μου ήρθαν........ αλλά όλα καλά........

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

χαιρομαι που το παρεακι μεγλωνει!!αντε να ανεβουμε ομως στο πινακακι κ να ονομασουμε την ομαδα εγκυουλες πρωην συμπτωματα εγκυμοσυνης!!!!

Ναι άντε μωρέ να πάρουμε μπρος.........αχ τι ωραία θα ήταν.........

Καληνύχτα φίλες μου......... θα τα πούμε αύριο.........:wub:

  • Μου αρέσει 1

8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εχω καταλαβει κι εγω.... ο,τι δινω σημασια και στο παραμικρο!Τωρα οσο για το χαλαρα..νομιζω οτι ξεκιναω με αγχος!!Ειμαι και 34 στα 35 οποτε μεαγχωνει και η ηλικια.Εσυ NikolitsaVe87 εχεις αλλο παιδακι; Προσπαθεις καιρο; 

giota@ Απ οτι καταλβα εσυ πας για το δευτερο ε;

Και να σας ρωτησω κατι αλλο βρε κοριτσια...Οταν λενε οτι στην αρχη της εγκυμοσυνης εχουν πονους περιοδου στην κοιλια χαμηλα...ποσο χαμηλα δηλαδη..Εμενα με ποναει απο τον αφαλο και κατω ας πουμε.Τωρα τα ψαχνω πολυ παλι...Ουφφφ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...