Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα :) Νυστάζω και να δω πως θα βγάλω τη μέρα στο γραφείο! Η μικρή χάλια με τσίμπλες πολλές, μύξες πολλές τη νύχτα, και γκρίνια πολύ στον ύπνο της :(

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα κ καλη εβδομαδα να εχουμε!

αλεξια ταλιμπανακι ο μικρος ευθυμιος παλι καλα που δε του ρθε στο κεφαλι!

γιωτα κατι ειχα ψιλιαστει για τα παιδια μπραβο πολυ χαρηκα.με το καλο τον βαφτισουν το θανουλη!

χριστινα κριμα που ταλαιπωρηθηκε η κωνσταντινα το βραδυ ελπιζω να συνελθει γρηγορα.

εγω εδω στη δουλεια πολυ κρυο δεν εχουν ανοιξει τη θερμανση(κ ουτε προβλεπεται να γινει αμεσα:twisted:) παγοκολωνες θα γινουμε!γκρρρρ θα ναι κ μια δυσκολη βδομαδα αυτη ειναι κ οι απεργιες των μμμ θα καθομαι αναγκαστικα περισσοτερο.τεσπα θα περασει κ αυτο.

πολλα (παγωμενα)φιλια σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κ απο εμας!!!!Καλη εβδομαδα!!!!!

Πηγα τον Τασο στο σχολειο και τα μικρα τωρα κοιμουνται.

Ηπια ενα καφεδακι στα γρηγορα αλλα τωρα μαλλον θα παω να παρω κι ενα φρεντο απ εξω ν ανοιξει για τα καλα το ματι μου!!!!

Το μενου σημερα εχει μπριζολες με ρυζι!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εδώ και καλή εβδομάδα να έχουμε!

Πολύ κρύο σήμερα, αλλά είναι ωραία να καταλάβουμε πως έχουμε και χριστούγεννα!!

Χριστίνα περαστικά στην Κωνσταντίνα, το είχε πάθει και ο Νικόλας πέρσι αυτό με τις τσίμπλες και νόμιζα πως είχε πάθει αλλεργία από το σαμπουαν γιατί είχα αλλάξει μάρκα αλλά τελικά ήτανε ίωση.

Για μένα το μενού σήμερα έχει το φαγητό της τεμπέλας, δηλαδή μακαρόνια με σαλτσα.


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ίωση με επιπεφυκίτιδα είναι και μάλλον την κόλλησα γιατί έχω κάτι ψιλοενοχλήσεις στα μάτια :(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Αλεξία σώθηκε τίποτα από το δέντρο; :-P

Χριστίνα περαστικά και στις δυο σας. :(

Χθες το απόγευμα ήρθαν για καφέ η Φαίη και η Σοφία. Κορίτσια ευχαριστώ για την επίσκεψη και τα γλυκά (δεν προβλέπεται να κλείσουν 24ωρο ;) ) και συγνώμη που σας "έδιωξα" :oops::oops: άρον - άρον. Ανωτέρα βία (λέγε με και Ιφιγένεια :rolleyes: ) βλέπεις.

maria nd κολυμβητήριο θα πάτε σήμερα;

Ειρήνη που είσαι πάλι;

Εμείς σήμερα έχουμε ταπεράκι με ρολό κοτόπουλο από τη μαμά του Διονύση :)

Αυτά προς το παρόν. Φιλάκια σε όλες :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

μαρακι εμεις ευχαριστουμε:P δεν υπαρχει λογος να ζητας συγνωμη ετσι κ αλλιως εκεινη την ωρα θα φευγαμε.ευχαριστω και για το καφεδακι ειχα κ καιρο να πιω-πολυ ωραιο!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Μαρία ναι θα έρθουμε κολυμβητήριο, εσείς?

Χριστίνα περαστικά ελπίζω να σου περάσει γρήγορα

Αν προλάβει ο Διονύσης θα έρθουν μόνο οι άντρες, αλλιώς θα φορτωθώ πάλι την Ιφιγένεια στο μάρσιπο και θα σου φορτωθώ να φορέσεις τις κάλτσες και τα παπούτσια του Ευριπίδη :roll:


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να μαι κι εγω!!!!

Μολις επεστρεψα απ τον παιδικο οπου πηγα να παρω τον Τασο.Ο Χρηστος και ο Τασος κοιμουνται,και ο Θανος ειναι ετοιμος να παραδοθει στην αγκαλια του μορφεα.

Απο σημερα ξεκινησε μια κοπελα,η οποια θα ερχεται καθημερινα 08 00-13 00 για να πηγαινοφερνω τον Τασο στο σχολειο και να μπορω να κανω τις δουλειες μου ησυχα.

Σημερα σαν πρωτη μερα τα πηγε παρα πολυ καλα με τα παιδια,εως τελεια μπορω να πω αφου και ο Τασος που δεν ανοιγεται σε ανθρωπους που βλεπει πρωτη φορα αρχισε το πρωι να τραγουδαει το τριγωνα καλαντα.Η κοπελα αυτη ειναι η βαφτιστηρα της Χριστινας!!!!!

Χριστινα σε ευχαριστω παρα πολυ,βεβαια δε θελω να βγαζω βιαστικα συμπερασματα αλλα σαν πρωτη μερα τα πηγαμε πολυ καλα!!!!!

Περιμενω να κοιμηθει ο Θανουλης για να ξαπλωσω κι εγω λιγακι!

Σας φιλω γλυκα!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά.

Αυτή τη στιγμή τσακίζω το δεύτερο σάντουιτς! Με έχει πιάσει τρελλή πείνα λέμε σήμερα.

Γιώτα μου η Τζο με τα παιδιά γίνεται παιδί :D Που να την δεις να παίζει σπίτι με την Κων/να! Την βάζει κάτω και την πατάει και αυτή γελάει :lol: Έβαζε τα παιχνίδια τους στο κεφάλι της για να γελάνε; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γενικα ηταν πολυ ησυχα,και κοιμηθηκανε αρκετη ωρα,δεν ειχανε πολυ χρονο να παιξουνε.Βεβαια εμεινε και λιγη ωρα μονη της και δεν ξερω τι τους εκανε!:shock::shock::shock:!!!Αυτο που ειδα παντως ειναι οτι ηταν πολυ ησυχα και μαλλον οφειλεται στην αυρα της!!!!!:D:D:D

Εδειξαν δλδ κι αυτα οτι τη συμπαθουν.....ελπιζω και οι επομενες μερες να κυλησουν ετσι ησυχα!!!!

Αν ακουσετε ειδησεις για τις απεργιες ποτε ειναι γραψτε το γιατι εχω μπερδευτει.Λενε Τριτη κ Τεταρτη αλλα νομιζω ακουσα κ για Πεμπτη.


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

ιιιιιιιιιιιιιιιι μόλις μου είπε τώρα ότι της είχες σοκολατόπιτα... και για το χριστινάκι τίποτα ε; Καλά σου Γιώτα καλά σου moutra.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...